דיון התקשורת, השידורים והמולטימדיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/7/10.

1. danielone Member

כן גם אני חשבתי התחלה, שזה ישודר בערוץ 9, במקביל לספורט 1/2, אבל המשחק ישודר רק! בערוץ 9, ובערוץ ספורט 1 HD.

2. Zizou10 Member

איזה חארות. עד שהיום דאגתי סוף סוף לפתוח דרך חברת הכבלים את ספורט 1 ו2.

3. איגור .פ. Member

מחר התלונות יתחילו מה הקשר שידור בערוץ הרוסי,איכות השידור מזכירה לי את איכות השידורים מלפני 10-12 שנה פשוט גרוע.

ועד שעושים משהו בערוץ הרוסי תעשו אותו כמו שצריך,אם אפשרות לשדרים רוסים,אוי כמה ביקורות יהיו מחר על צ'רלטון שמכרה את זה לרוסים.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בערוץ ה HD דווקא האיכות הייתה בהחלט טובה, לא מדהימה אבל טובה, אבל איכות השדרים... איינשטיין עוד איכשהו מתלהב בצורה קיצונית מידי, אבל ניר לא מבין פשוט לא מספיק לצעוק. איזה סיוט. הוא קודם כל צורך ורק אחר כך חושב על מה, ומה בכלל הוא רוצה להגיד. באמת שמתי שהייתה להם תקלה בשידור ושמענו את השדר והפרשן הספרדי נהנתי הרבה אבל הרבה יותר.

5. איגור .פ. Member

מה קשור באמצע השידור מישהו רוסי אחחח התקשורת באר פשוט בושה,

6. riquelme1 Member

כי זה ערוץ רוסי.

אבל בגדול אני מסכים, שידור מביך, עם תקלות באמצע, ואיכות שידור נוראית.

7. Raulito Madridista

http://imageshack.us/m/832/4290/marcatoons.Xxx

"אתה מערער על החלטת השופט?" - קטע גדול עכשיו ב-MARCATOONS.

אחרי שבארסה הבטיחה את הזכייה באליפות מגיע גוארדיולה למסיבת העיתונאים ומוריניו זועם עליו.
    הם מתחילים להתווכח. מוריניו אומר לו"כל המשחקים שלכם מכורים ואלבס היה צריך לקבל אדום". גוארדיולה מתחיל להתעצבן ובסוף אומר "בוא נכריע את זה בחוץ כמו גברים". מוריניו חשב שהוא רוצה להרביץ לו ובסוף הם הולכים לשחק בפלייסטיישן, ריאל מדריד נגד ברצלונה.
    מוריניו מתחיל לדבר עם גוארדיולה שאומר לו "מה פתאום להרביץ, אלימות זה רע". פתאום הוא עוזב את הג'ויסטיק ומוריניו מנצל את זה כדי להבקיע. גוארדיולה זועם עליו ואומר "זה לא הוגן" ואז מוריניו בחיוך ערמומי - "אתה מערער על החלטות השופט". מוריניו מבקיע עוד שער. אחר-כך הוא עושה פאול ברחבה וגוארדיולה מקבל פנדל. מוריניו זועם וגוארדיולה אומר לו - "חבוב, לחצת על מקש שעושה עבירה". מוריניו נוטש בזעם ואומר לגאורדיולה - "הקבוצה שלך היא כמו דודה זקנה שכל הזמן מתבכיינת".
    בסוף מראים קטע ישן לכאורה מ-1996 אז מוריניו היה בברצלונה עוזר מאמן\מתורגמן ופפ כמובן שיחק בקבוצה. הם משחקים בפלייסטיישן אחד נגד השני וגוארדיולה אומר לו - "אנחנו מתחרים אחד בשני אבל אנחנו חברים".

8. RubberSoul Member

ערוץ הספורט מעצבן אותי.
    קרבות ירידה, משחקים קריטיים, ומה הם משדרים? מאיורקה נגד אתלטיקו. עם כל הכבוד למשחק המעניין הזה, מה עם עוד משחקים? מה עם חטאפה-סוסידאד? איפה כל המשחקים שבאמת קריטיים לירידה? רק משחק אחד הם משדרים. אני מקווה שלפחות יעברו ממגרש למגרש. כאילו שחסרים להם ערוצים...

מיותר לציין שהם ישדרו את ברצלונה וריאל, אבל הן משחקות בשעות נפרדות מהמשחקים הקריטיים.

9. Los Che Member

משחקים של מאיורקה מקבלים עדיפות עליונה בגלל דודו אוואט, שעם כל הכבוד ויש בשפע, זו לא הפעם הראשונה שהערוץ הספורט עושה את זה.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מצידי שישדרו את משחק הרעים שלנו מול אלקורוקון ברביעי הבא, העיקר לראות את אטלטי. :aaarse: ואל תשכחו שאולי במקרה, אבל ערוץ 5 בחר במשחק שבו לשתי הקבוצות יש על מה לשחק.
    ולמה לא לשדר במקביל גם את לה ריאל מול חטפה? כי הכדורגל שם יהיה פחות איכותי. העידכונים יהיו ונסתפק בזה.

11. RubberSoul Member

לא הקטע שהכדורגל לא איכותי, הקטע הוא שיש להם 4 ערוצים והם משדרים רק משחק אחד.
    לה-ריאל נגד חטאפה שווה שידור, בדיוק כמו שערוץ הספורט שידר משחקי תחתית בשנים האחרונות, כולל סנטאנדר-בטיס לפי הזיכרון שלי, לפני 4 שנים, אז כל הליגה עד המחזור האחרון היתה מתוחה.

לא נראה לי שהם יקפצו ממשחק למשחק, הם פשוט יתנו עדכונים וזהו. זה די מאכזב שקרבות תחתית נצטרך לראות באינטרנט.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה