הזירה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י קטאלוני בלב ובדם, ‏4/8/04.

1. קטאלוני בלב ובדם Member

עריכה של בוריס:
    הדיון הזה היה מיותר מאוד ולא תרם בכלום לנושא ההעברות. העברתי את זה לנושא נפרד, ואתם מוזמנים להתכסח פה כמה שבא לכם, כל עוד זה לא עובר את גבול הטעם הטוב.

[סוף עריכה]

כדורגל טוב אנו נראה בקאמפ-נואו, אל תצפה ליותר מדי מנערי השעשועים של הבירנבאו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/8/04
  2. קטאלוני בלב ובדם Member

כבר 30 דפים מילאנו על איזה רכש של ריאל מדריד. לא שווה את זה, סתם שואו-בוי שלא יעזור להם בכלום.

3. John Frusciante Member

אתה קטנוני,אני לא יודע למה אתה אומר את השטויות האלו?!,ריאל קבוצה נפלאה,רק בגלל שאתה שונא אותם ,לא אומר שמה שאמרת עכשיו זה נכון ,ולא שטות מוגמרת!

4. קטאלוני בלב ובדם Member

קבוצה נפלאה... כמה זה היה, חמש הפסדים רצופים? היה צריך להגיע מתישהו אחרי שכל העונה הם שיחקו כדורגל גרוע ושמרו על גובה בחסדם של השופטים.

בקשר לאדמילסון, הוא שחקן מאוד מוכשר שתפקידו הטבעי הוא קשר אחורי והוא יהיה שותף ראוי לצ'אבי המצוין.
    נכון שדווידס הלך, אבל עם השחקנים האלו וביחד עם רונאלדיניו, דקו וג'ולי יהיה לנו את הקישור הטוב בליגה.
    לריאל יהיה ככל הנראה קישור בינוני, כמו אשתקד כל הקבוצה תסתמך על רונאלדו ופיגו, שחקנים שכרגע מבזבזים את הקריירה עם חבורת הליצנים בלבן, אבל מה לעשות זוהי מנת חלקם של תואווי הבצע.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/04
  5. John Frusciante Member

אני יסביר לך למה התכוונתי. דבר ראשון אני ישאל אותך שאלה קטנה...
    אתה מסכים איתי שרונלדו,ראול,זידאן,סמואל,ויירה,פיגו,קסיאס,מורייאנטס,רוברטו קרלוס הם שחקנים ברמה גבוה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

בהקשר לאדמילסון,מי שלא מכיר אותו,אפשר לסכם אותה במשפט אחד,"איוון הלגרה הברזילאי".
    אותו סוג של שחקן,יכול לשחק כבלם וקשר אחורי.בקשר להשוואה שלי בינהם,אתם כבר תחליטו מי יותר טוב... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

6. קטאלוני בלב ובדם Member

ראול הראה מה הוא שווה כשמטילים עליו מעט אחריות, רוברטו קרלוס נראה יותר ברחבת היריב מאשר ברחבה שלו, גם כן מגן... זידאן כבר מעבר לשיא והוא שחקן מאוד לא יציב, קסיאס הוא שוער מוכשר אבל קצת חלש בגוף ובאופי. ואלדז ואולי אפילו חורקיירה יותר טובים ממנו לדעתי. סמואל, כמה שהוא טוב, לא יפתור את הבעיה המהותית של היעדר הגנה ככזאת.
    פיגו ורונאלדו שחקנים מצוינים שלעת זיקנה החליטו להרוויח קצת כסף במדריד, יצא שהם סוחבים את הקבוצה על גבם, מה לעשות...
    בקשר לאדמילסון, הוא יהיה יותר טוב מהלגיירה מכיוון שקבוצתו של האחרון מתייחסת אליו כאל זבל, אולי כי הוא לא "מצטלם טוב". מצבו של מוריינטס דומה.

7. John Frusciante Member

אז כמו שחשבתי בהתחלה... הטיעונים שלך באים משנאה נטו!
    ראול?
    אתה בטוח שאתה מדבר על אותו ראול?!
    מלך השערים של נבחרת ספרד בכול הזמנים,מלך השערים של ליגת האלופות בכול הזמנים,מקום 3 בכובשי ריאל מדריד בכול הזמנים,והוא רק בן 27!!!.
    זידאן מעבר לשיאו?!,זאת לא עובדה! זאת דעה!
    סמואל עדיף על אדמילסון ,מרקז,אולגווה ופויול בתור בלם(פויול מגן ימני...).
    הלגרה מקבל יחס של זבל?! בולשיט!!

