היום השלישי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏18/8/06.

1. אלי מתחן Member

מלחמת עולם שלישית לא תהיה, ציר הרשע יושמד בקרוב מאוד.

2. ReL Member

זה לא יום רגיל זה יום ההולדת שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

אני מאמין שזאת סתם עוד קונספירציה. בקשר לפיגוע נגד המערב? זה רק שאלה של זמן מתי זה יקרה

ובקשר לפצצה הגרעינית , נו נגיד איראן תזרוק על ישראל פצצה גרעינית? מה עם ירושלים והר הבית? מה עם הפלסטינאים ? מה עם הכור שיש לנו בדימונה?

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הדבר היחיד שאומר לי יום שלישי זה שהגיע סוף סוף הזמן להשתחרר!!

גל גם אצלי זה עורר איזה משהו ובהחלט אי אפשר להיות שאננים, למרות שאני מאמין שאם יקרה משהו הוא לא יקרה בישראל, אלא במדינה אחרת. אבל בכל מקרה, אצל הערבים אף פעם אי אפשר לדעת ושאננים בטח שאסור להיות.

4. M_T_A Member

שום דבר רציני חוץ מזה שכל תל אביב והסביבה תתאדה לאוויר וכל הארץ תאכל נשורת גרעינית...

הוא יושמד, אבל קשה לי לראות איך זה קורה בלי מלחמה

5. reda Member

ולי זה קשה לראות איך ישראל תהיה זו שתשמיד את ציר הרשע...אני לא רואה את המנהיגים שלנו מתקיפים את איראן..אם את לבנון לא תקפנו בכח גדול יותר אחרי מה שעשו לנו אז ישלי הרגשה שלא נעשה שומדבר יותר מידי חריג לאיראן

6. Spanish Weapon Member

כמה אפשר להסביר שיש הבדל בין להילחם נגד מדינה ונגד ארגון גרילה

7. cazzo Il Capocuoco

לאיסלם יש תדמית מחורבנת בימים אלה,רק בגלל כמה מטורפים {כמו המארטירים הנוצריים,כמו אותם מתנחלים בחברון שמאמינים בכהנא} קיצוניים שרוצים להשתלט על העולם בשם דתם,והכל בשם דתם,אלימות,טרור,לעשות שטיפת מוח למאות מיליוני המוסלמים ברחבי העולם והכל הכל בשם הג'יהאד שכבר הוא לא ג'יהאד.בקיצור,הדת {במקרה הזה,איסלם} היא נותנת לגיטימציה להכל.אני מציע שתפרידו בין איסלם שפוי {כן,יש כזה והוא גם פיץח בעבר תחומים רבים באנושות} לבין איסלמיסטים פונדמטליסטים.לכן טמטום להגיד שאיפה שיש איסלם יש חושך.
    המלחמה השלישית כבר פה אם אתם רוצים,או איך שתקראו לה.אומנם לא מדווחים לנו מחזיתות על קרבות התשה שמתמשכות ימים כמו בתחילת המאה העשרים.המלחמה הזאת נמצאת באינטרנט ובטלויזיה ברובה,על אותה שטיפת מוח דיברתי שמשלהבת מוסלמים פשוטים בכל חור בעולם לראות סרטוני וידאו שבהם לאמריקאים נחתכים הראש בעירק או לראות איזה פיגוע של בין לאדן שהורג כמה שוודים ואוסטרלים באינדונזיה {המדינה עם הכי הרבה מוסלמים בעולם,למרבה האירוניה}.הקרבות האמיתים הם לא רק על האידיאולוגיה הרצחנית של אותם מטיפים שכובשים את ראשם של פשוטי עם אלא אפילו על האקרים מרוקאים שהשתלטו בלי בעיות על הפורום שלנו.ראיתי בערוץ 8 תוכנית של הBBC איך אל קעידה 'משתלטת' ו'משיגה' לעצמה יעדים רבים לפגוע בכל מקום,כלומר,בין לאדן עשה את העבודה שלו וגם אם יהרגו אותו,לא קרה דבר.

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך בדיוק 10 קיצוניים מוסלמים פונדמנטליסטים כדי לעשות חושך למיליונים...
    והמיליונים האלה לא עושים כלום!

