היום, לפני 4 שנים....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י השחקן ה-13, ‏27/10/05.

1. השחקן ה-13 Member

זה היה יום מעונן כזה...חיכיתי ליום הזה מה-2.9.01...
    אמרתי שאם מה שאני רוצה יקרה ב27.10.01 זה יהיה היום המאושר בחיי...
    כל המדינה חשבה שזה הולך ליהיות יום גדול לכדורגל השיראלי....
    בידיוק היום לפני 4 שנים נערך המשחק שקבע מי תעלה לפלייאוף...
    ישראל האהובה עלינו מאד....או שמא האוסטרים המתועבים!!!
    המשחק נדחה מה-7 לאוקטובר ל27 לאוקטובר בגלל הפיגוע שהיה בעפולה + הטיל האוקאיני שפגע בשוגג במטוס שלנו כמה ימים לפני...
    ועקב כך 9 שחקנים אוסטרים ביטלו את הגעתם...
    כל העם היה בטוח שישראל הולכת להתפוצץ על האסוטרים בדרך לפגש מול טורקיה ומשם אולי למונדיאל 2002...
    זה היה היום שחכיתי לו יותר מכל יום שהיה לי בחיים עד היום...
    כרטיס כבר קניתי חודש לפני..[40 שקל לשער 8-10 בר"ג..אם זה מענין מישהו]...
    אני לא אשכח בעת ההמנון האוסטרי הידוע לשמצה...40000 ישראלים שורקים בוווווזזזזז אדירררר שהרעיד את האיצטדיון...
    ואזזזז הגיעה "התקוה" ללא ספק צמרמורת בכל הגוף עברה לי באותו רגע...40000 שרים את התקוה בצבעי כחולבן!!!!.רגע שלא אשכח!!!
    המשחק החל...מחצית 0-0...ישראל לא משהו היום..אבל עדיין יש תקוה...
    להזכירכם ישראל צריכה שער 1 בלבד להבקיע ולא לספוג כמובן..1-0 ואנחנו מול הטורקים!
    דקה 55 נמני נופל ברחבה...פנדל לישראל-הטירוף ביציעים מתחיל-אני נשאר רגוע...
    מרוב הלחץ לא הסתכלתי על הפנדל שמתי צעיף על העינים והייתי עם הפנים לקהל
    --זעקת יששששש מטורפת הרעידה את האיצטדיון...וגם אני צרחתי כמו מטורף..[1 הרגעים שלא אשכח עד יום מותי] גרשון כובש 1-0 ישראל.....
    בהמשך עוד בעטנו לקורה ולא קיבלנו פנדל ש100% הגיע לנו...[שופט פוטוגלי מלוכלך ..מה ציפיתם?!?]....
    ואז הגיעה לה הדקה ה90---הכרוז אומר 3 דק תוספת זמן..
    ואני מתחיל לספור את 180 השניות הארוכות בחיי...דקה 91...עבירה שנעשית על ואסטיץ הנאצי 45 מטר מהשער והשופט הטינופת פוסק כדור חופשי להם 16 מטר מהמאצע[אם זה נכנס -ישראל בחוץ=הנאצים בפנים]....
    40000 צופים על הרגליים...מתפללים שהרצוג הנתעב יטיס את הכדור לחניונים של ר"ג...הרצוג רץ בועט-הכדור עובר מתחת לרגליו של נמני...ובין הידים של אואט וחודר פנימה...
    מאותה השניה...הרגשתי התמוטטות עצבים מנטלית...התחלתי לבכות כמו חצי איצטדיון....
    לא יכולתי לצאת מההלם הזה במשך חודש!!!בכיתי עד הבוקר שהיה אחרי..הוא היה גשום כל הביצפר בכה באותו היום.....
    זהו אנשים ה27.10.01 בשעה 22:17 דקות בכיתי כאילו אני עומד 2 שניות לפני המוות...
    ללא ספק יום שלא ישכח לעולם....

מה שניחם אותי במעט היה שהם קיבלו מהטורקים 6 - 0 בסיכום ועפו הביתה...

מי שזוכר את היום ההוא מוזמן לכתוב מה הוא הרגיש באותו היום...אם הוא היה במשחק או בבית וכו
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

2. דוקטור Member

די אל תזכיר לי את זה. אני אציף את המקלדת מרוב דמעות.
    יפה שאתה זוכר את התאריך - אני כבר כמה שנים חוגג את השישי ביוני לזכר החמישיה על האוסטרים.

3. RMCF Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    איזה יום עצוב זה היה.
    והשופט הזה... הייתי כ"כ עצבני ורציתי שמישהו מהקהל יזרוק עליו איזה אבן ויהרוג אותו.
    היה פנדל של 200 אחוז על נמני. השופט יכל לא להסתכל על האירוע 10 שניות, להסתובב ועדיין לראות את השחקן האוסטרי תופס בחולצתו של נמני. ואחרי זה השוער שלהם בעט בנמני וקיבל על זה רק צהוב. והבעיטה החופשית שהייתה אמורה להיות ממרחק גדול בהרבה. לא יאומן פשוט.
    ואז הרצוג יורה את הכדור היישר ללב שלי (ובדרך זה גם עבר בין הרגליים הפתוחות לרווחה של נמני), כמו שכתב מישהו ב"שם המשחק".

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

היום לפני 6 שנים הפועל חיפה ניצחה באמסטרדם ארינה 1-0 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

"גם תרנגול עיוור תופס לפעמים גרגר"

6. M_T_A Member

הכל היה מוכן למשחק ב7.10.
    הגענו למשחק הזה אחרי קמפיין מצוין, אחרי 3-1 והצגה גדולה מול בוסניה, אחרי שלא הסתבכנו יותר מדי ב2 המשחקים מול ליכטנשטיין ואחרי 1-1 ביתי מול ספרד עם גול גדול של רביבו שהרים את איצטדיון ר"ג באוויר. רק משחק אחד הכתים את כל הקמפיין הזה, ההפסד המעצבן באוסטריה עם הטעות של אמיר שלח.
    כ"כ רצינו לנקום ולשחזר את הפעם האחרונה שאוסטריה באה לר"ג וקיבלה חמישיה בראש.
    הנבחרת היתה בשלבים מתקדמים של הכנה ופיתאום הבני שרמוטות דוחים ל27.10. קיבלתי את זה. בכל מקרה נזיין אותם. ביום עצמו של המשחק הזמן המשך כמו נצח וכשהגיע הרגע התיישבתי מול הטלויזיה ושום דבר אחר לא היה קיים מבחינתי. מחצית ראשונה לא משהו בכלל אבל אני הייתי אופטימי וכבר התחלתי לחשוב על טורקיה.
    דקה 55 ישראל מקבלת פנדל וברגע שהכדור נכנס אני מרגיש בעיקר הקלה יותר משמחה. אחרי ה1-0 לא ירדנו לבונקר, רק המשכנו לתקוף ולסכן את השער.
    דקה 80 דדי בן דיין מדביק כדור לקורה ואני משתגע למה זה לא היה יכול ללכת מילימטר ימינה ולפטור אותנו מ10 דקות של עצבים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    עוד כמה דקות עוברות והשופט ההומו המסריח הזה מתעלם לגמרי מאגרוף שהשוער האוסטרי מכניס לנימני!!!
    דקה 91... אני זוכר השדר אומר "עוד 2 דקות ואנחנו בטורקיה" ואני מקלל את האימ אימא שלו "שתוק כבר יא נאחס מזדיין!!" אבל לא באמת האמנתי שיכול לקרות משהו.
    דקה 92. השופט שאני כבר לא יודע לתאר במילים את מה שאני חושב עליו שורק לעבירה שנעשתה 40 מטר מהשער ושם את הכדור ממש על הרחבה!!
    אני לא מצליח לעמוד במתח ומעביר לסרט ששודר באותו זמן בערוץ 2. את הבעיטה עצמה לא ראיתי בלייב.
    אני מחזיר לערוץ 1 ואני רואה מול העיניים שחקנים אוסטרים חוגגים ובצד שמאל למעלה היה כתוב "ישראל1-1 אוסטריה".
    הרגשתי כאילו ירו לי כדור בלב. וזה לא מטאפורה, באמת הרגשתי משהו מוזר בלב כאילו ירו בי או לפחות קיבלתי התקף לב. רגע שאני בחיים לא אשכח ואני יכול ממש להרגיש את זה בזמן שאני כותב
    יום אחרי באתי לבי"ס והכל היה באווירה של דיכאון שלא יצאתי ממנו לפחות עד הדרבי שהיה ביום שהיינו אמורים לשחק מול טורקיה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מי שמתלונן על השופט כנראה לא זוכר שהפנדל שישראל הבקיעה ממנו לא היה ולא נברא. הגיע לנו עוד פנדל אבל אפשר להגיד שזה מתקזז. עבירה 40 מטר מהשער שהשופט שם על הרחבה? נכון, נכון.

