נבחרת ישראל בכדורסל - במוקדמות המונדובאסקט

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏27/7/10.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הביתיות והקהל נתנו דחיפה רצינית לשחקנים הצעירים. גם לפני שנה רקדו כולם ברחובות אחרי שזוסמן הוביל את העתודה לכתר. ראינו השנה שרב השחקנים "נעלמו". ברור שנראה בצמרת הכדורסל האירופאי יותר ספרדים וצרפתים צעירים מאשר ישראלים. הם ימשיכו לעבוד עם החבר'ה הכי טובים שם. הם יתקדמו וכמה מהם יגיעו גם ליורוליג ולא כקישוט. אצלנו? אפשר רק לקוות שאבדיה יגיע לבסוף לנ.ב.א. מדר יצטרך לעזוב את הפועל ת"א אם הוא רוצה להתקדם באמת. השאר כרגע סימן שאלה עוד יותר גדול, אבל תמיד אהיה מוכן לאכול את הכובע ולהגיד שטעיתי בהערכות שלי.

2. סיונרה Member

לא צריך ברמה הכי גבוהה, החבר'ה האלה צריכים למלא את ליגת העל ולתת מלחמה כל שבוע מול הקהל הישראלי.

Sweetness אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

אם כבר הפוך.
    אבדיה צריך לעזוב את מכבי ומדר צריך להישאר בהפועל.

כמו בר טימור ותמיר בלאט, גם ים מדר קיבל הזדמנות ראשונה בבוגרים בהפועל.

עלק לעזוב. לאן יילך? לקבוצה שתהפוך אותו למחלק מגבות כמו אבדיה?

4. ייא Member

מה הוא עשה?
    מהיציע שאליו פנה זה היה נראה שהוא בכלל א התכוון אליהם.
    אווירה אש היתה היום. הזכיר לי את השמחה מהניצחון של אנדיוני על רוסיה בנוקיה. פעם בעשור אפשר לשמוח מהישגים כאלה.

5. Sweetness Justin Fields

תגידו צמח כאן פעם רכז כמו מדר במדינה שלנו? לא זכור לי משהו בסגנון כזה NASTY - כאילו תאכלס כצופה? עם כל הכבוד לאבדיה ואני מת עליו והכל הכי נהנתי שהכדור היה בידיים שלו.

6. yakov_y YNWA

זוסמן לא קיבל צ׳אנס ? אבדיה מגיל 16 בבוגרים.
    טימור קיבל אכן אבל זה בעיקר בגלל תקציב נמוך וכי עליתם ליגה. בעונה שעברה היה מקבל צ׳אנס ?

אגב, אבדיה שיחק יותר ממדר השנה.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  7. yakov_y YNWA

כל הטורניר גור שלף מטנף עליו, פשוט בלתי נסבל, נכון שמידי פעם היה נורא אבל הוא תרם גם וקיבל ביקורת מטורפת משלף, חייב להיות כאן משהו אישי !

8. JR-Riquelme Member

אי אפשר שלא להתרגש מהפוטנציאל של דני אבדיה... הוא ומדר נהדרים ויכול להיות שכרגע מדר יותר טוב(לא) אבל התקרה של אבדיה הרבה יותר גבוהה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. Telkiyski Member

כמה מהדקות של אבדיה השנה היו בגארבג'ים נגד נהריה וגלבוע?

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב, אחד השחקנים כי טובים באירופה בגילאי 18 הוא בן של מתאזרח.

סתם לפעמים חשוב להזכיר לפני חוקי המתאזרחים הבאים עלינו לטובה (לרעה?)

Sent from my MI 8 using Tapatalk

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כאילו 20-25 דקות בנס ציונה או בגליל זה מה שיכין אותו לשיקאגו.

