גיא לוי- היש כיסוי לצ'ק?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏10/10/02.

1. ג'רי בית הלוי Member

קיימת בשיראל תופעה מאוד מוזרה, שאני לא בטוח שיש לה תקדימים בכל העולם. מאמן שכבר ירד ליגה שלוש פעמים, ולא בליגה קשה כמו הליגה האנגלית, אלא בליגה פתטית כמו שלנו, מחוזר בקיץ על ידי לא מעט מועדונים, ומתנהג בחוצפה שבה גיא לוי מתנהג.
    אתם בטח תגידו לי, זה בגלל הקשרים של אבא שלו. אז נכון, בתחילת הדרך הוא היה מאמן בגלל הקשרים שלו, אבל בחייאת רבאק, לא יכול להיות שמאמן שכבר נכשל, ויש לזה הוכחות-הירידות עם צפריים והפועל חיפה, שתיהן אחרי פתיחת עונה טובות במיוחד- ואל תגידו לי "זה בגלל רובי", כי אם גיא לוי היה מבין משהו בפסיכולוגיה, או באימון בכלל, הוא היה מוצא דרך להתגבר על זה, או לפחות לסדר משהו.

2. יוגב אסולין Guest

תיראה נכון שהוא נכשל.. אבל צפרירים היא קבוצה קטנה שאין איתה הרבה אפשרויות להצליח הפועל חיפה עברה מה שעברה (ואין מה לעשות)... סה"כ בכל הקבוצות שהוא אימן לא היתה התפרקות טוטלית וירידה עם 6 נקודות או משהו כזה... רואים שיש לו סגנון משחק ורואים שיש לו השפעה על הקבוצה. בנוסף לזה השכר שהוא מקבל הוא לא הכי גבוה וגם הארץ שלנו לא משופעת במאמנים בכירים

3. ג'רי בית הלוי Member

אבל בעונת 98/9, הייתה להם תיחה נפלאה, שאם היה להם מאמן נורמלי, אז הם היו נשארים בליגה הרבה לפני הסוף

4. יוגב אסולין Guest

תחילת עונה לא משקפת אף פעם כלום.... חוץ מיזה עם גיא לוי היה כזה גרוע אז גם פתיחת עונה טובה לא היתה להם...

5. slim Member

בושה פשוט בושה :!:
    אתם זוכרים "שהתינוק העבריין" גיא לוי החל את העונה בהפעל כפ"ס :!:
    טוב אז בואו תשמעו סיפור:
    זה התחיל בהעפת שחקני הבית(שרובנו לא אוהבים שזה קורה)
    אחרי זה להעיף את הנשמה של הקבוצה זה כבר מוגזם :!: :!: :!: :!:
    טוב אז הגיע משחקי הידידות של תחילת העונה כמובן אנחנו מתחילים לשנוא את טביב ואת גיא לוי על המהפך שנעשה בקבוצה :!:
    היה משחק נגד הפועל רמת-גן התוצאה במחצית הייתה 1-0 לרמת-גן
    אז אוהד אחד צעק ל"תינוק העבריין":"תגיד אתה אוהב את מה שאתה רואה :?: "
    אז גיא לוי עשה אצבע משולשת לעברו בושה :!: :!: :!: :!: :!: :!:
    אז בסוף המשחק העניינים התחממו "התינוק העבריין" איים על האוהד :!:
    חשבנו שהכל נגמר עד ששתי המעורבים בפרשה נפגשו ברמזור ליד האיצטדיון אז גיא לוי ירד מהאוטו ואמר (אני מצטט):בוא אני יהרוג אותך" "אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק"
    ואז יניב אברג'יל הגיע והפריד :!:
    עכשיו יש תביעה נגד ה**-**** הזה נקווה שזה יסתיים בטוב :!:

6. ראול המלך Member

אתם שכחתם שעונה לפני שהפועל חיפה ירדה היא סיימה רביעית וזכתה בגביע הטוטו וזה אחרי שכל הכוכבים כמעט עזבו אותה
    חוץ מזה הקטע עם כפר סבא היה קטע מסריח של כפר סבר פשוט בושה לתת למאמן לעבוד כל הקייץ לבנות קבוצה ואז לא להעסיק אותו

7. slim Member

בוא נגיד שהיה מאמן שהיה מפרק את הקבוצה שאתה אוהד!
    הוא היה זורק את שחקני הבית של המועדון ואת הנשמה!

תשמע לכפר סבא היה סגל שנה שעברה יותר טוב מהסגל העכשיוי אז אתה אומר שהוא בנה קבוצה למה אתה מתכוון?

8. ראול המלך Member

אני מתכוון שהוא ישב כל הקייץ עם שחקנים בדק
    כי תראה אומנם לכפר סבא יש שחקני בית אבל חלקם לא מתאימים לליגת העל אם הוא היה משחק עם אותו הרכב אז קרוב לודאי שהוא היה יורד בטוח
    הוא הכין מחנה אימונים ועבד שם אז בלי קשר ליכולת או לרמה לא היה צריך לעשות לו כזה דבר

9. slim Member

סליחה מה עשו לו?
    הוא היטפתר מרצונו
    נכון אתה צודק היה לחץ מהקהל
    אבל איזה מאמן שם *** על הקהל ועוד גיא לוי?