הטוב בעולם...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Reyes, ‏4/2/03.

1. Reyes Member

(כתבתי, סיכמתי, תרגמתי, שמתי תמונות, כתבתי אחוזי הצבעה, השקעתי וכו', אבל הפסקת חשמל אחת הרסה לי הכל, לעזאזל!!!)...

גולשי אופ"א התבקשו להשיב מיהו השחקן הטוב בעולם בתפקידו, נכון לשנה שהסתיימה, לפניכם הלינק לתוצאות (אם תלחצו על שם השחקן, תראו מידע, אחוזי הצבעה וכו'):

http://www.uefa.com/fanzone/teamoftheyear/flash.html

מה תאמרו על התוצאות? גם אתם חושבים ככה?

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/uefa/UEFAMedia/52226_351X180.Xxx

2. Kgt1 Member

לא מסכים עם שתיים מהבחירות - לרונאלדו אין מקום בנבחרת (נכון היה לו מונדיאל טוב אבל צריך להתייחס לשנה במלואה) ולטעמי לרוד וואן ניסטלרוי היה יותר מתאים להעניק את המיקום, כמו גם לראול.
    ואולי אני לא מספיק עוקב אבל מה דמיין דאף עושה בנבחרת? חסאן שאש בבירור. גם ואלרון של דפור וליונברג מערסנל עדיפים. נכון גם לדאף היה מונדיאל לא רע אבל כאמור זה לא קריטריון מספיק מבחינתי.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר למאמן:שנול גונש מאמן מצויין ועשה הישג מדהים עם טורקיה..
    אבל אני הייתי הולך על מאמן ולנסיה ראפה בניטז[אני חייב לציין שאני קצת משוחד בעניין בתור אוהד ולנסיה..] הוא הביא לולנסיה אליפות מול ריאל דפורטיבו בארסה ועוד קבוצות עם תקציב יותר גבוה מולנסיה ובמיוחד אחרי עזיבת קופר ומנדייטה ופרישת המגן הימני הקבוע של ולנסיה..

שוער:רושטו באמת היה מצויין וקאן לא עובר אותו לדעתי רק בגלל הטעויות בגמר..אבל באמת רושטו היה ענק השנה..
    [שימו לב שכל השוערים השנה לא ממשיכים את היכולת הטובה שלהם משנה שעברה...]

מגן ימני:אני הייתי הולך לא על פויול אלה דווקא על טוראם שלקח אליפות עם יובה..פויול אמנם שחקן ענק אבל בארסה לא עשתה משהו מיוחד ובגלל זה לא מגיע לו להיות לפני טוראם..

בלמים:עם הבחירה של קיבו אני מסכים אבל לא עם של נסטה[למרות שאני אוהד מילאן] אני דווקא חושב שיותר מתאים היה לוסיו שנתן עונה שעברה אדירה והתגלה בגדול לעולם..

מגן שמאלי:הכי טוב בעולם זה רוברטו קרלוס אבל שנה שעברה הכי טוב היה ג'ון ארנה ריסה שהתקדם בצורה מדהימה!

קשר ימין:עוד פעם..סידורף טוב אבל לדעתי חואקין עשה עונה שעברה מדהימה והוא התגלית החדשה והדבר החדש בספרד..הרבה יותר מתאים..

קשר אמצע:ללא ספק מיכאל באלאק..למרות שיש לו מתחרים אחושרמוטה קשים כמו ויירה ובראחה..

קשר תוקף:לא מסכים בקטע של זידאן..לדעתי איימאר היה יותר טוב השנה וגם דל פיירו..ביניהם אני לא יודע מי מתאים יותר..

קשר שמאל:עוד פעם דילמה ודווקא דאף ממש לא קשור אליה..זה או חסן סאס חברו של חיים או פרדי[הדרקון] ליונברג..

חלוצים:תיירי הנרי ורוד ואן ניסטלרוי באמת היו יותר מתאימים מרונאלדו בקטע הזה..

4. קופירוק Member

השוער צריך להיות דודו אוואט!!!!!!!! שוער דגול וגדול!!!!!!!!!

5. StAtIk TzHoV Member

שוער: ללא ספק שרושטו הגיע לו להיות השוער של השנה כי הייתה לו עונה גדולה גם במונדיאל וגם בקפנר' ואוליבר קאן למרות שהוא שוער גדול והייתה לו ענוה גדולה היה טיפה יותר חלש ממנו

מגן ימני:לדעתי ליליאן טוראם הגיע לו יותר הוא פשוט יותר טוב וגם בגלל שהוא זכה עם יובה באליפות ועזר לה להיות עם הגנה יציבה וחזקה מאוד

בלמים :קריסטיאן קייבו זאת החלטה מצויינת כי הוא היה אחד הגורמים לזכיה של אייאקס באליפות אחרי הרבה זמן והוא גם הקפטן שלה ושל נבחרת רומניה כבר בגיל כל כך צעיר....ונסטה לא היה טוב בעונה הזאת מי יודע מה אז לדעתי ללא ספק לוסיו היה יותר טוב ממנו והיה גדול גם בלברקוזן שהגיע לגמר הוא גם כבש את השיוויון וגם בנחברת ברזיל בזכיה שלה במונידאל

מגן שמאלי:ללא ספקקקקקקקק רוברטו קרלוס אין בכלל וויכוח על זה

קשר ימני: סיידורף באמת אולי הקשר הימני הכי טוב לפי השחקנים שהם הראו שם ,אבל לא סתם אינטר הביאה למילאן את סיידורף ואת סימיץ' תמורת עומיט דאבלה כי הוא באמת שחקן מצויין....וגם חואקין סאנצס שעוד נשמע עליו ...אבל יש יותר טובים מהם כמו דיויד בקאהם שהוא אולי הקשר הימני הכי טוב

קשר מרכזי:באמת מגיע למיכאל באלק היה ענק בעונה הזאת ואולי בגללו לברקוזן וגרמניה הגיעו לאן שהגיעו

קשר התקפי :לדעתי לא מגיע לזידאן כי חוץ מלכבוש שער ניצחון ושער גדול עוד הוא לא עשה משהו מיוחד השנה..... אבל אלסנדרו דל פיירו הוא היה צריך לזכות כי הוא היה אולי הגורם העיקר בזכיה של יובנטוס באליפות איטליה הוא היה פשוט גדול והשנה הוא יותר טוב בנתיים עם 13 שערי ליגה מאחורי ויירי אבל חבל הוא עכשיו נפצע ל5 שבועות מכה קשה ליובה

קשר שמאלי:לדעתי היו שני שחקנים טובים חסן שאש היה גדול והוא השתפר מעוד ולא סתם הרבה קבוצות פאר בעולם רודפות אחריו.... וכמובן פרדי לוינדברג השבדי שהיה חלק מהגורם בדאבל של ארסנל

חלוצים:לדעתי תיירי הנרי שהיה אולי מגיע לו לזכות בכדורגלן השנה ללא ספק
    ורוד ואן ניסטלרוי שהיה פשוט עצום הוא רק כבש כל העונה וביכלל השנה ניראה לי יש לו כבר יותר מ20 שערים בכל המסגרות...
    רונאלדו חוץ ממונדיאל מצויין לא עשה כלום עד עכשיו

והמאמן: לדעתי קלאוס טופמולר היה המאמן הכי טוב השנה הוא הוביל קבוצה שהיא לוזרית לגמר בליגת האלופות

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הייתי משנה הרבה :
    כמו שכבר אמרו כאן הייתי מחליף את נסטה בלוסיו שנתן שנה שעברה עונה גדולה גם בלברקוזן וגם בנבחרת ברזיל.

מגן ימני הייתי מתלבט בין קאפו לטוראם אבל קאפו כל משחק מספק את הסחורה וזה למה הייתי לוקח אותו.

יש לי בעייה עם הקשר עושה משחק,כי לא פעם ולא פעמיים זידאן ואיימר משחקים כעושים משחק,ולדעתי לשניהם יש מקום בנבחרת,לכן הייתי לוקח את איימר לקשר התקפי ואת זידאן לקשר עושה משחק.

קשר בשמאל הייתי בוחר את גיגס ואם לא את ואן דאר וארט הנפלא,אבל מכיוון שהולנד לא הייתה במונדיאל וגיגס משתייך לנבחרת לא ברמה גבוהה אז הוא לא היה שם וכך גם ואן דאר וארט,בכל זאת דאף?
    שאש וואלרון עדיפים עליו בהרבה.

סידוף הוא מועמד טוב לקישור וכך גם דוידס לקישור וגם יונברג אבל אלה שחקנים בינונים ולא מתאימים,אם היו מקדישים מחשבה ממושכת היו מוצאים שחקן הרבה יותר טוב.

בהתקפה הייתי לוקח את ואן ניסטרוי וראול.
    אבל גם הנרי חלוץ מצוין.
    אבל מצד שני אני ההיתי משחק בשיטה 3-4-3 בנבחרת כזאת..........