הדיון של נבחרת ספרד החדשה:: מתכוננים למונדיאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏23/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/06/30/14988568875238.Xxx

במארקה כבר מביטים קדימה ותוהים - איזה מבין השחקנים אמש יהיה בסגל הנבחרת הבוגרת בעוד שנה למונדיאל 2018 ברוסיה?
    צריך לקחת בחשבון לא רק את הכישרון של השחקנים עצמם אלא גם את המועדונים בהם משחקים(לדוגמא: דאולפאו עלול להתייבש על הספסל בבארסה אם יישאר) וכן את המתחרים שלהם(יכול להיות שסאביוס ימשיך בקו עלייה מדהים - אבל על העמדה שלו משחקים כבר אינייסטה, סילבה ואחרים). אני מאמין שנראה עד 3-5 בסגל המורחב ואחר-כך יגיע הצמצום, מה גם שלופטגי אוהב צעירים.

הבחירות שלי: מרקו אסנסיו וסאול הם Must מה שנקרא - לנבחרת אין קשר קו כמו אסנסיו(מסוגל) וגם סאול בלט בצורה יוצאת דופן. גם הקטור ביירין יהיה שם ואולי גאיה ודני סאביוס ואולי-אולי-אולי ואייחו. חייב לציין שמבין הוותיקים, דויד סילבה מפתיע כל פעם מחדש והוא משחק נהדר. מרה לא הרשים אותי בכלל.

2. Raulito Madridista

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/19620436_1408874615815760_4217342349660663317_o.Xxx?oh=d115dd66331be57d6d98dd4f5bd8cdfd&oe=5A07B57D

לפני חמש שנים ספרד נגעה בגג העולם: היא הביסה 4:0 את איטליה בגמר יורו 2012 והשלימה את ה-'בק-טו-בק' - זכייה ביורו-מונדיאל-יורו, והפכה לראשונה שעושה זאת בכל ההיסטוריה. לאורך הטורניר שנפתח בתיקו 1:1 עם איטליה - ספרד ספגה לא מעט ביקורת והיא בקושי ניצחה את קרואטיה במשחק הסיום של שלב הבתים. היא עברה את פורטוגל בחצי הגמר רק בזכות דו-קרב פנדלים והתקשתה להציג כדורגל התקפי ושמח והתבססה דווקא על הגנת ברזל. דל-בוסקה עשה ניסויים ושיחק עם ססק כ-'9 מזויף'. איטליה שהתגברה על גרמניה בחצי הגמר בזכות פנדל של באלוטלי - לא התכוונה לשמש תפאורה.

בדקה ה-14 דויד סילבה כבש את הראשון וסמוך למחצית ג'ורדי אלבה רץ ורץ ורץ ואז כבש שער שני נפלא. סמוך לסיום זה כבר הפך לתבוסה - המחליפים פרננדו טורס(84') וחואן מאטה(88') הלמו באיטליה. במשחק זכורה בעיקר הפנייה של איקר לשופט - 'די, מספיק, שרוק לסיום'. אנחנו עוד זוכרים את השדר הספרדי צועק 'היסטוריקו, היסטוריקו, היסטוריקו'. אלה היו ההרכבים:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2c/ESP-ITA_2012-07-01.Xxx/300px-ESP-ITA_2012-07-01.Xxx.Xxx

3. Ever Banega Member

האמת שאני לא יודע אם מישהו מהם צריך להיות בבוגרת, סאול מצויין אבל כמו שאמרת יש קשרים אדירים לנבחרת והתחרות קשה.
    על העמדה של אסנסיו אין כוכבי על אבל עדיין ויטולו, נוליטו, פדרו, לוקאס ואסקאז , ג'ונתן ויירה כרגע לא פחות טובים ממנו.

אגב לגבי דויד סילבה- הפתיע רק אותך, כבר שנים שהוא שחקן אדיר, לא יודע מה תמיד היה לך נגדו.

