הדיון הסלולרי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Alan Smith, ‏5/3/03.

1. Alan Smith Member

שמתי לב שאין בכלל דיונים על פלאפונים.. אז החלטתי לפתוח.. תבלו

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חח אז אני יפתח ויגיד שאורנג' היא החברה הטובה ביותר...

3. reda Member

*תיקון, הרשצ הכי טובה והקליטה הכי טובה, מי שמייצרת פלאפונים הכי טובה (אין לי שם מיוחד..) זוהי סמסונג שייצרה את האסקיי למיניהם (S.K), אגב בקרוב יהיה לי סליידר! 40 פולי! אני מקווה שיהיה טוב ושיהיה לי אותו בכלל....הוא עולה רק 1000 ועוד טיפה ש"ח!

למישהו יש פלאפון מיוחד? ומישהו יודע מה קרה עם נוקיה? כי כבר אין להם ממש פלאפונים (לפי מה שאני יודע) מי יודע מה בארץ...אגב למה אריקסון לא משווקת בארץ? זו חברה מצויינת שיהיה בהחלט נהדר אם לאנשים בארץ יהיה את הפלאפונים שלה..

4. Fernando Cavenaghi Member

בקשר לחתיה צשלך, זה לא פולנים הומואים, זה רק אוהדי הפועל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

5. ג'רי בית הלוי Member

צודק דייר, אבל שלא נדבר על החתימה שלך..
    אוהד ניוקאסל שכמוך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    --------
    אסף, יש לי כמה הערות על ההודעה שלך.
    1. לא זכור לי שיש חברת טלפונים שקוראים לה הרשצ, אולי התכוונת למירס?
    2.סמסונג, לא רק שהיא לא מייצרת את ה-SK, היא לא קשורה אליהם בכלל. סמסנוג זה סמסונג(לפי דעתי החברה הכי טובה שיש), ו-SK זה SK.
    3. מה זאת אומרת פלאפון מיוחד? כזה עם מצלמה, כזה צבעוני? תסביר.
    4. אריקסון נדמה לי לא משווקת בארץ משיקולי כדאיות, לא הוך לה פה והם סתם מפסידים כסף. אבל נדמה לי שבעתיד תהיה להם תפוצה רחבה פה, כמו שהייתה להם בעבר.
    5. לנוקיה מאוד יש פלאפונים חדשים(אני מניח שזה מה שהתכוונת), רק עכשיו הם הוציאו בארץ את ה-3510i("מרוב צלצולים, תשכח שזה גם פלאפון!") לרשת סלקום, ולפני זה הם הוציאו את הטלפון עם המצלמה.
    6. אני במקומך הייתי מרבץ למי שהציע לך את הסליידר. זה פלאפון קטן מאוד, מכוער, עם תצוגה מגעילה, והסאונד שלו שווה לתחת, למרות זה 40 פולי, וגם אני בחיים לא אשלם יותר מ-1000 שקל על פלאפון. אם אתה בכל זאת רוצה SK, תיקח את הצבעוני(סליידר הוא לא צבעוני, רק שתדע) עם המצלמה, ממש פלאפון טוב.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ניצן איך אתה משווה אותי לבנצור????????

לפי דעתי SK. לי היו במרוצת השנים מוטורולה "עלית", סמסונג שכל הזמן עשה בעיות, ועכשיו יש לי יותר מחצי שנה SK. ה-SK הוא מעולה, לא עושה שום בעיות והתחכמויות. יש בו אינספור אפשרויות ואני מת עליו, הרבה יותר מהסמסונג.

המצלמה היא לא משהו... יש לאח שלי כזה והמצלמה רואה תמונה אחת ב3 שניות או משהו כזה.... גם התמונות באיכות על-הפנים... הצבעוניות מוסיפה, אבל מכיוון שרוב הזיכרון הולך על הצבע, אין שמה צלצולים (משהו כמו 20 בצבעוני לעומת יותר מ100 ברגיל), ויש שמה רק 4 משחקים לעומת 8 ברגיל (כל האלה שיש בצבועני יש ברגיל). אז למרות שהוא לכאורה יותר מתוחכם, אני עדיין מעדיף את הSK הקטנצ'יק שלי (אם אני לא טועה הכי קטן בעולם)...

7. Alan Smith Member

כל אוהדי ניוקסל זה אותו ה *** לא אגיד את המלא הזאת פה.

8. Ilan Member

אני אתה!!!
    אגב , לי יש SK 1400, ואני ממש אוהב אותו...

9. reda Member

1)וופי, טוב לדעת שאוהבים אותי פה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    2) זה היה בנצור לא דייר...
    3)פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...במקום ת' יצא לי צ'...התכוונתי לכתוב שאורנג' היא הרשת הכי טובה ולא זאת שמייצרת ת'פלאפונים הכי טוב (אין לזה שם....אתם יודעים הם לא מייצרים ת'פלאפון עצמו אלא הם הרשת של הפלאפון..קשה להסביר...
    4)שאמרתי מיוחד, כן התכוונתי לפלפון עם צבעים ואיכות סאונד גבוהה...
    5)המצלמה יש לחברה של אחותי, מומלץ!!!! פלאפון אדיר והוא כמו פאלם כזה ועם מליון ושתיים אפשרויות....מ-ו-מ-ל-ץ!!!
    6)אצלי חשובים צלצולים ודיבור...(ובידור..) נראה כבר...בכלל לא בטוח שיהיה לי גם פלאפון...אגב למישהו יש פלאפון ברשת אסקייפ?
    7)זהו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. המכור Member

אני שונא את מי שהמציא את הפלאפון!!!
    בגללו אני מקבל מלא קרינה וגם מבזבז לי ולהורים שלי מלא כסף!!!!
    סה"כ יש לי פלא יחסית ישן אני באורנג' הפלא שלי זה 5110 או משהו בסגנון
    וד"א מי שיגיד שפולנים הומאים.....

11. Alan Smith Member