הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. itzik.miro Member

מצד שני כפי שראינו בלא מעט מקרים - כאשר שחקן נשאר יותר מדי זמן במועדון זה יכול לפגוע ביכולתו.

אני חושב ש-70-75 מיליון אירו הם סכום ראוי.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני ליוסי

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

3. Ajacied Member

העיקר הם רוצים לקבל על קנסלו 60 ולקנות את דה ליכט ב-55. מצחיקים אלה..[emoji1787]
    חושבים שמצאו פראיירים.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Ajax Amsterdam, de Middenweg ו-AFCA אוהבים את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

אני חושב שאם יובנטוס פיזרו איזה 100m יורו על רונאלדו הם יכולים לתת איזה 85m יורו על דה ליכט.
    אני חושב שאוברמרס וואן דר סאר דיי מרגישים זלזול בעקבות ההצעה הזאת, וגם אני מרגיש ככה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. itzik.miro Member

דה ליכט לא מסוגל להביא את האימפקט שרונאלדו הביא ליובה ובלי קשר שחקני התקפה עולים יותר.

ההצעה הראשונית היא באמת מעליבה אבל 75 כולל בונוסים זו הצעה יפה. לא לשכוח שיש גם א. ראיולה והעמלות שלו ברקע.

6. Ajax Amsterdam Member

עדיין אני חושב שדה ליכט כל כך טוב בגילו והוא עוד ימשיך להשתפר. אני חושב שאייאקס היו צריכים אפילו לבקש יותר עליו

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לאייאקס צריך להיות אכפת כמה יובנטוס תשלם לראיולה?

או מה שנקרא אדון איציק אניילי:

Ajacied אוהב/ת את זה.
  8. itzik.miro Member

אתה מסתכל מעיניים של אוהד איאקס, אני מסתכל מעיניים של אוהד יובנטוס, לכן אני לא באמת מצפה שתבין למה לדעתי אין שום קשר בין העברת רונאלדו להעברת דה ליכט ולמה 75 מיליון יורו זה די והותר עבור הבלם ההולנדי.

לאיאקס לא צריך להיות אכפת מה יובנטוס תשלם לראיולה, ליובנטוס כן ולא סתם היחידה שהסתדרה עם ראיולה זו יובה.

*כחובב ליגה איטלקית שמבלה הרבה בפורום האיטלקי אני רוצה להזכיר לך את סאביץ' ש"לא שווה ללאציו לשחרר בפחות מ-120" ואחרי שנתיים פתאום נתן עונה בינונית וקיצץ את שוויו לאזור ה-60. לפעמים עדיף למכור שנייה לפני שהשחקן הגיע לפיק בקבוצה שלו.

75 מיליון יורו זה די והותר, במיוחד שבגלל ראיולה אין כבר יותר מדי הצעות עליו כך שיש כאן גם סיכון לאיאקס, במיוחד שבקיץ 2021 דה ליכט מסיים חוזה, מה שיהפוך בחלון הבא את איאקס לפגיעה מאוד במו"מ, במיוחד כשראיולה בוחש בעסק.

* בכמה איאקס מכרה את דה יונג לבארסה?

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/19
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

אני לא יודע עד כמה הדיווחים על כך שברצלונה יכולה 'לגנוב' את דה ליכט הם נכונים, יש להם את ניימאר וגריזמן על הראש גם מבחינת השכר, ואני חושב שכולם הלכו לאיבוד בקיץ הזה לגביו. מה שכן: מדובר בבלם ל-10-15 שנה, המחירים משתוללים, אחרי עונת שיא ואנחנו כולה בחודש יולי, מה גם שהשחקן עצמו אמר לא אחת שהוא לא משוכנע שזה הזמן ללכת ככה שהוא יקבל את זה בחיוך אם הוא יישאר. אין לאייקס שום סיבה להפגין ג'נטלמניות וכאלה או למהר לחתום על טופס הטיולים. כל העניין של מינו ראיולה כלל לא רלוונטי לאייקס, זו שאלה שיובנטוס או כל קבוצה אחרת צריכה לשאול אל עצמה. אגיד ואומר שאם דה ליכט מגיע ליובה אני רואה בזה מעין בחירה 'קלה', עם כל הכבוד לזה שכריסטיאנו רונאלדו חצי אלוהים בשבילי.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@itzik.miro
    ברצלונה נהנתה מדיל ענק. היא קנתה את פרנקי דה יונג בינואר. באביב הקשר הראה דברים נהדרים מול ריאל ויובה. גם בנבחרת הצטיין מול צרפת בגרמניה. הם שילמו עליו עם בונוסים 86 מיליון אירו. מבחינתי אם היו מוכרים אותו היום לברצלונה מחירו היה מגיע למינימום מאה מיליון.

דה ליכט שחקן עם חוזה עד 2022. הוא בן 19, הוא קיבל את ההכרה ע"י זכייה בתחרות הגולדן בוי. הוא שיחק לפני שנתיים בגמר הליגה האירופאית בגיל 17. הוא הגיע העונה לחצי גמר ליגת האלופות כשגם מבקיע שערים חשובים. מבחינתי הוא שווה לפחות שמונים מיליון אירו.

Ajacied ו-Civil אוהבים את זה.
  11. Jefecito Member

דה ליכט שחקן שיכול לתפוס לך יותר מעשור בהרכב, אני הייתי משלם עליו אפילו 100.

Ajacied ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  12. itzik.miro Member

עם ראיולה הסיכוי הזה יותר קלוש מהסיכוי שלי ושלך לתפוס את שאקירה. אתם כנראה לא מבינים מי זה ראיולה.

על עניין המחיר: הבעתי את דעתי בעניין ואני לא מצפה שתבינו או שתסכימו איתי כי אני ואתם רואים זווית שונה לגמרי של העניין וזה בסדר.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@itzik.miro
    אני מכיר את ראיולה. הנחש הזה גרם בשנים האחרונות לאייאקס הרבה בעיות. בסה"כ לי לא ממש משנה איזו קבוצה תקבל את דה ליכט, יש גם בינינו פערים לגבי מחירו של השחקן :D

כרגע נראה שדה ליכט יתייצב ביום שני לאימון אלא אם כן יהיה דיל.

14. itzik.miro Member

אני יודע שאתה מכיר אותו, כנראה שהבחור שציטטתי לא אם הוא חושב שיהיה כל כך קל להשאיר את דה ליכט עשור כשראיולה הסוכן שלו. אני גם יודע שלא אכפת לך לאן דה ליכט יילך אלא כמה איאקס תקבל ולכן אין לי טעם להתווכח על כך, במיוחד שהכסף לא שלי, מצידי שישלמו גם 200 מיליון.

15. ארז כהן Piet van Reenen

יובנטוס כדי להוריד מהמחיר שאייאקס דורשת על דה ליכט, עשויה להציע כחלק מהעסקה את מויסה קיין
    מה דעתכם האם שווה לאייאקס?

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 74)

1. Andrei Kanchelskis