ההתפרקות של לברקוזן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Don p1, ‏21/9/02.

1. Don p1 Member

הקבוצה שהפסידה את האליפות בשנה שעברה במחזור האחרון, הפסידה את הגביע הגרמני לשאלקה בגמר והפסידה את ליגת האלופות מרגליו של זידאן פשוט לא פוגעת השנה.

לברקוזן הפסידה לורדר ברמן 3-2 במחזור השישי של הליגה הגרמנית, היא מודרגת כרגע במקום ה14 עם 5 נקודות משישה מחזורים!!!
    עוד בתחילת השבוע הובסה לברקוזן בליגת האלופות הפסד משפיל 6-2 לאולימפיקאוס, אחר המשחק אמר המאמן טופ "לוזר" שהוא מקווה שהקבוצה תחזור לעצמה בליגה, אבל זה פשוט לא קרה היום, והמצב לא טוב.
    כמובן שזה טוב למכבי חיפה לקבל את לברקוזן במצב כזה, אבל כמו שמכבי חיפה הוכיחה לברקזון תתפוצץ עליה..

אחרי המכירה של באלאק וזה רוברטו לבאיירן, נראה כי הקבוצה התפרקה. אנחנו חושב שלמכור את השחקנים האלה הייתה טעות נוראיות, באלאק היה הבורג המרכזי של הקבוצה, וריינר קלמונד, נשיא לברקוזן היה צריך לעשות הכל להשאיר את שני השחקנים האלה בקבוצה. לפעמים הכסף שאתה מקבל על שחקן לא שווה, כי לא תמיד תמצא שחקן ברמתם.
    לברקוזן משלמת על הטעויות שלה...וטופ"לוזר" נמצא בסכנה...

2. Julian Joachim Member

באלאק באמת משחק אותה בבאיירן השנה...

לברקוזן באמת עשוייה להפסיד לחיפה, מזמן לא ראיתי אותה במצב כלכך עלוב...

אבל יש עוד שבועיים, אז לא להסחף, עדיין. טופמולר מאמן טוב מאוד, ואולי הוא יצליח להעלות לשחקנים את המוראל סופסוף.

3. AFC Member

טומפולר לא כזה מאמן טוב כמו שעשו אותו.

למען האמת, אפילו גיא לוי יכול לקחת את באלאק וזה רוברטו לגמר ליגת האלופות.

השיטה של טומפולר כבר לא מתאימה לקבוצה, הפליימייקר ששכחתי את שמו נפצע והאוהדים מתחילים ללחוץ. כך חולפת תהילת עולם...

4. arsenal the champions Member

כנראה שעונה שעברה הם "דפקו עונה" והצליח להם אם אפשר להגיד שזאת הצלחה בכל זאת הם לא זכו בכלום.
    והשנה בלי באלאק וזה רוברטו כנראה שהם קבוצה טובה אבל הרבה פחות מהשנה שעברה
    ואחרי ההופעה הגרועה שלהם נגד אולימפיקוס המורל ירד ובכלל לא בטוח שהם הולכים לעבור את שלב הבתים הזה...

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד[ואל תשכחו שאני אוהד חיפה]
    כל קבוצה בליגה הגרמנית יותר חזקה מאיתנו וגם במשבר הכי גדול לברקוזן צריכה לנצח אותנו..
    אבל..עדיין צריך לקוות..

השאלה היא למה זה קרה לה?סך הכל עזבו כמה שחקנים אבל עדיין השלד נשמר ואני חושב שלא חסר להם כסף בשביל להביא שחקנים אחרים..והם בטח לא שבעים מתארים[כי אין להם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ]
    וזה רק אמור לתת לשחקנים עוד מוטיבציה..

6. Julian Joachim Member

שני דברים.

1. אין להם הרבה כסף. זה רוברטו ובאלאק עזבו תמורת 20 מליון דולר פלוס מינוס (ביחד). זה ממש לא הרבה כסף.

2. העניין הוא שהשלד של הקבוצה עזב, אז אין לקבוצה שלד. לכן היא נראית כמו שהיא נראית...

7. Julian Joachim Member

שני דברים.

1. אין להם הרבה כסף. זה רוברטו ובאלאק עזבו תמורת 20 מליון דולר פלוס מינוס (ביחד). זה ממש לא הרבה כסף.

2. העניין הוא שהשלד של הקבוצה עזב, אז אין לקבוצה שלד. לכן היא נראית כמו שהיא נראית...

