דעתכם על המאבק של קבוצות האוהדים בארץ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏11/7/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כידוע,שני שחקני הבית של הפועל באר שבע בעונה הקרובה תומר חליבה ורמי אליהו מחוזרים ע"י קבוצות אחרות.
    היו"ר אלי זינו מזלזל בשחקני הבית,ובכך מזלזל באוהדים.
    אוהדי הפועל באר שבע יוצאים למאבק(הנה האולטימטום שהם הציבו לזינו):
    כפי שכולנו יודעים,בימים הקרובים יקבע גורלם של שני שחקני הבית שלנו,רמי אליהו ותומר חליבה.
    אנחנו,אוהדי הקבוצה,שיודעים שהקשר הכי חזק בין הקבוצה לאוהדים הוא דרך שחקני הבית,שחקני הנשמה,לא נשב בחוסר מעשה,בשעה ששחקני בית יעברו לירבותינו בצמרת.
    אלי זינו משך את המשא ומתן עם שני השחקנים יותר מידי זמן,כולנו יודעים על ההצעות שיש לשתי השחקנים,ועל הסיכוים הרבים שהם יעזבו,לא בגלל שהם לא רוצים להישאר,אלא בגלל היחס המשפיל והמזלזל של זינו כלפיהם.
    אנחנו הולכים לנקוט עמדה,ולפעול כדי ששתי השחקנים הנ"ל ישארו בקבוצה.
    ראשית,מציבים אולטימטום לזינו,עד סוף השבוע הקרוב,כלומר יום ראשון,אנחנו נשב בצד,ונחכה לחתימת השחקנים.
    במידה,ואלי זינו יחליט לדחות עוד את המשא ומתן,או גרוע יותר,לוותר על השחקנים אנחנו ננקוט בצדים מעשים נגד היו"ר,אלי זינו.
    כפי שאמרתי,עד יום ראשון אנחנו לא נתערב,ולא נגיב,במידה ועד יום ראשון הקרוב,שני השחקנים לא יחתמו על חוזה,נתחיל לנקוט צעדים נגד היו"ר.
    ראשית,נחרים את המנוים לעונה הקרובה,ולא נקנה מנוים.
    שנית,נחרים את משחקי הבית במסגרת גביע הטוטו.
    וצעד נוסף,ננקוט עמדה,ונצא להפגין נגד אלי זינו והדרך שבא הוא מנהל את המועדון.
    אנו נצא למאבק למען שחקני הבית בהווה בעתיד,ונבהיר שאנחנו לא קבוצה קטנה,לא ספקים של אף קבוצה,וש "סמלים לא משחררים".
    בתקווה שכל הצעדים הנ"ל יפורסמו בעיתונאים ובטלויזיה,ויצרו הד תיקשורתי גדול,שיגרום לזינו להבין שאנחנו לא מתכונים לשבת בצד בזמן שהוא מוכר את שחקני הבית,את הלב של הקבוצה.
    שיהיה ברור,שאוהדי הפועל באר שבע לא ישבו בחוסר מעשה,בזמן שמוכרים את העתיד שלנו,בזמן שמתנהגים ביחס כל כך מזלזל לשחקני הבית.
    המאבק הזה הוא למען הישארות שחקני הבית בהווה,ולמען הישארות שחקני הבית בעתיד.
    --------------------------------------------------------------------------------------

והשאלה הנשאלת,האם לדעתכם המאבק של האוהדים לאחרונה מוצדק?
    אני כמובן לא מדבר על גילוי האלימות שאוהדי בני יהודה נקטו,אלא על רעיון המאבק.
    על המאבק שנוקטים כעת אוהדי הפועל ת"א,אוהדי בני יהודה,וכניראה מיום ראשון גם אוהדי הפועל באר שבע.
    האם לדעתכם המאבק מוצדק?
    כ ישנם אוהדים,שאומרים שבגלל שהיו"ר הוא זה שמשלם,הוא יכול לעשות ככל העונה על רוחו בקבוצה,כי זה הכסף שלו.
    וישנם את האוהדים,אותם אוהדים שכרגע יוצאים למאבק,שחושבים שגם להם צריכיה להיות דעה בנושא.
    מה דעתכם?

