הגביע האנגלי - 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏2/11/17.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב מבחינה הגנתית. בלי הניסיון להבקיע שער וירטואוזי אתה יורד למחצית עם שלושה שערים ברשת של ליברפול. זה לא טוב התקפית? זה לא מהנה? כששיחקנו כדורגל דומה במחצית השנייה מול פאלאס אמרו שזה לא מרשים כי מדובר בפאלאס, אבל כשמדובר באחת הקבוצות בכושר הכי טוב באנגליה ובאירופה, קבוצה עם 4 ניצחונות ב5 המשחקים האחרונים באנגליה (אתה יודע כבר מול מי היה המשחק החמישי), אז לטעון שהמחצית הראשונה שהייתה יכולה להסתיים ב3-0 היא לא מהנה התקפית? אם זאת טוטנהאם עם פוצ'טינו אלכס כותב כאן במחצית שהמחצית הזאת היא הדוגמא הכי מובהקת ללמה הוא צריך להיות המאמן הבא שלנו, אבל כשזה מוריניו אז זאת לא מחצית מהנה. נו טוב...

2. alexshw Member

כתבתי שהמשחקי בית מול ליברפול דוגמא נהדרת למה פוצי מתאים ומוריניו לא. הסברתי שבמקום להמשיך באותה דרך במחצית השנייה, מוריניו החזיר אותם למשחק בעצמו וללא שום סיבה ופוצי לא. המשיך בתוכנית המשחק שתי מחציות ולא אחת - ונגמר 4:1 נהדר.

משה פה זה יונייטד. מועדון ענק שגם משקיע הרבה. למה אתה תמיד מסתפק בהכי מעט? לא ברור לי.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסתפק במעט, כתבתי כבר שלמרות הניצחון אני מאוכזב כי מועדון כמו שלנו היה צריך להשתמש במשחק מול ברייטון כדי להעביר הצהרה ותגובה לסטירה שקיבלנו ובמקום קיבלנו קבוצה (מאמן ושחקנים) שעשו את המינימום כדי לעבור שלב.
    אני גם לא חושב שהעונה הנוכחית או הקודמת היו הצלחה כפי שמוריניו טוען כי אנחנו יונייטד ואנחנו לא מסתפקים בזכיה בליגה האירופאית או בסגנות בליגה (במידה ונסיים במקום השני).
    אבל מצד שני לא מוכן להוריד אחריות מהשחקנים במידה והם לא משקיעים, לא מעניין אותי מי המאמן, כשאתה עולה למגרש עם החולצה שלנו אתה צריך לתת הכל, ומי שלא מתאמץ צריך לקבל ביקורת וקשה גם אם הוא והמאמן נמצאים בסכסוך או המאמן מציב אותו בעמדה שהוא חושב שהיא פחות מתאימה לו.

4. סולשאאאר Member

זה דיון עקר מכיוון שמדובר בחווייה סובייקטיבית. כזה אני, מסוגל לא להינות גם כשהקבוצה שאני אוהד מבקיעה שני שערים במחצית או אפילו כמעט שלושה. ולהיפך, אני מסוגל להינות מהקבוצה שלי גם אם היא נמצאת בפיגור של כמה שערים, אפילו שהתוצאה כמובן לא תהיה לרוחי.

יש כמה אסכולות לאהדת כדורגל... נראה לי שאני ואתה שונים במיקום שלנו בתוכן, וזה בסדר גמור.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

אמממ לא, הוא לא שונה בהרבה.
    הוא פשוט גיבה את מוריניו במשך שנתיים כמו שאף משתמש בפורום הזה לא העז לעשות ככה שהוא יאחז בכל איזה מחצית שנייה נגד פאלאס או 3-4 מצבים במחצית ראשונה מול ליברפול כדי להוכיח את האג'נדה שלו.

אף אחד לא עף מהמחצית השנייה מול פאלאס או הראשונה מול ליברפול פרט למשה אוחיון כי ידענו בדיוק שאצלנו אין רצף של משחק שלם.

אם נראינו טוב בשנייה זה אחרי שלא שיחקנו כדורגל בראשונה, אם נתנו 35 דקות גדולות מול ליברפול זה ימשך ב55 דקות מביכות בהמשך.
    זה מה שמבדיל בין מאמן שנותן עבודה ומייצר משהו מהקבוצה שלו למאמן שאין לו בכלל אחיזה בקבוצה.

פוגבה עושה בכוונה למוריניו, בגלל זה הוא עולה כמו סמרטוט ונראה כמו איזה ניסים כהן.
    זה האופי וזה האטיטיוד של פרימדונות תחת ראיולה בעידן הזה.
    ידענו את זה לפני שנכנסנו למיטה והחלטנו לשלם 20 מליון פאונד לראיולה רק בשביל התענוג של לשלם 100 מליון פאונד לפוגבה.

