הודעת פרישה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י EL Capitan, ‏10/2/07.

1. EL Capitan Member

אז כן, אחרי שנה ו4 חודשים בערך אני נפרד ממכם, אנשים. הגיע הזמן, לדעתי. בחלק מהזמן נהניתי יותר כאן, בחלק מהזמן קצת פחות, אבל הגיוני שזה יהיה ככה, לא? את הסיבות להחלטה שלי אני לא יפרט מתוך כבוד למס' אנשים כאן, שלמדתי להעריך בתקופה שלי כאן.

אז יאללה, שיהיה לכם רק טוב ו...

ורק נסיים, בכל זאת, עם משו חיובי- מזל"ט לשון, בתקווה שעם הזמן הוא יתנתק מהצד האנגלופילי שלו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

:aaa21:

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/07
  2. SeRgInHo Member

למרות כל הריבים שלנו (בעיקר בדיון האלופות בעונה שעברה, אבל לא רק...) תמיד היית מנהל ומשתמש נהדר (אם כי קצת קטנוני) ותרמת הרבה מאד לפורום. שיהיה בהצלחה בהמשך הדרךhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. Dimitar Berbatov Member

קים, חבל מאוד שעזבת את הניהול בפורום הספרדי.
    אתה אחד המשתמשים האייכותים בפורום ותרמת הרבה מאוד לפורום, מקווה שתמשיך לגלוש בפורום ולהעשיר אותנו בידע הרבה שיש לך.
    ובהצלחה המשך הדרך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא מגיב הרבה בכדורגל ספרדי אך אני קורא הרבה הודעות שלך וללא ספק מכל הודעה למדתי עוד ועוד..

ובהצלחה המשך הדרך ..

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני מצטרף לבקשה של ברוכיאן. תוותר על כאב הראש של הניהול אבל תמשיך לכתוב. אתה לא חייב להשקיע הרבה, אפשר כמו בוריס, פעם ב- מרביץ משהו רציני, בשאר הזמן רק מגיב לאירועים.

6. Engel Del Madrid Member

תגיד לי מה אתה נורמלי? מה אתה פורש? איפה עוד יש כאן משתמש שמבין ספרדית? איפה יהיה עוד משתמש שיביא פה עידכונים חמים מהתקשורת הספרדית?

אני לא מבין תסיבה אבל אני חושב כמו אוהד הלוזרים מהצד השני של העיר, פשוט אל תנהל אבל עדיין תגיב..

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שאתה פורש,מקווה שתמשיך לכתוב כי אתה משתמש איכותי וטוב.

8. Mehmet Member

העיקר שתמשיך לכתוב, ללא ספק אחד מהמשתמשים שאני הכי נהנה לקרוא פוסטים שלהם.

9. Raulito Madridista

אני חושב שעשית טעות שפרשת קים, אתה עדיין יכול להתחרט. תרמת לפורום הספרדי המון, בין אם זה ביידע אישי, בין אם זה עידכוני יומי של חדשות, בין אם זה פריוואים ועוד. מבחינת עבודה בפורום הספרדי, הצלחת והיית מנהל טוב שעמד בדרישות. אני מקווה שהפורום הספרדי לא ייפגע מהעזיבה.
    תודה על מה שתרמת לנו כאן, תגלוש שייצא לך. נהנתי לקרוא את ההודעות שלך.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/07
  10. Rudess Member

אני לא נכנס כמעט לפורום הספרדי, אז לא ידעתי על העניין. חבל מאד, El Capitan היה אחד הכותבים האיכותיים, נהניתי לקרוא את ההודעות של בפורום כדורגל עולמי ולפעמים הוא גם הגיח לפורום האנגלי. אני מקווה שיחזור לכתוב פה, ואם לא אז בהצלחה בהמשך! אני בטוח שרוב האנשים פה מתגעגעים אליך!