9. cazzo Il Capocuoco

אבוד.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

10. Waters Member

אני רואה כאן אנשים שמתייחסים לאיסלאם כדת פרימיטיבית.
    תראו, זו דעתי.
    בכל דת, לא משנה איזו, יש תמיד את הצד הקיצוני של הדת. ולרוב, בצד הזה יש את כל ה"צרות" שאמרו פה - חוסר שיוויון,
    עוני וכו' וכו'...
    ביהדות אין קיצוניים? איזה שיוויון יש ביהדות בין נשים לגברים?
    העניין הוא שביהדות. יש הרבה יותר חילוניים מאשר שיש באיסלאם, ואם להגיד את זה אחרת. החילונים ביהדות מגיעים
    להרבה יותר תפקידים דומיננטים מאשר החילונים באסלם שהם הצד המינורי של העולם הערבי מוסלמי בעולם.
    לכן, אם תראו את זה כך, נשיא איראן, הוא לא יותר מאשר מוסלמי קיצוני הקורא למלחמה למען האל בלבד.

אני לא יודע. כשקראתי את ההודעה הראשונה של הדיון הזה, של גל, התחיל להתעורר אצלי איזשהו פחד מסוים.
    תחשבו על זה. המשטר האיראני מסוגל. יש לו את הכלים. אני לא אומר כרגע שיש לו פצצות ברגע זה. אבל אם הקצב הזה
    יהיה לו פצצות. ופצצות כאלה שמסוגלות למחוק את ישראל.
    לא הרבה מכירים אותי פה אבל אני הייתי לפני כמה חודשים מאלה שלעגו לקריאות של נשיא איראן. חשבתי: "למחוק את ישראל,
    נו באמת, תיהיו ריאליים".
    היום אני כבר לא בטוח כל כך בעצמי כמו שהייתי אז.
    אולי זו סתם פראנויה אבל המצב הזה באמת מלחיץ לפעמים שאתה חושב שלאיש שנואם ומאחוריו שלט - "THE WORLD WITHOUT ZIONISM"
    יהיה בקרוב או לפחות בשנים הקרובות את הנשק שמסוגל למחוק אותך ואת ההיסטוריה שלך מעל פני האדמה...

11. Spanish Weapon Member

את ההיסטוריה אף פעם אי אפשר למחוק
    גם 20 פצצות מימן לא ימחקו את ההיסטוריה של העם היהודי ומדינת ישראל
    היטלר ניסה לעשות את זה בעזרת רציחת מיליונים ולא הצליח , אף אחד לא יצליח.

12. אלי מתחן Member

מה זאת מלחמה? ארה"ב לא צריכה להתאמץ יותר מדי בשביל להכנס לאיראן וצפון קוריאה, מלחמת עולם סטייל גרמניה הנאצית מול בעלות הברית לא תהיה.

13. Waters Member

למה אתה חושב שארצות הברית יכולים להכנס כל כך בקלות לאיראן?
    למה בעיראק הם לא אוכלים קש? הורגים להם שם על ימין ועל שמאל. אין שום סיבה שלא יעשו את זה באיראן שלדעתי
    הרבה יותר קיצונית מעיראק.

14. Spanish Weapon Member

להיכנס בקלות היא יכולה , לצאת משם בחיים לא ממש.

אני לא חושב שארה"ב כל כך טיפשה כדי להיכנס קרקעית לאיראן כי לא תהיה לזה שום מטרה ותכלית (בדיוק כמו ישראל וחיזבאללה)

אם רוצים לחסל את האיום האיראני זה אך ורק ע"י כמה פצצות עוצמתיות על טהרן וערים נוספות שירתיעו את איראן מלהיכנס לעימות עוד יותר רציני.

15. M_T_A Member

קראתי היום מאמר מצוין בנושא.
    רק חסר שם הקטע של מה צריך לעשות.
    קשה לי לראות איך אנחנו יוצאים מכל החרא הזה בלי להשמיד את כל הכורים הגרעיניים שלהם ולהפיל את המשטר, ולא צריך לגעת בסוריה וחיזבאללה. רק להוריד את איראן והם כבר יתאדו מעצמם.
    כמובן שארה"ב תצטרך להתערב. אנחנו צריכים להיות אלה שיוזמים הפעם, ונעשה את זה יחד איתם.