הישראליות באירופה 17/18: מכבי וב"ש סיימו את דרכן באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ה-0-0 בחוץ זה אם כבר מקרה חד פעמי ומוזר, דברים שיכולים לקרות מדי פעם, כמו שסלטיק הפסידה לקבוצה מגיברלטר בחוץ.

עכשיו אני רואה שסטיאווה היא זו שהדיחה את פלזן ממוקדמות האלופות...יהיה מעניין המשחק בין השתיים. לדעתי ב"ש תעלה מהמקום הראשון.

2. Raulito Madridista

1. הפועל באר-שבע: באירופה אין נצחונות קלים אבל העונה הכל הולך קשה. אם פקהארט כובש את הפנדל זה 2:0 מאוד מהיר וניצחון שמגיע בקלות, וזה לא קרה. הניצחון חשוב מאין כמוהו והבאסה מההסתפקות 'רק' בטורניר השני בחשיבותו - נעלמת לאט-לאט. אני חושב שהצינון של בכר כלפי אוחנה וההחלטה להוציא אותו מהסגל היא לאו דווקא כי אוחנה היה שאנן ועשה מה שבא לו - אלא גם כדי לעשות 'למען יראו וייראו', לגרום לשחקנים שוב להיות רעבים ולא בטוחים במקום שלהם.
    2. מכבי ת"א: ג'ורדי הלך על מערך מוזר. שלושה בלמים זה אולי בסדר אבל לא עם ייני בצד ימין, הרי הוא לא דור מיכה וגם בצד שמאל דוידזאדה הוא לא טב"ח החלוץ. הקישור המרכזי היה חדש לגמריי. מכבי באה במטרה לשרוף את הזמן. ההפסד עצמו הוא לא טרגדיה כי אם הגישה, לא יכול להיות שהיא לא בועטת לשער. אני צופה לה עוד הרבה משחקים קשים כאלה עם מעט מצבים אם כי מניח שלפחות אחד מהזרים כן יתחבר.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב משה @Sir Alex Ferguson אני די מסכין עם @לירן שבכר לא הגיע במאה אחוז לעונה הזו.
    במחצית השנייה לוגאנו הכניסה קשר במקום בלם שלישי והוסיפה עוד קשר לאמצע מול השלישייה שלנו וזה הפך לקשה יותר דרך האמצע ובכר לא הגיב לשה, במיוחד שראדי ואיבינדר שפכו לאגר מדקה 70 בערך, החילוף של פקארט היה הכי לא נחוץ אתמול

4. AmitHBS Member

אני מרוצה מכל נצחון, דחוק ככל שיהיה, בתקופה הזו. אני בטוח כשויטור יחזור דברים יתחברו יותר והעונה השיא שלנו יגיע במאני טיים.
    בקשר למשחק, מהדקה ה40 בערך,הקצב הרגיש ממש כמו משחק ליגה אקראי, וגם הגישה שלנו למשחק הייתה זהה למשחקי הליגה שלנו עד עכשיו - אין הרבה תנועה של שחקני הקישור לקבל כדור במרכז וליצור מצבים, ההגנה מבולבלת וכבדה(טהא היה חלש מאוד) והרבה הגבהות יאוש לפקהארט שלא יצא מהם כלום.
    נקודה בקשר לאייבינדר - ברוב המשחקים שלו בבאר שבע, וגם אתמול כמובן, הוא פותח באטרף, מכסה כל שטח במגרש, נייד ומגיע להרבה מצבי הבקעה, ואז כשניגמר לו האוויר, בסביבות הדקה ה60-65, הוא הופך להיות די נטל על המשחק, פחות נייד ומרוכז בצורה מוגזמת.

hbs7 אוהב/ת את זה.
  5. hbs7 Member

אייבינדר בהחלט לוקה בחלוקת הכוחות.
    הורגלנו לרמת כושר ברמה מאוד גבוהה, העונה עושה רושם שיש קצת נסיגה או שקילומטראז' הולך פארש בגלל חוסר תיאום בלחץ לדוגמא.
    זו הנקודה הדחופה ביותר שיש לשפר לדעתי. השאר עוד יבוא.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מליקסון לאורך שנים זכה להתעלמות בנבחרת למרות היכולת שלו (אולי שכחת אבל כמעט שיחק בפולין בגלל ההתעלמות הזאת).
    באותו משחק שציינת (אפילו הייתי בו, התקיים בטדי) מליקסון שיחק קיצוני והוסיף המון ואז באמת ספגנו גול מהאגף שלו אבל הגנתית זה לא הצד החזק שלו ולא הסיבה שהביאו אותו לנבחרת. מול מקדוניה הוא פרץ בקו והשאיר לטל בן חיים כדור על מגש בתוך הרחבה במחצית הראשונה כשבן חיים רק צריך להחליט לאיזה צד הוא כובש ובמקום בן חיים בעט פס לידיים של השוער.
    אם מליקסון היה מקבל הזדמנות אמיתית בנבחרת היה אפשר לשפוט אותו אבל כמעט תמיד הוא זכה להתעלמות (אותו משחק שדיברת עליו היה האחרון בקמפיין של הנבחרת והראשון בקמפיין שמליקסון קיבל בו דקות וגם אז רק כמחליף) ועדין מול מקדוניה הוא היה נקודת האור שלנו בהתקפה...

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל 60 דקות לא טובות בבולגריה הפכנו את זה לעליה במזל? איפה הניצחון האיכותי בטרנר?

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בטרנר הם היו שווים לפחות 2 שערים ובמזל לא ספגנו. הדחנו קבוצה חזקה מאיתנו שפשוט החמיצה בלי סוף ועלינו בזכות שער מזליקי.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני השער המזליקי לגאדיר היו שלוש הזדמנויות מעולות לכבוש שהוא לא עשה מהם כלום.
    בשורה התחתונה בכר עבר קבוצה שהייתה אמורה להדיח אותנו מהאלופות ולשלוח אותנו לאירופאית כשאנחנו לא מדורגים ובכך להוביל אולי להדחה שלנו.
    בטרנר היינו מעולים וגם בבולגריה לא סתם כבשנו אלא בכר הכניס את אוחנה ששינה את המשחק.

אסור גם לשכוח שאת כל המשחקים עד עכשיו עשינו בלי ויטור שהוא הברומטר שלנו ובלי שהר שהוא ברמה אחרת מגאדיר שקיבל את הקרדיט במקומו, ובלי פקהארט וקוואנקה שעדין לא נכנסו לעניינים כלומר בכר מתמודד כאן עם מכת פציעות לא פשוטה ועדין עשינו שנה שנייה רציפות שלב בתים, ולכן קשה לי עם המשפט שבכר עדין לא הגיע לעונה כי זה פשוט לא נכון.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

במחצית השנייה הם יכלו להבקיע לפחות 2 בטרנר.

11. גלץ Member

במשחקים מול לודוגורטץ היה המון המון מזל.
    זה היה מפגש חד צדדי שהיה דומה מאוד למה שהיה שמכבי עברו את באזל(וגם אז זה נגמר שערי חוץ).

במחצית השניה בבולגריה שבש הגיעו למצבים זה היה בגלל שהבולגרים הפקירו את ההגנה, כשהם שיחקו רגיל הם הובילו 3:0.
    אני זוכר שראיתי את ה15 דקות האחרונות בבולגריה כמעט הייתי משותק.
    באר שבע הדיחה קבוצה מעולה.

לא מאמין שאם היינו פוגשים את באזל ולודוגורטץ עוד פעם היינו עוברים

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/17
  12. גלץ Member

אגב לודוגורטץ עשו רק שלשום 0:0 בבקשהאשיר , שניצחה את פנרבחצ"ה בחוץ לפני שבוע בליגה התורכית.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה תמשיך לבכות ומליקסון ימשיך לעשות הצגות, ובהצגות אני מתכוון בישול של השער הראשון, כדור עומק גדול שהוביל לפנדל הראשון, סחיטת הפנדל השני, ומהלכים כמו זה :sm_5eek:

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. Drama2 הסמל מעל הכל

ראיתי את המשחק המלא, BB עשו שטויות ורוב המשחק היו חלשים מאוד. אם לא אמרה (כן, ההוא) הם היו נראים כמו עמישב פ"ת.

15. zivmay Member

במשחק בטרנר לודוגורץ הגיעו למצב אחד מסוכן כל המשחק, מנגד החמצנו לא מעט.
    הם הרגו אותנו במשך 60 דקות במשחק השני, אבל להפוך את זה לצמד מפגשים חד צדדיים זה טמטום שמאופיין בחוסר הבנה בסיסי.