האם תם עידן דקו בברצלונה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י puyol#5, ‏10/10/05.

1. puyol#5 Member

קשר האלופה הספרדית הביע אי שביעות רצון מהשהות בקטלוניה: "אני ורונאלדיניו סובלים מלחץ גדול בברצלונה"

דקו, קשר ברצלונה, הדהים בסוף השבוע כאשר הביע אי שביעות רצון מהשהות אצל האלופה הספרדית. "כרגע אני יכול לומר שאני יותר נהנה להיות בנבחרת הלאומית משאר בברצלונה שתמיד מחפשת אותי בניבחרת אין לחץ לכם אני משחק של ונהנה יותר מימה ששברצלונה
    http://img99.imageshack.us/img99/8618/111847181sa.Xxx
    האם תם עידן דקו בברצלונה?

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/05
  2. tiktin Member

לא כל כך מהר... יש תקופות טובות ויש תקופות פחות טובות.. לא צריך להילחץ. ברסה תצא מזה ודקו יהיה אחד השותפים הגדולים

3. Engel Del Madrid Member

באמת יש עליו לחצים ענקים

4. puyol#5 Member

זה שהוא לא היה בסגל יצר רושם שלא מעריכים אותו כאן שהוא חייב להישתפר זה לחץ ענקי אבל דקו הוא באמת השחקן הכי טוב של ברצלונה אני יודע שיש את רונאלדיניו אטו אבל דקו זה עושה משחק יור להגנה עוזר בקישור משחק ראש בעיטה מצויינת שחקן ענק

5. tiktin Member

השחקן הטוב ביותר של ברסה זה פויול בלי שום ספק בכלל. בלעדיו ברסה היתה מקום 14

6. puyol#5 Member

ובלי דקו אחרון.......
    זה שרונאלדיניו עושה קסמים אבל דקו משחק כדורגל הוא ופיול הנשמות של ברצלונה הייתי אומר עכשיו דקו הסמל אבל מה שהוא אמר, הייתי חושב פעמים...
    בלי שום ספק פויול הנשמה הקפטן קאטלוני לכל דבר

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/05
  7. Barcik Member

אז בואו נעשה סדר בדברים. כאמור, דקו פתח את העונה לא טוב, אחד מרבים בברצלונה. לקראת המשחק מול בטיס, הוא לא זומן במפתיע לרשימת הנוסעים, ביחד עם רונאלדיניו. אחת מהשמועות הרציניות יותר גורסת שהתוכנית המקורית הייתה להשאיר בבית את רוני בלבד, אבל דקו צורף לעניין כדי שהכוכב הברזילאי לא יעלב יתר על המידה וכדי להעצים את האפקט הפסיכולוגי על השחקנים. רונאלדיניו קיבל את ההחלטה של רייקארד היטב, אבל דקו ממש לא. בכל מקרה, 4 ימים מאוחר יותר הוא כבר חגג כיבוש שער עם חתן השלושער, רונאלדיניו, וכולם דיברו על הצלחת המהלך של רייקארד.
    כחצי שבוע על תוך פגרת הנבחרת, פרסם עיתון הספורט הקטלוני כתבת שער על יכולתו החלשה של המנוע הפורטוגזי העונה. הכתבה, במכוון או לא במכוון, הציגה את מספר 20 כשעיר לעזאזל במצבה של בארסה. בנוסף לכך, צצו עוד כתבות קטנות יותר אשר ביקרו את יכולתו ואדישותו של הקשר. ערב משחקה של נבחרת פורטוגל במוקדמות, פורסם ראיון עם דקו בעיתון פורטוגזי, בוא הוא אומר שהוא "חש יותר בנוח בנבחרת מאשר בברצלונה". סביר להניח שמטרתו של דקו לא הייתה לבקר את ברצלונה, אלא לזכות בכמה נקודות זכות אצל העם הפורטוגזי, אליו כזכור הצטרף הקשר רק לאחרונה. אבל, הראיון הצית תגובות מכמה צדדים, ופתח במלחמת הקנטות שכבר מזמן גלשה הרבה מעבר לגבול (סקולארי: "קרוייף מבקר את דקו כי הוא חבר של רוסל").
    אז מה קורה שם באמת? ככה. דקו לא מרוצה ממצבו הנוכחי. הוא לא אוהב להצטייר כאשם המרכזי בפתיחת העונה הגרועה של ברצלונה. הוא לא אוהב את גלי הביקורות שמוטחים עליו, אבל פוסחים על רונאלדיניו, שאבי, ומקרטעים אחרים. אבל המצב עדיין רחוק מאוד מלהיות קריטי, במיוחד עם עורכי העיתונים הקטלוניים יפסיקו למלא עיתונים בהאשמות הדדיות מגוחכות. על אוהדי בארסה לשמוח שמשבר אמון זה של דקו קורה דווקא באוקטובר. עכשיו, אין לו שום ברירה פרט ללספק הוכחות על המגרש. כמו כן, בל נשכח שהיתרון הגדול של רייקארד הוא יחסי האנוש שלו. עד לחודשים החשובים של העונה, דקו ישוב להיות הקשר הטוב בליגה הספרדית.

8. daniel_haifa Member

פשוט לקרוא ולהשכיל.
    כל מילה בסלע.
    אני אישית מאמין שאם וכאשר דקו יחזור לעצמו, אנחנו רק נרוויח מזה.
    הוא הסיבה המרכזית להצלחה/כשלון של בארסה, וזה לחץ רב.
    הרי השינוי היחיד הוא ביכולת של דקו, ואני מאמין שדקו הוא המנוע שלנו.
    הוא מחזיק לנו את הקישור.
    היכולת הפושרת שלו לא מוסברת, ואני מקווה שיחזור לעצמו מהר.

9. Max Member

השינוי הוא לא רק היכולת של דקו, גם צ'אבי, גם רונאלדיניו, גם מארקז ואפילו פויול וואלדז לא משחזרים את היכולת של שנה שעברה, ברור שאם דקו יחזור לעצמו, היכולת של בארסה תעלה בכמה רמות אבל הוא לא האשם היחידי ביכולתה הפושרת.

10. daniel_haifa Member

מסכים שצ'אבי לא עילוי מבחינתנו, אבל גם שנה שעברה הוא היה מאוד פושר לפרקים.
    רונאלדיניו שחקן שנעלם, ובמהלך אחד משנה משחקים, רק שאת הקטע האחרון הוא לא מביא לידי ביטוי.
    מארקז כקשר אחורי לא תורם להתקפה, אלא עוזר להרוס התקפות, ואני לא בטוח שהוא האיש הדרוש כקש"א.

11. Ampelmann Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx
    גם אני מאמין שדרכו של דקו בברצלונה אינה קרובה לקיצה כפי שלכמה מכלי התקשורת יש כוונה לצייר אותה ושהלחץ אכן עתיד לעבור. לא יודע לגבי הטייה ופדגוגיה בדברים שנאמרו, אבל גם כאן אנחנו בוחנים נושא בלתי-מבוטל, במיוחד במקום כ"כ לוהט כמו שוק ההעברות האירופי...

ובכל זאת.. בואו לא נשכח את השער אותו כבש מידלפילדר כשהישווה ל-0:0 מול ולנסיה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Barcik Member

או בקצרה, בארסה עדיין לא נכנסה לקצב העונה.

13. Melixon 15 Member

פויול מיהרת להספיד את דקו מהר מדי, בסך הכל יש לו פתיחת עונה לא טובה וכנראה שיצאו לו כמה מילים שלא במקום.
    חוצ'מזה שבארסה גם כן לא בתקופה שהיא מככבת, תנו לו זמן עד מחצית העונה הוא יחזור לדקו שכולם מכירים.

14. הרצליה Member

למה 14?
    ליגה שלישית.

15. Legolas Member

העידן שלו לא תם ולא כלום,פשוט מאוד יש לו פתיחת עונה לא טובה בבארסה כמו שיש להרבה שחקנים מציונים בקבוצות שלהם יקח לו חודש לחזור לעצמו ואז הכל יהיה בסדר לפעמיים זה ככה ששחקן לא פותח תעונה טוב אבל לאט לאט הוא חוזר לתלם וליכולת הרגילה שלו.
    לא צריך להספיד אותו כל כך מהר על זה שהחודש שהוא לא נתן תיכולת שראינו ממנו בשנה שעברה.