MTA, בבקשה אל תוריד את הרמה של הדיון לרצפה עם כל הקללות שלך.

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחחח גם אני לא יכול לשכוח. היה מבחן באנגלית למחרת אבל למי איכפת? ברור שנוסעים למשחק וחוזרים לפנות בוקר. הפקקים התחילו כבר מקיסריה (טוב נו, כל שבת יש פקקים אבל אז זה היה כפול), האווירה הייתה מצוינת. אבא שלי, אחי הקטן ואני, כשדודה שלי פגשה אותנו בכניסה, נכנסנו לאצטדיון אחרי הדוחק המוכר בגשר ההוא, ונכנסנו ליציע 2, שורה מתחתינו ישב עברי לידר (וחברה שלו, מה שהביא אותי לא להאמין שהוא הומו עד לא מזמן). על המשחק פה כולם כתבו, על הגול פה כולם כתבו, על הבאסה שאחר כך. אבל אני לא חושב שלרובכם הגדול היה לעניין פרק המשך ב- 24/8/2004. רוזנבורג ברמת גן. אני יושב באותו היציע. אותה הדקה, אותו השער הרחוק, אותה עמדה, בעיטה חופשית. הדחה כל כך כואבת.....

עוד דבר קטנטן, אני רואה שאתם יורדים על השופט. לגבי הבעיטה החופשית, כשהייתה את הסדרה של עמנואל רוזן נדהמתי לראות שאמנם הכדור היה ליד קו החוץ, אבל מישהו (גרשון, בטוח ב-90%) אכן הכשיל שחקן שלהם ליד הרחבה, כך שבעניין הזה אנחנו יצאנו מפגרים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/05
  9. M_T_A Member

אהה ושהשחקן ה13 אמר שהם נאצים זה כן בסדר?
    זה בסדר, וגם מה שאני אמרתי בסדר כי זה להעברת הרגשות, והדיון הזה נפתח בשביל הדברים האלה.
    חלאס לחפש אנשים בדברים הקטנים והחסרי חשיבות האלה

10. ReL Member

יוו בחיים אני לא ישכח את זה, קנינו מהסופר סנטר כרטיסים , ודחו את המשחק , חודש שלם שמרנו את הכרטיסים , זה היה במוצ"ש , אני זוכר שלפני המשחק האוסטרים עיצבנו את כולםםםם לא רצו לרדת מהדשא הם התאמנו והתאמנו וביקשו מהם לרדת והם לא ירדו , ועלק הכרוז ביקש לא לשרוק בוז בהימנון.

אני בחיים לא ישכח איך אחרי הגול שחטפנו כולם עזבו את האיצטדיון בשקטטטטט, אף אחד לא דיבר מילה 40 אלף אנשים יצאו מהאיצטדיון בשקט.

גם אני זוכר שכל שחקן של נבחרת ישראל פחד במשחק הזה, לאף אחד לא היה אומץ בכלל לבעוט לשער כל הזמן מסרו ומסרו ומסרו .

11. השחקן ה-13 Member

תיקון קטן לMTA
    ה3-1 מול בוסניה היה ב9.10.00 ולא משחק אחד לפני ה1-1 הנורא...
    משחק אחד לפניו היה ה0-0 בבוסניה שסלל את המטרה הברורה=ניצחון ואנחנו עולים
    אך הכיאות היה חייב להכות וכולנו הינו חייבים לבכות

12. ReL Member

את האמת אין לנו על מה להתעצבן , במילא היינו חוטפים מטורקיה

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

MTA, אני לא מחפש דברים קטנים, ההודעה שלך מלאה בקללות וזה סתם מוריד את הרמה. בקשר ל"השחקן ה-13", למה אתה משווה את עצמך לדביל הזה?

14. השחקן ה-13 Member

שמור על הפה שלך !!!!!
    חתכת לכלוך

15. אדם ברקוביץ Member

יום שבת זה התאריך 3 שנים לנצחון הגדול בהסטוריה של ישראל

3-0 על מנצ'סטר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx