החלטה תמוהה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י amir, ‏13/6/03.

1. amir Member

אינני יודע אם אנוכי הוא אונגרד בנושא העברת המשחק לרמת גן ואם אינני זה נובע מן הסיבה הפשוטה שהצטרפותי הרשמית לפורום נעשתה אתמול. אינני מתכוון לשקף את דעתי האישית בנושא זה אלא רק להציג את הנימוקים שצצו במוחי.
    במערכת החוקים ישנם חוקים הנקראים חוקי יתר, דהינו, חוקים שניתן לכופף. הזכות לארח במגרשך הביתי היא זכות יתר שעליה החליטה הפועל פתח תקווה לוותר לטובת רווחים כספיים.
    לא רק שהקבוצה מפתח תקווה ויתרה מרצונה על זכותה לארח במגרשה הביתי היא גם עשתה זאת בהסכמה של הנפגעים כיביכול.
    מאידך ניתן לומר כי בית הדין צריך היה לפועל באופן ספורטיבי בייחוד כאשר מדובר במשחק שביכולתו להשפיע על גורל האליפות. עולה גם השאלה מדוע לנתניה לא אישרו את בקשתה שעצם זהותה בכלל לא מעלה ספק
    עולה גם השאלה מדוע גמר אומר בית העליון לאשר לפתח תקווה לארח את משחקה ברמת גן מעוזם של המכבים.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אמיר,כבר דנו בנושא אחרי משחק ההכתרה של מכבי.
    אז בוא נסביר,עם כבר,צריך לעשות חוק שאסור לקבוצה לזוז מהבית שנקבע לה בתחילת השנה,מה זה אומר?
    בהולנד עם אני לא יש חוק,כל קבוצה בתחילת העונה מודיעה על שני מגרשים שנחשבים ל"ביתים",כאשר עם במגרש אחד ממגרשיה היא לא יכולה לשחק,היא משחקת במגרש השני,ואסור לאף קבוצה בליגה להעביר את המשחק שלה משני מגרשי הבית שלה.
    החוק הזה יכול לעבוד בארץ,נכון,יש את האלה שיאמרו,נו אז כל הליגה תכריז על רמת גן כמגרש השני שלה,וכאן הטעות.
    אין לי ספק,שעם הפועל פתח תיקווה הייתה נילחמת על חייה בליגה,המשחק היה נערך בפתח תיקווה,ואני לא מכיר קבוצה בארץ שתקח את הסיכון הזה בתחילת העונה ותבחר ברמת גן כמגרשה השני(חוץ מכומבן מכבי והפועל תל אביב).
    אז הנה פתרנו את הבעייה...

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר..סבבה שהצטרפת אתמול..באמת תהנה..
    אבל מן הסתם הדיונים שפתחת עד עכשיו..חרשו עליהם בפורום עד שהגעת..
    אם יש לך דיון על נושא שהיה מלפני שבועיים שלוש תחזור אחורה כדי לבדוק שלא היה כזה כבר..
    דיון נעול.