דיון התקשורת 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cheddar Member

הניצחון של צ'לסי יותר גדול ומפתיע מ1-0 של ליברפול באנפילד

2. DRORIKO Member

מפתיע? כן. יותר גדול? מה זה לא. אתה משווה ניצחון במחזור 16 במאבק על טופ 4 לניצחון שמשאיר את ליברפול באירופה?

3. cheddar Member

זה לא רק TOP4 זה על האליפות,יש לזה סיכוי סביר להיות ההפסד היחיד של סיטי בכל העונה, אם זה היה קבוצה אחרת אז היה פחות משמעותי.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מה זאת אומרת אם מותר להם? ברור שמותר. הייתה תקופה ששני הגופים העבירו תקצירים אחד לשני, היא נגמרה מזמן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

מה שכן, אם אני לא טועה בצ'רלטון עדיין משדרים שידורים חוזרים של הצ'מפיונס בשפת המקור.

6. RubberSoul Member

ליגת האלופות והליגה האיטלקית עברו מכרז גלובאלי לאחרונה, כך שגם החוזים של ערוץ הספורט וצ'רלטון הסתיימו. בחוזים החדשים האיטלקית עברה לוואן באופן מלא, והאלופות לערוץ הספורט באופן מלא. צ'רלטון חיים על זכויות שידור אבל לא רק שידורים ישירים, אלא גם על שידורים חוזרים ותקצירים, לכן יש להם זכויות על הערוץ של בארסה למשל, והם משדרים תכנים שמשודרים בוואן ובערוץ הספורט, אבל רק של בארסה.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

אתה באמת מאמין שליברפול מול נאפולי זה ניצחון גדול מצ'לסי על סיטי?

8. abcd Member

נו ברור ש״סיכום השבוע״ זה ״סיכום השבוע במשחקים ששודרו בצ׳רלטון״...זה אפילו די מובן שככה זה יהיה

Nave אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

יוצא לי לשמוע מדי פעם את הפוד של בכל יום נתון, בעיקר בגלל לבנטל הנהדר, אבל שמעו הדסקל הזה הוא חתיכת זיין מח, פלצפן שאין דברים כאלה. שלא לדבר על הטעויות שלו שלא היו מביישות את יורם ארבל. וסינו הופך אצלו ל"וסיניו" לוקאס טוריירה זה בכלל "קרלוס טוריירה", ולפרטאצ'י הוא קורא "פטריצ'י" ועוד מוסיף ואומר שהוא היה הסקאוט של מארוטה למרות שהוא היה המנהל הספורטיבי.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/18
  10. RubberSoul Member

עזוב את זה ש90% מהפודקסט הוא על כדורגל אנגלי למרות שהוא לא מוגדר כזה. סבבה, אני אוהב לשמוע את זה, אבל אני הכי לא אוהב שמתייחסים לזה כאל הכדורגל היחיד באירופה, גם אם הכסף שם הוא שאיפה של כל כדורגלן.

11. DRORIKO Member

משה פרימו אומר בשידור ששיר צדק התקשר אליו ואמר לו שבהפועל באר שבע אסרו עליו להתראין בשביל להשתיק את הסיפור של התוספי מזון. זאת האשמה חמורה מאד מצד פרימו, אם הוא משקר פה זה שקר מכוער למדי(למרות שאני לא חושב שזאת הוצאת דיבה). גם קשה לי להאמין שצדק, או כל שחקן של באר שבע, מנהל קשר טלפוני עם פרימו.

12. Ajax Amsterdam Member

פרימו זה כמו הג'וקר מרוב שהוא משקר הוא כבר לא יודע מה אמיתי.
    אה והוא גם נבלה אמיתית כמו הרבה אנשים בערוץ הזה.
    יום יבוא והוא יקבל את מה שמגיע לו מבחינה תדמיתית,הסיפור עם שיר צדק היה ונגמר,הניסיונות להעלות את זה כדי ליצור "סקופ" הם פטטים ומעליבים את האינטליגנציה של כל בעלי החיים.
    הגיע הזמן שאלונה תכנס בו חזק

13. Noam77 Member

פרימו שקרן בן שקרן.
    צדק אכן אמר לו שאסרו עליו להתראיין, כל שאר תיאוריות הקונספירציה הן פרי דמיונו של נהג האוטובוס הקנאי.

חבל לי שבמועדון לא תובעים עיתונאים שפלים שכאלה כמו שמכבי תל אביב עשתה.

14. DRORIKO Member

אגב הוא גם אמר שלדעתו(המלומדת) ב"ש השנה פחות טובה בגלל שהם הפסיקו לקחת תוספי מזון(למרות שמותר להם לקחת אבל נניח). עכשיו חתיכת דפקט, אם אתה כבר ממציא תיאוריית קונספירציה לפחות שתהיה אמינה. אם ב"ש היתה מפסיקה עם תוספי המזון זה לא היה בקיץ אלא כשהפרשה התפוצצה, ועובדה שאחרי זה הם לקחו אליפות. מיותר לציין שזה היה השלב שבו העברתי ערוץ.

15. Noam77 Member

כל כך טיפש.
    בעונה שעברה לא לקחו תוספי תזונה.
    העונה חזרנו לקחת תוספי תזונה.

אבל למי אכפת?בתקשורת פח זבל שלנו עובדות לא מעניינות אף אחד, שקרים וסיפורים זה המוטו של הפחים האלה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.