הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות
    ארז, חראפנברח שחקן כישרוני, אבל כמו תמיד מדובר בשחקן שתמיד מאמין בטכניקה. במשחקים כאלה צריך להיות גם מוכנים להתאבד, בטח מתי שהכדורגל לא עובד. את זה לחלוטין לא ראיתי.

הקבוצה הנוכחית צריכה לקחת שלוש נקודות בכרונינגן. לא ראיתי מהם היום שום דבר מיוחד. כן, זייפויק, מגן שגדל אצלנו שמשחק כאילו זה בשבילו משחק העונה. שיתאמץ ככה מתי שא.ז יבואו לבקר אז נדבר. כרונינגן ניצחו היום בגלל שהשחקנים חושבים שאפשר לנצח משחקים כאלה בשבעים אחוז מאמץ. זה קודם כל מה שמרגיז אותי עכשיו. אלה דברים שרואים אצלנו כבר שנים. נורא נחמד לצעוק wij zijn Ajax, wij zijn de beste, (בתרגום חופשי, אנחנו אייאקס, אנחנו הכי טובים) אבל לפעמים צריך לתת בליגה המקומית מעל למאה אחוז. באירופה אותם השחקנים יכולים אחלה להתאבד, בארהדיביסי זה למעשה לא קורה.

אפשר וצריך לכעוס על טן האח, בטח על העניין עם סים דה יונג, אבל השחקנים שעמדו היום במגרש היו מתחת לכל ביקורת. כולם מאוננים כבר זמן רב על חראפנברח. נו, עכשיו אולי מבינים למה צריך לתת לבחור זמן? אני לא כועס על הבחור, לא מתי שהוא משחק עם חבר'ה שעושים טובה שהם מתאמצים. העניין הוא שצריך מאד להיות זהירים עם הנערים האלה.

היום אני מעביר ביקורת קשה על טן האח בגלל בחירת סים דה יונג להרכב, אבל גם בגלל צמד והחלק הקדמי. זייך היה חסר, אבל כשרואים את הטעויות של מרטינז בשני השערים אז הוא לא היה היום הבעיה...

שמע, אנחנו מפונקים מדי. היתה לנו עונה היסטורית והציפיות שלנו כרגע לפעמים לא מציאותיות. כן, סים דה יונג לא צריך להיות יותר בסגל. פלטמן הוא בעיה, אבל אם מסתכלים רק על התוצאות אז המצב לא כל כך גרוע. אנחנו מובילים את הטבלה, השגנו עשר נקודות בליגת האלופות (אטלנטה עברה שלב עם שבע...) ולצערי עפנו. לפני שנה גם היו לנו בעיות בתקופה הזאת! השאלה היא רק אם מתאוששים?

יש מה לתקן ונראה מה יקרה. שוב, מה שהיה היה, דה ליכט ופרנקי היו מתנות משמיים. אגב, חסרונו של בלינד בהגנה גם הורגשה היום. לא טן האח, לא אוברמרס חסינים מביקורת, אבל היום ראיתי אחד עשרה סמרטוטים על הדשא...

מילה אחרונה לגבי שבוע הבא. פ.ס.וו עשתה תיקו ביתי מול טוונטה. אפלאיי קיבל בחצי השני צהוב שני וטוונטה השוותה. ברחוויין עושה שם בלאגן כך שאני מצפה שבמחזור הבא ננצח...

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות אחרונות מכיוון איינדהובן. ברחוויין רוצה לעזוב, אבל פ.ס.וו לא מוכנה לשחרר את השחקן בסכום של שלושים מיליון אירו...ברחוויין לא קיבל רשות ללכת ללונדון בשביל לעבור מבחנים רפואיים. אני צופה בלאגן בימים הקרובים בטח אחרי שארנסט פאבר אמר אחרי ההפסד בגביע מול נאק שמבחינתו שחקנים יעזבו אם הם לא מוכנים לתת הכל בשביל הקבוצה. ברור לכולם שברחוויין כבר לא עם ליבו בפ.ס.וו כי ממה שהבנתי הוא היה זה שלא רצה לשחק מול טוונטה.

