דויטשה נאציונאלמאנשאפט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/7/16.

1. VAR Member

כי אין מגן שמאלי גרמני יותר טוב ממנו...

Die Werkself ו-Lebron אוהבים את זה.
  2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל במשחק האחרון שיחקנו עם 3 בלמים ובלי מגינים בכלל. לא מגן ימני וגם לא שמאלי. הקטור שיחק בתפקיד לא ממש ברור אבל משהו שבין קיצוני שמאלי לקשר במקום לא ברור בצד השמאלי. לא תפקיד שהוא משחק בו מתישהו ובטח שיש כאלה שיודעים לעשות את תפקיד הקיצוני יותר טוב ממנו וגם את תפקיד הקשר.

Rosner אוהב/ת את זה.
  3. VAR Member

הקטור דווקא שיחק לא מעט פעמים קשר בקלן ואפילו היה לא רע בכלל. כשחושבים על זה, את אותו הדבר אפשר לומר גם על קימיך מהצד השני ככה שזה דווקא רעיון טוב לנסות את המערך הזה כשהם נמצאים קצת יותר גבוה. השאלה איך שחקני ההתקפה ובעיקר טוני קרוס יוכלו להתאים את עצמם למערך הזה.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל הכוונה שלי היתה שלא משנה באיזה עמדה, תמיד ב 11 הפותחים נמצא את השם הקטור.
    גם בעמדת המגן השמאלי אני לא בטוח שפלטנהארדט לדוגמא מהרטה פחות טוב ממנו.
    אבל להקטור יש את היוגי בונוס לחברייה מקלן (משהו אמר היורש של פולדי :D).

וגם אם שיחק בקישר כמו קימיש, הרי שקימיש הוא אולאראונד, ולמעשה קשר אחורי טבעי עם יכולות התקפיות.
    גם בתקופה הכי טובה של הקטור הוא בלט הגנתית, אף פעם לא התקפית.
    לכאן או לכאן היה ראוי לנסות משהו קצת אחר לתפקיד.

5. VAR Member

אתה קצת מגזים לדעתי. מדובר בעמדה הכי דלה בכישרון שיש כרגע בכדורגל (יחד עם מגן ימני). אם נוציא את 5-10 המגנים הכי טובים בעולם (דווקא בעמדה הזו אוסטריה הצליחה איפה שגרמניה נכשלה) אין כל כך הבדל בין כל השאר.

יכול להיות שהקטור הוא באמת "יוגי פייבוריט" אבל עד שלא נמצא מגן שמאלי מהשורה הראשונה אז זו הבעיה האחרונה שלי עם ההרכב. העובדה שאוזיל הוא עדיין שחקן הרכב זה מחדל הרבה יותר גדול כשמסתכלים על האופציות האחרות שיש לנבחרת בעמדה הזאת.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אולי, אבל אוזיל עדיין שחקן שהוכיח את עצמו ואת החשיבות שלו.
    הקטור הוא חלק מהמערכת ושוב אני בספק אם הוא המגן השמאלי הכי טוב שיש.
    מה שיותר חשוב שבשישי הוא שיחק כסוג של ווינגר בצד שמאל ולא כמגן. וכאחד עם יכולות התקפיות מוגבלות זה קצת הזוי.

7. VAR Member

זה לא בדיוק ווינגר אלא ווינג באק, שחקן שמשחק בקו אחד עם הקישור, לא כחלק מהשלישייה הקדמית (אוזיל-מולר-וורנר).

אין מערך שיכול להיות מושלם לכל השחקנים בסגל. יש כמה שחקנים שיצטרכו להתאים את עצמם. הבעיה שלי עם יוגי היא שהוא מתאים את המערך לשחקנים הפחות משמעותיים שיש לו בסגל ומביא הרבה פחות לידי ביטוי שחקנים כמו קרוס ומולר שלא רואים ממטר את אוזיל.

אלעד, muller, Lebron ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון רק שבקלן הוא משחק קשר דפנסיבי מצד שמאל ואילו בשישי הוא שיחק בתפקיד של קיצוני שמאלי מעורבב עם קשר שמאלי התקפי (א. תפקיד שלא נתקלתי בו עדיין. ב. תפקיד שהקטור מעולם לא שיחק בו).
    דרך אגב, קימיש שיחק באותו המשחק כבלם ימיני (מתוך 3 בלמים) גם לא תפקיד שהוא שיחק יותר מאולי פעמיים בחיים שלו וגינטר שיחק בלם שמאלי (מתוך שלושה בלמים כאמור). גם דבר שאני לא ממש מצליח לזכור מתי זה קרה.
    אוזיל אכן לא צריך להיות בהרכב של הנבחרת. ולא מעכשיו.

9. Lebron Member

מסכים לגבי אוזיל, אבל גינטר כבלם זה הרבה יותר הזוי. יש לו איכויות לא רעות (טכניקה, מסירה) אבל הוא אחד הבלמים הכי גרועים שיצא לי לראות.

אלעד, Rosner ו-VAR אוהבים את זה.
  10. VAR Member

כל עמדה שגינטר משחק בה חוץ מהמגן הימני זה בזבוז של עמדה. אפשר לחשוב שיש לגרמניה מצוקת בלמים...

11. טל. Member

הנוכחות של אוזיל על המגרש במשך 90 דקות היא חיונית כי הוא מוכיחה את העוצמות של המאנשאפט: הנבחרת היחידה בעולם שלקחה (ותמשיך לקחת) תארים אפילו כשהיא בעשר שחקנים.
    בלי אוזיל על כר הדשא זה לא כוחות.

אלעד, VAR ו-nfcb אוהבים את זה.
  12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה לא היה האידיוט שלי הייתי צוחק. goooddd

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה זה נראה כשעושים את זה נכון. לא שנורבגיה זה המדד למשהו, אבל גם צ'כיה לא ונגד צ'כיה נראינו כמו פח. אתמול, כשכל אחד במקום הנכון שלו ועם שיטה ברורה, רביעיה אחורית, קימיש מגן ימני, הקטור מגן שמאלי עם שחקני כנף אמיתיים כמו דרקסלר ומולר עם שניים מאחורה כמו קרוס ורודי (הנפלא) זה נראה הרבה יותר טוב. המשחק זרם והנורבגים המסכנים באמת נראו מסכנים. הגענו לאינספור מצבים לעומת כמעט כלום נגד צ'כיה ששם גם המשחק היה תקוע ולא זורם.
    לזכותו של יוגי יש להגיד שהוא מבין שזה שלב הניסויים וככה הוא מתייחס לזה.

Eric Cantona אוהב/ת את זה.
  14. Eric Cantona Member

אני זוכר שגם פפ עשה בעונה השניה שלו ניסיונות לתת ללאם ולאלבה להיות סוג של קשרים ושיחק עם 3 בלמים וקיבל כאן גם מילים חמות וגם ביקורות. אני חושב שהכל ראוי לניסיון.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מדוייק. כשלאם שיחק קשר אצל פפ קימיש שיחק מגן ימני וכשאלבה שיחק קשר ברנאט שיחק מגן. בכל מקרה כשהם היו קשרים הייתה רביעיה אחורית ולא שלושה בלמים. פפ עלה עם שלושה בלמים משהו כמו פעמיים או שלוש בכל הקדנציה שלו בבאיירן.