הישראליות באירופה 2019/20 - כבר בסוף אוגוסט הישראליות מסיימות את דרכן באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏25/5/19.

1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקראת צמד המפגשים מול מכבי משמיטה קלוז' את הובאן מרשימת השחקנים בטופס שהוגש לאופ"א

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1."הרכב נוער מחוזק"=הרכב חלש? אם כן, מתנצל, לא הבנתי שלזה התכוונת.
    מהתבוננות מהירה, כל השחקנים שדיברת עליהם פה שיחקו בליגת העל גם לאחר העונה הזאת, כך שהתמונה שאתה מציג מוגזמת לחלוטין. ברור שלא מדובר בהרכב מדהים, וכנראה שברוב ההפסדים המביכים של קבוצות ישראליות באירופה לא שיחק הרכב מטורף. לא הבנתי במה זה מוריד מהפאדיחה.
    2.גם אם אכן הייתם עולים עם הרכב נוער, זה לא היה מקטין בהרבה מהפאדיחה. לא מדובר כאן אפילו בהפסד לקבוצה מהליגה הלאומית אלא בהפסד לקבוצה חובבנית ממדינה שהצליחה להתבלט לרעה אפילו בין שאר הליגות החובבניות. ובדפי ההיסטוריה תמיד יהיה רשום שאת הניצחון הראשון שלהן באירופה השיגו הקבוצות האנדוריות נגד מכבי תל אביב.

הרצליה, yakov_y ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

cבדיוק כמו שאני לא סובל שמאדירים פה קבוצה או נבחרת בגלל ניצחון מסויים שלא קובע כלום, ולא מה שנקרא מה שקורה שסופרים את הכסף במדרגות, ככה גם ברמת ההפסדים. לא נכנס לדיון של מה יותר משפיל, באמת שזה מיותר, אבל המשחק ההוא של מכבי בסוף של דבר בתוצאה הסופית מכבי עלתה. צריך להפריד בין הפסד מביך להדחה מביכה. הפסד יכול להיות הכי מביך שיש כל עוד עברת בסוף את השלב, בעייתי להתייחס לזה כשפל. אם הפסדתי לקבוצת דייגים 0-1 בבונקר מטורף שלהם וניצחתי 10-0 בגומלין, לא יודע, נראה לי מביך אבל לא הייתי רושם את זה בספר דברי הימים (לא זוכר באמת כמה מכבי ניצחה בגומלין זה לא העניין) בסופו של דבר התוצאה הסופית היא מי עובר את השלב ולא מה היה באחד המשחקים.
    אז מבלי להכנס לכתבה, הדבר הכי משפיל הוא קודם כל ההדחה לקבוצת דייגים. ורק אחר כך הפסד כלשהו (ומעבר לשלב הבא)

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין בעיה, אבל ראוי לציון שהם גם חטפו רביעייה ממכבי בגומלין. זו פאלטה עצומה שבשורה התחתונה היא עוד משחק, בעוד הכימיקלים הודחו, לכן אני חושב שהמבוכה שם גדולה יותר.
    אגב, אני מעריך שזה לא נכנס כי הם לא הפסידו אלא סיימו פעמיים בתיקו והודחו בפנדלים.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

להכל צריך להתייחס בקונטקסט. מכבי לא סתם הפסידו לקבוצת דייגים, אלא היו היחידים מתוך 40 משחקים שהצליחו להפסיד לקבוצה מאנדורה, כשאפילו תיקו האנדוריות מעולם לא חילצו לפני כן.
    הקבוצה שחיפה הודחה נגדה , מגיעה מאסטוניה שהיא מדינה עם אוכלסיה גדולה מאנדורה פי 15 ושבכל שנה הקבוצות שלה מצליחות להוציא תיקואים וניצחונות במפעלים אירופיים. אלו אמנם נשמעות לך כ2 מדינות חובבניות, אבל אסטוניה דרג מעל אנדורה שנמצאת בדרג עם סן מרינו, לוקסמבורג וכו'. להיות מודח נגד קבוצה אסטונית זה תרחיש הרבה יותר סביר מאשר להפסיד לקבוצה מאנדורה. סטטיסטית.

מסכים איתך שאלו ויכוחי קקי-פיפי, פשוט אורימור בא להקטין את מה שקרה בין מכבי לסנטה קולומה וקצת סילף נתונים, אז הזכרתי במה מדובר.

Nigel de Jong ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

נראה לי רק בארץ אוהבים להתווכח מי עשה בושות גדולות יותר באירופה.

Nigel de Jong ו-Jakur אוהבים את זה.
  7. gilbsh27 Member

אתה טועה. זה לא נכנס לכתבה כי התקשורת שונאת אותכם.

8. Telkiyski Member

אורימור זה פשוט גנב דעת פתולוגי.
    נראה לי שגם אם אשתו שואלת אותו איך עבר היום הוא מנסה לגנוב דעת.

ולעניין, אין מה להשוות.
    חיפה לא הפסידה אפילו לאסטונים, אלא עפה להם בפנדלים.
    מביך מאוד, אבל לבטח אין מה להשוות את זה לסנטה קולומה.

אשכרה זה היה הניצחון היחיד של קבוצה אנדורית באירופה מזה איזה 17 שנה, אחרי זה הם חיכו עוד 7 שנים כדי לנצח קבוצה מארמניה.

אני לא יודע כמה נצחונות יש לקבוצות אנדוריות באירופה היום (12 שנה אחרי). אולי 5. כולל מכבי והארמנים.

בכל מקרה זה אם כבר משתווה לנומה קאליו, אותו סדר גודל בערך.
    לעוף לקבוצה אלמונית מהליגה השניה בטורקיה.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא הקטנתי שום דבר, חרפה עצומה, לבטח טופ 2-3 בהיסטוריה. הדחה מול נומה קאליו ממרכז הליגה האסטונית, קבוצה חצי מקצוענית, זה יותר גרוע.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

גם זה היה הפסד לא נעים, אבל לקרוא להם קבוצה אלמונית זו גניבת דעת גדולה מאוד. הם הגיעו לגמר הגביע הטורקי ולכן גם שיחקו באירופה, וירדו לליגה השנייה במקביל. הליגה הטורקית מהטובות באירופה והייתה כזו גם אז.

11. gilbsh27 Member

אה מעניין, כשזו הקבוצה שלך זה לא נעים, אבל כשלא, אז זה כבר חרפה.

12. Telkiyski Member

אורימור אתה הכרת את הקבוצה הזו כשקיבלת אותם בהגרלה?
    אתה חשבת שיש מצב שהם יעיפו אתכם (תיקו והפסד) בסיכום שני המשחקים?

שלב אחד אחרי זה קאליו עפו לקבוצה מטורקיה עם הפסד 2-0 ו1-0. כלומר כפו בצורה לגיטימית.

אתם עפתם לקבוצה אדורית והייתם הקבוצה היחידה שלא נצחה קבוצה אדרונית במשחק איזה 25 שנה.
    אתה קולט בכלל כמה זה מביך?

העיקר לגנוב דעת.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

סנטה קולומה זה גם חרפה, לא מתווכח.
    באיזה עולם הדחה מול קבוצה טורקית שהגיעה לאירופה זה כמו הדחה מול קבוצה אסטונית באירופה?

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה מכיר כל קבוצה בעולם? את פאנדורי הכרת?
    ארצ'יאספור נקראה קייסריספור, שם מוכר יותר, עד שלוש שנים לפני ההגרלה. קרה שם דבר מוזר מאוד, והקבוצות החליפו שם, צבעים והנהלה (נשבע לך). אני אפילו לא חושב שזה ראוי להיזכר כאחת ההדחות המביכות של ישראליות באירופה (אתם הודחתם ממש מזמן לקישינב המולדובית, לא בדיוק אימפריה, זה יותר מכובד? על נומה קאליו כבר דיברתי, אבל יש גם את דינאמו מינסק, ובוטב פלובדיב שפירקו את הבבונים, למרות שעצם ההדחה לא כזה יוצא דופן. כמובן שגם קבוצות פחות מנוסות הודחו נגד קבוצות גרועות למדי, נתניה, על אף שאפשר לעשות להם הנחה כי היו בעונת נפל, הודחו מול קבוצה פינית רעה מאוד, ראשון גם הודחו לקבוצה ממולדובה).
    לא עפנו מול שום קבוצה מאנדורה, סנטה קולומה הודחה על ידי מכבי לבסוף כדי להיות מוגרלת מול אותה ארצ'יאספור.

15. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

את ואדוז שהפסדתם לה 2-1 אתה הכרת?
    אתה יודע לאמוד לי מה יותר משפיל? הפסד לקבוצה מאנדורה או מליכטנשטיין?