הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

איזה הזדמנות לספרטה. גם בהתחלה (מול שער ריק) וגם בסיום. איך השופט בשנייה האחרונה לא שרק ליד לחובת פ.ס.וו על סף הרחבה? בדיחה. למה הVAR לא מתערב.
    אמנם הם נראים רע מאוד אבל לצערי עדיין משיגים נקודות.

AFCA ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות
    שמע, פ.ס.וו יצאו אתמול במזל עם מלוא הנקודות. פיינורד גם היו צריכים להפסיד, אבל הצליחו להוציא תיקו. אנחנו צריכים להתעסק בעצמנו, אבל לאור לוח המשחקים ליריבות שלנו היה אתמול בעיקר מזל. בסוף ינואר הליגה למעשה באמת מתחילה ומבחינתי הפער שיש לנו כרגע מאד קטן. רק חסר לנו לאבד למשל בשבוע הבא נקודות מול טוונטה....מבחינה מסויימת יהיה כיף גם לנצח במזל...רק בשביל לעצבן את אוהדי היריבה....

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, ההרגשה שלי שה"פערים" בין הניצחונות שלנו לפ.ס.וו לא יבוא לידי ביטוי במשחקים נגדם...
    בגלל זה קיוותי לפער גדול יותר. ההפסד בכרונינגן היו מיותר ומטומטם. אבל בסדר, זה מה יש.

לפני טוונטה יש אנפילד מחר. בוא נקווה שיהיה בסדר. כרגע המשחק הזה מבחינתי חסר חשיבות כי הכל יוכרע בלאו הכי נגד אטלנטה בבית.

de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

מצד אחד יהיה נחמד לנצח באנפילד (גם יותר טוב מכל בחינה)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. AFCA Member

אני איתך בהסתכלות הקרה על הדברים, אבל אי אפשר שלא להתרגש ממשחק שלנו באנפילד אפילו אם הוא די חסר חשיבות וללא קהל. מה גם שניצחון מצד אחד נותן לנו סיכוי לסיים ראשונים ומצד שני אומר שתיקו 0-0/1-1 מספיק שבוע הבא.
    אבל מסכים שהמשחק הזה בעיקר מעניין כניסוי כלים לשבוע הבא ואני מחכה לראות איך טן האח עולה. מצד אחד מבחינתי במשחקים כאלה אתה צריך לעלות עם ההרכב הכי איכותי שיש לך וזה אומר הברזיאלים בצדדים וטאדיץ' באמצע, אבל גם עם זה יש בעיות (טאדיץ' היה חלש כ-10 באיטליה) ולא אתפלא אם הוא ממשיך עם לאביאד. יהיה מעניין.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אחרי הפאלטה עם ולנסיה שנה שעברה (הספיק לנו תיקו...) מבחינתי זה לא כזה משנה. גם ככה אם יספיק לנו תיקו אנחנו הרי לא נסגור את המשחק עם 0-0 זה הרי לא אנחנו. וגם אטלנטה האמת קבוצה שלא ממש מתגוננת בטירוף.
    אנחנו בין הקבוצות הבודדות בעולם ש"תיקו מספיק" זה לא משהו שאפשר לבנות עליו. פשוט כי זה לא אנחנו. לכן הרלוונטיות אם נהיה צריכים תיקו או ניצחון מול האיטלקים פחות קריטית לי.

מה שכן, ליברפול יכולה להסתבך מאוד ולכן אני לא צופה לכזו נפילה כמו נגד האיטלקים בשבוע שעבר. לצערי.
    מקווה שלא יהיו פצועים ונעבור את זה בשלום. אני באמת לא חושב שתיקו היראוי או הפסד ישנו פה משהו. ניצחון זה באמת הישג נפלא - וגם הוא לא יתן דבר מלבד היכולת לעלות עם תיקו במחזור האחרון שכמו שאמרתי, זה אייאקס, לא הקבוצה שיודעת להוציא תיקו שהיא צריכה.

אני חושב שכן צריך להמשיך עם טראורה למרות שאני אחד ממבקריו. צריך חלוץ אמיתי ולא פייק. גם באירופה. במקרה הגרוע אם זה לא הולך אפשר לשנות מערך תוך כדי.

de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות
    ליברפול צריכה רק לנצח את מיטשיילנד כדי להמשיך. הכרטיס השני ילך לשתי הדולגות אחריה. לגבי ההרכב, לדעתי הכל פתוח וברור שעדיף לבוא למשחק עם אטלנטה עם הגב נגד הקיר. אנחנו גרועים אם צריכים לשחק על תיקו.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

איזה תסכול. לא יאמן שהם עשו עלינו 6 מ6 בשני משחקים שבעדינות היינו שווים 3-4 נקודות.

