הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. DRORIKO Member

השוואה בין דה ליכט לרונאלדו היא לא במקום. קודם כל האימפקט של רונאלדו מבחינה שיווקית-מיתוגית הוא גדול פי כמה, אבל אפילו ברמה המקצועית. יובה צריך לזכור זאת קבוצה ש-95 אחוז מהמשחקים שלה זה לפרוץ בונקרים שזה לא פשוט בכלל(אתה מוזמן לשבת לראות איתי משחק של ליגה איטלקית בשביל להבין על מה אני מדבר). רונאלדו הרבה יותר חשוב למשחקים כאלה מדה ליכט, שהוא גם כמובן חשוב כי עדיין צריך הגנה, אבל במשחקים כאלה אתה יכול להסתדר גם עם בונוצ'י. בתכלס החשיבות של דה ליכט היא בשביל כמה משחקים מאד ספציפים בליגת האלופות, משחקים שבמקרה גם רונאלדו חשוב בשבילם. ככה שאם אתה מסתכל באוברול החשיבות של רונאלדו גדולה בהרבה.

ואם להשוות למקומות אחרים, אני לא חושב שדה ליכט צריך לעלות ליובה יותר ממה שואן דייק עלה לליברפול(והאימפקט של השני היה גדול פי כמה כי ההגנה של ליברפול היתה קטסטרופה עד שהוא הגיע)

2. Raulito Madridista

הסכומים בכדורגל העולמי עולים מרגע לרגע ואני לא חושב שהמאבק על ואן דייק היה כזה פסיכי כמו לגבי דה ליכט כשברור שיש את ברצלונה ויובנטוס ולא הייתי פוסל גם את פ.ס.ז' ומנצ'סטר יונייטד גם אם נראות יותר כמעגל שני או ניסיון של מינו ראיולה לסחוט קבוצה אחרת. יש עניין של היצע וביקוש וזה לא רלוונטי רק לכדורגל. במקרה של ואן דייק, הוא היה בלם טוב שהתקדם והקבוצה שלו הפגינה שריר. הילד הזה תותח על עוד מלפני גיל 18 וזה לא רק עונה חלקה בהולנד אלא גם הצ'מפיונס.

אגב, שתי שאלות מעניינות אחרות:
    א. איך יהיה דרג השכר ביובה, דה ליכט יבוא וירוויח כפול מדיבאלה נניח?
    ב. למה אייקס מיהרה כל כך למכור את פרנקי דה יונג לברצלונה ולא יכלה לחכות לקיץ, זה היה בשליטתה?

3. DRORIKO Member

אוקי הוא יותר צעיר מואן דייק אז?

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוסיאנו נארסינג חוזר להולנד ומצטרף לשנתיים לפיינורד. הקבוצה מרוטרדם צירפה את הקיצוני בהעברה חופשית.

אייאקס מנצחת לפני כמה דקות את אנדרלכט 5-2. ללא השחקנים הבינלאומיים דאני דה ווייט, קיק פירי, ויקטור ינסן והנטלאר עושים את ההבדל.

5. גלצ Member

ואלקמאר מובילה 5:1 על קלאב ברוז' 0-:
    הליגה ההולנדית עושה שחיטה כשרה לליגה הבלגית.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם AZ מנצחת בסוף 5-2. בהחלט תוצאה טובה.

7. גלצ Member

איינדהובן הפסידה 3:2 לניס

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל, הנשים הפסידו בגמר חד צדדי, 2-0. במשך המון דקות האוטובוס הכתום עמד יפה, אבל ארוע VAR נתן פנדל לארה"ב. מבחינתי איימי מורגן הצליחה באמנות להוציא פנדל, אבל כאוהד הולנד אסור לי להיות צבוע. גם אנחנו קיבלנו מול יפן בשמינית הגמר פנדל זול. לצערי פשוט היינו היום פחות טובים ובקטע הזה אין לי בעיה להודות שהפסדנו בצדק. גם אגיד ביושר שארה"ב פשוט הנבחרת הטובה בעולם, אבל לא אסתיר שחבל לי שראפינו ומורגן לקחו היום את הזהב.

ממשיכים הלאה. לדעתי הולנד מראה אחלה התקדמות וזו שאלה של זמן עד שנבחרות אחרות יקחו תארים. אנגליה וצרפת כרגע הכי טובות אחרי האמריקאיות. הפערים מתחילים להצטמצם. אנחנו מתקדמים, ספרד כנ"ל. יש את גרמניה והסקנדינביות. הכדורגל הנשי עובר הילוך ואנחנו נקבל הרבה יותר משחקים טובים.

9. גלצ Member

חייב לומר שנבחרת ארצות הברית קנתה אותי ברגע שהצליחו לעצבן את הבריטים עם השחקנית שעשתה את התנועה של שתיית התה. זה עם שאוהב לשנוא אחרים אז קצת מגיע להם שזה יבוא עליהם פעם אחת.
    ארצות הברית נבחרת שחצנית ויהירה אבל עם קסם, מהיחידות שגרמו לאנשים להתעניין בטורניר הזה. כל הכבוד להן על הזכייה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/19
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@גלצ
    האמן לי שאני גם לא סובל את אנגליה, אבל אותה גברת עם תנועת התה, היתה היום עסוקה מאד בליפול. בסופו של דבר ה-VAR אכל את זה. אני אוהב כדורגל טוב, בקטע הזה הולנד לא הצטיינה בטורניר הזה. ארה"ב בצדק אלופה ואין לי בעיה להודות בזה, אבל כל הבלאגן מסביב שיצרה ראפינו באמת כל כך מיותר.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שראיולה מסבך את העניינים בשביל הקבוצות המעוניינות בדה ליכט הסוכן החלקלק מנסה לדפוק את אייאקס. "לפני שנה אייאקס הבטיחה שתשחרר את דה ליכט בשביל 45-50 מיליון אירו אם ישאר עוד עונה בקבוצה". לפי מה שהבנתי ההבטחה נעשתה בעל פה...משום מה יש לי הרגשה שמדובר בניסיון סחיטה של בן אדם מסכן. אם זה היה ככה למה יובנטוס הציעה שישים מיליון אירו? ראיולה אמר שהוא לא הולך עם דה ליכט לבוררות.

יהיה מעניין, היום הוא אמור להופיע לאימונים...

12. Ajax Amsterdam Member

נשמע כמו שקר שפרימו היה מנפיץ בשביל המדליפים שלו. אם יובה רוצים אותו יש מחיר והם יודעים לפתוח את הארנק

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

13. סמואל אטו Member

לא הייתי דואג יותר מדי, יובה תרים את ההצעה בקרוב. הם לא יפספסו את אחד ההחתמות המשמעותיות של הדור הזה.

14. DRORIKO Member

אלכס מורגן. אני בטוח שאם הארי קיין היה מבקיע גול נגד ארה"ב הוא לא היה עושה משהו מתריס נגד האמריקאים. בניגוד למורגן הוא גם לא נזרק מאף פאב בחייו. הכל מתחיל בחינוך שאתה מקבל בבית.

15. Civil Anti Madridista

אין איזה 1+1?

SaSa אוהב/ת את זה.