פוגבה אמור היה להיות הרכש הכי נוצץ והכי מרכזי של מוריניו, זה שיגדיר את התקופה שלו כאן.
    פוגבה הוא אחלה שחקן שאנחנו צריכים לשמור מהסיבה הפשוטה שעם המנג'ר הנכון הוא יוכ לממש את הפוטנציאל שלו.
    היום הוא עושה למוריניו בכוונה, בדיוק כמו שהאזארד, קוסטה ואחרים טובים בעבר עשו לו ואוי אם מישהו היה חושב לבעוט אותם מצ'לסי באותו שלב.

****מול ארסנל שיחקנו בדיוק 10 דקות טובות.
    המשך המשחק היה מביך, בלי דה חאה אנחנו מפסידים 5-3 או 5-2 את המשחק הזה.
    אבל יפה הנסיון לבדוק את העירנות שלנו.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

המחצית הגדולה שלכם נגדינו היתה בסופו של דבר 2 כדורים ארוכים של דה-חאה ללוקאקו ועוד התקפה אחת טובה עם המספרת של מאטה. לא?

באותה מידה אני יכול להגיד שאם ואן-דייק מכניס את הנגיחה שלו מ4 מטר דקה לפני השני שלכם הכל היה נראה אחרת.

או, לא יודע, אם השופטים אשכרה היו שורקים ל2 פנדלים ברורים שעשיתם במחצית השניה.

אגב, לא מעט היללו את מוריניו על זה שניצח טקטית את המשחק והתכונן והכין את הקבוצה מעולה. האמת היא שאני ראיתי את המשחק הרגיל שלכם - מאוד מבוקר, מאוד זהיר ובונה בעיקר על כדורים ארוכים לחלוץ האולטרה פיזי שיש לכם מקדימה. נגדינו זה עבד כי היה מולו בלם פתאטי שברוב הקבוצות הסבירות אין כאלה בלמים חלשים.
    2 מאבקים לוקאקו לקח במשחק ושניהם הסתיימו בגול.
    איך זה היה שונה ממשחקים אחרים שלכם?

אבל באופן כללי, הדקות ה"גדולות" שלכם הן כל כך מעטות וגם לא כל כל "גדולות" שאני לא מבין מה יש להתלהב מזה. להתלהב שמנצחים את ליברפול זה אחלה, אבל אתם לא בונים כלום, אין אצלכם שום תהליך.
    מה שכן יקרה עם מוריניו (אם יקבל גיבויי וגיבוי וגיבוי) זה עוד ועוד רכש יקר להחריד עד שמשהו, מתישהו, יתפוס. אתם תקוו שזה יהיה במקביל לקריסה של הקבוצות הטובות האחרות בליגה.

קשר ימני, קשר שמאלי ו-Michael Carrick אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

עזוב ניתן למוריניו את הקרדיט על המחצית הראשונה לפחות בזה שהוא ידע לקראת מה הוא בא והוא שיחק על היתרונות היחסיים של השחקנים שלו.

בשלב הזה, במשחק גדול זה לא הזמן להתחיל לנסות דברים שלא בנית או עשית במשך שנתיים.
    אז אם יש לך חלוץ אולטרה פיזי וקישור יחסית פיזי הגיוני שתנסה לדחוף את הכדור קדימה, בטח מול הגנה שהיא לא פיזית.

אבל אתה צודק שלא ראינו שם גם משהו גדול, זה לא היה גדול וגם אם המחצית הייתה נחתמת ב3-0 או 3-1 או 2-2.

המחצית השנייה מצד שני הראתה בדיוק שדברים אצלנו הם מקריים, הם הרבה פעמים נשענים על האוויר בריאות שיש לשחקנים בתחילת משחק ועל הכשרון ולא על דרך.
    גם הפאניקה שהקבוצה הזאת משדרת זה מדהים.

מישהו כתב לי שיונייטד הנוכחית לא טובה מכל האלופות האחרונות פרט לאולי לסטר.
    איפה אנחנו ואיפה לסטר, שבעונת אליפות חזרה מהקבר בערך 15 פעמים מעונה שלמה.

אצלנו משחקים מחצית אחת וגם זה בקושי.

אנחנו עוד נשמע פה מורקים על המחצית השנייה מול פאלאס ועל המחצית הראשונה נגדיכם עד שהמשוגע הזה יעוף מפה.
    בדיוק כמו שאותו פנאט מזכיר לנו עדיין את המשחק הראשון בעונה, כאילו אנחנו לא סוגרים עוד שנייה את מחזור 31.

קשר ימני, קשר שמאלי ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

לא כל כך אוהב מילה תהליך בנוגע לקבוצה ששמה מאות מיליונים בחלון אחד אבל בהחלט אין ראיה מקצועית וזה הבעיה הכי גדולה.

גם ברד קאפה פתחו דיון על זה שיש בעיה גדולה ממוריניו ובדיוק התכוונו לזה. לצערי יש אוהדים שמה שמעניין אותם רק תוצאה בשבת. "אבל ניצנחו את צ'לסי וליברפול". אפס ראיה רחבה. שמח שיש גם יותר אנשים לדעתי שמפנימים שהכיוון לא נכון עכשיו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/18
  9. oranfu Member

אני מסכים שכשהתקציבים כאלה, לדבר על תהליך זה בדיחה. אבל אני לא שולל את זה לחלוטין.
    העניין הוא שאין אצלכם שום תהליך (אלא אם מדברים על הקריסה המנטאלית של מוריניו).

10. alexshw Member

חצי גמר

https://secure.i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01246/dimitar-berbatov_1246243c.Xxx

מגיעים לוומבלי עם 3 קבוצות טופ 6.
    במוקד כמובן המפגש בין מנצ'סטר יונייטד לטוטנהאם. עבורי יהיה מעניין לראות מה יאפיל(ויעפיל) אחד על השני - המיושנות של מוריניו או הלוזריות של טוטנהאם.
    ברור לכולם שהתרנגולים מציגים כדורגל איכותי יותר לא רק העונה, בכלל בעונות האחרונות, יחד עם זאת הם נוטים תמיד להשאר עם המחמאות וללא שום תואר ממשי. אם תרצו ההופעה הקודמת של טוטנהאם במעמד ממחישה את זה הכי טוב, כאשר היא הייתה טובה יותר מצ'לסי ועדיין הפסידה 4:2. לעומת זאת יונייטד אומנם זכתה בתואר הזה לפני שנתיים אך שכחה מתי עברה קבוצה ברמה הזו בגביע האנגלי.
    לכולם גם זכורה ההופעה המאוד עלובה שלה בליגה במגרש הזה, אך היא תתעודד מרצף תוצאות חיובי בחודש וקצת האחרונים מול קבוצות מטופ 6.
    יונייטד עברה את טוטנהאם ב - 3 המפגשים האחרונים בגביע, כולל שנתיים רצופות 2008 ו - 2009 במסגרת הסיבוב הרביעי.
    במפגש היחיד בחצי הגמר דווקא ידה של טוטנהאם הייתה על העליונה וזה קרה בעונת 1961/62. טוטנהאם אז דאבליסטית מכהנת ניצחה 3:1 משערים של ג'ימי גריבס, קליף ג'ונס וטרי מדווין. דיוויד הרד כבש שער ניחומים לשדים.

במפגש השני המאכזבת הגדולה של הליגה צ'לסי, שכמו טוטנהאם כמובן, חוזרת למעמד הזה עונה שנייה ברציפות, הפעם יריבה הרבה יותר נוחה על הנייר סאותהמפטון שנמצאת עם רגל אחת בליגת המשנה ורק לפני מספר ימים שמטה בקלות יתרון של שני שערים מול אותה צ'לסי בליגה במשחק קריטי במאבקי תחתית.
    צ'לסי תצטרך להסתדר ללא מרקוס אלונסו שהושעה ל - 3 משחקים.
    הקדושים הדיחו את צ'לסי ב - 4 מתוך 5 המפגשים שלהם בגביע האנגלי, אך המשחק האחרון היה זה שצ'לסי עברה הלאה אחרי ניצחון מוחץ בסיינט מריז 5:1 בסיבוב השלישי בעונת 2012/13. זה היה גם אחד המשחקים האחרונים של נייג'ל אדקינס בתפקיד מנג'ר סאותהמפטון. מגנה הנוכחי של הקדושים ראיין ברטרן ישב על הספסל של צ'לסי ולא שותף.

שבת - 21/4
    19:15 מנצ'סטר יונייטד - טוטנהאם הוטספור

ראשון - 22/4
    17:00 צ'לסי - סאותהמפטון

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/18
  11. alexshw Member

שוב שיקגו, הפעם שעה נורמלית לפחות :)

12. Gass12 Member

מה יש'ך מימת מישיגן אלכס?

13. alexshw Member

עבודה

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אז אחרי הספין שמי ששיחק מול ווסט ברום יאבד את מקומו, היחידים שפתחו אז והיום לא הם לינדלוף ומאטה, לא בדיוק לחתוך בבשר החי.

15. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/DbUNFVFWkAMTZXS.Xxx:large

cheddar אוהב/ת את זה.