4. Raulito Madridista

חולק עלייך לגבי אסנסיו, כמובן שהוא הוכיח את עצמו במשך רק עונה אחת, אבל נוליטו הלך ודעך באנגליה ו-ויטולו לא שחקן מוכשר יותר מדי. לוקאס ואסקס יותר קשר קו קלאסי ממנו. אני לא אומר שמחר אסנסיו יכבוש את חולצת ההרכב אבל לדעתי יש לו את הארסנל המושלם - מהירות, דריבל, טכניקה, ויכולת בעיטה לשער. מכל השמות שאמרת, קשה לי לחשוב על מישהו שמתקרב אליו בכל האספקטים. אני מאוד מחבב את פדרו אבל עבר זמנו.
    דויד סילבה בנבחרת מבקיע כמעט כל משחק שלישי(ב-2017 יש לו 4 גולים ב-4 משחקים), וזה לא רק פנדלים או גולים נגד יריבות פח - אלא גם במשחקים החשובים, וזה דבר שלא אפיין אותו לאורך הקריירה. הוא כרגע פשוט המנהיג של הנבחרת כשאין זהות ברורה לחלוץ ואינייסטה דועך. כמובן שהוא שחקן נפלא, על כך אין עוררין. אבל בשלבים מוקדמים יותר תמיד חשבתי שניתן לוותר עליו.

5. riquelme1 Member

דיוויד סילב שחקן טוב. זהו, לא גרוע ובטח שלא אדיר. הוא יהיה טוב שהקבוצה טובה, הוא לא שחקן שיסחוב אחריו קבוצה, הוא הכי רחוק באופי ממנהיג.

6. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/07/02/14990174998492.Xxx

המאמן לופטגי בראיון למארקה:
    "הנבחרות הצעירות של ספרד עשו עבודה מצוינת. התואר עד גיל 17, גמר ביורו עד גיל 21. הסיום היה עצוב אבל אני חייב לומר בצורה מוחלטת שזו רק ההתחלה של הדור הזה, העתיד הוא ורוד".
    "אלברט סלאדס עבד יחד איתי, הוא בדרך להיות מאמן גדול ואת העבודה היום-יומית שלו בנבחרת, סביב השעון - לא כולם רואים. צריך לתת קרדיט גם לגרמניה שהיא יריבה חזקה".
    "דני סאביוס, מרקו אסנסיו ואחרים...טוב, יש עוד זמן עד למשחקים נגד איטליה. אף-אחד לא מתכחש ליכולת שלהם וזה עניין של זמן עד שיהיו בנבחרת הבוגרת, אבל מה שחשוב - האבולוציה שלהם כשחקנים".
    "אני רוצה לראות את שחקני הנבחרת בולטים במדי הקבוצות שלהם ומשחקים כמה שיותר, המשכיות היא דבר נפלא", אומר זאת בכללי אך גם בהתייחסות ספציפית לסאול.
    "אנחנו מאוד מצפים לפגוש כבר את איטליה במגרש מדהים כמו הסנטיאגו ברנבאו. משחק גדול כזה ראוי לבמה גדולה. אולי עדיף שזה לא היה קורה בספטמבר, אבל אנחנו והאיטלקים באותו המצב ושחקנים גדולים נכנסים לכושר במהירות"
    "אנחנו נעקוב אחרי הביצועים של השחקנים לא רק בתחילת העונה אלא כבר במשחקי ההכנה לפני שאפרסם את הסגל למשחקים בספטמבר".
    על דולפאו - "מה שהשוק מכתיב - צריך לכבד את זה. אני מודע לאיכויות שלו". על קאפה, המחליף של דה-חאה? - "בהחלט יכול להיות"
    איך הוא מסכם את השנה? - "נהנתי מאוד בתפקיד בינתיים אך זו רק תחילת הדרך וברור שמאמן נבחרת נמדד בעיקר בטורניר הגדול. אנחנו באמצע הדרך, התחלנו קו של שינוי. לעולם לא מסתכלים לאחור. אני אקח את התשוקה והמוטיבצייה של השחקנים והרצון ללמוד ולהשתפר. יש לנו בית קשה מאוד במוקדמות ואנחנו רוצים לסיים ראשונים".

