הביזיון של חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Tomzo, ‏13/12/02.

1. Tomzo Member

בתור התחלה אני רוצה לציין שאני אוהד חיפה אבל הקבוצה פשוט עשתה לי בחילה אתמול
    טוב אז ככה אני יושב לי בבית שלי ורואה שהשעה היא 9:35 ונזכר שהמשחק התחיל לפני חמש דקות
    אני פותח את הטלויזיה ורואה אחד אפס ואני נכנס להלם ומאושר כמו לא יודע מה
    ואמרתי לעצמי עוד גול עד סוף המחצית ואפשר לעשות את הקאמבק הגדול בתולדות גביע אופא (שאני אמשיך לחלום)
    בכל מקרה ממה שאני ראיתי על המגרש זה היה פשוט גועל נפש
    חיפה בקושי יצאה להתקפות מסודרות
    אני ציפיתי ממנה להוכיח מה שהיא שווה ולפחות להפרד מהגביע הזה בצורה יפה
    אבל במקום זאת קיבלתי משחק שכמעט כולו גארבג' טיים
    המשחק הזה הזכיר לי את אותה התבוסה המבישה של הנבחרת נגד גרמניה!
    אם היינו מפסידים 5-1 אבל מראים שאנחנו לא פראירים ומראים שאנחנו יודעים לת התקפה מסודרת אחת אז הייתי הרבה פחות מאוכזב
    אני חשבתי שאני אראה את חיפה שאני מכיר שלא עושה יותר מדי חשבון ועולה למגרש ותראה שאחריי הכל היא לא כזאתי קטנה ובמקום זאת קבלתי חיפה שמה לעשות היא כזאת קטנה!
    אפילו הגול היחיד והמסריח שהיה במשחק היה מפנדל שלא הגיע!

אני בכל מקרה מאחוריי חיפה בהמשך דרכה במאה אחוז אבל אתמול היא עשתה לי הרגשה של בושה!

2. AFC Member

אבל הקטע הכי מצחיק בראיונות : רוסו, שום ובנאדו אומרים כל אחד : "עשינו עונה נפלאה באירופה" או "אף אחד לא ייקח מאיתנו את מה שעשינו באירופה".

ועוד אומרים שאני מלך התירוצים...

3. לירן-ביתר Member

הקבוצה שגביע אופ"א "קטן עליה" וזאת שכל כך רצתה לקבל בהגרלה את ליברפול לא הצליחה
    לנצח ואפילו להפסיד בכבוד לאתונה. מגיע להם על כל ההתלהבות שלהם ותודה לאתונה שהעיפה
    אותם. ראיתם את ההחטאה של ערן לוי מול שער ריק? שחקן גרוע ביותר.
    תומזו, אני במקומך הייתי אומר תודה על ההישג של חיפה באירופה (למרות שהיא קיבלה לא מעט
    עזרה מהשופטים[לא דיברתי על שוחד]).

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פעם שני הקנאים...לא צפיתי שלא תגיבו על זה..

בכל מקרה חיפה באמת ביישה אותנו האוהדים..היא באמת נתנה עונה מצויינת
    אבל אי אפשר להגיד שההפסד לא גורע מהעונה..ההפסד הזה משפיל..

5. AFC Member

גם האוהדים?
    לא מספיק שהשחקנים והמאמן שלכם עושים מעצמם צחוק כשהם מזכירים שוב ושוב בכל ראיון, לא משנה אם הנושא הוא על ניצחון בגביע הטוטו או "למי תצביע בבחירות", אלא גם אתה מצטרף למקהלה?

6. שגיא Guest

ריינמן, תן לשניהם לשמוח.....הרי בקבוצה שלהם הם לא יכולים להתעסק כנראה, תן להם לשמוח פה....שיהיה להם לבריאות.

בקשר למשחק עצמו......
    הטעות הייתה אחרי ה1-0, חיפה הייתה אמורה לנסות ולתקוף ולא סתם להחזיק בכדור.
    אמנם משחק ההגנה במחצית הראשונה היה נהדר, בנאדו נתן את מחצית חייו, הקדים את ניקולאידיס בכל הזדמנות, קרא את כל המהלכים, היה מצויין.
    הטעות שחיפה לא יצאה מספיק קדימה, שער נוסף היה מכניס את היוונים לקצת לחץ, והיה אפשר לסיים עם נצחון מכובד.

ברגע שהיוונים כבשו את השער, חיפה הפסיקה לחלוטין לשחק, בלי חשק, בלי התלהבות, כלום.
    ואז הגיע עוד שלושה שחתמו סופית את ההדחה הדי מבישה.

עכשיו אפשר להתרכז רק בליגה, על מנת לסיים עם אליפות שלישית.

7. burning soil Member

מגיע לחיפה שהם עפו אני שונא את האוהדים שלהם (שאני מכיר) לא מהפורום,חוצמזה שערן לוי הזה נראה כמו איזה ערסוואת מסריח,והוא בכלל לא משתווה לצעירים של מכבי ת"א..

אבל עדיין כל הכבוד לחיפה,לא היינו מתקדמים באירופה בלי הנצחונות בליגת האלופות..