8. קטאלוני בלב ובדם Member

ראית ת'יורו? על מה אתה מדבר, ראול בלם את הבעיטות של שחקני קבוצתו, הלגרה ובראבו פתחו רגליים, קסיאס לא הצליח להציל את הקבוצה כשנדרש לכך.
    פויול היה השחקן היחיד בנבחרת שנלחם.
    אבל מה לעשות, ההתאחדות דורשת מכסת מינימום של שחקני ריאל בנבחרת, כמה גרועים שהם לא יהיו.

9. Joel Gion Member

"קטאלוני בלב ובדם"-אתה הבן אדם הכי לא אובייקטיבי שאני(לא) מכיר.ראול,זידאן וקסיאס שחקנים לא טובים??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx
    אפילו אוהדי אינטר בפורום האיטלקי מדברים בפחות סובייקטיביות ממך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

10. John Frusciante Member

אהה..
    וואלה,איך לא חשבתי על זה,אתה צודק.
    חבל שזה לא הפוך,חבל שההתאחדות הספרדית לא דורשת מכסת מינימום של שחקני ברצלונה.
    אולי במקום ראול,קסיאס,סלגדו,הלגרה ומורייאנטס,היינו רואים את גאברי,אוולגוה,סרחיו גרסיה,צ'אבי ושאר הספרדים ה"איכותיים" של בארסה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx פחחחחחחח.

11. קטאלוני בלב ובדם Member

קודם כל לא ספרדים אלא קטאלונים :aaasecr:

ולמרות שהם פחות מפורסמים הם רגילים לשחק כדורגל קבוצתי, מה גם שריאל היו מתים לקשר אחורי כמו צ'אבי.
    השחקנים הספרדים של ריאל אולי מוכשרים, אבל חלשים מוראלית מפני שהם מגלמים תפקידים משניים בקירקס במקום לשחק בקבוצת כדורגל.

בקשר לאינטר, גם זה קירקס בפני עצמו, יותר קרוב לריאל מדריד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

12. John Frusciante Member

ואווווו,אין לי מושג על מה אתה מדבר!!?

13. קטאלוני בלב ובדם Member

טוב, אני רואה שאין לך מה לומר. נסכים להסכים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

14. Max Member

אויי, קטאלוני, אתה קורע אותי מצחוק עם הפאטתיות שלך.
    אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל, נתחיל מההודעה הראשונה שלך, כדורגל טוב נראה בקאמפ נואו, לא בברנבאו, בוא אני אזכיר לך שעד לשנה הזו ריאל הציגה את הכדורגל הכי אטרקטיבי בספרד אם לא באירופה כולה, השנה, בגלל כל הגורמים הרבים שדנו בהם כאן כבר עשרות פעמים ריאל לא מיצתה אפילו 30% מהפוטנציאל שלה.
    בוא נגיד שעם שחקנים כמו זידאן, ראול, פיגו, רוברטו קרלוס, רונאלדו, אולי אפילו בקהאם, ההצגה בברנבאו מובטחת לא פחות מאשר במגרש של רונאלדיניו והחברים.
    30 דפים מילאנו על השואו בויז של ריאל, בטח, סמואל וויירה סתם שואו בויז, אבל צ'אבי? מוטה? מארקז? אלה שחקנים גדולים שצריכים להיכנס לפנתאון הכדורגל בגלל שהם לובשים את החולצה הכחולה אדומה, נכון?
    קבוצה נפלאה הברצלונה שלך, איזה מקום הייתם באמצע עונה? 13? 2 נקודות מהקו האדום? מי לא זכה 5 שנים בתואר? מי גאון של אמא?
    וכן, רואים איזה גאון אתה, אדמילסון יהיה שותף לצ'אבי, ומלפניהם ישחק דקו ומלפניו ישחק רונאלדיניו, פשוט מערך גאוני, נציב את כל השחקנים באמצע בקו אחד ונשחק.
    וברור, איך לעזעזל העזתי להשוות את השחקנים הלא מוכרים בעליל דוגמת זידאן, פיגו, בקהאם ונניח שויירה יצטף לג'יולי, דקו וצ'אבי ורונאלדיניו? הרי מי זה ויירה ליד צ'אבי הגדול מכולם? מי זה פיגו ליד ג'יולי? מי זה בקהאם ליד דקו? היחידים שאפשר להשוות הוא זידאן עם רונאלדיניו.
    וכמובן, רונאלדו ופיגו מבזבזים את הקריירה עם הקרקס הלבן, זוכים בליגת האלופות, באליפויות, מה הם עושים בכלל בריאל? שילכו לברצלונה להיאבק על גביע אופ"א, הרי זו השאיפה של כל שחקן בתבל, נכון?

