הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דה ליכט חיפש את אושרו בצורה אחרת. בחר בשביל ראיולה ועכשיו הוא עדיין תקוע באייאקס. הוא חזר להתאמן היום עם הקבוצה. לדעתי הבחור הצעיר הושפע לרעה. אביה של חברתו הוא קייה מולנאר, עורך דין שבעבר שיחק גם באייאקס. היו באינטרנט שטענו שאולי דה ליכט ודה יונג חברים, אבל בני הזוג שלהם לגמרי לא מסתדרים אחת עם השנייה. לצערי הבלם הצעיר בחר בשביל סוכן חלקלק שעכשיו מסבך אותו.

היו היום גם ידיעות שאייאקס לא מחכה לעזיבת הקפטן שלה. היא תנסה במהרה לסגור את הדיל עם הבלם המקסיקני, אדסון אלברז. כרגע הדאבליסטית ההולנדית לא לבד במרוץ, אבל היא מוכנה לשלם קרוב ל-15 מיליון אירו. דבר שהוולבס ווסטהאם לא מוכנות. כן צוין שאלברז מעדיף את אנגליה, אבל קבוצתו תמכור את השחקן לזו שתשלם להם הכי הרבה.

חדשות אחרות.
    - טאדיץ' יגמור את הקריירה שלו באייאקס. הסרבי האריך את חוזהו עד 2023 וסגר עם הקבוצה דיל שהוא יאמן בעתיד באמסטרדם.
    - לירוי פר יצא עם מחנה האימון של פיינורד לחו"ל.
    - ואצלב צ'רני חתם באוטרכט.

AFCA אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי ה'טלחרף' העלתה יובנטוס את ההצעה שלה. 67 מיליון אירו...מצטער, מרק השאר את הדלת סגורה. מעט מדי.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. Ajax Amsterdam Member

באמת שלא כנגד אוהדי יובנטוס, כי כבר הבנו שאנחנו רואים את הכל מנקודת מבט שונה.
    אבל יובנטוס יורקים עלינו ורוצים שנגיד שזה גשם

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

4. itzik.miro Member

יובנטוס מגישה הצעות כחלק מ-מו"מ כשהיא יודעת שהיא היחידה שנשארה במרוץ על דה ליכט והיחידה שסיכמה איתו את כל התנאים ואיאקס תחליט לקבל או לדחות עד ששתיי הקבוצות יגיעו להכרעה לכאן או לכאן. אף אחד לא יורק על אף אחד ואומר שזה גשם, ככה העולם הזה עובד, אתה מנסה לקנות בתנאים הטובים ביותר ולהפך.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/19
    Gianzola ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  5. Ajax Amsterdam Member

כמובן אני מקווה שאף אוהד יובה לא נעלב :).

אני מציג פשוט את הצד מבחינת אייאקס, כמובן שההתנהגות שלהם לגיטימית

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעריך שבסופו של דבר אייאקס תקבל 75 מיליון אירו. סכום שהיא רוצה לראות.

חדשות טובות.
    נרס הגיע לסיכום על הארכת חוזה עם יותר כסף. הוא ימשיך לשחק עוד מינימום עונה באייאקס. אתלטיקו היתה מוכנה לתת ארבעים מיליון אירו בשביל הברזילאי הבינלאומי. (ועל הספרדים לא אגיד דבר, משלמים 126 מיליון אירו בשביל פליקס ורוצים את נרס בשביל ארבעים מיליון. שיחפשו פראיירים אחרים. אותי זה כבר לא מצחיק).