מה שאתה מתקשה להבין שזה בכלל לא משנה. לא 7 דקות (מבלי לדבר על המעטפת, אימונים ברמה קצת יותר גבוה ודקות גם ביורוליג) למשחק במכבי או 20 דקות למשחק בנס ציונה ישנו משהו. בנ.ב.א מסתכלים (וכל סקאוט שישב אתמול יגיד לך את זה) על פוטנציאל שהולכים על דראפט. בנדר לא עשה כלום במכבי, אבל הוא פוטנציאל עם נתונים חריפים מאוד שנבחר 4 ועשה שלוש שנים בנ.ב.א וגם יכל להמשיך לנסות ( נכון שלא הסתדר לו, אבל בקלות יכל להמשיך שם). אבדיה פוטנציאל ענק, ובנ.ב.א ב82 משחקים שחלקים גארבג טיים אחד גדול יש ימבה זמן לטפח שחקנים (מהבחינה הזו הרבה יותר קל מבמכבי אגב). ישפרו לו את המסה, אימונים (עם צוותי אימון מטורפים שיש שם) משחקים יותר ופחות, לא דואג.

איך האוזמן אמר - כדי לשחק בעונה הבאה בנ.ב.א אבדיה צריך העונה לעשות דבר אחד - להשאר בחיים.

12. Telkiyski Member

אני מבין שהוא ייבחר בדראפט בגלל פוטנציאל נטו, פשוט זה נראה לי תמוה קצת.

פעם לאנביאיי היו מגיעים רק שחקנים שהיו אדירים באירופה. ברמת בוגרים (קטש לניקס...).

היום הרבה יותר קל להגיע לשם.

בכל מקרה אם אבדיה יפתח קליעה מחצי מרחק ומעלה אני חושב שהוא באמת יהיה אדיר.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תבדיל בין דראפט לסתם ללכת לנ.ב.א בגיל 25. בגילאים הבוגרים באמת היה צריך להיות משהו מאוד מוכן (היום גם זה פוחת). דראפט? כמעט תמיד בוחרים שם את הרוב על פי "מה אני יכול לעשות איתם עוד 3 שנים?". זה ילדים בוא לא נשכח

מזכיר לך את ברניאני שבגיל 21 נבחר 1 בדראפט 2006 (13 שנה..) שהוא היה עם יותר חורים במשחק מאבדיה (גמלוני, איטי) אבל היה בסייז מטורף ושוב, אחלה פוטנציאל.

Jefecito ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה רוצה לשמוע תכלס? אני מסכים עם איתי @Telkiyski - בלי הדרייב אין והטירוף לא מנצחים גם לא את צרפת או ליטא. ולצערי הרב, יש הרבה יותר בנבחרת הזאת מחוייבות, "רגש", טירוף ומוטבציה מול אולם מלא בקהל מאשר כדורסל נטו להוציא את שני הכוכבים. אלבר, זיס וחנוכי יכולים להציג דבר כזה כל שבוע ? עזוב אירופה, ברמת ליגת העל או אפילו לאומית. עם 150 איש בקהל? יש הרבה יותר דברים שנראים (לי לפחות) כמו פיק של טורניר - מוטבצית שיא, אדרנלין, טירוף, מחוייבות - דברים נחמדים וטובים אבל כאלה שאין לך שבוע אחרי שבוע בליגה מסויימת. אלבר לא היה וואו בליגה הלאומית השנה. בוא. הרבה עליות וירידות (לפחות במספרים). החוכמה היא להביא כדורסל כל שבוע בכל תנאי, מול דרייב אין דוחף ומאל, קהל עוין, או 150 איש ביקנעם מגידו.

לדעתי, רק לשני הכוכבים של הנבחרת יש את זה.

15. גלצ Member

גם בתקשורת הספרדית טענו שהשחקנים הספרדים הצעירים האלה לא רגילים לקהל כזה מטורף שמעודד כאילו אלו נבחרות בוגרות. גם בנבחרת הספרדית הביאו לידי ביטוי את הפחד הזה לפני המשחק. יש לנו קהל אדיר.

מצב נושא:
הנושא נעול.