ראול הראה מה הוא שווה כשמטילים עליו אחריות, לדעתך אחריות זה סרט הקפטן? לדעתך צמד שערים בגמר ליגת האלופות לא נחשב לאחריות, צמד שערים מול יונייטד ברבע גמר ליגת האלופות לא נחשב לאחריות, העיקר שמו לו פיסת בד על היד וזהו, הבן אדם שכח איך לבעוט בכדור.
    רוברטו קרלוס סתם נחשב לאחד המגנים השמאליים הטובים בכל הזמנים, אם לא הטוב מכולם, במקרה.
    זידאן מעבר לשיא? להזכיר לך את השער שלו לפני שבוע? אם ככה נראה שחקן אחרי השיא אז אני לא יודע מה להגיד לך. ובטח שהוא לא יציב, שחקן שנמצא בטופ של הכדורגל העולמי ב 7 שנים האחרונות הוא שחקן לא יציב בכלל, שחקן שזוכה 3 פעמים בתואר שחקן השנה של פיפ"א הוא שחקן לא יציב.
    קסיאס חלש בגוף ובאופי, אבל ואלדז הוא פשוט שוער ענק מימדים והוא בכלל לא מפחד מאחריות, מה אני אגיד לך, וחורקיירה הענק, שיחק משחק וחצי בליגה וכבר נחשב לשוער הטוב בעולם, כמובן, רק בגלל מכסת שחקני ריאל קסיאס נמצא שם וואלדז אפילו לא מוזמן.
    וסמואל כמובן לא יפתור כלום, גם אם ריאל תביא את פויול, נסטה, סמואל, ויירה, רוברטו קרלוס, קסיאס ואת היצפלד על הקווים שום דבר לא יפתור בשבילך את בעיית האין הגנה של ריאל, אבל רק נביא את אדמילסון ונהפוך לקבוצת ההגנה הטובה בעולם.
    פיגו ורונאלדו סתם רצו להרוויח כמה גרושים לפני הפרישה, אז למה הם לא הלכו לשחק בקטאר? וממש בזקנתם, ג'יולי לא זקן, רק בן 28, אבל פיגו ורונאלדו שהגיעו בגיל 27 הם כבר קשישים (ד"א ג'יולי נראה לי בן 30, לא זוכר בדיוק).
    וברור, ריאל מתייחסת להלגרה בתור זבל, מביאים לו לשחק, הוא נהנה שם, אבל ברור שיתייחסו אליו כמו זבל, ואדמילסון בן 28, אין לו ממש לאן עוד להתפתח, כך שכבר יותר טוב מהלגרה הוא לא יהיה, תשכח מזה.

ראול ביורו היה גרוע גם בגלל העייפות, גם בגלל העמדה שלו וגם בגלל המצב שהוא בא אחרי עונה רעה בריאל, אז גם הנרי לא עשה כלום ביורו, עכשיו גם תגיד לי שלארסון יותר טוב מהנרי.
    פויול היחיד שנלחם, וכל הכבוד לו, אבל לצד קסיאס, הלגרה, ראול, מוריינטס וראול בראבו שיחקו גם בארחה, אלבלדה, ויסנטה, חואקין\אצ'בריה, ואלרון, טורס, צ'אבי אלונסו, מרצ'נה ואחרים, אבל כמובן רק שחקני ריאל אשמים בהכל.

