האיטלקיות במפעלים האירופאים 2019/20:: אינטר בגמר אירופה ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏19/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם קונטה מאמן כל כך מקובע, למה צריך לחכות שאינטר תאבד נקודות כדי ללמוד אותו? יש פה סתירה.

והוא אכן מקובע, אבל גם מי שלומד אותו יתקשה מולו כי הוא מעמיד קבוצות טובות. אינטר פירקה את הלחץ של בארסה אתמול ואני חושב שמול קבוצות יותר לוחצות נתקשה יותר, אבל זוהי רק תחילת הדרך בשביל אינטר וקונטה.

בינתיים הוא מוציא 200 אחוז, הן ביכולת והן בתוצאות. הנפילה היחידה הייתה נגד הצ'כים.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר שיחקה טוב אתמול, אבל לא הייתי אומר פירקה את משחק הלחץ של בארסה, בעיקר כי הוא לא ממש היה קיים עד שנכנס וידאל.

הדבר המעודד ביותר עבור אינטר זה שבשלב כלכך מוקדם של העונה רואים קבוצה. רואים יחידה שעובדת ביחד ויש לה שיטה. לשיטה של קונטה יש פגמים, במיוחד באירופה, אבל ביחס לשאר הקבוצות שעברו שינוי משמעותי העונה, קונטה הוא זה שמטמיע את השינוי שלו בצורה המהירה ביותר.

אני גם חייב להגיד שהופתעתי לטובה מהתגובה שלו אתמול לכניסה של וידאל,כמו שהסביר @אלעד , לא בטוח שהיו לו כלים טובים יותר לשחק איתם, אבל מה שכן - הוא הגיב. ביובנטוס זה לא ממש היה קורה, והעונות האירופיות שלו היו כשלון מהדהד.

גם אם אינטר לא תעלה לשמינית העונה, זה יעשה רק טוב לשחקנים כמו סנסי ובארלה לפגוש את בארסה ודורטמונד פעמיים העונה, הנסיון האירופי הזה משמעותי מאוד וכל משחק כזה מבגר את אינטר כקבוצה.

3. טל. Member

אני במקום פונסקה הייתי מתבייש שהקבוצה שלי נראית ככה באוקטובר.

4. DRORIKO Member

@uri רוי וגולהם פצועים או שזאת גחמה מוזרה של אנצלוטי? כי לפי הפוסט הזה זה השני.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרוי יש בעיה קלה בשריר, גולאם בריא.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנטנקור פותח בעמדת הטרקוורטיסטה, החלטה טובה בהתחשב בזה שברנרדסקי שיחק המון לאחרונה והעמדה הזו קריטית עבור משחק הלחץ שלנו שעדיין בתהליכי לידה.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק של אטלאנטה אבל מקווה שהם לא יקחו את זה קשה, סיטי היא קבוצה מרהיבה, והפערים פשוט גדולים מדי.

כולם יהללו את דיבאלה, אבל המשחק הזה הדגיש מאוד ושיקף את השחקן.
    מצד אחד כשרון עצום ברגליים
    מצד שני חוסר עקביות, לא משתתף במשחק הלחץ של הקבוצה, ונראה רוב המשחק כמי שתוקע את משחק ההתקפה.
    לא סתם סארי הוציא אותו שניה אחרי הגול.

לוקומוטיב באו מוכנים, והאמת שבעיקר היה חסר דגלאס קוסטה שיעזור לקוודראדו לרווח את המשחק.

כל התקף הלב הזה של היום היה שוב בחסות הצמד בונו ודה ליכט שאחרי שעשו התקדמות גדולה חזרו מפגרת הנבחרות חודש אחורה.

פיאניץ וקוודראדו השחקנים המשתפרים ביותר אצלנו.

8. alexshw Member

ועוד לוקומוטיב היו בלי סמולוב ואחד התאומים.

9. DRORIKO Member

יותר נכון דיבאלה בעידן כריסטיאנו רונאלדו. נכון שגם לפני כן הוא לא תמיד היה יציב, אבל המשחק היום זה המשך ישיר לאיך שהוא נראה בשנה וקצת האחרונים. הבן אדם הפך להיות הצל של עצמו. לא סתם המשחק הכי טוב שלו השנה היה כשרונאלדו היה פצוע והוא חזר לשתף פעולה על עיוור עם היגוואין. סארי דיבר על זה שרונאלדו-היגוואין-דיבאלה זה הרכב לא מאוזן, לדעתי זאת דרך מכובסת שלו לאמר שרונאלדו ודיבאלה פשוט לא מסתדרים ביחד.

מצחיק לכתוב את כל זה אחרי מהפך אדיר שדיבאלה עצמו חתום עליו, אבל זאת המציאות.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון שיש ירידה ביכולת שלו מאז רונאלדו, אבל היו להם העונה כמה רגעי שיתוף פעולה מעניינים.

אגב אני לא חושב שסארי מכבס פה מילים כי מה שבטוח , זה כשדיבאלה משחק מאחורי החלוצים(עם רונאלדו והיגוואין), הקבוצה לא מצליחה לבצע את מה שדורש סארי(הלחץ הגבוהה). הוא פשוט לא עושה את זה טוב. לכן אם נשחק ככה, שחקנים אחרים יצטרכו לחפות על זה, ובמצב בו אנחנו נמצאים היום זה יוצר חוסר איזון בולט מאוד, לא סתם הוא ניסה את זה ל10 דק והתחרט במחזור הקודם. לא סתם הוא מעדיף שם את ברנרדסקי שעובד קשה בלי הכדור.

11. DRORIKO Member

אז מה הסיפור לא לזמן אותו? הבנתי שהוא לא מחזיק ממנו(אלוהים יודע למה) אבל עד כדי כך?

12. תומר1989 Member

אני לא מבין איך אנשים יכולים לרשום תגובות נגד דיבאלה במשחק הזה. הוא ניצח ליובה תמשחק במו רגליו.
    נכון הוא לא היה מבריק חוץ מהגולים אבל צריך לזכור שספרטאק היו עם 11 שחקנים בהגנה. ורונאלדו כן היה גדול?

ועוד משהו . עם כל הכבוד לליקוקי רונאלדו. מישהו צריך לתת את הדעת איך זה כשפיגור 1-0 רונאלדו לוקח חופשית שבשביל פיאניץ זה מצב של חצי פנדל.

itzik.miro ו-FelaKaT אוהבים את זה.
  13. SerieA Il Capitano

מישהו צריך לספר לקוואדרדו שלא חייבים לעשות עבירה שתגרור פציעה ארוכה בכל משחק.

עדיין לא מאמין שהשוחט הזה פצע את סאנצ'ז לשלושה חודשים במשחק ידידות. אלוהים ישמור.

14. FelaKaT Member

נו באמת, תאקל כמו פה יש בכל משחק.

הרבה שחקנים ביובנטוס זקוקים למנוחה, החל מהמגנים וכלה ברונאלדו עצמו. אתמול זה היה המשחק הכי חלש שלו מאז שהגיע ליובה ובעאמת הגיע הזמן שיוותר על בעיטות חופשיות. הוא פשוט לא טוב בזה.

דיאלבה מניע את המשחק לא רע בכלל כשהוא משחק כחלוץ, הבעיה היא שאין שחקנים שנכנסים לשטחים שלו כשהוא יוצא משם, קדירה זה שחקן שפרש לפני שנתיים ושכח להודיע ובטאנקור זה שחקן בלי הרבה שכל (כולל בהגנה, אגב).

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@תומר1989 - זה פשוט - כי אני רואה את כל המשחקים של הקבוצה שלי, ולא רק את התקצירים.

אני אוהב מאוד את פאולו, ומאוד רציתי שישאר אצלנו, זה לא סותר את הבעיות שלו. הוא(כרגע) נקודת תורפה בשיטה של סארי, וזה בולט לעין. הוא לא היה טוב אתמול, למרות שני השערים, הוא תקע את רוב המשחק. למה אני בא אליו בטענות ולא לרונאלדו? כי הוא זה שאמור לרדת אחורה,לזוז הצידה ולנסות לייצר מהלכים ולעזור בהנעת כדור יחד עם פיאניץ' - והוא אתמול לא עשה את זה ברוב המשחק, ויותר מזה - הוא לא לוחץ, זה פחות בעייתי כשהוא חלוץ, זה מאוד בעייתי כשהוא טרקוורטיסטה.

אני גם לא טוען שהוא לא ילמד,ישתפר ויצליח לחזור למה שהיה ביחד עם היגוואין לפני שנתיים, אבל הוא חייב לקחת צעד קדימה במשחק שלו, במיוחד זה בלי הכדור.

לגבי החופשיות ורונאלדו, טחנו את זה מכל הכיוונים - אף אחד לא חושב שהוא צריך לקחת חופשיות.בכלל.

מצב נושא:
הנושא נעול.