דיון התקשורת 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/7/19.

  1. Michael Carrick

    Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏1/4/05
    הודעות:
    21,013
    לייקים שהתקבלו:
    3,770
    נפתח כמיטב המסורת עם לוח הזמנים והשידורים לחודשיים הראשונים לעונה:
    Friday 9 August 2019
    20:00 Liverpool v Norwich (Sky Sports)

    Saturday 10 August 2019
    12:30 West Ham v Man City (BT Sport)
    17:30 Spurs v Aston Villa (Sky Sports)

    Sunday 11 August 2019
    14:00 Newcastle v Arsenal (Sky Sports)
    16:30 Man Utd v Chelsea (Sky Sports)

    Saturday 17 August 2019
    12:30 Arsenal v Burnley (BT Sport)
    17:30 Man City v Spurs (Sky Sports)

    Sunday 18 August 2019
    14:00 Sheff Utd v Crystal Palace (Sky Sports)
    16:30 Chelsea v Leicester (Sky Sports)

    Monday 19 August 2019
    20:00 Wolves v Man Utd (Sky Sports)

    Friday 23 August 2019
    20:00 Aston Villa v Everton (Sky Sports)

    Saturday 24 August 2019
    12:30 Norwich v Chelsea (BT Sport)
    17:30 Liverpool v Arsenal (Sky Sports)

    Sunday 25 August 2019
    14:00 AFC Bournemouth v Man City (Sky Sports)
    16:30 Spurs v Newcastle (Sky Sports)

    Saturday 31 August 2019
    12:30 Southampton v Man Utd (BT Sport)
    17:30 Burnley v Liverpool (Sky Sports)

    Sunday 1 September 2019
    14:00 Everton v Wolves (Sky Sports)
    16:30 Arsenal v Spurs (Sky Sports)

    Saturday 14 September 2019
    12.30 Liverpool v Newcastle (BT Sport)
    17:30 Norwich v Man City (Sky Sports)

    Sunday 15 September 2019
    14:00 AFC Bournemouth v Everton (Sky Sports)
    16:30 Watford v Arsenal (Sky Sports)

    Monday 16 September 2019
    20:00 Aston Villa v West Ham (Sky Sports)

    Friday 20 September 2019
    20:00 Southampton v AFC Bournemouth (Sky Sports)

    Saturday 21 September 2019
    12:30 Leicester v Spurs (BT Sport)
    17:30 Newcastle v Brighton (Sky Sports)

    Sunday 22 September 2019
    14:00 West Ham v Man Utd (Sky Sports)
    16:30 Arsenal v Aston Villa*
    *Moved due to Arsenal's UEFA Europa League participation
    16:30 Chelsea v Liverpool (Sky Sports)

    Saturday 28 September 2019
    12:30 Sheff Utd v Liverpool (BT Sport)
    17:30 Leicester v Newcastle (Sky Sports)*
    *Will move to 29 Sep, 16:30, live on Sky, if Man City play in UEFA Champions League on 1 Oct

    Sunday 29 September 2019
    16:30 Everton v Man City (Sky Sports)*
    *Will move to 28 Sep, 17:30, live on Sky, if Man City play in UEFA Champions League on 1 Oct

    Monday 30 September 2019
    20:00 Man Utd v Arsenal (Sky Sports)
     
    oranfu ו-cheddar אוהבים את זה.
  2. alexshw

    alexshw Member

    הצטרף ב:
    ‏13/11/09
    הודעות:
    43,609
    לייקים שהתקבלו:
    12,048
    מין:
    זכר
    ואן פרסי יחזור לשתף פעולה עם ריו. הפעם באולפן BT Sports

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!