דיוויד בקהאם בריאל מדריד.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י לילך, ‏29/3/03.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד, אם הוא עובר תיהיה קבוצה חלומית שכל הכוכבים הגדולים של אירופה משחקים בה, אבל מצד שני אז זה יצור מצב כמו של מכבי ת"א בכדורסל בליגה הישראלית, לשאר הקבוצות לא יהיה כמעט אפשרות להתמודד מולה, וככה היא בטוח תיקח תארים

2. AFC Member

חחח...

לילך, תהיי בטוחה שדיוויד בקהאם לא יהפוך את ריאל למכבי ת"א כדורסל. בכלל, ההעברה הזאת נראית לי מאד מטופשת.

נכון שלאחרונה בקהאם מראה יכולת יותר אלגנטית ומבריקה, אבל לדעתי אין לו מקום בקישור של ריאל. משחק הראש שלו חלש, הוא משחק בעמדה שפיגו רגיל לשחק בה (אם אינני טועה), על הרגל השמאלית שלו אין מה לדבר, ובכל הקשור לטכניקה הוא ממש אפס.

לא שאני חלילה אומר שדיוויד בקהאם שחקן גרוע. הוא שחקן עם בעיטות חופשיות מצוינות, מסירות טובות מאד, ראיית משחק קסומה והגבהות בין הטובות בעולם. פשוט אני חושב שריאל ראויה לשחקן ברמה הרבה יותר גבוהה, ולא בקישור. מה קרה לריאל בקשר לפטריק ויירה? ארסנל במשבר כלכלי מסוים (גם בגלל ריאל מדריד, בין היתר, שלא שילמה את הסכום המלא עבור ניקולס אנלקה בזמנו), ונראה שהיא זקוקה לשחקן כמוהו (אני בספק אם הוא ירצה לעבור או שווד ירשה לו, בגלל החוב של ריאל לארסנל, אבל כשריאל רוצה שחקן...).

מה עם בלם? הופלנד? קיבו (לדעתי בלם סביר, אבל שיהיה)? או אולי שחקנים זולים אבל בכל זאת איכותיים כמו ג'ון טרי או וויליאם גאלאס?

ריאל מדריד קונה יותר מדי שחקנים שהיא לא זקוקה להם.

3. zizou Member

אני בהחלט מסכים שאין מקום לדיוויד פגהאם מקום בריאל מדריד. בוא נגיד שההרמות שלו והבעיטות החופשיות שלו לא יתרמו יותר מהתרומה הפנטסטית של לואיס פיגו לקבוצה.

ובקשר למה שנאמר מקודם, ריאל מדריד קונה בדיוק את מה שהיא צריכה. רק קנייה אחת הייתה ממש לא במקום וזאת הקניה של רונלדו שבסוף מעז יצא מתוק כנאמר. זידאן הגיע בשביל להביא את הטכניות והמסירות האקסטרווגנטיות שלו, פיגו הובא בשביל לפתח משחק אגפים משובח ומדיוק. מקללה וקונססאו הגיעו בשביל להרוס כל התקפה מתפרצת של היריב.

רק שיבוא בלם! קווין הופלנד להתפקד הייתי מציב את גורל ההגנה של ריאל בידיו.

ולילך, גם עכשיו ריאל לא לוקחת את כל התארים והיא הקבוצה הגלקטית כמו שכולם אוהבים לקרוא לה, לא חושב שבקהאם יוסיף, אלא אם כן הוא ייתן לכולם סיבוב על ויקטוריה מה שיוסיף למוראל גרידא.

4. the_secand Member

חחחחחחחח
    הרגת אותי עכשיו עם ויקטוריההההה
    חחחח לא שלאישתו של רונלאדו חסר כן?
    ואל תשכחו את כל היפנים שיבאו עם בקאהם

5. zizou Member

אני מסכים איתך לחלוטין...עוד משהו בקשר למדיניות הרכש של ריאל מדריד. אתם שמים לב שהפופולריות של ריאל עלתה בשנים האחרונות בגלל הרכש? ברור שזה בגלל השחקנים אבל יש מחשבה מאחורי כל קניה.

פיגו הובאה בשביל להביא איתו אוהדי ברסה לא אמיתיים, וגם לתת קצת דגש לפורטוגזים שיאהבו את הקבוצה וגם תאמינו או לא פיגו הוא אחד מהשחקנים הנערצים ביותר באוקיאניה ואוסטרליה.

