דויטשה נאציונאלמאנשאפט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/7/16.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמת שגם עם נוייר ההגנה הרבה יותר חלשה מבעבר.
    הומלס סיים את העונה בכושר נוראי, בואטנג לא יציב ולא תמיד כשיר, הקטור הוא שחקן בינוני ורק על קימיש הנפלא לבנות זה מעט מדי.
    קדירה וקרוס לא יוכלו לפתור את הבעיה ההגנתית, ככה שבלי התעלות של הרבעיה האחורית גרמניה לא תצליח בטורניר.

2. טל. Member

באמת המצב מדאיג.

בהגנה העוגנים מתערערים. ובהתקפה אין בכלל עוגנים.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני מקווה שמשהו עוד ישתנה אבל העמוד המרכזי של הנבחרת שמבוסס על שחקני באיירן מגיע בפורמה נוראית למונדיאל.

טל. אוהב/ת את זה.
  4. GUTE Member

התגעגעתי

Rosner אוהב/ת את זה.
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ראיתי היום קצת מהאימון של הנבחרת ואני שואל את עצמי מה עושים עם תומאס מולר.
    מצד אחד הניסיון, הרגעים הגדולים במאני טיים העובדה שקשה לדמיין את הנבחרת בלעדיו, מצד שני הוא לא מצא חן בעייני באף משחק שראיתי השנה בבאיירן.
    אני גם לא בטוח שהוא מביא את המיטב מעצמו בצד ימין, ולכן עלתה לי המחשבה לשלב אותו בהרכב על חשבון אוזיל כחלוץ נסוג.

מעבר לזה ואם יוצאים מנקודת הנחה שנוייר אחרי שנה שלא שיחק לא יהיה בהרכב (גם אם יהיה כשיר) זה ההרכב שאני הייתי עולה איתו:

טר שטגן
    הקטור (כי פיליפ מקס לא זומן :() - הומלס - רודיגר - קימיך
    סמי קדירה - טוני קרוס
    סנה (דרקסלר) - מולר - רוייס (רק שיהיה כשיר)
    וורנר

יש לי בעיה עם בואטנג השנה, מעבר לזה שהיה פצוע תקופה, גם שחזר הוא לא ממש חזר.
    מעבר לזה יש לי הרגשה שמשהו לא טוב קורה לו, פתאום סתם ככה יוצר שמועה שהוא רוצה לעזוב את באיירן, דווקא בעונה פחות טובה שלו. נראה לי שהוא יותר מדי מעריך את עצמו בלי קשר למציאות.
    רודיגר מצד שני מאד התייצב באנגליה ולראיה הוא בהרכב הראשון של אחת הקבוצות הטובות בעולם. להומלס אין אלטרנטיבה, אני רק מקווה שהוא שם את חודש מאי מאחוריו.
    הקטור מאד מפריע לי בהרכב, אבל כמו תמיד אצל לאוו אין לו ממש אלטרנטיבה, כי לאוו רואה בו באנקר.
    עם קימיך יש לנו באנקר נוסף שעושה לי אישית המון טוב לראות פייטר כזה בהרכב.
    בקישור כעבור מולר במקום אוזיל, והייתי מנסה את סנה במקום דרקסלר בשמאל.
    בנוסף בהתאם למשחקים הייתי משלב גם את גונדוגאן, אם לא מעיפים אותו בגלל הביקור את ארדוגן אז אפשר כבר להשתמש בו.
    רוייס מבחינתי כל עוד הוא כשיר חייב לשחק ווורנר הוא נכון להיום השחקן הכי נכון להרכב בעמדת החלוץ.

סביר עם זאת להניח שלאוו כמו לאוו ישחק עם אותו הרכב שליווה אותו בתקופה האחרונה:
    נוייר
    הקטור - בואטנג - הומלס - קימיך
    קדירה - קרוס
    דרקסלר - אוזיל - מולר
    וורנר

6. VAR Member

רויס מעולם לא הביא את אותה היכולת כששיחק באגף ימין. רואים שמאוד לא נוח לו שם.

אני חושב ש4-3-3 זה מאסט.

נוייר
    הקטור - בואטנג* - הומלס - קימיך
    קדירה (רודי) - קרוס - גורצקה (אילקאי)
    סאנה - מולר (אלא אם כן ישנו שחקן שמסוגל לשחק בצד ימין באותה היעילות. אין)
    ורנר

* אני מחזיק מרודיגר יותר משני הבלמים האחרים, אבל אני חושב שתיאום זה הדבר החשוב ביותר לחולית ההגנה, זה יתרון גדול לגרמניה שכמעט כל החוליה כולל השוער משחקת באותה הקבוצה.

