דיון החדשות 2017/2018

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/2/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה מוסיף כוכביות כי אלו סממנים של קבוצה לא בריאה ושל מאמן שלא יודע לפתור בעיות. באר שבע עונה שלמה לא נתנה חמישיות עד שהגיעה נתניה, פעמיים, פעם אחת אחרי שעלו שיכורים אחרי חגיגות אליפות. לא משנה כמה תתרץ, לחטוף חמישייה מבני יהודה זה לא משהו שאפשר להחליק, בטח כשרואים שזה לא חד פעמי.
    נתניה גם נתנה הצגות, זה כי היא קבוצה האמת טובה שברגע שמתחבר ל 2 הכוכבים שלה אז פתאום עלי מוחמד לא חסר.
    אבל שלא, אז זה אסון. זה נקרא קבוצה של טריק אחד. אני לא פוסל אותו, אני רק אומר שיש לו עבודה רבה בלהוכיח את עצמו.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

2. DRORIKO Member

העונה צדק לא שיחק, נוואקמה היה מושבת מהרבה משחקים, שהר נראה כמו הצל של עצמו, ברדה ובוזגלו כבר לא היו רלבנטים ומליקסון בעונה פחות טובה מהשתיים הקודמות. עדיין בכר לקח אליפות. תשתחווה.

3. עידן444 Member

שבב״ז וג׳ורדי ישתחוו.
    אני לא הייתי מפסיד לו את האליפות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. DRORIKO Member

זה 50:50. ג'ורדי ובב"ז הפסידו את האליפות כמו שברק זכה בה. אלישע עם הסגל הזה לא היה מוציא 60 נקודות.

5. גלץ Member

זה מעיד יותר על רמת המאמנים בליגת העל

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מילה על אלישע.
    הקבוצות שלו תמיד נגררות אחרי היריב. נותנות לו ליזום, ולרוב מענישות במפרצות או בכדורים נייחים.
    בשיטה הזאת אפשר להצליח, בטח אם אתה מאמן קבוצת מרכז טבלה/תחתית בליגה, אבל בקבוצות הגדולות שיטת המשחק הזאת לא יכולה להחזיק. אנשים לא הבינו למה הקהל של מכבי חיפה שורק בוז לאלישע לוי כשהקבוצה מובילה 0:1, אבל מי שהיה רואה את המשחק שלנו היה מבין שהוא הושג ממתפרצת שאנחנו עושים במגרש הביתי שלנו מול קבוצות שנלחמות נגד הירידה.
    גם בבאר שבע לא סתם בוזגלו עם הכדורים החופשיים שלו היה השחקן האהוב עליו.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

מי שמשבח את אלישע עושה זאת על סמך המציאות של לפני עשור. כן אז הוא התאים לסיטואציה.
    הכדורגל כל הזמן מתקדם. אלישע לא. הוא לא רלוונטי כבר מזמן.
    בב"ש הוא היה מורה ספורט שליקק לבוזי כל הזמן. כל הקרדיט מגיע לברדה ולאלונה.
    הם האנשים המשמעותיים בעידן שלפני בכר.

rivaldo ו-zivmay אוהבים את זה.
  8. yakov_y YNWA

קשה להתעלם מהאי הישגים של אופיר חיים, אני לא בדעה של חייב להביא תארים כי בלי זה כלום לא שווה אבל התקדמות קלה מאוד עם עפולה וזאת עונת השיא של הבחור, רק לפני כמה שנים הפועל עפולה סיימה במקום ה-4, זה לא מקרה מכבי אחי נצרת שמאז טל בנין לא מצליחה מעזיבתו (מעניין אם הוא מעודכן).
    אופיר חיים נכשל כבר שנים, אז עונה סבירה פלוס וישר כתבה בספורט 5, אוהדי ב״ש מחמיאים לו בלי שום קשר (מפתיע שלא קוראים לי גם שונא ב״ש כי אני נגדו), משה כבר ניסה לעקוץ אותי פעמיים בנוגע לאופיר חיים למרות שירד ליגה אשתקד, אני וקרייזי טענו שמדובר במאמן בינוני שהישג השיא שלו מדבר בעד עצמו, מזכיר לי את יובל נעים האוברטייד.
    לא פוסל את הקריירה של חיים, אחמיא לו אם צריך אבל כרגע... קריירת אימון מאוד כושלת, הרבה מעברי קבוצות ושום הישג משמעותי, הישג השיא שלו מדבר בעד עצמו.

בנוגע למסאיי דגו, קראתי ראיון שלו ושל רועי זיכרי בקשר אליו, זיכרי טוען שהוא הדבר הבא בכדורגל הישראלי, הוא רואה וידאו מהאימונים של פפ.
    שמעתי אותו בפודקאסט, אין לו מושג, אולי הידע והדיבור מתאימים למשתמש ממוצע ב״אייסוקר״, אני מצפה ממאמן כדורגל לקצת יותר ידע.

דווקא טל בנין עם החרא אישיות שלו, עם הכישלון במכבי נתניה, מאמן עם פוטנציאל טוב יותר למרות שהוא פרשן כדורגל מזעזע, הבעיה היא תדמית המאמן שלו, מצחיק כי לאופיר חיים, דגו ונעים יש תדמית טובה יותר.

ותודה על המחמאה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

בכדורגל אין בלופים, אתה לא יכול להיות מאמן טוב בלי ידע טקטי מינימלי, וכל מי שנאלץ לשמוע את הפרשנות של בנין יודע שאין לו. לירן חולצה אפורה רק עם הפוזה של "שיחקתי באיטליה".
    ואל תגיד לי שלמה שרף כי זה היה בתקופה שבדיזינגוף התהלכו ממוטות.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. yakov_y YNWA

מסכים ב-100 אחוז אבל קריירת האימון של טל בנין היא לא כישלון, היא בסדר גמור, זאת סטיגמה.
    אני מאמין שטל בנין עוד ייפול בדרך, אני מסכים איתך, מצד שני לך תסביר את מקרה אלישע לוי ?

11. henry1 Member

מצד אחד עידן צודק - אי אפשר להתעלם מהתצוגות שנתנו השנה במשחקים נהדרים שבהם שלטנו, עמדנו מצוין על המגרש, נתנו הצגות יפות וניצחנו. הכדורגל הכי יפה שלנו מזה הרבה מאוד שנים והכי יפה בליגה השנה. באמת חוויה לבוא בידיעה שאתה לא חושש מאף קבוצה, בבית ובחוץ ויכול לנצח את כולן.

מצד שני גם לירן צודק. אני לא יכול לשכוח את סיום העונה. אלה תוצאות שישארו לעד. יש כאלה שלא איכפת להם, לי כן. לא מדובר במשחקי אימון, אלא במשחקים רישמיים. דראפיץ ובדרה לא ידעו לעצור את המפולת שהייתה צריכה להיעצר, אם ניתן להם הנחה, כבר אחרי המשחק מול בני יהודה. אם לא ניתן להם הנחה, אז במהלך המחצית השניה מול בני יהודה.

אז נכון - סוף עונה, הרכבים חסרים, שחקנים שעסוקים בחוזים. אבל כל זה לא מצדיק תבוסות משפילות. תשנה הרכב, תשנה טקטיקה, תשחק מגעיל, תעשה בונקר מצידי - העיקר לא לחטוף תבוסות כאלה.

כיוון שהם חתומים לשלוש עונות, הזמן יגיד אם מדובר בהתפרקות מיקרית שהם למדו ממנה, או שבאמת הם מקובעים ולא לומדים מטעויות. השנה הם הראו את האופציה השניה. אני חושב ומאמין שכן הם ילמדו ויתקדמו.

גלץ אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אלישע? זה לא ההוא שניהלנו דיון של 50 עמודים על כמה שהוא מאמן פתטי?

13. cheddar Member

אחרי כל המתנות והטבות ומקורבים בקושי נשארו שום כרטיסים רגילים לקהל מול ארגנטינה

yakov_y אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

העיקר מכרו לנו ש"מביאים את מסי לאוהד הישראלי". גועל נפש, נטו מופע יחצנות לשרה. איפה זה ואיפה מפגשי העבר עם ארגנטינה שהיו מונגשים לכולם

15. abcd Member

מישהו יודע כמה כרטיסים בכלל הוצאו למכירה אתמול?
    משחקי נבחרת ברוב הזמן לא מעניינים אותי וגם הפעם זה לא היה שונה אבל האישה רצתה לראות את מסי אז ניסיתי. מצחיק שאומרים שהמכירה מתחילה ב-9 אבל שוכחים לציין שה"תור" נפתח לפני. נכנסתי בעשרה ל-9 וכבר היו 20 אלף לפניי. נו מילא

מצב נושא:
הנושא נעול.