3. alexshw Member

חלומם של כל אוהדי מכבי חיפה - קרים פריי מצטרף לאמן

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@alexshw
    בינינו, הרמה באממן יותר טובה מאשר במכבי חיפה. בטח במשחק הבית של הקבוצה הצנועה היא מציגה אחלה משחק. פריי עשה נכון.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיינורד מצליחה בהארכה לנצח בסיטארד ולעלות לשלב הבא בגביע (מהראש אני כרגע לא יודע נגד מי). לוסיאנו נארסינג הבקיע בדקה האחרונה. הקבוצה מרוטרדם גם החתימה את החלוץ רוברט בוזניק שבהגעתו להולנד אמר ש"אוהדי פיינורד נמצאים בטופ3 בעולם מבחינת האיכות שלהם". אוקיי, שיהיה...

ברצלונה ניסתה להשאיל את טאדיץ' לחצי עונה...ליצנים שם בספרד. אוברמרס אמר שהוא גם לא ימכור את הקפטן של הקבוצה.

לפי דיווחים בברזיל מנסה אייאקס לסגור עסקה עם סאו פאולו לגבי הקיצוני אנתוני. בהתחלה אמרו על סכום העברה של שלושים מיליון אירו, אבל זה יהיה ככל הנראה סכום יותר נמוך. בכל מקרה גם דורטמונד ולייפציג כנראה מעוניינות בשחקן.

ברחוויין עבר לטוטנהאם בשביל 32 מיליון אירו. לדעתי הוא לא יצליח שם, זה מוקדם מדי.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  6. Ajax Amsterdam Member

אם לא מביאים קשר אחורי\בלם אז אני מצפה לראות את טן האח נותן אמון באלברז ומרין יש שחקנים שצריך להכניס אותם בכח. אני מאוד רוצה שברחווין יצליח אבל הוא הלך למועדון שמוריניו מאמן אותו ככה שהנפילה היא כבר ברגע החתימה

de Middenweg ו-AFCA אוהבים את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    כרגע נראה שחראפנברח עבר את מארין ואלברז בתחרות על ההרכב. החלון אוטוטו נסגר, אנחנו לא נראה יותר חיזוק.

ברחוויין יכול ללכת לעזעזאל, אמר היום שהוא נורא שמח שהספרס ניצחו בעונה האחרונה את אייאקס...בן אדם קטן, מצדי שמוריניו יתעלל בו קצת.

Ajax Amsterdam ו-AFCA אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

אני לא יודע כמה הידיעה הזאת מעניינת אבל ממש ממש משעמם לי עכשיו

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    הדיל סגור. פ.ס.וו רצו סעיף רכישה, אבל לא קיבלו אותו. רודריגז יכול עכשיו לקבל דקות משחק כדי שיהיה בכושר ביורו.

10. DRORIKO Member

כן הוא עכשיו עובר בדיקות רפואיות באינדהובן, בעיקרון בודקים אם אין לו אפילו פינה אחת בלב לאיאקס.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה ידיעות:
    אייאקס עושה ניסיון אחרון לצרף את הקיצוני הברזילאי אנתוני מסאו פאולו. לפי הדיווחים מוכנה מובילת הטבלה ההולנדית לשלם עשרים מיליון אירו בשביל השחקן. דורטמונד ולייפציג גם מעוניינות.

קאיי סירהאוס יכול לעבור לצרפת, אבל הוא הושאל כאמור לכרונינגן שיש לה גם עוד אפשרות לצרף את החלוץ. מצב טיפה מסובך.

פיינורד צירפה את אויזן אויזאייקופ, קשר שמגיע מבשיקטאש.

12. Ajax Amsterdam Member

שיקרע את הרצועה הצולבת ברחווין

13. Ajax Amsterdam Member

הבנתי שאייאקס הולכת לשבור את סכום העברות שלה ולהביא את אנטוני בן ה-19 מסאו פאולו. אשמח אם מישהו ירחיב בעיניין, הבנתי שדורטמונד ולייפציג גם מתעניינות.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    דרור, אני יכול להוסיף לך שאוברמרס מנסה להגיע לעסקה טיפה מסובכת. סאו פאולו רוצה לראות שלושים מיליון אירו בשביל הכשרון, אבל זה כמובן סכום שאנחנו לא נשלם. אין כרגע יותר מה להגיד, לפחות לא מהולנד. במהלך היום נדע ככל הנראה יותר.

קאי סירהאוס בדרך לריימס הצרפתית. אייאקס הגיעה לסיכום עם כרונינגן שכאמור משאילה את החלוץ.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

א.ז ניצחה כבר אתמול את ר.ק.ס החלשה 4-0 ומחכה למחר לראות מה יקרה בין אייאקס לפ.ס.וו. פיינורד מנצחת הערב 3-0 את אמן בדה קויפ ומתחילה להאמין בעצמה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 63)

1. ofir