2. AFC Member

"יריבותיה בצמרת"?!

נראה לי שההצלחה שלכם טיפ-טיפה סינוורה אתכם... אני מציע שתגידו תודה רבה אם תישארו בליגה, כשאלי גוטמן מאמן אתכם.

אגב, הפכתם לקבוצה השנואה עלי ביותר - יותר מחיפה, יותר מהפועל - מועדון שמאמן אותו אלי גוטמן תמיד יהיה השנוא ביותר עלי. אינשאללה תרדו ליגה (לפחות לפני שאנחנו נרד :?)!

3. ליהי Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אווו-הא!
    זה היה טוב

"יריבותיה בצמרת". בני,תתכונן טוב טוב,אם שנה הבאה הם מסיימים מקום רביעי משה כבר יקרא להם "הקבוצה של המדינה", מצד שני עם מאמן כמו שלכם והשחרור המאסיבי שא ת ם עושים, לא תגיעו רחוק. :twisted:

אם המאבק מוצדק?- תלוי איפה.
    המאבק של בני יהודה מוצדק 100 אחוז.
    של אוהדי הפועל גם, אבל הם צריכים להוריד את מינון המחאה ולהיות קצת פחות אגואיסטים.
    של ב"ש?-ממש לא. אתם לא קבוצת צמרת טבעית,ואתם לא על סף פירוק. תתמודד כבר עם האמת.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב בני,אני מבין למה יכלתם לשנוא אותנו,הבאנו לכם נטל כלכלי וחברתי עצום הידוע בשמו כפיר אדרי,או בכינוי "נרקו",אבל עכשיו,אחרי שהוא עזב,אין לכם כל סיבה לשנוא אותנו.
    אז גוטמן מאמן אותנו?
    נו אז?
    ולך ליהי.
    אני מבין שאת בת,אבל כמה פעמים נוותר לך על זה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    שוב את סוטה מהנושא.
    אבל לטענתך,לא יודע,פעם אחרונה שבדקתי,קבוצה שמסימת פעמיים ברציפות בחמישיה הראשונה בליגת העל,מגיעה לגמר גביע,והסגל שלה לא משתנה לאחר שתי עונות של הצלחה,נקראת קבוצת צמרת.
    וכן,כפי שאמרתי,תצטרכו לסבול אותנו עונה נוספת בצמרת,ולא יודע נראה לי שנסיים מעל הקבוצות שלכם ליהי ובני(הפועל תל אביב ובית"ר).
    ולסיום,לדעתך המאבק שלנו לא מוצדק?
    אני בספק עם קראת את כל ההודעה שכתבתי,כי היית מבינה מדוע אנחנו יוצאים למאבק,אולי המושג שונה לך אחרי הקיץ שעברה הפועל תל אביב,אבל קוראים לו "מילחמה על הישארות שחקני בית".

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד המאבק שלכם נראה מוצדק,סך הכל באמת בכל קבוצה צריכים להיות כמה שחקני בית
    מצד שני..זינו הרי רוצה את אותם הדברים שאתם רוצים,להמשיך להיות בצמרת ולהתקדם כמה שיותר..אולי הוא פשוט חושב שרמי אליהו לא ייתן לו את זה..וחליבה כנראה דורש יותר מדי כסף..אז תשאלו את תאומים מה עושים לשחקנים כאלה..ועוד פעם..כרגע אין לי ממש צד בעניין כי אני לא רוצה לדעת מה היינו עושים אם זאנו וחרזי היו עוזבים[שהם לא שחקני בית אבל מאוד מזוהים איתנו..]