זידאן הובאה בשביל הצרפתית והערבים הלא זידאן (אני לא ערבי) הוא קצת אלג'יראי במקור אבל חפיף כל עוד הוא מתפוצץ על המגרש ולא מחוצה לו אז סבבה.

רונלדו סתם פוץ אבל בכיף שיביא איתו את הברזילאים. אבל ה----הוכחה לכך שהרכש מביא אוהדים ואיתם כסף גדול: נאקאמורה.

הקשר היפני של רג'ינה שכבר היה חתום בריאל מדריד, וגרר עימו סחף של אוהדי ריאל יפנים שרק חיכו לרגע שבו יראו את כוכבם מחמם את הספסל של ריאל. רק שתבינו כל שחקן יפני = רייטינג ושידורים ישירים ביפן ופווווווול כסף!

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל קודם צריכה לחשוב על חיזוק בהגנה,רואים את הבעיה הזאת השנה שבמשחק מול סנטאנדר עלה שחקן מהנוער שממש היה גרוע וזה למרות שמנבאים לו עתיד...
    אבל היירו זקן לא שזה אומר שהוא לא טוב אבל הוא כל פעם נפצע מחדש,בגלל הגיל שעושה את שלו.
    פאבון שומר על יציבות,איבן קאמפו יחזור שנה הבאה מבולטון אבל כנראה שבולטון תממש אולי את אופציה הרכישה ממנו,כי איבן קאמפו הוא לא בלם עבור ריאל שהולכת על סטארים,כמעט ונחת שם נסטה בשנה שעברה.אל תדאגו לריאל,היא תמצא איזה סופרסטאר להביא להגנה,וזה לא יהיה הופלנד כי אין לו שם גדול

7. zizou Member

זה חייב להיות הופלנד כי הוא הבלם של המאה ה21:
    צעיר
    שאפתן
    בנוי
    חזק
    מהיר
    בועט ומכניס שערים
    בועט בשתי רגלים

הוא לא חייב להיות שם גדול, להזכירך היירו לא גדל בריאל אלא נקנה בסכום זעיר מויאדוליר. ואווווי כמה שזה השתלם! והוא עוד לא אמר את מילתו האחרונה הוא חותם להארכת חוזה לעוד שנה....

8. ירוק בלב Member

ריאל מדריד גם בלי בקהאם הקבוצה הכי טובה בעולם
    ואת רואה שהיא לא לוקחת את כל התארים.
    אבל, אל תשכחו שהשחקנים מתחילים להתעייף יש להם על הראש
    את ליגת אלופות, הליגה הספרדית, הגביע הספרדי
    ולא לשכוח שהם משחקים גם עם נבחרותיהם.
    וזאת אחת הסיבות שהם באמת לא זוכים בכל התארים.

הבעיה שאם ריאל תקנה את בקהאם זה יהיה לקראת התמוטטות כספית,
    כי אני חושב שקבוצה שמשחקים בה כל כך הרבה שחקנים יקרים
    שמקבלים מהקבוצה סכומים עצומים,
    לא יכולה להחזיק מעמד כי כשקבוצה תיפול באחת העונות
    הכסף יפול והקבוצה שבנויה רק מכסף תתפרק.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הדברים שלכם צריך לסגור את הליגה הספרדית וליגת האלופות וגם הגביע הספרדי (למרות שריאל כבר לא שם) ולתת את התארים האלו לריאל בגלל שהיא קבוצת חלומות.

למזלה של ריאל היריבה שלה לאליפות היא סוסידאד קבוצת חסרת ניסיון בצמרת,כשבעשור האחרון תמיד הסתבכה בתחתית,ועככשיו פעם ראשונה שהיא בצמרת,ועוד במקום 2,אם זאת הייתה קבוצה עם נסיון(דפור,ולנסיה,בארסה) אז בטוח שלא היה כל כך קל לריאל העונה(בליגה)

