הכישרון שלכם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Santiago Bernabeu, ‏28/7/07.

1. Santiago Bernabeu Member

האם אי פעם רציתם ליהיות שחנקים? אם כן אז באיזו קבוצה? באיזו עמדה, והכי חשוב- מתי הבנתם שאת לא ה-דבר הבא? :aaa031:

2. itzik zohar #20 Member

אני הייתי בקבוצת ילדים של בית"ר באר שבע לפני 4 שנים, אבל מהר מאוד הבנתי שאני לא יכול להיות שחקן, חשוב לציין שייתי די עצלן. אני שחקן טוב בשביל השכונות, שאנחנו משחקים נלחמים מי יבחר אותי חחח אבל לא בשביל דשא וכאלה..החלום שלי היה להיות בונה משחק, ויותר מכך, קופי של איציק זוהר (גם הייתי מאוד מזכיר אותו אמרו לי), והחלום שלי היה להתחיל בבית"ר ירושלים, ואחרי זה לשחק בבוקה ג'וניורס.
    האמתי שאני הרבה יותר טוב בכדורסל מאשר בכדורגל, למרות שאני די נמוך, יש לי הרבה יותר כישרון בכדורגל מאשר כדורגל.

3. cazzo Il Capocuoco

כפי שראו אתמול, אם הייתי כדורגלן, סיכוי טוב שהייתי מרשית {חלוץ} בלי שמץ של טכניקה,או שהייתי מין חוטב עצים ששובר רגליים לאחרים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

עריכה: אה, כן, אני בועט רק בשמאל.מצטער.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/07
  4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תמיד הייתי משחק בתור שוער, אני מאותם שוערים שמתאבדים גם על אספלד. לצערי, הגובה שלי (1.70) היה המרכיב עיקרי לכך שלא התמקדתי כל כך בהצלחה בתפקיד הזה. ישנם פעמים גם ששיחקתי בתור מגן ימני, ואף הייתי בעמדה הזו לא רע בכלל.

סיבה נוספת היא העומס שהיה לי כאשר שיחקתי במכבי בעבר. 3 אימונים בשבוע פלוס משחק ביום שבת, היו עבורי יותר מידי בתקופה של לחץ בלימודים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/7/07
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני תמיד שיחקתי בתור שוער והייתי ממש טוב, אבל כאשר התחלתי להשמין וגם הבנתי שבסכנין אין עתיד הפסקתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/7/07
  6. Paolo Maldini שחקן ותיקים

האמת היא שהטעות הכי גדולה שעשיתי בחיים היא שאף פעם לא הלכתי להיבחן בקבוצה.
    הרבה אמרו שיש לי כישרון וכל הזמן שואלים אותי איפה אני משחק, אבל בעצם אני משחק בשכונה.
    פשוט אף פעם לא יצא לי ללכת להיבחן. כשהייתי קטן אז ההורים לא ממש רצו שאני אזניח את הלימודים וחשבו שזה יהיה סיפור להקפיץ אותי ל-3/4 אימונים בשבוע אז הם לא רצו שאני אכנס לזה. היום זה עוד יותר בעייתי להתחיל כי אני כבר בכיתה י"ב.

אני חושב שיש לי הרבה שכל בכדורגל, יש לי ראיית משחק מעולה ואני יכול לשחק גם כמגן וגם כסקורר אבל אני הכי נהנה להיות פליימייקר.

7. TariboWest Member

עדיף שתבחן עכשיו ולא תרגיש פספוס כל החיים...

8. GAL1 Member

אני משחק כבר 8 שנים במכבי ת"א
    היה לנו לפני שבוועים ככה טורניר בספרד עם לא קבוצות מוכרות כל כך אבל טובות
    יצאנו מקום שני מתוך 18 קבוצות..
    אני משחק מגן ימיני ובלם, פתחתי בכל המשחקים ואף שיחקתי בכולם (לא יצאתי אף פעם בטורניר)
    זכינו בגביע המדינה לפני שנתיים, רשמתי פה פעם הודעה..

9. M_T_A Member

הייתי בקבוצת ילדים של מכבי ת"א 3 שנים, מגיל 10 עד 13. בעיקרון פרשתי בגלל שהרגשתי מאוד בודד בקבוצה, לא היו לי חברים שם, ובכל השנים האלה לא הרגשתי שאני עושה את ההתקדמות שרציתי. המאמן גם תמיד הציב אותי בתור מגן שמאלי ואין לי בכלל רגל שמאל. התפקידים המועדפים עלי הם מגן ימני, קשר אחורי וקיצוני ימני. אבל אבל אני עדיין כועס על עצמי שהתייאשתי כי מי שבאמת רוצה שייצא ממנו משהו חייב להתגבר על קשיים כאלה. עכשיו אני גם שחקן הרבה יותר טוב ממה שהייתי אז ואני פשוט מרגיש פיספוס..
    עכשיו אני נזכר ששנה שעברה כשהיה את אלוף הכדורגל חברים שלי הציעו לי ללכת לשם אבל פשוט ידעתי שזה בדיחה מהלכת וחבל על הזמן שלי.

ביסודי הייתי בנבחרת בי"ס שלי כשהייתי בכיתה ד', סתם איזה משהו שניסו להרים אבל לא תפס.
    מאז אני משחק בעיקר בשכונה ולפעמים בכל מיני טורנירים. לא מעט פעמים שמעתי שאלות כמו "באיזה קבוצה אתה משחק?" וזה תמיד גרם לי להרגיש פיספוס. בכל מקרה עכשיו יש לי חצי שנה כמעט עד הגיוס ויש לי את כל הזמן שבעולם להיבחן באיזה קבוצה. השאלה רק היא באיזה קבוצה.. מישהו יכול להמליץ על קבוצה באיזור תל אביב?

10. tiktin Member

בכיתה ז' הייתי הבלם הראשון של נבחרת בית הספר... בח' הייתי פצוע ובט' הייתי בחול... השנה (כיתה י' סיימתי) הייתי גם כן הבלם של הבצפר והייתי היחיד ששיחק את כל המשחקים במלואם.
    אני חושב שאם הייתי משחק בקבוצה כמו מכבי תל אביב או הפועל תל אביב או אשדוד הייתי מגיע לרמות גבוהות של כדורגל... במרמורק לא רוכשים מיומנויות כל שהם חוץ מיכולת עישון נרגילה.
    לפני שלושה שבועות הלכתי להיבחן באשדוד וגיליתי שיש להם מחלקת נוער שמונת 40 ילדים ומתוכם 7 בתפקיד שאני ממלא, קשר אחורי. ככה שאין סיכוי השנה, אולי שנה הבאה. מלבד זאת נסיעות עד למגרש של קבוצה טובה זה מינימום 40 דקות... סיוט
    בקיצור, המורה שלי לספורט ודוד שלי עוד מאמינים בי ואני כבר לא יודע מה לחשוב.. אני מוכן לעשות הכל ולהשקיע את הנשמה. רציתי לעבור לקבוצה גדולה בכיתה ח' אבל בגלל שהייתי בתוכנית של בר אילן לא היה לי זמן לנסיעות וההורים שלי לא נתנו לי לפרוש מהתוכנית בשביל כדורגל.

בנוסף לזה התאריך שלי זה 22/12/90.. ככה שאני עכשיו בנוער של מרמורק ואני הכי קטן..

11. Hammer Member

חבל מאוד שלא שיחקת בחו"ל, היית לומד הרבה.

12. tiktin Member

חשבתי על ללכת להיבחן בחול אבל חששתי לעשות מעצמי צחוק

13. Stretford Ender Member

אחרי התצוגות במפגש אתמול גם Asoccer מאמינים בך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. M_T_A Member

בנוסף להודעה הקודמת שלי, יש בכלל סיכוי שאיזושהי קבוצה תשתין בכיוון שלי בגילי ה"מופלג"(18)?

ואולי כל מה שצריך לעשות זה להעלות סירטון ביצועים ליוטיוב, כמו הילד ההוא שהוחתם ע"י מנצ'סטר יונייטד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

15. אבו Member

כישרון בידיים נחשב?