דפור' קיבלה את יובה, ריאל את באיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Reyes, ‏25/7/03.

1. Reyes Member

בדיון זה נדון על ההישגים של הקבוצות הספרדיות באירופה, על המשחקים וכו'...

הספרדיות באירופה:
    ליגת האלופות - ריאל מדריד וסוסיאדד בטוחות בשלב הבתים, דפורטיבו וסלטה ויגו במוקדמות.

אופ"א - ברצלונה, ולנסיה ומאיורקה.

אינטרטוטו (אפשרות לעלות לאופ"א) - ראסינג סנטאנדר וויאריאל.
    ---

במוקדמות האלופות דפור' תשחק נגד בוחמינס או רוזנבורג, וסלטה תשחק נגד לאוטרד או סלביה פראג.

באופ"א, המשחקים יתחילו רק ב24 לספטמבר (הגומלין ב15 לאוקטובר).

באינטרטוטו ראסינג הפסידה לסלובן ליברץ' במשחק הראשון, וויאריאל ניצחה את ברשיה 2-0 במשחק הראשון.

2. שגיא Guest

סוסיאדד הולכת ליפול כלכך חזק בליגת האלופות, הקבוצה רק נחלשת, ולא נראית כקבוצה שרוצה לשחזר את הישגיה בליגה מהעונה השעברה, ולא כקבוצה שמתכוננת לשלב הבתים בליגת האלופות. סוסיאדד הגיע לשיא בשנה שעברה, וממנו היא תלך בשנים הקרובות, כך זה נראה, רק אחורה.

ריאל, אני מאמין, אחרי שלא זכתה בשנה שעברה, תזכה השנה בליגת האלופות, כרגיל יקח להם זמן לחבר את הפאזל, אבל זה יתחבר בזמן המתאים, ויגיע לשיא בזמן העוד יותר מתאים, ברגעי ההכרעה, שם היא תצליח לגבור גם על ההגנות האיטלקיות העיקשות. קשה לי לראות את גביע האלופות הולך לקבוצה אחרת (רק מבחינה מקצועית, מבחינה ויזואלית קשה לי יותר לראות את ריאל מניפה אותו)

וברצלונה, אח ברצלונה, אולי הגיע הזמן לזכות באיזשהו תואר, מה אתם חושבים?
    השאלה אם זה הולך ביחד, הצלחה אירופאית, והצלחה בליגה. בבארסה לא יסבלו שנה נוספת של כשלון כמו העונה החולפת, הם רוצים לפחות מקום בליגת האלופות. ובארסה, בשנים האחרונות, למרות שנכשלה בליגה, הצליחה לא רע בליגת האלופות. אז אולי בגביע אופ"א, מפעל פחות חשוב, עם קבוצות קצת פחות טובות, היא יכולה להצליח, ואולי אפילו לזכות? (הלוואי...אשליות...)

3. ליהי Member

אני מסכימה עם שגיא בנוגע לתחזית על ריאל מדריד- ללא ספק הולכת לקחת את גביע האלופות אחרי מנוחה של שנה. לריאל יש הכל ,כולל חיזוק של סופרסטאר ועכשיו גם תחושת פספוס בגלל ההעפה שלה ע"י יובה. היא לא תתן לזה לקרות שנית ואני כמעט מוכנה לחתום פה שהיא זאת שתניף את גביע האלופות( אני גם יכולה לתאר לכם את זה ויזואלית,ראיתי את זה כ"כ הרבה פעמים...).

4. AFC Member

אולי המשפט הזה היה נכון אם בארסה היתה משחקת בצ'מפיונז, אבל בגביע אופ"א? כולה 13 משחקים, בסיבוב הראשון והשני מול קבוצות קיקיוניות כנראה שמולם ישחק הרכב המילואים. בצ'מפיונז בשנה שעברה בארסה שיחקה 17 משחקים. כאן אין עומס ואין שום תירוצים.

5. שגיא Guest

אולי גם תגיד שאמרתי שרייזיכר הוא המגן הכי טוב בעולם, שההנהלה של בארסה עושה את העבודה הטובה ביותר ושהמאמן החדש שלנו הוא אחד הטובים ביבשת???

ינעל העולם, אני הזכרתי משהו על עומס?
    דיברתי מבחינה עובדתית, בארסה פשוט לא מצליח גם בליגה וגם בליגת האלופות, לא אמרתי בגלל עומס, לא הזכרתי בכלל את המילה עומס בדיון הזה, מה אתה מנסה בכח לדחוף לי מילים? זה לא עסק ככה, תגיב על מה שאומרים, לא על מה שנראה לך שאנשים אומרים.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גומלין משחקי האינטרטוטו יערכו היום:

סנטאנדר תצא לצ'כיה לנסות למחוק את הפיגור של 1-0 מול סלובאן ליברץ (21:00)

ויאריאל תצא לברשיה עם יתרון 2-0 ובתקווה לשמור עליו ולעלות לשלב הבא (21:45)

7. Reyes Member

ראסינג עפה אחרי שהפסידה 2-1 לסלובן ליברץ' בגומלין, ויאריאל עלתה לאחר שהשיגה תיקו 1-1 במגרשה של ברשיה.
    http://www.libredirecto.com/images/49/111649.Xxx
    שחקני ויאריאל חוגגים את השער.

8. שגיא Guest

אגב, בסטאנדר יוסי בניון שיחק 90 דקות, מה שלא עזר לקבוצה הספרדית. אין בחר שותף בסביבות ה75 דקות והוחלף. למען האמת, הפסד מטומטם, לא נראה לי שהקבוצה הזאת יותר טובה....אפילו בהרכב משני

9. Reyes Member

לא נראה לי שהקבוצה הסלובנית יותר טובה, היא פשוט יותר מנוסה. היא נחשבת לקבוצה גדולה בסלובניה וכל עונה מגיעה למוקדמות אלופותגביע אופ"אאינטרטוטו, ולכן יש לה יותר ניסיון באירופה.
    מה עוד, המשחק לא עניין במיוחד את סאנטאנדר...

10. Reyes Member

ויאריאל תשחק היום נגד ברנו, כאשר ניצחון חוץ יבטיח לה כמעט סופית, מקום בגמר האינטרטוטו, משם אפשר להעפיל לאופ"א.
    אנדרסון ופאלמרו לא משחקים, מי שפותח בחוד של ויאריאל הם חוסה מארי וויקטור.
    גם פבריציו קולוצ'יני אינו משחק בויאריאל.
    http://www.libredirecto.com/images/84/111884.Xxx

עריכה:
    ויאריאל סיימה בתיקו 1-1 עם ברנו. תיקו מאופס בגומלין יבטיח לויאריאל את העלייה לגמר האינטרטוטו.

11. Reyes Member

היום, 22:45 (שעון ישראל), ויאריאל מארחת את ברנו ומספיק לה תיקו 0-0 כדי לעלות לגמר האינטרטוטו.

12. Reyes Member

ויאריאל בגמר האינטרטוטו.
    כצפוי, ניצחה את ברנו באל מדריגל, בתוצאה 2-0 ועלתה לגמר, ממנו תוכל להעפיל לגביע אופ"א.

אתמול אחרי שסלביה פראג ורוזנבורג עלו לשלב הבא, התברר כי דפור' תשחק נגד רוזנבורג וכי סלטה תשחק נגד סלביה.
    המשחקים יערכו ב-12 וב-13 לאוגוסט, והגומלין ב-26 או ב-27 באוגוסט.

13. שגיא Guest

כמובן שכל תוצאה אחרת מבלד העפלתן של שתי הספרדיות לשלב הבא תיחשב כהפעתה מצד אחד וככשלון לא קטן מצד שני.
    אבל זה עוד השלבים המוקדמים, כניכנס קצת לתוך העונה הקבוצות גם יתחילו להציג את היכולת האמיתית שלהם

14. Reyes Member

סלטה תארח היום את סלביה פראג במסגרת הסיבוב השלישי של ליגת האלופות.
    מחר, דפור' נגד רוזנבורג.

קצת על סלביה פראג:
    סלביה פראג הוקמה בשנת 1892, נשיאה כיום הוא מירוסלב אונדרצ'ק, היא משחקת באיצטדיון אבזנה רוסישנקו, ומאמנה הוא מירוסלב באראנק. חברה מאמצת: אדידס.
    http://www.libredirecto.com/fotos/42/19642.Xxx
    http://www.libredirecto.com/fotos/41/19641.Xxx

גמר האינטרטוטו:
    היברנין תארח היום את ויאריאל בגמר האינטרטוטו, במשחק הראשון מתוך 2.

15. Reyes Member

הרכב ויאריאל למשחק, הערב, 21:00, שעון ישראל:
    ריינה;
    ונטה, אלברז, בולטורס, ארוברנה;
    גויאר, פרדו מרטי, ויקטור, קז'חה;
    חוסה מארי ואנדרסון.

המשחק ישוחק באיצטדיון של היברנין, אבה לנסטרה, המכיל 14,300 מקומות:
    http://www.as.com/misc/retransfutbol/retrans_archivos/abeLenstra.Xxx

הרכב סלטה למשחק, הערב, 22:30, שעון ישראל:
    קבאז'רו;
    ולסקו, קאסרס, קונטררס, סילביניו;
    אדו, ג'ובנלה, איגינקו, חסולי;