10. Outer Member

אוקי.. יש לי כמה דברים להוסיף פה...דבר ראשון: דיוויד בקהאם ממש לא יעזור לריאל... הוא קודם כל אנגלי מה שאומר- שיטת משחק שונה לחלוטין...מסירות ארוכות לחלוצים במקום דריבלים והגבעות לרחבה...דבר כזה ממש לא מתאים לריאל.. ועוד אפשר להוסיף את זה שבקהאם(לדעתי לפחות) ממש לא קרוב אפילו לסופר סטארים שריאל מביאה...(לדעתי גם רונאלדו דיי גרוע ושמן- אבל זה כבר סיפור אחר)
    דבר שני: ריאל צריכה ללא ספק להביא בלם זהה ברור... והיא צריכה בלם עם שם עולמי.. גם זה ברור- והופלנד בטוח לא תהיה הבחירה הראשונה השנייה וגם לא העשירית שלה..(אמנם שחקן טוב אבל הוא לא סופר סטאר..) לדעתי ריאל חייבת להביא בלם טכני חזק ומהיר שיכול גם להשתתף במשחק ההתקפה ואחת האפשרויות היותר סבירות הוא לוסיו מנוורקוזן.. ששנה שעברה היה פשוט ענק איתם בבכל המפעלים... והשנה נוורקוזן במצב רע מאוד בליגה דבר שיכול לעשות את לוסיו לא מרוצה... מה שיגרום לו אולי לעזוב קבוצה וזאת אולי תהיה ההזדמנות של ריאל ל"חטוף" אותו..

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל מצד שני אתה רואה את זה ככה,הגנת לברקוזן גרועה (יחד עם לוסיו) אז למה להביא אותו ?
    אם נסטה היה נשאר העונה בלאציו הוא היה נוחת שנה הבאה בבירנבאו בטוח,אבל מילאן הקדימה בשנה את ריאל.

12. Outer Member

גם נכון...אבל לברקוזן גרועה השנה לא בגלל לוסיו אלא בגלל הקבוצה בכלל..
    שנה שעברה היא הייתה קבוצה הרבה יותר חזקה עם באלאק וזה רוברטו שהיו ברגים מרכזיים במכונה המשומנת של טופמולר...בלעדיהם לברקוזן קבוצה הרבה יותר חלשה...כך שלוסיו לא אשם בצלילה של לברקוזן אל התהום...אולי הוא אשם..אבל אשם כמו כל אחד אחר בקבוצה...
    אוקיי בוא נגיד שלוסיו השנה לא במיטבו - זה נכון, אז מי בכל זאת ריאל צריכה לקנות?

13. AFC Member

סליחה שאני מעלה את הדיון, אבל התגובה הזאת ממש העלתה לי את הסעיף. מה הקשר בכלל למוצא שלו?? בריאל יש כבר את סטיב מקמנמן, אז צריך להעיף גם אותו??

אז שחקן אנגלי לא יכול להצליח מחוץ לאנגליה כי תקוע לו בראש לשלוח כדורים ארוכים?

אני מצטער, אבל החלט הזה בהודעתך היה פשוט קשקוש.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל באמת כבר לא צריכה עוד שחקנים בקישור..
    ההתעללות ההולכת ונמשכת עם מקמנמן בקישור ומוריינטס בהתקפה צריכה להיפסק..
    שתי השחקנים האלה נלחמים על כל דקת משחק ובכל אחת כזאת מוכיחים ששווה לתת להם לשחק אבל דל בוסקה לפעמים מעדיף שמות וממשיך לקנות באמת סתם ככה שחקנים..
    לריאל חסרים שחקני הגנה בטירוף..קיבו הופלנד ודומיהם יכולים להועיל הרבה יותר מבקהאם

15. ליהי Member

אתמול (ראשון) מועדון מנצ'סטר יונייטד הרג את הדיון הזה למציתות כשקבע את מכירו של דייויד בקהאם 38 מיליון
    לא שהבעיה של ריאל היא דווקא מזומנים
    אבל יחד עם ההודעה שבקהאם מחזיק במחיר של העיר מדריד כולה פלוס שיפוצים וריהוט מחדש הובהר גם מצד המועדון שהוא לא ישחרר את השחקן ועונה הבאה הוא שוב ישחק במדי המגעילה.
    אפילו אבא של בקהאם אמר שהלב שלו עם מניו והוא לא רוצה לעבור לריאל
    ובלי שום קשר- בקהאם בריאל הוא כמו גרגר שעועית במרק טריפוליטאי, לא ממש חשוב או משנה, אז כנראה ככה עדיף לו.