6. ליהי Member

:roll: אלוהים, השאלה היחידה שלי אליך זה למה? מה משה אוחיון עשה לך שעליו הנחתת את כל הטמטום הזה,והכל בקופסא הקטנה שם למעלה. מה הקשר לזה שאני בת לעזאזל? אז אסור להתווכח איתי? אל תדאג, אני לא אשאר חייבת, ולא אוותר לך בקלות. אלא אם תגיד עוד פנינה כמו נגיד שסולשיאר יותר טוב מהנרי ואתה עוד מסוגל.

בכל מקרה, אני לא מבינה איפה המאבק של ב"ש מוצדק (כן,קראתי את כל ההודעה), ההפך. הם מונעים התפתחות של כשרונות גדולים שלהם. בניון עבר לחיפה ותראו איפה הוא היום. הוא תמיד ישמור חסד נעורים לב"ש. ברדה עבר לחיפה ואם שנה הבאה תבוא עונת הפריצה הממשית שלו, אני מאמינה שהתסריט יהיה דומה פחות או יותר.
    עכשיו חליבה, ששוב,יש לו הרבה מה לתת לקבוצות בליגת העל רוצה להשתחרר, להתפתח כמו בניון וברדה, ואתם תכבלו אותו? זה כבר לא עניין של הנהלה-אוהדים, זה עניין של שחקנים-אוהדים, ושנינו יודעים שחליבה רצה חו"ל, ושהוא עדיין היה שמח לעבור לקבוצה כמו מכבי ת"א/מכבי חיפה שעדיין,משה, אם תסכים איתי, קצת יותר גדוהל מהפועל ב"ש. אני אומרת תנו להם. שחקני בית יבואו חדשים עוד מעט, וגם אותם תלמדו לאהוב. אבל לאלה שיוצאים ורוצים לצאת כמו במקרה של חליבה- תבלעו את הגלולה המרה בשקט ותאחלו להם בהצלחה בזירה הישראלית והבינלאומית,אני בטוחה שאת המקום החם בלב הם ישאירו רק להפועל ב"ש, ויעריכו אותכם האוהדים הרבה יותר.

7. Emil Member

קבוצות כדורגל מתחלקות ל2 סוגים.

יש לך את הקבוצות עם הכסף הגדול, שמביאות כישרונות מוכחים מבחוץ בשביל להתחזק מבחינה מיקצועית.
    ויש את הקבוצות בלי הכסף הגדול, שמגדלות כישרונות טמפתחות אותן כדי לימכור לגדולות וכך לישרוד מבחינה כלכלית.

נכון לעכשיו, אתם משתייכים לקבוצה השנייה. המחאה לא מוצדקת. הרי זה ברור שאם הייתי במקומך, אני הייתי חושב בדיוק כמוך ומתעצבן בדיוק כמוך, ושונא את ז'ינו על המעשים הנ"ל בדיוק כמוך, אבל אני לא שם, ואני יכול להסתכל מהצד.

את הסכומים שחכתי, אבל אם אני לא טועה, אליניב ברדה הכניס לקופתה של הפועל ב"ש סכום לא מבוטל. ונזכיר שהוא לא בדיוק קרע רשתות במדים האדומים בליגת העל...
    כנ"ל בניון, שז'ינו סתם מלכלך והולך רחוק מדי עם הבוררות, אבל המון כסף ניכנס לב"ש על השאלתו למספר שנים למכבי חיפה.

שחקני בית זה דבר שצריך להשאר בבית, אבל אם אין כסף - אין מה לעשות. אני יכול להבטיח לך שאם תשאל את תומר חליבה מה הוא מעדיף - להשאר כל הקריירה בב"ש, שהשיא שלה יהיה מקום 2 ואולי גביע, או לעשות שנתיים-שלוש במכבי חיפה/ת"א עם אליפות או שתיים, ואז לצאת לאירופה...כמה שהוא נשמה...הוא מסמן 2.

לדעתי האישית לב"ש מגיע הרבה יותר...מכל הבחינות. יש לכם את הפוטנציאל מבחינת האוהדים להוות גורם הרבה יותר משעותי בצמרת, אתם רק צריכים איזה הרציקוביץ או שחר משלכם שיכניס יותר כסף למועדון ויוכל להעלות אותו שלב סופי אחד קדימה, כזה שיכניס אתכם לחבורת הצמרת האמיתית (ולא מקום 5, שבליגה עם 12 קבוצות, זה לא בדיוק צמרת, אלא מרכז טבלה), ואולי כשהיום הזה יגיע, תוכלו ליהנות מהפריבילגיה ששמורה לגדולות באמת - שמירת שחקני הבית הטובים ביותר.

8. alexHBS Member

ריקלמה .....

אם חליבה היה רוצה ללכת למכבי ת"א הוא לא היה מתפשר עם זינו והוא לא היה
    מגיע לאימונים של ב"ש והיה חותם מהר מאוד אם מכבי ....

אבל מה תומר חליבה רוצה להשאר בב"ש ויחד עם שחקני הבית הטובים ויחד עם
    הזרים המצויינים הפועל ב"ש כן יכולה לקחת מקום 1-3 בלי שום בעיה !

ועכשיו אליך ליהי .... טענת שמשה אוחיון מטומטם ...

אני אומר לך שהטימטום יותר בולט אצלך....
    תגיד מה שחקן שגדל במחלקת הנוער של הקבומה שלו רוצה הכי הרבה ?
    והתשובה היא להצליח יחד עם הקבוצה שלו !
    להפועל ב"ש יש את הפוטניצאל הדרוש כדיי לקחת תארים ובגלל זה חליבה ישאר ...

יוסי בניון שכח מאיפה הוא בא למרות שהוא עזב אותנו כי לא היתה לו ברירה (ירדנו ליגה וכישרון כזה בליגה שניה ? לא מתאים ) .
    אליניב ברדה הלך כי אלי זינו עבד אלינו בעיניים (האוהדים) שאין לו כסף ונאלץ לשחחר אותו ...

עכשיו למה את טועה ליהי ....?

כי הפועל ב"ש רוצה להחזיר לעצמה הכבוד ואת התארים רק דרך השארת שחקני הבית הצעירים
    והמבטיחים ולחזק אותם בזרים מצויינים (דוגמא סיסטון) וכמובן כמה שחקני רכש ישראלים ...

לא עוד מכירת שחקני בית מוכשרים לחיפה ולמכבי ת"א כי אז אנחנו מחזקים את היריבות שלנו לתואר !

9. ליהי Member

חחחח, משה, הבאת לעצמך bitch לפורום? סחטיש.

תשמע,אלכס, עם כל הכבוד אליך (אין לי הרבה כזה,כי מההודעה שלך נובע שאתה אחד האנשים היותר פאטתיים/נאיבים שנחתו פה- אתה כל כך טועה שאני לא יודתע אם לבכות או לצחוק (אבל אני אופטימית, לכן הבדיחה היא עליך)

אתה באמת מאמין שברדה/בניון/אליהו/חליבה ושות' רוצים להצליח בב"ש מאשר לעבור לקבוצות יותר גדולות? כן, הם רוצים להצליח בב"ש, כן,ב"ש חשובה להם והיא בחיים לא תצא להם מהלב, אבל לא משנה כמה גדול הרומן שלהם עם האוהדים וההנהלה, הכסף משחק לכולם תפקיד. זה משחק לרביבו שמת על אשדוד, לברקו שאת היפות בשנותיו נתן לחיפה ואפילו לאבוקסיס יש 'קבוצה מועדפת. אני אפילו כבר לא מדברת על קבוצות מחו"ל.
    חליבה נשאר בגלל שקבוצה מחו"ל דחתה אותו, והפועל ת"א/מכבי ת"א לא נתנו הצעות רציניות מספיק. כואב?-אבל נכון.
    "מחזקים את היריבות שלנו לתואר"? -בנאדם, אתה בדיחה. חשבתי שמשה מגזים פעם,אבל אתה... שתהיה בריא.... יפה השתיקה לאידיוט. תוריד פרופיל ואל תגיב לי הודעות חריפות מידי, ראה הוזהרת. :twisted:

10. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה והשני, לאוהדי הפועל ב"ש אין שום דבר למחות עליו, חוץ מאולי על זה שהביאו את גוטמן ושיחררו את קדוש...
    סה"כ קבוצה קטנה עם היסטוריה קטנה וכמות תארים קטנה והצלחות באירופה קטנה(ות), אז אל תתחילו לדבר על זה שכל שחקן שגודל בהפועל ב"ש חלומו להיות שחקן בבוגרים שלה ולהצליח איתה, ברור שהמטרה שלו להצליח בקבוצות גדולות שכן מצליחות, בניגוד להפועל ב"ש.
    אתם באמת חושבים שבגלל ששני שחקנים שלכם, עדיין לא שוחררו מהקבוצה, נרדפים על ידי כמה קבוצות קצת פחות קטנות, אתם צריכים לשמוח במשחתם שהם הולכים להתקדם, תראו מה יצא מבניון.
    עכשיו בקשר למקום 1-3 ביחד עם השניים האלה, השנה ביחד איתם סיימתם 6 והפסדתם בגמר גביע, אז עזוב אותך משטויות.

אה וכן, אל תעז לפתוח את הפה, אל תעז אפילו לחשוב שבגלל שליהי היא בת היא מבינה פחות טוב ממך בכדורגל ושאם תתווכח איתך היא לא תוכל לענות בגלל שהיא בת. שוביניסט ~סמיילי מוציא לשון~

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואולי את הטועה ליהי?
    אלכס אמר כאן דברים מאוד חכמים,חבל שהאגו שלך לא נתן לך להקשיב להם.
    חשבת פעם שאולי,לבאר שבע יש פונטציאל לקחת אליפות.
    כן כן,מה קרה,נשמע לך מוזר שהקבוצה הזאת מהדרוםתקח אליפות?
    תבינו,אנחנו קבוצה גדולה,כו בית"ר,כמו חיפה,כמו הפועל תל אביב,וכמו מכבי תל אביב.
    עם בונפלד,אחרי חצי עונה מחוזר ע"י חצי מהקבוצות בגרמניה,ורמי אליהו מחוזר ע"י קבוצות מטורקיה,גם חליבה,אחרי עונה או שתיים יהיה מחוזר באירופה.
    כן,לא חיבים להגיע לאירופה מחיפה או ירושלים.
    אנחנו מאוד רוצים שהשחקנים שלנו יגיעו לאירופה,נשמח עם בונפלד,אליהו וחליבה יגיעו לאירופה,אבל לא נסכים שהם יעזבו לטובת יריבותינו לצמרת.
    כן כן,שוב אני אומר,עד שיקלט,אנחנו קבוצת צמרת לכל דבר.
    אני לא יודע איך להכניס לאוהדי מכבי/הפועל תל אביב,וחיפה לראש,שלא הכל סביבם,ושעם השלד הקיים,אפשר תוך זמן מועט לרוץ לאליפות.
    כמובן שהם לא יבינו איך מישהו כמוני,שמעודד קבוצה שהמרחק הפיזי בטוח משפיע על החשיבה כלפיה מ"שאר קבוצות הצמרת" יכול לטעון שהם יכולים לרוץ לאליפות,ושהם קבוצה גדולה כמו הפועל/מכבי ת"א,בית"ר וחיפה.
    אבל כן,אני עדיין טוען שהכמות אוהדים שלנו יותר גדולה מזו של הפועל תל אביב,ואני כן טוען שאנחנו קבוצת צמרת,ותראה איזה משוגע,אני אפילו טוען,שתוך שנה שנתיים,ואפילו מוקדם יותר,עם הסגל הקיים אנחנו רצים לאליפות.
    נכון זה לא יהיה מבוסס על לגיונרים ורכש כמו חיפה,ולא על הבאת שחקנים במחירים עצומים כמו מכבי תל אביב,אלא על שחקני הבית.
    נתראה בסוף העונה,ונראה מה צדק.