טן האח לא מגיב. אם ההרכב הראשוני לא נותן עבודה הוא לא משנה. רק הפציעה של נרז הכריחה אותו להכניס חלוץ....

מתסל. ואוננה איזה שטות.

קיצר נגד האיטלקים על כל הקופה.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

AFCA, Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

180 דקות בהן בהחלט ראיתי כדורגל מהקבוצה שלי, אבל בסופו של דבר שער עצמי של ניקו וטעות אומללה של אנדריי גומרות אותנו. נהנתי היום מחראפנברח וגם לפעמים מההגנה.

ניצחון מול אטאלנטה ואנחנו ממשיכים. Alles of niets כמו שאומרים פה. אגב האיטלקים פישלו מול הדנים. רק תיקו ביתי..

@הרצליה עד המוות
    טן האח הגיב מאוחר כי בסך הכל התותחים הכבדים עמדו על המגרש. אין לנו ספסל כזה איכותי. בסך הכל הנטלאר עוד הגיע להזדמנות נהדרת בסוף.

10. Ajax Amsterdam Member

ההפסד מתסכל לחלוטין אבל אם זה לא קשה זו לא אייאקס. אני כמובן מאמין ביכולת שלנו לנצח את אטאלנטה אבל הייתי מזמין עכשיו את הוד אוויריותו להרצות לשחקנים על סופם של הנאיבים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

למעשה היה לי חסר בשני המשחקים את הסכין בין השיניים. נתנו להם יותר מדי כבוד. אלה היו הפסדים בסגנון "לשחק יפה ולהפסיד". קרויף ז"ל תמיד היה בעד לשחק ככה. תמיד היתה לי בעיה עם זה. לא היה קורה שום דבר אם אנחנו היינו חושבים יותר על שער נקי. לשחק יפה לא מבטיח נקודות. שער נקי יביא לך לפחות נקודה...ליברפול לא התביישו לשחק מדי פעם ממש הגנתי. פשוט נתנו לנו את הכדור ותפדל אנחנו כבר נכבוש מהטעויות שלכם. וכמו במשחק הראשון הם כבשו הודות לנו. אז בסדר היו להם הרבה פציעות, אבל בוא נשווה את התקציבים שלנו...

בסוף היום התסריט ההגיוני הוא מה שיקרה. אטלאנטה אולי הפתיעו לרעה עם תיקו ביתי מול מיטשיילנד, אבל הם יגיעו עכשיו לאמסטרדם עם הכוונה לא להפסיד. נראה מה יהיה. קודם נצטרך לראות אם כולם עברו את הקרב הזה בשלום ובשבת יש לנו את טוונטה על הראש...דנילו וצ'רני לא יתנו לנו מתנות...

Ajax Amsterdam ו-AFCA אוהבים את זה.
  12. Ajax Amsterdam Member

אחלה אוננה למרות הטעות, רואים שהוא לקח את זה קשה

AFCA ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדריי בחור נהדר. הוא לוקח אחריות למרות שהוא לדעתי מגזים. בכל מקרה נשארנו עם טעם מר בפה. איכשהו נשאר אצלי ההרגשה שליברפול פשוט יותר טובה גם הרבה בגלל שבליגה שלה אין משחקים קלים. זה לא סוד שהליגה ההולנדית חלשה וברגע שאתה משחק את כל משחקי הצמרת החל מינואר הדבר לחלוטין לא עוזר לשחקנים. בטח לא מבחינה מקצועית. גופנית משחקים נגד אממן יכולים למנוע פציעות, אבל אייאקס לא נעשית יותר טובה במשחקים כאלה. עכשיו צריך לקוות שבשבוע הבא ננצח את אטאלנטה.

ידיעה אחרת, אדבוקאט הודיע שזו עונתו האחרונה בפיינורד.

AFCA ו-Ajacied אוהבים את זה.
  14. Ajacied Member

אנדריי?
    יפה שהפכת אותו לרוסי [emoji6]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://www.ajaxshowtime.com/uploads/filemanager/338ebc4750/26491_7226_338ebc4750151babce444ceee81178b5_original.Xxx

זה הרגל של נרס...הוא פרסם היום בעצמו את התמונה הזאת באינסטגרם. שמעתי הערב שביום שישי נדע יותר, אבל אני מעריך שהבחור ייעדר תקופה מאד ארוכה.