7. Raulito Madridista

http://www.thatsmags.com/image/view/201605/Iniesta_goal_34716b.Xxx

לפני שבע שנים:: פסגת הכדורגל! אנדרס אינייסטה כבש את שער הניצחון בהארכה בגמר נגד הולנד אחרי משחק מורט עצבים והוציא מליוני ספרדים לרחובות לחגוג - ספרד, שהייתה גם אלופת אירופה שנתיים קודם לכן - אלופת העולם בפעם הראשונה בתולדותיה. המאמן שחתום על ההישג היה ויסנטה דל-בוסקה עליו נמתחה ביקורת גדולה לאורך כל הטורניר. ספרד הפסידה במשחק הפתיחה לשוויץ(1:0), גימגמה מאוד במערך שני הקשרים האחוריים ובקושי הצליחה לכבוש שערים. דויד ויאה סחב אותה שוב ושוב ושוב יחד עם יכולת שיא של קסיאס. בחצי הגמר פויול נגח מכל הלב את שער הניצחון נגד גרמניה(1:0) ואז הגיע הגמר.
    איקר מירר בבכי ונישק בעמדת הראיונות את חברתו שרה קארבונרו וכל ספרד יצאה מגדרה. עוד קודם לכן, הולנד שעברה בדרך את ברזיל בין היתר, הייתה לא רעה בכלל ואריאן רובן היה יכול לקנות את עולמו אך נבלם מול קסיאס באחד על אחד. עוד אירוע זכור הוא בעיטת הקארטה של דה-יונג המופרע בחזהו של צ'אבי אלונסו. שניים מהמחליפים, פרננדו טורס וססק פברגאס, היו מעורבים בשער כאשר האחרון מסר ימינה לאינייסטה, הכדור קפץ על הדשא פעם אחת ואינייסטה שידוע בשערים החשובים לאורך הקריירה - כבש את השער היקר בדקה ה-116 והפך לאיש האהוב ביותר על אדמת ספרד. בהמשך ספרד זכתה גם ביורו 2012 כמובן והותירה חותם כאחת הנבחרות החזקות בהיסטוריה. ההרכבים היו:
    http://a.espncdn.com/combiner/i/?img=/photo/2014/0608/soc_g_arobben_kh_1296x729.Xxx&w=738&site=espnfc
    http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Netherlands+v+Spain+2010+FIFA+World+Cup+Final+avPVgnXTYsLl.Xxx
    https://img.vvlcdn.com/pp/http://leftfootforward.org/images/2010/07/Iker-Casillas-holds-aloft-the-World-Cup-trophy.Xxx

נבחרת ספרד: איקר קסיאס(C)|סרחיו ראמוס, פיקה, פויול, קאפדוויליה| בוסקטס, אלונסו(ססק פברגאס, 87'), אינייסטה, צ'אבי, פדרו(חסוס נאבאס, 60')| דויד ויאה(פרננדו טורס, 106')
    נבחרת הולנד: שטקלנבורג| ואן דר-וייל, הייטינחה, מאתייסן, ואן-ברונקוסט - בראפיי(105')| ואן-בומל, דה-יונג(ואן דר-וארט, 99'), אריאן רובן, ווסלי סניידר, קאוט(אליה, 71')| ואן-פרסי

8. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/08/15021791997549.Xxx

לופטגי פוזל הצידה:: יפתיע עם זימון סנדרו או מריאנו? דיווח שנראה קצת מנותק מהמציאות, אולם מיגל אנחייה לארה מהמארקה טוען שלופטגי מתכנן הפתעות בסגל הנבחרת לקראת המשחק נגד איטליה. בעוד 24 ימים הנבחרת תגיע למשחק החשוב ביותר שלה במוקדמות המונדיאל. לופטגי רוצה את השחקנים שבכושר הטוב ביותר ומסתמנת בעייה בעמדת החלוץ לאור עתידו המעורפל של דייגו קוסטה והמעבר החדש של אלבארו מוראטה לצ'לסי. נראה שלופטגי לוקח בחשבון את סנדרו, שהיה חלק מהנבחרתU21 ובונים עליו באברטון, ואת מריאנו שהפגיז צמד בהופעת בכורה מושלמת בליון. הוא כבר שיחק עם הנבחרת של הרפובליקה הדומיניקנית, ארץ לידת אימו, ב-24 במרץ 2013 אם כי היה מדובר במשחק ידידות בלבד כך שאין בעיה.עוד מעניין לבחון את עתידם של יאגו אספס שנכלל בסגל באופן קבוע מאז נובמבר, פרננדו טורס, אדוריס הנצחי ופאקו אלקסר.

9. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/08/25/seleccion/1503656429_887473_1503658217_portada_normal_recorte1.Xxx

דויד ויאה חוזר לנבחרת!
    המאמן לופטגי לא היה יכול להתעלם מכושרו של החלוץ שמחורר רשתות בארה"ב ומלך שערי הנבחרת בכל הזמנים נקרא לדגל לצמד המשחקים הקרובים. ויאה הוא השחקן היחיד שחזר לסגל אחרי שלוש שנות היעדרות(לא זומן מאז סיום מונדיאל 2014). "אני נרגש מאוד ורוצה להודות לכל מי שתמך בי", מסר החלוץ ברשתות החברתיות. ויאה לא סתם חוזר אלא בדיוק כשבנבחרת לפני הקרב על ראשות הבית מול איטליה(2 בספטמבר) וליכטנשטיין כעבור שלושה ימים. דייגו קוסטה מחוץ לסגל לאור מצבו המסובך. גם מרקו אסנסיו בפנים וכך גם דאולפאו וסוסו ממילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/17
    Ever Banega ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  10. Raulito Madridista

בספרד ממשיכים לחגוג את הזימון המרגש של דויד ויאה לסגל הנבחרת ושערי המארקה וה-AS מוקדשים לעניין:
    מארקה: 'אנחנו לא יכולים לשכוח אותך'| דויד ויאה, ה-9 הטוב ביותר של ספרד הטובה ביותר איי-פעם - תמיד חוזר לנבחרת.
    ה-AS: 'ויאה חוזר!'| החלוץ: זו תחושה יוצאת דופן לחזור שוב ללבוש את המדים של ספרד!

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2017/08/26/portada/marca_papel/g2608.088895b2295a74bddf20795cb5f40617.Xxx

בראיון קצר לכלי התקשורת בהמשך אמר ויאה - "אין לי מילים, אני חיי את החלום. גאה ומתרגש לקבל זימון ולחזור לנבחרת". ויאה גילה שלפני כל מועד בו פורסם סגל הנבחרת הוא היה מתכונן ומצפה לזימון, מאמין שזה אפשרי, ועכשיו זה קורה. "הוא התקשר אליי, אמר שצפה במשחקים שלי ב-MLS, התרשם ממני ומשוכנע שאני יכול לתרום. לא היה צריך לדבר הרבה". במארקה העלו כתבה על כך שחלק התקשו לפרגן לויאה וטענו שהרמה בארה"ב נמוכה אך זה לא נכון. העונה יש לו 19 שערים ב-25 הופעות וכפי שעידכנתי שוב ושוב בדיון השגרירים - הוא נבחר לשחקן המצטיין של השנה שעברה.

המספרים של ויאה יוצאי דופן. 59 שערים ב-97 משחקים. אם ימשיך בכושרו הטוב יוכל להצטרף למועדון המצומצם של שחקנים שחצו את רף מאה ההופעות בנבחרת ספרד. 5 שערים במונדיאל 2010, 4 שערים ביורו 2008 ועוד ועוד ועוד.

11. Raulito Madridista

נבחרת ספרד מתכוננת למשחק החשוב נגד איטליה בברנבאו. לוקאס ואסקס זומן ע"ח ויטולו הפצוע כך שמס' הנציגים של ריאל מדריד עלה לשישה.