12. ליהי Member

טוב, אין לי כוח לענו תעל השטויות שם מלמעלה על זה שכתבת שב"ש גדולה כמו חיפה ומכבי ת"א. אולי הפועל ת"א לא כזאת קבוצה גדולה ,אבל בהשוואה לחיפה ולמכבי ת"א אתם פינאטס,אתם כלום,נאדה. מצטערת. את המקלחת הקרה בטח בני ישמח לעשות לך משה. ואלכס? -הוא חכם בערך כמו הכלב שלי ,שעם כל האהבה הגדולה אליו,לא הייתי מנהלת איתו דיונים על כדורגל.

הערה אחת יש לי אליך- אין ,שוב פעם, כל קשר בין מה שאתה אומר למציאות. אם זה סוג כזה של משחק תסביר לי,אני אשתף פעולה. אבל מה הקשר למרחק של ב"ש?
    גם חיפה רחוקה מת"א,שרחוקה מירושלים,שרחוקה מאילת. תשמע,זה לא סוד שהפתיל שלי הוא קצר, אבל להדליק אותו כל פעם מחדש עם השטויות שלך זה לא חכם במיוחד.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ותגובה לנשמה צהובה.
    ההערה שלי לא הייתה שובניסטית,ליהי הבינה מצוין למה התכונתי.
    ובקשר למה שאמרת,מצד אחד אני מבין מאיפה מה שאמרת בא,כי האימפריה היחידה האמיתית בכדורגל הישראלי היא הקבוצה שלך,מכבי תל אביב,אבלמצד שני,זה בורות להגיד שהפועל באר שבע קבוצה קטנה.
    אני שוב צריך שתזכירי לי,מה התבוסה הכי גדולה שקבוצתך הגדולה קיבלה שנה שעברה,ולאיזה קבוצה זה היה?
    חבל לך על החיפוש,אני יענה,למרבה הפלא,הקבוצה הגדולה שלך,קיבלה תבוסה,בבית,3-0 לקבוצה הקטנה מבאר שבע.
    ואני גם לא צריך להזכיר לך את 97,שלכולם ידוע מה היה שם בסוף העונה.
    ושוב,עם אני שובניסט,אז הרבה כאן גזענים.
    כי ביננו,המרחק ביננו לבינכם משפיע על הרבה אנשים לרעה.
    נכון,יש אנשים,אותם אני מעריך,שרואים בקבוצה שלי,הפועל ב"ש,קבוצה גדולה,מזדהים איתה,ולא נותנים למרחק ביננו לבין להשפיע.
    ויש גם את האלו,שבגלל הסטיגמות על הדרום ובאר שבע,חושבים שזה חוצפה שהפועל באר שבע רוצה להיחשב קבוצת צמרת.
    אני לא בא לשפוט,ולא בא לפגוע באף אחד,אבל עובדה שזה ככה.
    אני בטוח,שבלי המיקום שלנו,הינו נחשבים מזמן קבוצת צמרת.
    לסיכום,אפשר להתוכח מהיום עד מחר,וכלום לא ישתנה,נצטרך לחכות לסוף העונה ולראות היכן אנחנו נהיה בסוף השנה,זה יהיה ההוכחה הכי טובה,למרות שלדעתי,גם אז יהיו גם אנשים,שלא יחשיבו אותנו לקבוצה גדולה,הרבה בגלל דברים מחוץ לכדורגל,וחבל שככה נראה הכדורגל שלנו.

