הדיון של נבחרת ספרד החדשה:: מתכוננים למונדיאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

לפי מה שאני רואה העונה שלו לא יוצאת דופן כמו העונה שעברה למשל(של קאייחון). לא בטוח גם שאסנסיו יהיה שחקן הרכב וחודשיים וקצת או קצת מעבר לכך זה המון זמן. אגב, מה לעשות, לופטגי לא המציא את הגלגל, ואסנסיו דפק הופעות נגד קבוצות גדולות כמו בארסהX2 עם הגולאסוס וגם צמד הבישולים נגד פאריס למרות שחשבתי שהעונה שלו תמריא יותר. לדעתי, שוב, האופטימי מבחינת קאייחון זה להיות שחקן סגל, לא רלוונטי להרכב בשום צורה, והאם לדעתך הוא פותח בהרכב של נבחרת גדולה אחרת בעולם(אולי רק אצל אנגליה, ואיטליה הרי בחוץ).

בגדול זו תהיה כמעט אותה התבנית מהשנים הקודמות כשהשינוי הגדול הוא קרבחאל כמגן ואולי קוקה\טיאגו. איסקו בכושר עלוב כבר מאז השנה החדשה בערך ואני מתפלל שלופטגי לא ישחק עם '9 מדומה'. מוראטה היה נראה החלוץ הבכיר אבל דייגו קוסטה עשוי לעקוף אותו בסיבוב והמחליף הוא יאגו אספס.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כאשר התקשורת התחילה עם הספקולציות לגבי דייגו קוסטה, המאמן של ברזיל זימן אותו למשחקים הקרובים. לא יצא מזה כלום, אבל לפחות הוא היה ערני. דידיה דשאמפ, לעומת זאת, נרדם בשמירה ויש מצב שכבר במונדיאל הזה לוקאס ייצג את ספרד.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אומנם כאן אין תגובות, אבל דשאמפ כן קרא את הפוסט שלי ומיד זימן את לוקאס. אבל לוקאס סירב.

4. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/03/11/15207847697865.Xxx

במארקה מזהירים את אלבארו מוראטה: המקום בנבחרת מתנדנד. לאחר המחזור הקרוב בשבוע הבא יוצאים לפגרת נבחרות וספרד תקיים משחקי ידידות קשים נגד גרמניה(חוץ) וארגנטינה(מדריד). אלבארו מוראטה שהפך לשחקן ספסל בצ'לסי ולא כבש כבר חודשיים וחצי(מאז ה-26 בדצמבר) - צריך לחזור למעמדו. מקומו של יאגו אספס נראה מובטח עם 16 שערי הליגה שלו, ומיהם המועמדים הבאים? דייגו קוסטה כובש באתלטיקו בקצב, רודריגו מולנסיה חזר לכבוש אחרי תקופה ארוכה עם הצמד בפיחואן ויש לו 12 שערים, כמו לג'רארד מורנו שמתעלה על הבינוניות של אספניול. למריאנו דיאס מליון יש 16 שערי ליגה ב-28 הופעות ו-18 שערים בסה"כ.

מעבר לעמדת החלוץ, בתקשורת תוהים האם פורטו מג'ירונה, הפתעת העונה - יכלל בסגל. מה לגבי לוקאס ואסקס וקאייחון? ומה עם סוסו ממילאן?

5. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/03/14/15210466013588.Xxx

מחר ב-14:00 יפורסם סגל נבחרת ספרד לקראת משחקי הידידות נגד גרמניה וארגנטינה. זה כינוס אחרון של הנבחרת לפני הת'אכלס - ההכנות האחרונות למונדיאל שיחלו בסוף מאי. אתם יכולים לקרוא לזה 'קריאה אחרונה' כמעט בהחלט. בתקשורת שוב כתבו על העומס בקשרים התקפיים: לוקאס ואסקס, פדרו, ויטולו וגם פאבלו סארבייה, סוסו ממילאן או פורטו מג'ירונה. נראה ששניים-שלושה מהם יכללו בסגל. מעבר לכך, דובר על כך שלופטגי נעול על יאגו אספאס ורודריגו כשדייגו קוסטה יקבל אשראי, השאלה היא מה לגבי מוראטה? מריאנו וג'רארד מורנו כרגע לא בתוכניות לפי ההערכות.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחקים החשובים,הייתי הולך עם מוראטה בלי שאלה בכלל.
    דייגו קוסטה לא מתאים לנבחרת.

סארביה שווה זימון.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הצחקת את לופטגי ועצבנת את קונטה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  8. Jefecito Member

http://up419.siz.co.il/up3/nhotwffgjh2y.Xxx

יולן לופטגי פרסם לפני זמן קצר את הסגל של נבחרת ספרד לקראת משחקי ההכנה של המונדיאל בחוץ מול גרמניה (23/3) ובבית מול ארגנטינה (27/3)

כצפוי, מוראטה בחוץ.

9. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/03/16/15212018631578.Xxx

בשעה זו נערכת מסיבת העיתונאים המיוחדת של לופטגי בה הוא מדבר על הסגל שזומן לצמד משחקי הידידות הקרובים נגד גרמניה וארגנטינה, התכנסות אחרונה לפני ההכנות למונדיאל. הנה הסגל לפניכם:: אלבארו מוראטה מצ'לסי משלם את המחיר על היכולת החלשה שלו והוא המודח המאוכזב, אבל אנחנו נגיד ברוכים הבאים למרקוס אלונסו מצ'לסי, רודרי מויאריאל ולוקאס ואסקס מריאל מדריד, ושימו לב לדני פארחו ורודריגו מולנסיה. קפה מבילבאו הוא השוער השלישי ולא סרחיו ריקו. גם קרבחאל חוזר לעניינים. איסקו שומר על מקומו. שישה נציגים לריאל מדריד.

10. DRORIKO Member

חבל לי על קאייחון. כמו עוד לא מעט שחקנים גם הוא התקדם מאד אצל סארי וכבר עושה שתי עונות אדירות. את מורנו ולוקאס ואסקס אני לא כל כך מכיר, אבל האם הם בהכרח טובים ממנו? על מורנו שמעתי שהוא ה-כוכב של ולנסיה אבל האם ואסקס עושה כזאת עונה אדירה שמגיע לו קדימות על קאייחון?

Civil אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

אין כל-כך קשר בין (רודריגו) מורנו לבין קאייחון, רודריגו הוא חלוץ רחבה והוא ייקבל פירורים אם בכלל, אני בספק אם יהיה בסגל הסופי אגב. לוקאס ואסקס וקאייחון ששניהם שחקנים שונים מסגנון המשחק של ספרד - הם פחות דריבליסטים ואמנים של הנעת הכדור - כן מתחרים כביכול על אותה עמדה. זה לא פשע לבחור בלוקאס ואסקס, זה לא מקרה פדרו. יש לו 7 שערים ו-11 בישולים והוא בכושר מטורף. המספר היבש יאמר '40 הופעות' ומצד שני הוא לא שחקן הרכב קבוע חוץ מהחודש וחצי האחרונים. קאייחון, שחקן הרכב קבוע בנאפולי - כובש שערים טוב ממנו. קאייחון לא יזכה לשחק במונדיאל ובטח שלא ביורו אבל לפחות הוא לא יפרוש מכדורגל בלי אף משחק במדים הלאומיים, יש לו 5 הופעות.

האמת שלוקאס ואסקס שחקן שמתאים לספרד של לפני השינוי הגדול, לפני 15 שנה, סטייל חואקין(סליחה), מנדייטה(סליחה) ולואיס אנריקה - מדויק חלקית, (גם כן סליחה), שמשחקים בעיקר על הקו ומכדררים נהדר. ימי ה-4-4-2 עם שני חלוצים

12. Ever Banega Member

אפילו רודרי מזומן לפני גבי, הזוי.

13. riquelme1 Member

גאבי? לעולם לא היה לו מקום בנבחרת. בטח לא בגילו המופלג.

רודריגו רחוק מלהיות הכוכב של ולנסיה, שחקן שנתן 4 עונות מזעזעות והעונה נותןצעונה סבירה בליגה חלשה.

שחקן מזעזע שאין לו מקום בנבחרת, גם עם מוראטה בכושר רע הוא עדיף על רודריגומאו אספאס הבינוני ב5 דרגות.

סגל די תמוהה של לופטגי.

14. RubberSoul Member

אני מתחיל לחשוד שאתה לא רואה משחקים בכלל בליגה העונה, אלא רק רואה את התוצאות.

15. Raulito Madridista

אמנם מדובר במשחקי ידידות נגד יריבות כמו גרמניה וארגנטינה ככה שזה לא בדיוק 180 דקות של להעביר את הזמן, ועדיין, אני משוכנע שבזימונים הפעם אפשר לעשות כל מיני שינויים יצירתיים ולפרגן לשחקנים אחרים. רוצה לומר: הסיטואציה של מוראטה בצ'לסי מאוד מדאיגה ועכשיו כשהביאו את ז'ירו אז פי כמה - אבל לא רואה את לופטגי מעדיף את רודריגו(העונה הוא טוב וראוי לריספקט) על פניו. יאגו אספס במקרה הטוב יהיה שחקן ספסל ולדייגו קוסטה יהיה סיכוי סביר אני מניח להחזיר על הביזיון במונדיאל 2014.

אגב, נקודה למחשבה - מרקוס אלונסו רגיל לשחק בשיטה של שלושה בלמים, רחוק ממה שקורה בספרד. הוא הגנתית טוב יותר מג'ורדי אלבה אבל האחרון נותן עונה ענקית ויש לו קילומטראז' בנבחרת.

מצב נושא:
הנושא נעול.