האם לופא בכל זאת ישאר??

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏30/4/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

* נלקח מוואלה

אלי גוטמן סיכם את תנאיו בהפועל באר שבע ואמור לאמן את הקבוצה בשנתיים הקרובות. בהנהלה מחכים על לתום העונה כדי להודיע את זה רשמית.

בבאר שבע מתכוונים לשחרר את כל הזרים (החלטה טובה אולי פרט ליז'רסקי) ולהביא זרים ממדינות יוגוסלביה לשעבר (קרואטיה, בוסניה...).

2. Fernando Cavenaghi Member

רק זינו יכול לפטר את לופא אחרי העונה הזאת. כל כך הרבה משחקים של כבוד הורסים פה את הכדורגל שזה ממש עצוב.
    זינו צריך לראות את הקבוצה שלו מתפרקת עם גוטמן כדי להבין. מגיע לו.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

צעד טוב של זינו,אפילו מצוין.
    אני הייתי בעד מלמיליאן או לוין,אבל גם גוטמן שהביא גביע מקובל עליי.
    אני מקווה מאוד שרמיק וקאקו ישארו כאן גם שנה הבאה..........

4. Fernando Cavenaghi Member

איך אתה יכול בתור אוהד באר שבע לשמוח שהחליפו את לופא? אם היו מקשיבים לו וממנים אותו לג'נרל מנג'ר של הקבוצה תוך שנתיים הייתם מתמודדים על האליפות. גוטמן יתמודד תוך שנתיים על עלייה לליגת העל.

5. ליהי Member

משה,לידיעתך קאקו לא יישאר עונה הבאה, ובכלל ב"ש צפויה לשחרר את כל הזרים שנמצאים ברשותה ולהביא חדשים ממדינות יוגוסלביה לשעבר אם וכאשר גוטמן ימונה שנה הבאה למאמן.
    (http://www.sportline.co.il/snews.asp?id=6417) לעוד פרטים.

ועכשיו לסוגיית גוטמן- לפי דעתי זה אסון אסון אסון. איך אתה יכול להגיד שאתה מעדיף את מלמיליאן ולוין(!?!) על פני לופא קדוש? המאמן היחידי (הוא וקלינגר בעצם) שאני יכולה לומר שהייתי מורידה בפניו את הכובע העונה.
    גוטמן לא יעשה טוב לבאר שבע, הכימיה של קדוש עם הבאר-שבעים (השחקנים,לא ההנהלה) היתה פנטסטית בתחילת העונה, וסוס מנצח לא מחליפים. במקום לעשות טריידים הייתי מציעה לזינו להשקיע במאמן,גם אם העסק לפעמים נראה לא ממש כדאיי. ובכלל,לפי מה שהבנתי בונפלד במ"מ עצבני עם קבוצה גרמנית מהליגה השניה כך שהמצב הפיננסי של הקבוצה אמור להשתפר איכשהו.

6. Fernando Cavenaghi Member

כמו רוב הדברים הטובים בבאר שבע זיינו בטח יתן אותו במחיר מציאה ליעקב שחר.

איך הוא משחרר מאמן שהעלה אותם ליגה והביא אותם למקום שהם בו היום? הקבוצה שלדעתי היא בשלישית הכי חזקה בליגה. רק זינו יכול.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. Fernando Cavenaghi Member

קראתי את הכל, ועדיין אי אפשר להתווכח עם ההצלחה. הירידה בתקופה האחרונה היא הרבה באשמת היסכסוך בין לופא לזינו, אי אפשר לצפות ממנו להרבה כשלמרות מה שהוא השיג (עם זה אי אפשר להתווכח) מתייחסים אליו כמו חרא ורוצים להעיחף אותו.

ואני לא רואה קבוצה ביקום שיכולה לשמוח שגוטמן מגיע לאמן אותה, אחד המאמנים הכי גרועים שראיתי בכל אספקט.

9. Emil Member

איזה מהלך גאוני. מבריק. היו הרבה מהלכים שהיו יכולים להיעשות בב"ש - אבל זה המהלך היחיד שאשכרה יכול להחזיר אותה לימי הזוהר בסכנין ובמכתש...

אולי בתיקשורת הוצהר שלופא החליט להתפטר מרצונו, אבל אין ספק בכלל שז'ינו דחף אותו לעבר המהלך הזה. לופא נתן לב"ש חיים חדשים כשהיא היתה קרובה צעד וחצי מהליגה השלישית והוביל אותה עד הצמרת הנמוכה בישראל, ועם עוד שנתיים שלוש - אולי גם לצמרת הגבוהה.

משה, אם את לופא שנאתם, חכה שגוטמן ייכנס בקבוצה שלך...זה לא גוטמן של ימי הגביע והפועל חיפה, זה גוטמן שיודע לשחק רק כמו פעם, לא מחדש ולא מתחדש, ורוב הסיכויים הם שב"ש תשחק כמו הפועל ת"א, רק בלי התוצאות.

תקווה שאני טועה...

10. ליהי Member

אין ספק שהדרך שבה פיטרו (עם הדגש על פיטרו) את לופא קדוש גרמה להידרדרות הקבוצה ישירות. כשיש סכסוכים ותככים על רקע אישי ונוצר מתח כל כך רב בקבוצה כל כך קטנה אין פלא שזה משפיע על האיכות כדורגל במגרש. זה לא צריך להיות ככה, ולא ככה קבוצות (בעיקר קטנות) שורדות (חוץ ממכבי פ"ת, שהשד יודע למה אבל היא דווקא מפתיעה, ומאוד לטובה).

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מהבודדים שרצו ורוצה שלופא ימשיך, הוא החייה את המועדון ואיך ז'ינו החזיר? יריקות בפרצוף, ז'ינו לא מכבד את לופא הוא התייחס אליו כמובן מאליו וזה היה ברור שז'ינו לא רוצה את לופא כאן עוד עונה, ז'ינו יאבן זונה.

אנחנו חייבים הרבה ללופא, לופא תודה על זה שהרמת אותנו מתחתית הבאר, תודה על זה שהחזרת אותנו למקומנו הטבעי אחרי 3 עונות מורטות עצבים, תודה שהחזרת את הצבע ללחיים שלנו- לאוהדים, תודה שהבאת לנו המון המון רגעי אושר ושמחה- 3:2 על בית"ר בגביע המדינה שהיינו בליגה השנייה, 5:0 על הפועל רמת גן במשחק העלייה, 1:0 העונה על מכבי ת"א אחרי שנים ללא ניצחון על הקבוצה, 2:0 על מכבי חיפה, 3:0 חלומי ומדהים בבלומפילד על מכבי ת"א, 4:1 בלתי נשכח בטדי ותודה על הניצחון 2:1 על הפועל ת"א השנה בגביע. אחרי שנים של אכזבות רק אתה זה שהחזרת המועדון הפועל באר שבע למרכז העיניינים. אני מקווה שלפני שאתה עוזב תיתן לנו (למרות שלא מגיע לז'ינו) מתנה בדמות גביע שישאיר את ז'ינו עם הזנב בין הברכיים.

אלי ז'ינו בן זונהי!!!!!!!!!!!!!!!!!

ובקשר לגוטמן.... עדיף לנדאו, עדיף לוין ועדיף מלמיליאן. אבל אין לי משהו נגדו ואני חושב שהוא מאמן טוב ולא עד כדי כך רע כמו שאתם עושים ממנו. יהיה בסדר.

12. Fernando Cavenaghi Member

חבל לי על באר שבע שתשחק כזה כדורגל מגעיל עם שחקנים שאני חותם יהיו גרועים

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אל תדאג, סמוך עלינו האוהדים. אם באר שבע תשחק רע גוטמן לא יחזיק מעמד הרבה זמן.

14. Fernando Cavenaghi Member

ובית"ר ששיחקו מגעיל עם גוטמן? עזר להם מחאות של האוהדים? אם כבר תפגינו להשארת לופא.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא יעזור, הפגנו להשארת ברדה וזה לא עזר.

ז'ינו שם עלינו זין גדול.