דיון רשמי ומלא על משקח של הפועל ת"א נגד פרטיזני טיראנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏15/8/02.

1. יוגב אסולין Guest

פה תכתבו כל מה שאתם רוצים על המשחק ההרכבים תחזיות ציפיות עידוכנים וכו'.. תהנו

2. יוגב אסולין Guest

הפתעה ראשונה בקשר למשחק
    ניר רחמין פותח בהרכב במקומו של שביט אלימלך...
    לפי דעתי צעד לא טוב של הפועל ת"א שמראה על זילזול בקבוצה שמצד שני ונותנים לניר רחמין דקות משחק באירופה בשביל העתיד...
    אם זה הסיבה זה גרוע ואפשר היה לתת לו מחצית שניה במידה ומובילים או משחק הבא במידה והתוצאה היתה מובטחת כרגע...
    מבחינת יכולת וניסיון למרות שהעונה לא התחילה אני חושב שביט ביכולת יותר טובה מניר רחמין שבמשחק אחד ששיחק הוכיח יכולת גבוה אבל עדין.. וניסיון אין מה לדבר..

3. Ilan Member

יוגב- תאמין לי שקשטן יודע מה הוא עושה , ואם הוא מושיב את אלימלך על הספסל יש סיבה (אולי הוא מעביר לו איזה סידרת חינוך, אולי הוא לא בכושר טוב, אולי פציעה שהפועל מסתירים ואולי סיבה אחרת...).

בקשר לשידור - ערוץ 10 (בשביל זה יש טלוייזיה?!?) לא מאכזבים ומביאים צמד ליצנים שישדרו את המשחק הזה... :oops:

4. יוגב אסולין Guest

בקשר לאלימלך אני לא יודע... עם יש פציעה או סידרת חינוך או סיבה מוצדקת אז זה מקובל.. למעשה כל דבר מקובל מלבד זילזול ביריב מאחר ואני לא ממש יודע ב100 מה הסיבה אני לא אומר שקשטן צודק או טועה...

בקשר לשידור נסבל אותם עוד הרבה העונה כניראה אבל לא נורא.....

בקשר למשחק עצמו הפועל ת"א לא ממש מסדרת כרגע... והאלבנים ניראים יותר חזקים...

5. Pralja Member

במשחק הזה הליצנים היחידים היו הפועל
    כאלו חלודים
    כאלו איטיים כמו שקשטן אמר
    אבל
    אנחנו ניתן להם עוד הזדמנויות כמובן!
    ואני מת שתצליחו כמו בשנה שעברה בעזרת ה'!

6. יוגב אסולין Guest

בהחלט הפועל ניראו לא טוב.. אבל מה שחשוב זה שגם ביום חלש יודעים לנצח.. ואת זה הם עשו.. אחרי שהם יעברו את המשחק הזה אף אחד לא יזכור את הדרך... חוץ מיזה שנה שעברה זה הלך יותר קשה במשחק הראשון עם איזה גול דקה 909 שער עצמי...