הישראליות באירופה 11/12: שלוש נציגות - שלוש הדחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏20/6/11.

1. ייא Member

תחושה גדולה מאד של פאדיחה אופפת את היום הזה... חיפה ככ חלשה, נקוה שהבוסנים זבל כמו זלזניצאר ויהיה בסדר

2. Mellow29 Kopite

רק רציתי לוודא שאתה זוכר, נכון?

איזה מתסכל זה. עונה חדשה, ליצנים ישנים. דוידוביץ' בשער, קטן בהרכב, ורד על הספסל, ובסוף העונה אלישע שוב חוגג. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

3. yedidel Member

מה עם שידורים בטלויזיה?

4. N כמוני Member

לא רואה שום סיבה שכל הישראליות לא יעברו בקלות לשלב הבא. מכבי חיפה ממש לא חלשה, והסגל שלה אמור להספיק מול אלופת בוסניה עם כל הכבוד. עושים פה מהקבוצה האזרית הרבה יותר ממה שהיא, מכבי ת"א חייבת לעבור אותה. בני יהודה משחקת מול קבוצה מאנדורה, כך שגם זה חייב להיות קל.
    ורד חייב להיות בהרכב של חיפה העונה, אבל להבדיל ממך רוזנר אני לא חושב שבמשחק כזה, משנה מי יפתח. ביון אם זה בוליאט או פלאח, ורד או דבלאשולי, אלופת בוסניה זאת קבוצה שחיפה חייבת לעבור. מה שכן, אני מקווה שהבדיחה בדמות הצבתו של גולסה כ50/50 תפסק.
    לסיכום:
    כל הקבוצות הישראליות סוגרות סיפור השבוע

5. ייא Member

אני זוכר היטב את ההימור שלי ולא משנה אותו...ניצחון 2-1 זה סוג של פדיחה ובחוץ מול מגרש מלא שלהם יהיה הרבה יותר קשה

גם ה1-0 על מינסק אשתקד היה בושה ועובדה שבחוץ חיפה הודחה בבושת

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

חיפה ומכבי תל אביב בספורט 1 ובHD, המשחק של בני יהודה לא משודר בטלוויזיה בארץ וכנראה שגם לא באנדורה.

7. werder bremen Member

פשוט עצוב שאי אפשר לעקוב אחרי הקבוצות באירופה,הרי זאת גאווה ישראלית תנו לכולם לראות אותה בחינם תמיד לגנוב כסף...

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/11
  8. ייא Member

כפח שחזיתי
    כאלה זבל החיפה האלה..וזה כזה גרוע...שוב הם מודחים סיבוב מינוס 19 באירופה ויש להם את כל החיים לבוא מארוגנים לליגה פח שלנו ולקחת טריפל... שוער זבל יש להם לא להאמין

9. Lazarobbie Member

עברו 26 דק' סה"כ.
    שום דבר לא גמור.

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כל הכבוד לחיפה רק שימשיכו ככה.

11. riquelme1 Member

לצערי המשחק בתשלום ואני לא יכול לראות, אבל הגיע הזמן שקטן הבלוף יהפוך להיות שחקן ספסל, האוברייטד הכי מטורף בכדורגל הישראלי אין לו מקום בהרכב של חיפה, וזה לא העונה.

1-1 עמאשה משווה.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם בורג'אנץ האלה נגרים, אנחנו כנראה מחוסרי עבודה..
    איזו קבוצה חלשה אנחנו. לא מגיעה למצב אחד לאורך מחצית שלמה. איך מול קבוצה שצריך לכבוש מולה כמה שיותר אלישע פותח עם חלוץ אחד, אני אף פעם לא אבין. לפחות הפעם הוא ידע לתקן באופן יחסי די מהר. טוואטחה בדומה לכל שאר משחקי האימון פשוט הורס פעם אחר פעם את ההגנה. או שהוא נשאר מאחור והורס את קו הנבדל או שהוא טס קדימה ויוצא חור באגף שלו.
    דוידוביץ, מה עוד אפשר להגיד עליו? ממשיך להיות חלש מאוד, לא ברור למה הוא ממשיך לפתוח בשער.

13. alexshw Member

הותיקים של מכבי חיפה מפרקים את הקבוצה מקצועית.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-1 בהפסקה.
    אני מנסה קצת להתאפק כי אני כבר רוצה עכשיו לתלות מישה על עץ גבוה, אבל אני אנסה קצת למתן את הכעס שלי.

אלישע לוי. למה קונים שוער זר ואז שוב שמים את דווידוביץ' בשער? רק הוא יודע.
    אלישע לוי. חלוץ אחד ועוד שחקן שלא חלוץ מטרה. האם לוי רוצה לחקות את מאמן ברזיל? לא רעיון טוב...

הגנה. פשוט בדיחה מה שקרה בשער האורחת. טוואטחה צריך להבין שהוא קודם כל מגן. אם זה לא מספיק דווידוביץ' מפשל וברור שאם לא ננצח האוהדים ידרשו בצדק את שראנוב.

יניב קטן. משחק ראשון העונה, אמצע יולי והשחקן כבר צריך לעלות עם זריקה בגלל כאבי גב. האם הבחור הזה אולי לא צריך לפרוש?

בסה"כ משחק רע של שתי הקבוצות, אבל ברגע שאתה בא כדי להוציא 0-0 אז בוראץ' לבטח ירגישו טוב. השער של עמאשה הגיע בדיוק בזמן. אנחנו נראה מה יקרה במחצית השנייה.

15. riquelme1 Member

טאלב טוואטחה מגן מוכשר, אפילו מוכשר מאוד, אבל הוא עדין צעיר ולמרות ההתלהבות מימנו הוא עושה המון חורים בהגנה, וראיתי את זה עוד בעונה שעברה, מבחינה הגנתית הוא חייב להשתפר.

החיסרון שלי מסיללה אחד הזרים היותר איכותיים שהיו כאן הוא משמעותי מאוד, והיום דווקא שמעתי שטורפד העיסקה שלו ללסטר, אבל אין מקום נוסף לזר, חיפה חייבת את מסיללה.