הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי ידיעות.
    1) אייאקס סימנה את המכסיקני אדסון אלוורז כמחליף של דה ליכט. לצערי גם וולבס מתעניינת בו. הבלם משחק בקלאב אמריקה, קבוצה זכורה לטובה מימי לאיינס...נקווה לטוב.
    2) יש מספר קבוצות שמעוניינות בדיוני ואן דה בייק. זה לא רק ריאל אלא גם טוטנהאם למשל. כן, הם מכירים את דוני מקרוב :lol:

2. c_web Member

כרגע הסגל שיצא למחנה האימונים הוא רע. חוץ מהיפני הנחמד שהגיע בתור מגן ימני, אין שום רכש.
    סחוייטנס הקשר חלוץ יעזוב, אדם מהאר והמאמן כבר באוטרכט, ההגנה היא אותו דרק עם רון ולאר שהאריך חוזה.
    אידריסי לא בטוח שימשיך.
    צריכים להתעורר אצלנו ומהר... לא מעוניין בהדחה נוספת בסיבוב המוקדם של הליגה האירופית כמו אשתקד לקייראט הקזחים המביכים.

AFCA, de Middenweg ו-גלצ אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוק דה יונג עובר לסביליה. הוא יחתום שם על חוזה של ארבע שנים. פ.ס.וו תרוויח 15 מיליון אירו.

פ.ס.וו מחזרת אחרי סטיבן ברחהאוס. פיינורד רוצה לראות עשרים מיליון אירו. לפי הדיווחים אייאקס מחכה לראות קודם כל מה יקרה עם נרס וזייך לפני שהיא תפנה לפ.ס.וו כדי לנסות לרכוש את ברחוויין. מעריך שבשלב מסויים דברים יתחילו לזוז.

@c_web
    אני בהחלט מסכים איתך למרות שרב השלד כרגע נשאר. סטנגס בריא, קופמיינרס ותיל גם ימשיכו. מה שכן, אסור לקבוצה לזלזל במוקדמות. הגיע הזמן שנראה בסתיו יותר משתי קבוצות באירופה.

Ajacied אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפרסמים עכשיו בהולנד שיובנטוס רוצה לרכוש את דה ליכט בשביל 55 מיליון אירו (עם בונוסים). הידיעה הזאת באה מ"סקיי איטליה". מעריך שאוברמרס יצחק להם בפרצוף. הצעה כזאת לא רצינית.

itzik.miro ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  5. Ajax Amsterdam Member

הם יכולים לקנות עם הסכום הזה רק סטרופוופל

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

7 ביולי 1974
    הולנד משחקת בגמר המונדיאל מול גרמניה

7 ביולי 2019
    הליידיז שלנו משחקות בגמר המונדיאל מול ארה"ב...

הנשים, שהן אלופי אירופה הקיימים, ניצחו בחצי גמר את שבדיה 1-0 אחרי הארכה. מקצועית אני מצפה לגמר מאד לא נעים, אבל לך תדעו. אמריקה באמת אמורה לנצח בקלות. לי זה לא משנה כי לנשים מגיעות כל כך הרבה מחמאות. אני משוכנע שההישג הזה ידחוף קדימה את הספורט בהולנד. אפילו אם לא ניקח את הגביע, אני משוכנע שזה יקרה בעתיד. כדורגל הנשים נמצא פה בתנופה רצינית (בכלל ביבשת) וניצחנו בטורניר הזה את קנדה, יפן והיום את שבדיה. מדינות עם רקורד הרבה יותר טוב מאשר הנשים שלנו. אני בהחלט אופטימי לעתיד.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמישהו יזכיר לאיטלקים את זה....ברצינות, אם ההצעה הזאת נכונה אז זה מעליב. רק אתמול נמכר זוואו פליקס בסכום "קטן" של 126 מיליון אירו. אז דה ליכט בלם ולא קשר התקפי, אבל אין סיבה שאייאקס לא תקבל לפחות שמונים מיליון אירו. לא חסר לנו כסף ומתהייס אולי יבחר שוב ל"גולדן בוי". יש זונות באמסטרדם, אבל לא ב"יוהאן קרויף ארינה"....

Civil אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://media.nu.nl/m/qsox162ahdk2_wd640.Xxx

אריאן רובן הודיע שבגיל 35 הוא פורש מכדורגל. שחקן מצוין שהיה יותר מדי זמן פצוע אחרת אולי היה מועמד לזכות בכדור הזהב.

שערי רובן בנבחרת הולנד:

9. Raulito Madridista

https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0218%2Fr329738_1296x729_16-9.Xxx

אריאן רובן התגבר על אינסוף פציעות, גם בגילו קשה לעצור אותו. כולם ידעו שהוא יחתוך מימין לאמצע ובכל זאת זה תמיד עבד. מגדולי הקשרים איי פעם. זכיתי לראות אותו משחק שנתיים בריאל מדריד (שער במשחק האליפות, גול בקלאסיקו, משחקים ענקיים מול ולנביה בסופרקופה. התבאסתי כשעזב ב-2009). אוהדי באיירן זכו ליהנות ממנו עשור וכמה אני שמח שהוא זה שכבש את השער בגמר מול דורטמונד והסיר את תווית הלוזר. כמה אהבתי לשחק איתו בפלייסטיישן. אני עצוב!!! (היה חייב לעזוב אחרי כונה בה הוא משחק קצת יותר, עונה באיינדהובן ועוד אליפות או אפילו ארה"ב). להתראות ותודה על הכל, Legend.

אגב סיפור מצחיק בכיתה י"ב אחרי שבאיירן הדיחה את יונייטד ברבע גמר ליגת האלופות - הגעתי עם חולצה של רובן במדי צ'לסי. זה הזמן לרכוש חולצה שלו במדי באיירן.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/19
  10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה-one trick pony הכי מדהים בהיסטוריה של הכדורגל. כולם יודעים מה הוא הולך לעשות ועדיין אי אפשר היה לעצור אותו שהיה בריא.

TRUE LEGEND.

DRORIKO ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  11. Clichy COYG

אחרי ההחמצות מול קסיאס במונדיאל ומול צ'ך בגמר הצ'מפיונס איכשהו תייגו אותו כלוזר, כל כך שמחתי ב2013 בשבילו שהוא זה שהביא לבאיירן את הגביע וגם על המונדיאל המתאים שנתן שנה אחרי.

מבחינת מכלול כשחקן ברור שהיו לו ליקויים אבל אני חושב שמלבד מסי ורונאלדו לא היה שחקן בעשור וקצת האחרונים שהיה איום כל כך ממשי על ההגנות כמוהו.

12. alexshw Member

היה גם שותף מלא לתור הזהב של צ'לסי עם מוריניו בקדנציה הראשונה. הקבוצה הכי חזקה בתולדות המועדון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. רוברטו באגיו31 Member

אריאן רובן הגדול היה אחד השחקנים האהובים עלייי...שחקן אדיר, מיוחד ומרגש .

בתור אוהד נבחרת הולנד, אני בחיים לא אשכח את 2 ההחמצות שלו בגמר מונדיאל 2010, ומצד שני הוא בהחלט גאל את עצמו כמה שנים לאחר מכן עם משחק פנומנלי נגד ברצלונה ב חצי גמר ליגת האלופות 2013 עם 3 בישולים ושער אחד אדיר, וכמובן הגמר עם הבישול למנזוקיץ' ושער הניצחון בדקה ה 90 .

מבחינתי שיא הקריירה של רובן היה במונדיאל 2014. הוא היה השחקן הכי טוב בטורניר הזה .

הוא כן היה מועמד לכדור הזהב ב 2014 ביחד עם מסי ורונאלדו .

אחד השחקנים ההולנדים הטובים בהיסטוריה, וכל זה בקריירה מרובת פציעות .

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/19
    DRORIKO ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

על ההישגים של רובן אין ויכוח. הוא היה שחקן נהדר. מאז שפרש הזכירו פה בהולנד שני ארועים שלא נשכחו פה. האחד כבר הוזכר פה.

ההחטאה בגמר המונדיאל 2010

והשני. החילוף של דיק אדבוקאט במשחק המפורסם מול צ'כיה ביורו 2004. הולנד מפרקת את הצ'כים הנהדרים, מובילה 2-0 כשרובן מצטיין. באמצע החצי השני אדבוקאט רוצה לשמור על הניצחון ומוציא את השחקן הטוב במגרש. צ'כיה מתאוששת ומנצחת לבסוף 3-2. אחרי המשחק אדבוקאט מקבל גל של ביקורת רצינית ביותר. הארוע הזה עדיין נחשב לחילוף הכי גרוע בתולדות הנבחרת...
    https://www.meemetoranje.nl/files/images/content/wedstrijd-van-toen-tsjechie-nederland-ek-2004-2.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/19
  15. Raulito Madridista

בפורום של ריאל צץ ויכוח על אריאן רובן VS גארת' בייל, שני שחקנים נפלאים שהם פציעים, אני רוצה קודם כל לפתוח ולומר שבעולם ללא ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו - אני חושב שאריאן רובן היה נחשב לחצי אלוהים.

על רובן תמיד הסתכלו בבאיירן במשקפיים של כריסטיאנו רונאלדו. בגמר ב-2010 הוא נתקל בחומה של אינטר עם אחת ההגנות החזקות ביותר, ובלי ריברי, אבל מי הביא אותה לגמר? בכל שלב נוק אאוט הוא בנה שער מכלום, לא הייתה לו הבלחה של רגע. פיורנטינה-אולד טראפורד-ליון ובריאל הוא כבש שערים חשובים גם בראש. רובן היה חוזר לחדר הלבשה עם פרצוף תחת אם לא היה כובש ולפעמים גם אם היה מבקיע זה לא היה מספיק לו, הוא היה מתוסכל, רצה לנצח כל הזמן, קצת דומה לרונאלדו בקטע הזה. כשהיה כשיר הוא תמיד היה איום מטורף והשחקן שכל האוהדים רעדו ממנו כשפגשנו את באיירן: 2012 ו-2014 אבל גם לקראת הסוף - 2017 ו-2018. לא היו לו ימים רעים זה לא היה יום עסל יום בסל כמו בייל.

כן ההחמצה מול קסיאס בגמר 2010 תלך איתו לקבר אבל כל משחק הוא הגיע למצבים. וארבע שנים אחר כך הוא גם השכיב את כל ההגנה של ספרד בדרך לשער. כשרובן היה כשיר הוא תמיד היה איום מתמשך.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 4, אורחים: 96)

1. de Middenweg
  2. Andrei Kanchelskis