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הבעיה היא שקושרים לך את היד. זה לא שיש משא ומתן עם קבוצות אחרות או אפילו סיכוי שממשיך אצלך, הבן אדם קודם כל סגר את התנאים שלו ביובה ואז יובה ניגשת לאייאקס. ועכשעו אתה בבעיה כי אתה יודע שהוא סגר את התנאים שלו ואייאקס לא מועדון שילך ראש בראש עם הקפטן שלו. לכאורה גם 100 מיליון זה סכום לגיטימי, יובנטוס שהיא יודעת שהשחק סגר אצלה תגיד לא ומה אז? הוא ישחק בחוסר חשק עוד עונה במקרה הטוב ויקח אותנו לבוררות במקרה הרע?
    גם השחקן פה לא הכי בסדר, והכי קל להגיד ראיולה ראיולה, אבל הוא לא בן 15, הוא קפטן של קבוצה שהגיעה לחצי גמר ליגת האלופות.
    חלאס לעשות גם לו הנחות.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

AFCA אוהב/ת את זה.
  8. itzik.miro Member

צריך להיות גם ריאלים ואיאקס לא יכולה להציע לשחקן את מה שיובנטוס מציעה לו, אפילו לא קרוב והגיוני שהוא ירצה להתקדם גם ברמת השכר וגם ברמת המועדון, לא צריך להפוך את דה ליכט לאיזה פרובלמטי בנושא, במיוחד אם הייתה הבטחה מצד ראשי איאקס לגבי סכום העברה.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@itzik.miro
    לגבי ההבטחה, זה דבר שאני לחלוטין לא הייתי לוקח ברצינות. גם אתה מכיר את ראיולה.

אני מאמין שבסופו של דבר יובנטוס תשלם סכום של לפחות שבעים מיליון אירו. אייאקס רוצה לראות 75, יובה מוכנה לשלם עכשיו 67. בסוף כולם יודעים מה יקרה...

אם לא תהיה עסקה אני לא רואה בעיה. ארז חושש מזה טיפה יותר מדי.

10. itzik.miro Member

תהיה עסקה, ההבדלים לא גדולים אחרי שיובה שדרגה את ההצעה שלה ובשביל 3-5 מיליון אירו איאקס לא תתעלם לחלוטין מרצון השחקן.

לגבי ההבטחה, לא יודע וגם לא מתיימר לדעת לכן כתבתי "אם".

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עכשיו זה סופי. דה ליכט עזב את המחנה אימונים.
    הסכימו על 70 מיליון אירו.

העיסקה סגורה.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

itzik.miro, Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה ברור שזה יקרה. מבחינתי זה מעט מדי, אבל שיהיה. עכשיו לקוות שאדסון אלברז יגיע ואולי שזייך יישאר. אם בקיץ הזה רק דה יונג ודה ליכט יעזבו אז אוברמרס עשה אחלה עבודה. הצמד משאיר מאחוריו חור רציני ביותר, אבל אייאקס כבר רכשה מספר מחליפים שעל הנייר אמורים לשפר אותנו.

itzik.miro ו-AFCA אוהבים את זה.
  13. AFCA Member

עם הדיבור על הארכת חוזה לנרס ובכללי שקט בגזרה שלו, אתה רואה מצב שזייך יישאר? אמנם גם אצלו בקושי יש שמועות, אבל קשה לי להאמין שהביאו שחקן כמו פרומס כדי שיעלה מהספסל..

14. ארז כהן Piet van Reenen

יש מקום לפרומס ולזייך ביחד בהרכב
    המרוקאי עם ון דה בייק ומארין באמצע
    וההולנדי עם טאדיץ ונרס מקדימה

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. AFCA Member

עד לפני העונה הנוכחית גם חשבתי שלואן דה בייק יותר מתאים 50-50 מקשר התקפי (כמו שהוא אגב שיחק כמה פעמים בעונה של הגמר אירופית שהוא עוד לא היה שחקן הרכב, תפקיד סטייל דייבי קלאסן בעונה הזאת שזייך היה ה-10 בשלישיית קישור). אבל אחרי העונה שעברה, שהוא הראה שה-תכונה שלו היא ההצטרפות לתוך הרחבה והתנועה לשטחים פנויים, אם אתה מוריד אותו אחורה אתה בעצם מוריד ממנו את התכונה הכי חזקה במשחק שלו.

Ajacied, itzik.miro ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.