8. ראול המלך Member

תראו בקייץ לברקוזן הביאה את יאן סימאק שניסה להיכנס לנעליו של באלאק ובמחזור הראשון הוא כבר שער נצחון והכל נראה טוב ויפה אבל הוא נפצע ולברקוזן לא מונעת

9. שגיא Guest

ההתפרקות הזאת נבעה בכך שבשנה שעברה לברקוזן הסתמכה יותר מידי על מיכאל באלאק.

אבל היום, באלאק כבר בבאיירן, לברקוזן בלי פליימייקר ראוי, קבוצה בלי אופי....
    באלאק בעצם עשה הכל בלברקוזן, רץ, חטף כדורים, מסר, הגביהה, הוכשל, בעט, כבש....
    הוא עשה פשוט הכל, והיום אין ללבקזון שחקן כזה, והרי התוצאות....

לברקוזן הובילה במשחק האחרון אבל בדקות בודדות מאוד ספגה שלישיה שפרקה אותה.

ואם כבר ליגת האלופות ומכבי חיפה, אותי זה מדאיג....
    חיפה הוציאה את היונייטד מהמשבר ועוד שבוע וחצי תגיע גם לברקוזן, כשהי קבוצה במשבר....מפחיד....

10. Pasquale Member

אבל מנצ'סטר לא הייתה במשבר כזה גדול! היא הפסידה 2 משחקים ברציפות של 1-0 והיא הייתה זקוקה לקבוצה חלשה שתוציא אותה מהמשבר.
    לברקוזן היא כבר מפסידה לקבוצה שעלתה ליגה והיא במשבר ענקי! מול לברקוזן יש לנו סיכוי

11. חכם חנוכה Member

ורק לפני כמה חודשים הם שיחקו בגמר ליגת האלופות, אכן הכדורגל משחק אכזר.

כמו קלייברט גם אני מפחד שיוציאו את כל הזעם והתיסכול שלהם עלינו..

12. juva Member

אין הרבה כסף?! שחכת למי שייכת הקבוצה הזאת, לאיזה חברת תרופות גרמנית שנחשבת לאת מחברות התרופות הגדולות בעולם

ועכשיו בואו ילדים, שבו מסביב למעגל ואני אספר לכם סיפור, לפני שנים רבות בארץ רחוקה והוא שמה הולנד, הייתה נבחרת כדורגל, בראש נבחרת זו עמד המלך הטוב ריינוס מילכס, למילכס היה מכשף רב עוצמה שנראה יוהאן קרויף, ואז הם יצאו למסע קרבות אימתני על רוב הארצות האחרות הם גברו בקלות, עד שהגיעו לממלכת הרוע הגרמנית שבראשם עמד ה"קייסר" ומשתפי הפעולה שלו, מכשפה יהודית מרושעת(מה לעשות, צריך למצוא שעיר לעזאזל בכל הסיפור) שהתחפשה לאישתו של המכשף הטוב קרויף, לילה לפני הקרב הגורלי נגד גרמניה, התעקשה המשכפה המרושעת להשאיר את המכשף קרויף ער כל הלילה בטענה שזה טוב בשבילו(צריך לשנות כמה פרטים) וכתוצאה מכך היה המכשף הטוב חסר כל כוחות קסם וממלכת האופל הגרמנית ניצחה בקרב

אני מקווה שהבנתם את המשמעות העמוקה של הסיפור הנפלא הזה

13. Pasquale Member

את סתם הערברת זמן במחשב בזמן שאתה כותב את ההודעה הזאת... קרויף שיחק מול גרמניה בגמר לא?

14. juva Member

קודם כל לא העברתי שום זמן מול המחשב, היה לי "קצת" הנגאובר 8)

נכון, קרויף שיחק מול גרמניה, אבל הוא היה חלש במיוחד...

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לברקוזן היתה חייבת לשחרר את באלאק וזה רוברטו כי השחקנים רצו להתקדם ואין מה לעשות הם לא יכולים להחזיק שחקנים בכח.
    אבל מה שהם היו צריכים לעשות זה להביא שחקנים במקום וזה שאין להם כסף אני לא מסכים כי הם מכרו את 2 השחקנים בלא מעט כסף והם הגיעו עד לגמר ליגת האלופות וזה הרבה כסף וגמר הגביע בגרמניה שזה גם כסף והמקום ה 2 בגרמניה שעל זה מקבלים גם כסף.
    אז הם היו רוצים הם היו מביאים חיזוק אבל כנראה הם חשבו שהם יסתדרו בלעדיהם.

בעניין חיפה אני אומר שאם יש קבוצה שחיפה יכולה לסיים מעליהם זאת לברקוזן, כי פשוט הקבוצה הזאת לא מתפקדת ואני לא מגזים אבל אני חושב שחיפה יכולה להוציא 6 נקודות מהמפגשים איתם.