ריאל היו מתים לקשר אחורי כמו צ'אבי? יש לה את הלגרה, לא רואה אותו ממטר, ויירה עומד להגיע, לא רואה אותו מס"מ, על מה אתה מדבר?
    וכמובן, שחקני בארסה רגילים לשחק כדורגל קבוצתי, למרות שבחצי העונה הראשונה הם לא הצליחו לחבר 3 מסירות רצופות, אבל למי אכפת, אין להם שמות אז הם משחקים כדורגל קבוצתי.
    וכמובן, כל שחקני ריאל חלשים מוראלית כי הם ליצנים שבטעות הגיעו למגרש כדורגל וכל שחקני בארסה הם קשוחים כי הם גלדיאטורים שגם טעו בכתובת והגיעו למגרש הכדורגל, ובכלל, האופי נקבע ע"פ הסמל שיש על החולצה שלך, אם פויול יעבור במקרה לריאל מדריד הוא יהפוך לרכרוכי וחלש מנטאלית, אבל אם בקהאם היה עובר בקיץ שעבר לבארסה כמו שלאפורטה הבטיח הוא היה שחקן נשמה שנלחם על כל כדור, נכון?
    בקיצור ילד, לך לישון, עם השטויות שאתה כותב אתה לא תגיע רחוק אז תסוך מאיתנו את הזמן שלוקח לקרוא אותן (אני לפחות החזרתי לך, ייקח לך לקרוא את התגובה שלי פי 4 יותר זמן ממה שלקח לי לקרוא את שלך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx )

לג'ון, שמע, גם מארקוס עמד בשער של נבחרת ברזיל, עכשיו הוא מבלה בליגה השניה בברזיל למיטב ידיעתי, יש שחקנים שהם כברירת מחדל, ברזיל לא מייצרת הרבה שוערים\מגנים\קשרים אחוריים טובים, כמו שקלברסון וג'ילברטו לא רואים דקות בפריימר ליג, מרקוס משחק עדיין בברזיל, אדמילסון רק עכשיו קפץ מדרגה וכו' יש הרבה שחקנים שהם לא כוכבים, למרות שרובם כן.
    לגבי אז'אלה אני לא אתווכח איתך, כמו שאמרת ההפרשים פה די קטנים, הניסיון של אז'אלה מחפה על חלק מהמגבלות הפיזיות שיש לו בעקבות גילו (לא שיש לו הרבה מגבלות כאלה), זה יהיה סתם ויכוח חסר משמעות, לדעתי נסטה עדיין הבלם הטוב בעולם, אבל זה לא משנה וזה גם לא המקום לויכוח כאן.
    ולכל שאר אוהדי בארסה שאולי נפגעו מההודעה שלי, זה לא מכוון אליכם, זה בכוונה כתוב בנימה צינית ומלגלגת (דוגמת מרביד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx) כדי להחזיר באותו מטבע לקטלוני, אני שופט שחקנים באופן אובייקטיבי על אף אהדתי לריאל ואי החיבה שלי לברצלונה ויש לי את כל הכבוד הראוי לרונאלדיניו, פויול, ואלדז ואחרים.

15. קטאלוני בלב ובדם Member

:aaarofl:
    כדאי שאתה ושאר המדרידיסטאס תתחילו להתעורר אל המציאות ובה בעת להתגבר על ההשפלה של העונה החולפת.
    כל ההישגים והתארים שקניתם בכסף ממשלתי הולכים להיגמר, מעכשיו הכל הולך להשתנות.
    רוב הכוכבים של ריאל כבר הפסיקו להתעסק בכדורגל ומשקיעים את כל כולם בפרסומות, תוסיף לכך את ההנהלה החובבנית ואתה יכול להיות בטוח שהסוף קרב, פיניטה לה קומדיה.
    נכון שלברצלונה אין את האפשרות לקחת כסף שאמור לשמש לפיתוח תשתיות עירוניות ולהשקיעו בקניית שחקני מפתח של היריבות, אבל אנחנו בדרך למעלה, אתם בדרך למטה ובעונה האחרונה סיימנו לפניכם, כך שהמסקנה מתבקשת לגבי העונות הקרובות.

ואולי גם תועיל בטובך להזכיר לי מתי ראול כבש צמד בגמר האלופות???