8. Tomzo Member

טוב אז ככה אני באמת גאה בחיפה על העונה המדהימה שהיא נתנה באירופה
    אבל כמו שאמרתי ציפיתי מהם שייתנו איזה ניצחון מרשים שיראה שגם אם הם לא עלו הם עדיין יודעים דבר או שניים בכדורגל
    יש לנו מזל שאאק לא באה בכלל אם רצון ונחישות לנצח ובכלל היה לה משחק חלש חוץ מהרבע שעה האחרונה אחרת הסיפור היה מביש כפליים
    אין לי בעיה שהאוהדים האחרים רוקדים על הקבר שלנו בגלל שאני יודע שאני הייתי עושה בדיוק אותו הדבר להם
    בכל מקרה הדבר היחיד החיובי בהפסד המביש הזה זה שחיפה תתעורר תקרע את הליגה כמו שהיא יודעת בסטייל בלי לדאוג לדברים אחרים ותיקח את האליפות השלישית ואולי גם גביע בדרך (טפו,טפו,טפו... למזל טוב לך תדע עם המזל של חיפה בזמן האחרון)
    ושנה הבאה נגיע שוב פעם לליגת האלופות ונראה שלא הגענו לשם במקרה ולא בגלל שקבלנו הגרלה קלה
    כי אותה הגרלה קלה שקוראים לה שטורם גראץ אתמול הוכיחה לנו שהיא לא כל כך קלה כשהיא נצחה את לאציו בחוץ
    אם זה לא מספיק אז אני לא יודע מה מספיק
    בכל מקרה אסור להתבאס וחשוב להסתכל קדימה(למרות ההפסד המבייש שגרם לי לבחילה אתמול)

9. לירן-ביתר Member

תגיד, מה אתה רוצה?? שלא נגיב???
    כמו שאתה שמח שחיפה מנצחת אני שמח שהיא מפסידה (ועוד פעם מקבלת רבעייה) ולא מעניין
    אותי אם זה מפריע לך או לא.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שבאיזהשהו קטע זה יימאס לכם..כמו שלי נמאס כבר לשמוח מזה שביית"ר חוטפת ומפסידה..

דרך אגב מה זה השמועות ששמעתי שרוסו עוזב לאולימפיאקוס???

לפי מה שהבנתי בקרוב מהקבוצה לא יישארו הרבה..

אוואט כנראה יעזוב סוף העונה..
    אג'ופור יעזוב אולי אפילו בקרוב מאוד..
    רוסו בדרך לאולימפיאקוס אולי..
    פראליה עוזב בסוף העונה..
    קטן בדרך לקבוצה אירופאית וככה גם יעקובו
    רפי כהן לא מרוצה מהדקות ועוד..

דרך אגב בקשר לערן לוי...הוא שחקן מצויין..נכון שהוא דפק החמצה שצריכה להירשם בספר אחד עם סרג'ן צולקביץ[כמה זמן לא אמרתי את השם זה..] אבל הוא עדיין צעיר ואפילו קטן ממני..
    אז אני רק חושב את עצמי מגיע למצב כזה וזה קצת מלחיץ[אני יודע שעכשיו יבואו כאלה שיגידו גם אני יכול וכו..-גם שמעתי שבנצור מקנא בלוי.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ]

11. שגיא Guest

בקשר להחמצה של ערן לוי....
    אם אתם קובעים אם שחקן גרוע או לא על פי החמצה אחד בתחילת הקריירה שלו, אז אתם ממש מדברים שטויות.

ערן לוי החטיא, בסדר, אפשר לחשוב, שחקן צעיר, שזה אחד המשחקים הראשונים שלו בקבוצה, ובטח במסגרת האירופאית, החטיא.....
    רבים וטובים ממנו החטיאו ויחטיאו, זה לא סוף העולם.
    אם הוא שחקן טוב או לא, את זה נדע בעוד כמה שנים, כשנראה לאן פניו מועדות.

------------

בקשר לשאר השחקנים...
    ברוסו אכן מעוניינת אולימפיקוס, אני לא יודע עד כמה זה רציני, וגם להם, הוא כבר בשלב מתקדם של הקריירה שלו, לא נראה לי שזה ייצא לפועל.
    יעקובו יעזוב, וזה בטוח.
    אג'יופור ישאר כנראה לפחות עד סוף העונה.
    אוואט כנראה יעזוב, וזה לא ישנה הרבה.
    רפי כהן אולי קצת ממורמר, אבל אני חושב שברגע שיעקובו יעזור הוא יקבל יותר דקות, כך גם סביליה שרוצה לעזוב.
    בקשר לקטן, שום דבר לא סגור, והם הוא כנראה מעדיף להישאר עוד עונה בארץ.

12. לירן-ביתר Member

באמת יכול להיות שרוסו עובר לאולימפיאקוס????
    רוסו "אוהב" את ישראל לא? למה הוא עוזב ליוון?

13. burning soil Member

לא בטוח ב-100 אחוז שיעקובו יעזוב,נכון שיש לו הרבה הצעות,אבל מההצעה עצמה ועד למשא ומתן הדרך עוד ארוכה ארוכה,זוכרים את מילאן אוסטרץ'? כן זה שעזר להפועל להגיע לרבע גמר גביע אופ"א,אני לא צריך להגיד לכם שהיום הוא בלי קבוצה,וכל ההצעות שהיו לו,הם המצאות בלבד..

14. שגיא Guest

ליעקובו יש הצעות ביד, סגור!
    הוא, ויעקוב שחר רק צריכים לבחור...

15. Tomzo Member

יעקובו יעזוב בסוף העונה לדעתי עם כל ההצעות שהיו לו וגם שחר מת כבר למכור אותו ולעשות עליו כסף(לא שזה משהו רע)
    קליברט מה קרה לחתימה שלך?
    איך הגענו לנושא הזה?