ההודעה הכי מרגשת

הנושא בפורום 'איסוקר חוגג 10' פורסם ע"י Raulito, ‏15/10/11.

1. Raulito Madridista

אולי אפשר היה לבחור בכותרת יותר מוצלחת - אבל המסר ברור. פשוטו כמשמעו - מהי ההודעה הכי מרגשת שכתבתם בפורום במשך שהייתכם הארוכה בו.

- עברתם טסט לאוטו סוף-סוף?
    - התקבלם לעבודה שכל-כך רציתם?
    - סימנתם 'וי' ענק על הפסיכומטרי?
    - הקבוצה שלכם החתימה את השחקן שהערצתם?
    - זכייה מרגשת בתואר?
    - נפרדתם מגיבור ילדות?

אני אתמקד בשני רגעים בולטים שאין להם אח ורע לפחות מבחינתי. לא מסוגל לדרג מביניהם מי ראשון ומי שני.

1) ראול גונזאלס בלאנקו עוזב את ריאל מדריד לאחר 16 שנה. ראול הבין שמעמדו בקבוצה, שהיה בשפל המדרגה יחד עם פלגריני - לא ישתנה גם אצל מוריניו, ובחר באהבה במשחק. באותו קיץ הפועל ת"א זכתה באליפות בטדי ברגע האחרון, ספרד עשתה היסטוריה וקסיאס הרים את הגביע העולמי. רק משאלה אחת שלי לא התקבלה. באתר הישראלי לריאל מדריד, ואחר-כך בדיון מיוחד בפורום כתבתי את כל אשר ליבי. הרגשתי שלא משנה כמה אכתוב - ארגיש שצריך לציין עוד גול, עוד מהלך, עוד שיא, עוד ציטוט ש'אמרו עליו'. ועד היום - הפצע לא התרפא.

http://www.realmadrid.co.il/spaw/season0910/raul2.Xxx

אולי אני רגיש מידי - אבל עדיין התמונה הזאת כמעט גורמת לי לבכות. שלא נדבר על הקליפ שעשו במארקה. אחר-כך עבדתי על הגירסה שלי, עם אותו שיר.

2) הפועל ת"א זוכה בדאבל מדהים בטדי, במגרש של היריבה השנואה, משער של ערן זהבי בדקה ה-92. ואני הייתי שם! רגע שיילך איתי לעולמים. אחרי התגלות אלוהית כזאת של זהבי הרגשתי שחסר לי רק ביקור קל בצ'מפיונס-ליג ואפשר להגיד שראיתי הכל עם הפועל. הגעתי למשחק בלי ציפיות, כל הגוף כאב לי והייתי נורא מאוכזב ממה שקרה בדרבי. ואז ורמוט כובש ומובילים! מקום ראשון. רצף של התפתחויות הזויות לאורך כל המשחק כשאוהדי בית"ר חוגגים כל שנייה גול של מכבי חיפה שלא היה. אבל אז הגיע זהבי. וזה ברשת. מרוב ההתרגשות לא תיפקדתי במשך כמה דקות. עשר שנים חיכיתי לאליפות והיה שווה לחכות. לא הייתי יכול לחשוב על סיום דרמטי מזה. הנה הנה ההודעה המאולתרת שלי כשחזרתי הביתה מהמשחק בטדי.

http://img295.imageshack.us/img295/7650/77433200.Xxx

אין דברים כאלה. צמרמורת לראות את התמונה ולצפות בקליפ האליפות

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

22 במאי 2008, יום אחרי הזכייה בצ'מפיונס:

3. 亚历山大帕托 Member

הודעות מרגשות זה לא בשבילי, אבל הנושא הזכיר לי את ההודעה האמוציונלית הזאת שכתבתי בעקבות הביקורות שגאטוזו ספג אחרי המשחק הראשון מול טוטנהאם.

הויכוח שהתפתח עם סטרטפורד אנד (כרגיל) באותו דיון רק מדגיש שההרחקה שלו היתה אחת ההחלטות הטובות של ההנהלה.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה