דיון החדשות 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י עומר, ‏27/6/15.

1. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/7/size475x318/717297.Xxx

לוח משחקי הבונדסליגה לעונה הקרובה
    2017/18 פורסם היום. המחזור הראשון ייצא לדרך בין ה-18 ל-20 באוגוסט. באיירן תפתח עם משחק קשה בבית מול באייר לברקוזן בעוד בורוסיה דורטמונד תפגוש את וולפסבורג בחוץ. לסגנית לייפציג מחכה בפתיחה משחק קשה לא פחות אצל שאלקה. באיירן תפגוש את החבורה מגלזנקירשן במחזור החמישי, ולאחר מכן יארחו את וולפסבורג. דורטמונד ולייפציג ייפגשו במחזור השמיני. אלמוג כהן ואינגולשטאט שירדו לליגה השניה, יפתחו בבית מול יונין ברלין. הדרבי הרותח בין שאלקה לדורטמונד שובץ במחזור ה-13 אותו השוורצגלבן יארחו.
    גולת הכותרת היא כמובן הקלאסיקר בין באיירן מינכן לבורוסיה דורטמונד - במחזור ה-11, כשהצהובים-שחורים של פטר בוס הם המארחים, ומחזור אחד קודם לכן עוד משחק גדול כשבאיירן תארח את לייפציג.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתיאס גינטר שרק זכה עכשיו בגביע הקונפדרציות עוזב את דורטמונד לכיוון גלדבאך תמורת 17 מליון יורו.

3. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

שיחק לא רע בטורניר

nfcb אוהב/ת את זה.
  4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דורטמונד עם עיסקת המאה!
    שחקן בינוני באופן מחריד. לא יודע כמה הוא שווה, אבל כל סכום מעבר ל10 מיליון זה טירוף. (אני לא הייתי שם עליו יותר מ5)

nfcb אוהב/ת את זה.
  5. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מסכים (בגדול) שהוא שחקן בינוני, אבל אתה באמת מופתע שהוא עולה מעל 10 מיליון? ציפיתי שהוא יעבור ב12, בערך.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ציפיתי שהוא או ישאר בדורטמונד, או יושאל או ימכר בסכום שלא עולה על 10 מיליון.
    עיסקה גרועה לגלדבך שכנראה לא למדה מעיסקת קרמר (שהיה לי ברור שיכשל אחרי לברקוזן).
    בקצב הזה גלדבך תחזור מהר מאד להיות קבוצה קבוצעה בתחתית.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

https://vfbtv.vfb.de/images/redaktion/images/neues/profis/2017_2018/03-Ron-Robert-Zieler-Verpflichtung_5be67_frz_752x423.Xxx

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

התאומים בנדר מתאחדים שוב. סוון בנדר עוזב את דורטמונד ומתאחד עם לארס בלברקוזן.

9. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

קראמר לא מבריק בגלאדבך, אבל הוא היה אחד מהיותר סבירים שם בעונה האחרונה...

אגב, העברה משמעותית שלא הוזכרה פה לדעתי - מודסט בסין. מי שיחליף אותו בקלן הוא קורדובה שהגיע תמורת סכום די מוגזם, ואולי גם מרק הות׳ מהופנהיים.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ג'ון קורדובה? שחקן נחמד אבל להחליף את מודסט בחלוץ שלא מאמין בלהבקיע שערים נראה לי מוזר.

11. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

כן. כמו הרבה מההעברות בבונדסליגה העונה, הוא יקר מאוד - כ-15 מיליון יורו.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דווקא קורדובה בעייני סוג של אנדרייטד.
    לטעמי חלוץ שתפור על השיטה של קלן. אולי לא יבקיע הרבה כמו מודסט, אבל הוא יעשה את השחקנים סביבו טובים יותר.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא יודע איך מעריכים אותו בשביל להגיב על עניין האנדרייטד. מדובר בשחקן נחמד בעיני, כמו שכתבתי, ואחד שבהחלט יכול להתאים לרמות האלו, פשוט מפתיע אותי שמחתימים חלוץ שלאורך כל הקריירה שלו לא הראה פוטנציאל של סקורר להחליף אחד שכן היה כזה בשביל הקבוצה. זה שקורדובה יעבוד קשה, ישתמש ביכולות הפיזיות והטכניות הסבירות שלו להוריד כדורים לשחקני ההתקפה שסביבו, אולי יעזור לשחקנים אחרים להשיג יותר תפוקה אבל אני מהמר שלא ברמה כזו שתכסה על עזיבתו של מודסט.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מבין אותך אליאס, אבל השאלה על מה מתבססת התגובה שלך?
    על נתונים יבשים? 5 שערים בממוצע לעונה, 5 בישולים און טופ זה בהחלט לא נתונים של אנתוני מודסט.
    או שאולי התגובה שלך מתבססת על ידע מהעבר על השחקן שאני בטוח שפה יש לך יותר ממני.

התגובה שלי וההערכה כלפיו מתבססת על משהו אחר לגמרי.
    קודם כל מודסט שהגיע לקלן, הגיע עם ממוצע פחות טוב. בנוסף רבים משווים את מודסט של הופנהיים עם קורדובה של מיינץ.
    ככה שאפשר להגיד שקלן חיפשה שחקן תואם לאותו מודסט ואחרי בחינות ובדיקות הגיעו למסקנה שזה קורדובה.

מעבר לזה הוא מביא בתחום הפיזי דברים שאי אפשר ללמוד אותם (חוזק גוף ואתלטיקה) זה עושה אותו לסוג של שחקן "קיר" קרי שחקן שכל המשחק עובר דרכו, והוא מנווט את ההתקפות דרך המבנה הפיזי שלו והאתלטיקה שלו. היכולת הזאת תפורה על הקיצונים הסופר מהירים של קלן (ריסה, ביטנקרוט, קלמנס ואולי גם ווט). אם הצורת משחק של קלן תהיה דומה לזה של העונה שעברה אז אין ספק שהוא יהיה החלוץ המרכזי ובשיטה של קלן אין לי ספק שהמספרים היבשים שלו יהיו טובים יותר מאלו שהיו במיינץ.
    יש בו משהו שמאד מצא חן בעייני, בעונה האחרונה זה לא התבטא אבל באפקטיביות. בקלן זה בהחלט יכול אבל להיות מאד אפקטיבי.

Franco אוהב/ת את זה.
  15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה שילוב של נתונים יבשים ושל הכרות עם השחקן ברמה מסוימת הרבה שנים אחורה, מהיום שעלה לבוגרים בערך ( :) ). הנתונים היבשים האלו הם לא רק מהבונדסליגה בשנתיים האחרונות. לא בקולומביה, לא במקסיקו ולא בספרד הוא נתן מספרים יפים.

אצל מודסט היו אולי עונות כאלו וכמו שאמרת בהופנהיים עונה לפני הוא לא הפציץ, אבל אצל קורדובה זה בינתיים בכל הקריירה כשמודסט בשתי עונות בצרפת כבש כמעט כמו מה שהקולומביאני כבש בכל הקריירה שלו! כשהחתימו את הצרפתי, גם אחרי עונה לא מרשימה, זה היה הרבה פחות הימור מהבחינה הזו של השערים כי הוא כבר הוכיח שמתי שזה מתחבר זה מתחבר.

מעבר לנתונים, לאור ההכרות שלי איתו אני לא רואה את קורדובה הופך למפלצת שערים, גם אם הוא בהחלט יכול בקבוצה המתאימה, כמו שציינת, להרים את התפוקה. הוא מאוד לא חד בפעולות האחרונות שלו, לא רק איומים על השער, והרבה פחות רגוע ממודסט עם הכדור לדעתי. למרות שמפליקים לו דריבלים יפים לפעמים כי אתלטית הוא כמעט מושלם וזה עוזר לצד יכולת טכנית סבירה.

Rosner ו-Die Werkself אוהבים את זה.