14. Emil Member

משה, הלוואי תצליחו להתברג בצמרת. אבל נכון לעכשיו אתם קבוצת מרכז טבלה, אולי פוטנציאל למקום 3-4. לא יותר, אולי פחות. מה שלד, מי שלד? יופי יש לכם 3-4 צעירים מוכשרים...בלי ליגיונרים אף אחד לא מגיע רחוק בימינו, הכסף מדבר. מכבי ת"א לקחה אליפות עם מספר לא מבוטל של שחקני בית צעירים יותר ופחות, אבל עם חיזוקים מבחוץ. בלי זה אין כלום.

כמו שאמרתי לב"ש יש פוטנציאל גדול מכל הבחינות, אבל אתה צריך להפנים טוב טוב שאתם מקום 5 מתוך 12. ולרדת מהעץ שטיפסת עליו. תאמין לי, באמת הלוואי תאבקו על אליפות, לא יזיק לליגה שלנו. אבל מה לעשות אתם עדיין לא שם ולא הכי קרובים...אם בעונה שבה 3 הגדולות התעקשו להפסיד נקודות בכוונה לא הצלחתם לעשות משהו רציני יותר מלהפסיד לר"ג בגמר הגביע ולקחת מקום 5, לא תהיה לכם הרבה תיקווה אם אחת הגדולות תחליט לרוץ כמו שצריך, אפילו ב80 אחוז...מקסימום להיאבק על האליפות כמו שמכבי ת"א נאבקה על האליפות מול הפועל חיפה ב99.

קבוצת צמרת לכל דבר...אז גם מכבי פ"ת, שסיימה עם נקודה פחות ממכם, ומכבי נתניה, שסיימה עם 3 מעליכם, קבוצות צמרת לכל דבר? הופס אנחנו איטליה יש 6 מועמדות לאליפות כל עונה נכון? רגע בוא נוסיף את אשדוד המחוזקת עם אבוקסיס ודומב, שבטח שווים ביחד את פער ה11 נקודות ממכם...7 קבוצות רצות לאליפות! עונה מדהימה מצפה לנו אה?

אני די אוהב את הקבוצה הזאת שלכם מסיבותי שלי, אבל חלק מהאוהדים שלה פשוט הולכים רחוק מדי, גבוה מדי, מהר מדי...

15. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבל את התנצלותי בקרש לשובינסטיות, כנראה שלא הבנתי את דבריך כראוי.

מכבי ת"א אכן הפסידה 3-0 להפועל ב"ש, אבל באותה מידה מי הפסיד 3-0 למכבי חיפה? מנצ'סטר יונייטד, אז מה עכשיו חיפה היא קבוצת צמרת בליגה האנגלית?
    בוא אני אראה לך מה מבדיל את ב"ש מחיפה והתל אביביות- בניגוד לב"ש, שלושת אלו הם קבוצות שכל עונה בשנים האחרונות וגם ברוב העונות בהיסטוריה של הכדורגל בישראל נאבקו על האליפות, כלומר במצרת, וכאן השם קבוצות צמרת.
    ובקשר ל97, גם ר"ג ניצחה את מכבי ת"א בגביע ולקחה אותו, אז גם היא עכשיו קבוצה גדולה?
    לא, הפועל ב"ש תהפוך להיות קבוצה גדולה כשהיא תראה את זה, כשהיא תתחיל לסיים במקומות 1-3, שתאבק על המקומות האלו עד המחזורים האחרונים, בתגיע לאירופה ותעשה שם משהו חוץ מלהפסיד 10-0, שיהיה לה תקציב גדול(כמו לגדולות) ושיגיעו זרים טובים- לא להתבסס רק על שחקני בית.
    בהצלחה לכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx