האיטלקיות במפעלים האירופאים 2017/18:: רומא בחצי גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏14/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. גלץ Member

את האמת לא רואה את יובה עוברת את השלב הבא ביכולת הזאת.
    אלא אם כן יהיה לה ממש מזל בהגרלה(שחטאר/רומא או יונייטד/סביליה) :)

טל. אוהב/ת את זה.
  2. VAR Member

שחצנים.

3. טל. Member

טוב שלא קיבלו חמישייה.

4. תומר1989 Member

אני הבנתי עונה שעברה כבר שקלאבריה שחקן גרוע. נראה מתי גאטוסו יבין.

תוסיפו לכך שאין לו טיפה של ניסיון במשחקים מהסוג הזה וקיבלת התאבדות מקצועית של גאטוסו שכנראה גם אצלו החוסר ניסיון מדבר.

וקוטרונה הוא גם חלוץ גרוע שעוד שנתיים יהיה בקייבו

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/18
  5. VAR Member

אז הקרדיט לניצחונות הולך לגאטוסו והאשמה בהפסדים היא על קלאבריה, הבנתי.

לא שזה יותר מידי חשוב אבל אני יכול לחשוב על לפחות חמישה שחקנים שנראים גרוע יותר מקלאבריה, כולל צמד הבלמים המהולל שכבר התחיל לסחוט השוואות לנסטה ומאלדיני.

6. תומר1989 Member

אם לא שמת לב אני הצבעתי גם על החוסר ניסיון של גאטוסו.

ארסנל איכותית ובעיקר מנוסה יותר. אבל היה אפשר להראות יותר טוב מהחרא הזה. קוטרונה וקאלבריה קשורים לרמה הזו כמו שאני קשור לאורוויזיון. לא שקאליניץ ואבטה כאלה גדולים אבל לפחות הם ראו איזה משחק גדול או שניים במפעל אירופי

7. טל. Member

בוריני המושייע נכנס.

8. Dayatso #BlackAndWhite#

כשזה משחק של יובנטוס כל הפורום פה , כשזה משחק של מילאן, 2 וחצי אנשים משתתפים בדיון?

הגול של ראמזי פשוט בזיון הגנתי

Sent from my iPhone using Tapatalk

גלץ אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הפגרה הכפויה בעקבות מותו המצער של אסטורי פגעה במילאן. ציפיתי להרבה יותר, אבל כנראה שבדומה אליי, גם מילאן שכחו שעד לפניי חודשיים - שלושה זו הייתה היכולת הקבועה שלהם.

10. cazzo Il Capocuoco

מי אמר שאנחנו לא פה?

11. VAR Member

קצת מוזר, כי בפעם האחרונה ששמעתי טענות לקלאבריה זה היה... וול, בפעם האחרונה שאיבדנו נקודות. כשמנצחים, אין בעיות. כשמפסידים? כשמאבדים נקודות? מחפשים שעירים לעזאזל. וכמה טוב שיש לנו כל כך הרבה ילדים בני 20 ומטה בהרכב - תמיד יש מטרה נוחה לזרוק עליה את החצים. פעם על השוער, פעם על המגן ופעם על החלוץ.

הרי אם קרבחאל ואיקרדי היו משחקים במקומם זה היה נראה אחרת לגמרי. רומאניולי ובונוצ'י לא היו נראים כמו שני סטלנים, שלישיית הקישור לא הייתה מתבטלת לגמרי במחצית הראשונה, וההתקפה שלנו פתאום הייתה הופכת מההתקפה הכי איטית וצפויה בעולם לריאל מדריד על ספידים. זה הכל בגלל קוטרונה וקלאבריה.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למיטב זכרוני לא יצא לי לראות את מילאן העונה, אז למען ההגינות אני לא יודע מה קרה לפני גאטוסו ומה קרה גם איתו.

הגעתי למשחק הזה עם ציפיות בהתאם להייפ שמילאן הגיעה איתו ועם מה שאני כבר יודע על ארסנל. כמו עם יובנטוס, אני מאוד מופתע לרעה מהרמה. קשה לי להסביר כמה אנחנו קבוצה חלשה, וזה כנראה היה הניצחון הכי קל שלנו העונה. ערב מפתיע ומוזר ביותר.

13. yonmu Member

נראה שעם איכות אמיתית - ואוזיל ומחיטיריאן הם עדיין כאלה - אנחנו עדיין לא יכולים להתמודד. חבל.
    ברמה האישית דונארומה היחיד שהיה טוב. הבלמים ורודריגז היו לא רעים. החלק ההתקפי שלנו לא תפקד ואני בכלל לא בטוח שסוסו מסוגל לעשות את קפיצת המדרגה משחקן של הברקות לשחקן התקפה שאפשר לבנות עליו כל משחק. הקאן בוודאי לא כזה וגם ג'אק בינוני לאחרונה. כל השלישייה ההתקפית שעלתה מהספסל לא הביאה שום שינוי.
    קלבריה וקוטרונה נחמדים לליגה כשהם באים עם מחוייבות ולחימה. בסך הכל לא מדובר כאן בעילויים בשום צורה - שחקנים סבירים למדי. במובן הזה הם בדיוק כמו אבאטה וקליניץ' - לא שחקנים שהולכים להיות כוכבים גדולים, כן שחקנים שנחמד שהם בסגל.

אפשר להאשים את גאטוזו בשני דברים -
    הבחירה בצעירים במקום בותיקים במשחק כזה, והזריקה של השחקנים לקראת הירידה למחצית שגרמה לשער השני.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם לא יכולים להתמודד איתנו אבל ברייטון כן? עשה לי טובה. ״איכות אמיתית״ בתחת שלי.

חשבתי שעם כל הטירוף התקשורתי א-לה-סמיאונה-אתלטיקו אתם תבואו לטרוף את המגרש בסן סירו.

15. תומר1989 Member

בפעם האחרונה ששמעת טענות על קלאבריה זה שהוא קיבל אדום טיפשי בחצי המגרש כשמילאן מובילה בבטחה וחטפה גול שיוויון מיד אחר כך. באמת איזה טיפש אני שהאשמתי אותו.

אני לא מחפש שעירים לעזאזל אני פשוט חושב שהוא שחקן לא טוב בשום אספקט של המשחק

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/18
מצב נושא:
הנושא נעול.