הזמן עובר ואתה חסר- חבר:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏15/10/02.

1. Ilan Member

לא זה לא קשור לרבין ז"ל.
    אבל בדיוק שחשבתי על רעיון לפתיחת דיון בפורום, שלחו לי הודעת צפרדע באיי סי קיו על רבין - עם הכותרת שכתבתי בדיון...
    וזה נתן לי רעיון,
    ------------------------------------

מי לדעתכם הכדורגלן שהכי חסר לנו, שאיתו יותר כייף לראות כדורגל, לאהוב כדורגל, ומה לא?
    בקיצור- את מי הייתם מחזירים לארץ- או לחלופין מחזירים מפציעה או פרישה כדיי שישחק בארץ?

------------------------------------

התשובה שלי,
    אם הייתם שואלים אותי עוד שנה- שנתיים סביר מאוד להניח שאני יגיד- יעקובו איגביני, אבל למזלנו הוא עוד פה... ויש לנו זמן להנות ממנו...

אז אני חושב שהייתי מחזיר את סטפאן שאלואי- מהתקופה בבית"ר... ברור שהיו שחקנים יותר גדולים ממנו, אבל הוא שחקן שאפילו שהוא היה בבית"ר הוא השאיר עליי חותמת, גם בגלל האישיות, ובשבילי הוא היה כמו ישראלי וממש אהבתי אותו...

שלא נדבר על היכולות המקצועיות המדהימות שלו, שלדעתי הוא אחראי לא פחות מאוחנה על האליפיות של בית"ר.

עוד שחקן שהייתי מחזיר- שהוא ללא ספק יותר מוכשר משאלואי, והוא הפעם בא מהקבוצה האהובה עליי- אייל ברקוביץ'.
    צריך להוסיף? שחקן אדיר- שחקן נשמה, שללא ספק והיה עוזר עכשיו לחיפה בליגת האלופות... מי יודע אולי נראה אותו בחיפה בעתיד? :roll: (כן, אני יודע שהוא אמר שהוא לא רוצה בסופו של דבר לחזור לחיפה... כיאלו לישראל בכלל- אבל אי- אפשר לדעת.)..
    .

2. Emil Member

אלי דריקס. אולי למכבי סוף סוף תהיה התקפה

כמו כן הייתי רוצה להחזיר את נימני מהפרישה שלו, חבל שהוא ככה עזב את הכדורגל אחרי גמר הגביע שנה שעברה.

וכמובן אני מתגעגע לאובארוב...בעיקר לרגעים האלה, שהוא עם הכדור בידיים ברחבה, בודק את השופט מסתכל, ואם לא, מעיף בעיטה/כאפה/ראסיה לאחד מחלוצי היריב

3. AFC Member

שחקן שיחסר לכולנו?

ללא ספק ניקולאי קורצקי.

שמחת הכדורגל שלו הייתה עצומה, הכישרון שלו...פשוט חבל על התאונה.

עוד שחקן שהייתי רוצה שיחזור הוא כמובן סרגיי טרטיאק. עכשיו הוא מכשיר את צעירי בית"ר, אבל איזה בלם הוא היה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

חבל שלא נתנו לו אזרחות (מובן שלרוסו יתנו :evil: :evil: !)

4. ג'רי בית הלוי Member

אבי רן

אמנם לא ראיתי אותו משחק, אבל ממה ששמעתי, הוא היה שוער טוב מאוד, וגם איש גדול, שאולי היה יכול להעלות אותנו למונדיאל 90(מה ציפיתם, שעם שוער כמו בוני גינזבורג נעלה אפילו לאליפות טורג'יגיסטן?)

5. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

בראש ובראשונה הייתי רוצה שמני לוי יתעורר, למרות שהסיכוי קלוש.

השחקן שאני הייתי רוצה לראות זה אלון נתן, שמעתי מליון סיפורים מאבא שלי על איזה גולים יפים היו לו ואיזה מבצעים ומשחק כדורגל מרהיב שהיה לו.

6. חכם חנוכה Member

אני באותה דעה עם ניצן, לא צריך להוסיף הרבה.

7. שגיא Guest

יש מלא, בנוסף לאלה שהוזכרו כאן......
    קנדאורוב
    רוזנטל
    נחום "ראש הזהב" סטלמך ז"ל
    זאהי ארמלי

יש עוד מלא, אני לא זוכר עכשיו....

8. ראול המלך Member

אין לי מושג למה אני אומר את זה אבל ממה שאני ראיתי היו כמה וממי שלא משחק היום וממי שראיתי אוחנה ממש הרשים אותי(כשחקן)

9. the_secand Member

את גלזר ואת אבי כהן

10. קופירוק Member

אני גם הייתי מחזיר כמו קלייברט את רוזנטל ואת קנדאורוב.
    עוד שחקנים שהייתי מחזיר הם:
    רומן פץ
    אלון מזרחי (למרות שהוא השחקן השנוא עלי ושהוא עדיין משחק, אני מתגעגע למה שהוא היה פעם)

11. Julian Joachim Member

פשוט בושה שאף אחד חוץ מוידוקה לא ציין את ניקולאי קודריצקי...

השמחת חיים של הבחור... זה משהו שאין להרבה שחקנים, בטוח לא זרים.

תחשבו על ג'ובאני רוסו, עם שמחת החיים שלו, רק שאצל קודריצקי, זה לא השואו המרכזי, אלא האישיות שלו ואיך שהוא באמת...

שחקן מלהיב, ווינר, וכמובן, הטרגדיה הגדולה בתולדות הכדורגל הישראלי.

:cry:

12. שגיא Guest

אני בהודעה שלי בפירוש כתבתי:
    מלכתחילה לא התווכנתי לציין כאלה שכבר נאמרו.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנבחרת שהגיעה למכסיקו 70 את כל השחקנים של שם הייתי רוצה לראות משחקים,לראות מה ההבדל בין הנבחרת של 70 לנבחרת של שנות ה2000 שלנו.
    איך זה שהם הגיעו למונדיאל ובדור הנוכחי עדיין אין הפעלה לאירוע גדול.

14. זהובניק Member

ללא ספק ניקולאי קודריצקי....

15. יוגב אסולין Guest

ממי שאני ראיתי ששיחק באשקלון והייתם אומרים לי "מה היית רוצה שיחתום בקבוצה שלך ממי שהיה כבר" לאסלו קומדי בלי כל ספר. פשוט שחקן תותח... שליטה מעולה בכדור כושר מנהיגות ושערים יפיפים.. חבלש הוא נתן תעונה הכי טובה בקריירה שלו דווקא באשקלון שבליגה הלאומית רחוק מהמצלמות..

גם פישונט בשיאו היה תענוג של שחקן.. כמו כן אלי אוחנה וסטפן שאלוי מאוד היה כיף ליראות את בית"ר באותה שנה..

בעונות הגדולות של מכבי חיפה בכללה יה לה סגל מדהים עם דריקס האחים ברומר בתקופת שיא פשוט תענוג...

ומכבי חיפה מהשנים הגדולות אולי רק קנאורוב באמת אני מתגעגע. ועוד כמה שנים אני יגיד גם כמה שחקנים שנמצאים בחיפה היום שפשוט כיף ליראות