הקפטן סרחיו ראמוס מבקש מהברנבאו לא לשרוק בוז לפיקה במשחק הנבחרת ("לא לפיקה ולא לאף אחד אחר"). על אסנסיו, שגם זומן לסגל הנבחרת, אמר סרחיו: "הוא שחקן גדול וזה כבר לא דבר חדש. הוא צעיר מאוד, צריך לעזוב אותו בשקט ולא לשים לו אבנים בתיק. צריך לתת לאחרים למשוך את המכונית. יש לו כישרון מולד וזה טוב מאוד בשבילנו שיש לנו שחקן כזה בסגל. זידאן אוהב לבצע רוטציות, הוא עשה את זה מצויין בעונה שעברה וזה חשוב לשמור על התחרותיות. מרקו, לוקאס, קובאצ'יץ'...כשהם משחקים הם עושים זאת היטב".
    אפרופו אסנסיו, בתקשורת תוהים האם הגיע הזמן של הילד לפתוח בהרכב הנבחרת הבוגרת ואפילו ע"ח איסקו או דויד סילבה. בתקשורת האיטלקית כבר מתכוננים - "סופר-אסנסיו הופך את ספרד למסוכנת, הוא שילוב של איסקו וסילבה".

החלוץ דויד ויאה מרגיש על גג העולם ומפזר חיוכים לכל עבר, בראיון ראשון לתקשורת אמר - "לא ציפיתי לראות כל-כך הרבה אנשים שמחים מחזרתי לנבחרת". ויאה התקבל בחיבוקים גדולים ע"י השחקנים ואפילו ע"י העיתונאים ואף הצטלם עם סוסו ממילאן שזכה לזימון בכורה ועם יתר השחקנים לקראת המשחק. "הייתי במלון ביום שישי לפני המשחק של הקבוצה שלי בארה"ב ולא הפסקתי לחייך, ניסיתי לשים הכל בצד ולהתרכז במשחק".

12. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/08/29/seleccion/1504004292_343328_1504004397_portada_normal_recorte1.Xxx

בספרד לא זוכרים כבר הרבה זמן טירוף כזה סביב שחקן שזומן לנבחרת. יותר נכון חוזר לנבחרת, וקוראים לו דויד ויאה. מי אם לא אל-גוואחה היה זה שהתייצב מול המצלמות במסיבת העיתונאים ודיבר היום. הכותרת "אני חיי בענן, כמו בחלום".
    התחושות. "אני כמו חיי בענן, צופה בכל החברים לנבחרת ונהנה, יש לנו זיכרונות נפלאים אבל אנחנו חיים את ההווה. נסעתי לאמריקה כדי לעשות את מה שתמיד עשיתי עוד מהימים בספורטינג חיחון, אני יודע שיש לי את היכולות. אני שמח מאוד להיות כאן". ויאה פחות אהב את השאלה לגבי דייגו קוסטה, "אני שמח להיות כאן ולא חשובה הסיטואציה. הוא חבר נהדר ושיתפנו פעולה גם באתלטיקו. אני לא כאן על חשבונו ומקווה שהוא יפתור את הבעיות. אני כאן כדי לעזור ולא חשוב על-חשבון מי". לגבי האפשרות שהוא מהווה מוטיבציה לאחרים שרוצים לחזור, כמו קסיאס, אמר - "ידעתי שיהיה קשה מאוד לחזור לנבחרת שיש לה שחקנים נפלאים בכל עמדה אבל המשכתי לעבוד קשה. אם אני מספק מוטיבציה לאחרים - מצוין, אני שמח".
    התפקיד בנבחרת עכשיו. "התפקיד שלי תמיד זהה. אני כאן כדי לעזור ולעשות את כל מה שצריך כדי שהנבחרת תנצח את איטליה. המאמן הוא זה שיחליט אם אשחק או לא. הזימון הוא גמול גדול עבורי ויש לי הזדמנות להוכיח. תמיד אמרתי שלעולם לא איבדתי את האמונה והאשליה אבל המציאות הייתה מורכבת". "זו לא אכזבה אם אני לא אשחק, אתמוך במאמן בכל צעד".
    איטליה. "בהגנה הם מושלמים, תמיד היו ותמיד יהיו. נצטרך להיות חכמים וסבלניים, לעבוד קשה ולהיות יצירתיים כי רק כך נוכל לנצח. זה משחק קשה".
    האבולוציה של הנבחרת. "הנבחרת נראית נהדר, יש לנו כוח עצום. גם חלק מהבסיס הישן שהוביל אותה להצלחות ועוד תוספת כוח של שחקנים רבים. הנבחרת ההיא החזיקה מעמד 5-6 שנים וצריך סבלנות. למה שהנבחרת לא תשחזר את ההצלחות שלה?"
    מרקו אסנסיו. "אני נהנה לראות אותו, הוא מתקדם נהדר בחודשים האחרונים. כל אוהדי ספרד הולכים ליהנות ממנו במשך שנים רבות. מגיע לו להיות שחקן הרכב בריאל מדריד אבל אני לא שם ואני לא המאמן שלו".
    ה-MLS. "באירופה שיחקתי 60-70 משחקים בעונה ועם הגיל זה קשה. כאן, בארה"ב, אנחנו משחקים 30 משחקים בעונה. לכן אני נראה טוב כבעבר ומרגיש כך".

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיחוק של לופטגי,לא משנה כמה ישחק עם וייה. את שלו הוא עשה עם הזימון.

14. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/29/15040308782666.Xxx

בתקשורת כבר מתחילים להתכונן למשחק הקרוב נגד איטליה. לא מעט ראיונות היו אתמול - דויד ויאה כוכב המסיבה, דני קרבחאל, לוקאס ואסקס ואחרים.
    שער המארקה סיפק את בכותרתו את הציטוט של קרבחאל - "אם ישרקו בוז לפיקה - כאילו שרקו בוז לכולנו"(המשחק ייערך בברנבאו)| בעוד ב-AS לקחו את הציטוט של דויד ויאה שאמר 'אני כמו בחלום, בתוך ענן'.
    בתקשורת תוהים מה יעשה לופטגי והעלו סקר אוהדים - מול ה-B-B-C והגנת הברזל של איטליה - חלוץ '9' אמיתי או '9' מזויף? האמת שתוצאות הסקר הן לא נחרצות - 58% רוצים חלוץ אמיתי, וחלק לוקחים בחשבון את אסנסיו לדוגמא, אפילו איסקו או סאול.

15. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/08/30/seleccion/1504109347_020769_1504109726_noticia_normal.Xxx

במארקה רוצים את עזרתכם - בואו לעזור ללופטגי ולבחור את הרכב נבחרת ספרד לקראת המשחק הקשה נגד איטליה.
    הבחירה שלי: דה-חאה| קרבחאל, ראמוס(C), פיקה, ג'ורדי אלבה| בוסקטס, קוקה, איסקו, מרקו אסנסיו| דויד ויאה ומוראטה!
    רוצה לראות מחץ בהתקפה של הנבחרת, לכן שני חלוצים. מניח שעל ההגנה אין עוררין. אינייסטה על הספסל, הוא לא בכושר ואולי יעזור כסופר-סאב לחצי שעה. אין סיבה שלא לזרוק את אסנסיו למים העמוקים, ואני מאמין גדול בויאה, הוא יגיע למצב ויכול לתת גול.

וההרכב של הגולשים במארקה?

השוער: דה-חאה עם כמעט 92%, 6.5% משתעשעים עם קפה, בעוד כמעט 2% קיבל פפה ריינה הליצן;
    הגנה: ראמוס(23.7%) וקרבחאל(23.48%) מובילים, אחריהם פיקה(21.67%) וג'ורדי אלבה(18.85%); אזפיליקווטה עם כמעט 5% וגם נאצ'ו די קרוב אליו. בארטרה כמעט 2%, נאצ'ו מונריאל פחות מ1.5%;
    קישור והתקפה: הבחירה הקשה, שישה מתוך 15 שחקנים. דאולפאו וסוסו עם פחות מאחוז, פדרו רק עם אחוז ופירורים, גם יאגו אספס, לוקאס ואסקס(2%) וסאול שהיה נהדר בנבחרת הצעירה לא רלוונטים. ומי כן? הקראק הוא אסנסיו עם 15%, אחריו איסקו(13.62%) ובוסקטס(13%), הבא בתור הוא דויד סילבה עם 10% ואז צמד החלוצים - מוראטה עם 9.05% ודויד ויאה יחסית עם מעט פידבקים(7.93%). קוקה עם 7.63% ואחריו אינייסטה כשהקהל מבין כנראה שאנדרס לא הולך ונהיה צעיר. טיאגו עם 6.83%.

מצב נושא:
הנושא נעול.