7. Bayern Straße nach sechs

נוייר עבר MRI שהראה שהפציעה החלימה באופן מלא.
    צפוי להשתתף מול גרמניה הצעירה - 2 משחקים של 60 דקות. יש גם משחק אימון נגד אוסטריה בשבת.
    הצוות המקצועי יקבל תמונה מצויינת לגבי הכושר והיכולת.

בכל מקרה, העמדה בשער מטרידה אותי פחות מלראות את אוזיל מסריח את הדשא בפעם המי יודע כמה.

אגב, ראינו את הנבחרת משחקת 3-5-2 או סוג של 3-4-3, מה שעשוי להוציא את מולר מעמדת הקיצוני.

nfcb אוהב/ת את זה.
  8. טל. Member

מעמדת השוער ועד עמדת החלוץ, באמת שיש הרבה שאלות פתוחות.
    בהמון עמדות שונות.

אני מסרב להאמין שלאב ידבוק בשחקנים ''הרגילים'' ובקונספציה ''הרגילה'' שלו. (לרבות אוזיל דרך אגב).

הבעיות ברורות. יש גבול לכל תעלול. ואני מאמין שגם הוא חש בכך שהגבול הזה נחצה.

9. Bayern Straße nach sechs

שאלת השוער די ברורה. לאוו הגיב על זה מספיק פעמים כבר. נוייר כשיר -> נוייר משחק טוב בהכנה -> מוזמן לסגל -> השוער הראשון והקפטן.
    נוייר לא משחק טוב בהכנה -> נוייר לא מוזמן - לאוו אמר שהוא לא יושיב אותו על הספסל. ו-MATS הוא תחליף ראוי. זה לא שקאריוס המחליף.

בהגנה גם די ברור. קימיך והומלס באנקרים בין אם זה בקו של 3 או 4. כנ"ל בואטנג אם כשיר. הקטור באנקר בקו של 4. בקו של 3 כבר לא בטוח כי כבר ראינו את סאנה משחק שם.

על הנייר מהקישור ומעלה הכל פתוח, אבל זה כנראה רק אצלנו. אצל לאוו אני חושב שהרוב די סגור למעט עמדה או שתיים וגם זה תלוי ביריבה.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  10. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

את סוף העונה בליגה לא ממש ראיתי כי זה היה סתם בזבוז זמן. למי שכן, איך רוייס היה וכמה הוא שיחק?

11. ויאם Member

אז פה זה הפורום שבו אומרים בסבבה דברים כמו "ההוכחה לנאיביות ששוררת בגרמניה לגבי הפליטים, האיסלם וכל החרא שיש בעולם" או נגיד לחילופין "ההוכחה לנאיביות ששוררת בגרמניה לגבי הפליטים, היהדות וכל החרא שיש בעולם"?

Gianzola ו-nfcb אוהבים את זה.
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה לא הדיון וויאם לזה ומצטער שנכנסתי לזה פשוט הרתיח אותי הסיפור על גונדוגאן ואוזיל.
    אם תרצה אשמח לפרט לך בפרטי את משנתי.
    אין לי דבר ושום דבר נגד ערבי ישראל! ההפך...

בחזרה לדיון מסתמן שלא יהיו הרבה הפתעות בניפויים: רודי, פטרסן, טאהה כנראה בחוץ

13. VAR Member

רודי זה טעות. כמה קשרים אחוריים ראויים כבר יש בסגל הזה? קדירה ומי עוד? תמוה.

טל. אוהב/ת את זה.
  14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איו בנבחרת ממש קשר אחורי קלאסי. ככה שגורצקה וגונדוגאן עדיפים על רודי.
    אני אוהב את רודי, אבל אף פעם לא ראיתי בו שחקן על, גם לא לבאיירן אגב. גם אם בסופו של דבר כן יהיה בקאדר סביר להניח שיוגי לא יתן לו דקות (רק אולי עם פציעות של האחרים).

15. VAR Member

זה לא צריך להיות על חשבון גורצקה וגונדואן. ויש קשר אחורי קלאסי - קדירה - אבל מה עושים אם הוא נפצע?