הגול הכי מטומטם שחטפתם בחייכם...

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏23/12/04.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעקבות גול שחטפתי היום ( בשעה הזאת זה כבר הפך לאתמול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) אני פותח את הנושא.
    מה הגול הכי מטוטמם שאתם זוכרים שחטפתם?
    או לחילופין זה יכול להיות גם הגול הכי מטומטם שראיתם?

אז ככה, ההשראה של הדיון באה מהמקום הבא:
    ביום שני השבוע, כמו בכל שני ורביעי, נפגשנו החברים הקבועים לשחק כדורגל.
    כשאני אומר החברים הקבועים מדובר על קבוצה של 5 אנשים ( כולל אותי), שנפגשת כל שבוע ומשחקת כדורגל מול קבוצות אחרות של 4 ושוער.
    ביום שני בהגרלה לפני המשחק מי יעמוד את הגול הראשון אני יצאתי, וכאחד שפעם היה שוער בקבוצות הילדים של הפועל באר שבע, ועדיין בעל אינסטיקים לא רעים, לקחתי את העניין עד הסוף והשתמשתי בכפפות שהבאתי כדי שלא יקפאו לי הידים ( הקפפות השחורות הפשוטות למי שמכיר).
    היה לי יום מדהים, 10 משחקים, 9 משחקים ללא ספיגה, ו9 ניצחונות.

ביום רביע השבוע נפגשנו שוב, לאחר 4 ניצחונות ב5 משחקים של הקבוצה שלי, הגיע תורי לעמוד.
    אני, בהתבססות על היום הקודם, שוב השתמשתי בכפפות של היום הקודם כשעמדתי בשער.
    4 משחקים לא ספגתי, ושיחקנו את המשחק ה5 כשאנחנו מובילים 1-0 (המשחקים הם 2 גולים או 10 דקות).
    הסתכלתי בשעון וראיתי שההתקפה הנוכחית של הקבוצה היריבה היא ההתקפה האחרונה, והכרזתי על כך.
    הקבוצה היריבה תקפה, כשבסיום ההתקפה הורם כדור לרחבה, אחד מהשחקנים בקבוצה היריבה נגח כדור בחצי גובה, לאמצע השער, כדור עלוב ביותר ( אני יכול להישבע שבתוכי צחקתי על הנגיחה העלובה מההמצב הקורץ), אני בא לתפוס את הכדור, הכדור מחליק על הכפפה, ואז אני רואה את המהלך בסוג של סלו מושיין, בהילוך איטי אני רואה את הכדור נשמט מהכפפה(אותה כפפה שחורה שנועדה לחימום הידים), מתגלגל באיטיות על הארץ, ונכנס לשער.
    תדמיינו לכם את המצב, נגיחה פשוט עלובה לאמצע השער ( בעיטה שאתם מלגלגים עליה) שפשוט נשמטת בדרך פלא מהיד שלכם פנימה.

למזלי לא הייתי לבד בקטע הזה, כאשר באחד מהמהלכים שחקן מהקבוצה היריבה החזיר כדור לשוער שלו, השוער, שכניראה לקח השראה מהמקרה של חרזי - אואט לפני מס' שנים, בעט באוויר, ולא רק שהכדור עבר ליד הרגל שלו ונכנס לשער, אלא בגלל הבעיטה באוויר הבחור התהפך ונפל ישירות על התחת, אחד מהדברים היותר מצחיקים שאני ראיתי.

אני זוכר עוד גול ביזארי שחטפתי במגרש קט רגל.
    מישהו בעט כדור חוץ לאיזור השער שלי במטרה שיפגע במישהו ויכנס.
    החוקים בקט רגל פשוטים, אם הבעיטה מהחוץ לא פוגעת באף אחד ונכנסת לשער, השער נפסל.
    הכדור עלה לרחבה, אני הייתי לבדי ברחבה ועליתי לכדור, אני חושב שאני קולט את הכדור, אך פתאום אני רואה שהכדור לאחר הנגיעה ביד שלי פשוט משנה כיוון ומהירות וחודר לשער.
    מיותר לציין שהפאשלה התעצמה שכן היה מדובר במשחק ליגה.

אין מה לעשות, לאורך שנים של עמידה בשער יש גם רגעים כאלה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

מה איתכם, איזה גולים ביזארים אתם ראיתם/חטפתם בחיים?

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי אלוהים, היה טורניר בית ספר שחיכינו לו כל השנה בכיתה ח', אותי במשחקים חשובים שמים בשער, מה לעשות שאני היחידי שלא פוחד מכדור בכיתה הזאת, אז שיחקנו גרוע (דפקו לנו כבר בסיבוב הראשון את הכיתה השלישית בטיבה ואנחנו השנייה) והגול הראשון יכולתי לעצור אבל זה עוד היה בסדר, הגול השני בערך חצי דקה לסיום שחקן שלהם בעט כדור חמש, ואני כמו איזה מטומטם במקום לתת לו להיכנס לשער (אין גול מבק) נגעתי בו והשער נחשב, עד היום אני בטראומות.

3. Apu Member

ואו.. פעם אחת ששיחקתי 11 עם חברים שלי הרמתי כדור והוא יצא החוצה, מה שאומר שאני נכנס לשער, לקחתי את הכדור בתור השוער ובעטתי אותו הכי גבוה שאני יכול, פגע לילד בעקב ונכנס לחיבור.. נשארו 10..

4. עד המוות הפועל Member

הגול הכי מטומטם שחטפתי בחיים שלי היה במשחק 11 על 11..
    הובלנו 2-0 במחצית, ובמחצית השנייה עשינו בונקר ונלחצנו לאללה...
    ואז דקה 70 ומשהו אוגבונה נגח, תפסתי תכדור, אבל בטעות זרקתי אותו לתוך השער!!!
    רגע... זה לא היה שגיא שטראוס?

5. RMCF Member

הרבה, הרבה מאד! אני ממש גרוע כשוער...

פעם כשהייתי בחוג, אז המורה היה בוחר ילדים ואומר להם את העמדות שלי, ואני נבחרתי להיות שוער. נתתי משחק פשוט מעולה, הדפתי המון בעיטות חזקות, הכל היה טוב. בשיעור הבא, ביקשתי לעמוד בשער (מההתלהבות מאותו יום) ונתתי הופעה כ"כ עלובה. שיחקנו כמה משחקים, כל פעם שיש גול קבוצה אחת יוצאת והשנייה נכנסת. כל פעם השחקנים אמרו אחד לשני, מתי כבר הכדור יכנס... חטפתי גולים עלובים, בהם אחד שמישהו הגביה כדור פשוט, לא היה אף אחד ברחבה (זה קטרגל, אגב) ואני תפסתי את הכדור, אבל הוא החליק לי בין הידיים ונכנס לשער. מאז אני לא עומד הרבה בשער...

גול עלוב אחד שראיתי, היה בטורניר של כיתה ו', ילד מהכיתה שלי הוציא חוץ לשוער והכדור נכנס לו מתחת לרגל (כמו במשחק בין ברמינגהאם לאסטון וילה... השער היה אמור להיפסל, אבל כאילו שבבית הספר שלי שמו על זה...).

עוד גול עלוב שראיתי, זה שמישהו הגביה כדור גבוה אבל חלש מעל השוער, מישהו הגיע להרחיק מהקו בראש, אבל בטעות נגח לאחורה, לתוך השער.

הבקעתי כמה שערים עצמיים די עלובים בחיים, והיו עוד הרבה מאד גולים מפדחים שזכורים לי...

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נחשב לשוער דיי טוב, אבל עדיין ספגתי כמה גולים דיי טפשיים...
    השער הכי דבילי שנראה לי שספגתי היה במפגש הפורום השלישי.... לא זוכר איך זה קרה, אבל קרה מצב של התקהלות ברחבה (אני לא בטוח שהיה קרן), והכדור התגלגל לעבר קצה הרחבה, לעבר קרפד (יותם במציאות, סביולה פה (כבר לא כותב)). הוא רץ לעבר הכדור, ואני משום מה החלטתי לצאת לעבר הכדור. רצתי מהר והגעתי קודם, אבל הכדור כבר היה מחוץ לרחבה, אז פשוט כשהגעתי אל הכדור בעטתי. הוא הגיע בריצה וקפץ. הכדור פגע בו ושינה כיוון בקשתיות חזרה לעבר השער. הכדור עבר בערך את כל השחקנים שהיו ברחבה, כולם ניסו לנגוח אותו ולא הצליחו, והוא ירד לו אט אט עד שנכנס פנימה.... שער אומלל ללא ספק...

7. הנוקם Member

מלא גולים בסגנון דודו אוונטה

8. burning soil Member

אני אספר גול מטופש שאני קבלתי-
    לפני שנתיים בערך עמדתי בשער,ושחקן של הקבוצה היריבה בעט כדור שטוח במהירות
    בינונית לכיוון שלי,רציתי לתת לכדור לצאת החוצה כי זה לא היה בדיוק למרכז השער אלא
    יותר לכיוון הקורה,רק שלא שמתי לב למהירות הכדור שהפתיעה אותי ולעובדה שהכדור הלך בכל זאת
    לפינה ונכנס..

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

חחח אתם חושבים שאלו גולים מטופשים?
    אני נחשב בכיתה שלי לשוער הכי טוב, אז פעם אחת ששיחקנו בשיעור ספורט, שוער הקבוצה היריבה הרים כדור (מהצד השני של המגרש), אני יוצא בצורה מטופשת מתוך מחשבה שאת הכדור המפגר הזה אני לוקח, בסוף הכדור עבר מעלי לתוך השער... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    עדיין זוכרים לי את זה משנה שעברה...