גוטי או רונאלדו?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Reyes, ‏14/10/02.

1. Reyes Member

השאלה שמעסיקה כרגע את אוהדי ריאל מדריד היא את מי עדיף לשים ליד ראול, את גוטי או את רונאלדו?

רונאלדו שהובא למדריד מאינטר תמורת 45 מיליון$ כבש כבר בבכורה שלו במדריד צמד כאשר נכנס כמחליף בסביבות הדקה ה60.
    http://www.soccerage.com/en/00/59479.Xxx

גוטי נמצא בכושר מעולה ולא מפסיק לכבוש.
    הוא כבש בשלושת משחקי ריאל בליגת האלופות וגם במשחק מול צ.אירלנד שנערך בשבת.
    http://www.canalplus.nl/data/images/real%20madrid%20-%20guti%20240180.Xxx

דעתי - גוטי בכושר טוב יותר כרגע ולכן אני מעדיף אותו על פני רונאלדו בהרכב הפותח של ריאל.

אז רונאלדו או גוטי?
    דעותיכם.

2. juva Member

יש את התאוריה ויש את הפרקטיקה בתאוריה יהיה עדיף לשים את גוטי בפרקטיקה רונלדו ישחק

2 סיבות

1. שילמו על רונלדו הרבה כסף והם לא צריכים אותו ממורמר
    2. רונלדו מוכר יותר חולצות מגוטי

בכלל לדעתי זה לא היה נכון להביא את רונלדו, במיוחד שיש להם את מוריינטס וגוטי, אבל אלו ריאל, עם תקציב שלא נגמר, ככה שאם יש כסף- מבזבזים

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראול טיפה פצוע,למה לא לשמור עליו ולשלב את גוטי ורונאלדו ביחד ?

לפי כושר משחק,גוטי אמור לשחק אבל כמו שיובה אמר הכסף ששילמו על רונאלדו לא משאיר ברירה אלה לפתוח איתו,וגם אחרי שהוא עשה בכורה חלומית.

4. RE-QL Member

ומה עם מוריאנטס? אני יותר אוהב אותו בשניהם אבל מה לעשות הוא לא יהיה בהרכב
    גם לדעתי ריאל עשתה טעות עם רונאלדו כשיש להם גם את גוטי וגם את מוריאנטס על הספסל שחקנים מצויינים
    אבל אם צריך לבחור ביניהם אז אני בוחר את רונלדו למרות שאני שונא אותו מאוד!

5. Kgt1 Member

כואב לשמוע איך לקבוצות שנואות יש כאלו בעיות... "רונאלדו או גוטי?"... אבוי.
    אני מניח שלאורך זמן רונאלדו ייקבל הרבה יותר דקות. בהתחשב בכך שגוטי בכושר מצויין גם הוא יוכל להיות ברוטציה של החלוצים - מי שצפוי להישאר מחוץ לה זה מוריינטס שאני צופה את עזיבתו מהסנטיאגו ברנביאו כבר בחלון ההעברות שיפתח בינואר.
    אגב לעצם השאלה את מי עדיף לשים... אני מציע לשים את שניהם. וגם את מוריינטס. וגם לעלות את שאר השחקנים לחוד ולוותר על הגנה (-:

6. Fernando Cavenaghi Member

לדעתי דל בוסקה צריך להשתמש ברונאלדו אבל להשתמש בגוטי כמו שפרגוסון השתמש בסולשיאר שנה שעברה, שכל פעם שמנצסטר היו ניראים טיפה תקועים הוא העלה אותו והוא הביא את האוויר ווהתלהבות שהם היו צריכים (סולשיאר סיים עם כמעט אותו מספר שערים כמו ואן ניסטלרוי).

7. RVN Member

לדעתי הם בכלל צריכים לפתוח עם ראול (שהוא בריא) מוריאנטס (שסיים עם יותר שערים מראול בעונה שעברה) פורטיטו וגוטי, אבל זה לא יקרה אז תאוריה יותא הגיונית ראול ורנאלדו ומחליפים מוריאנטס וגוטי (כנראה שמוריאנטס יעבור לבינואר וזה יתן יותר הזדמנויות לפורטיטו)

8. Reyes Member

פורטיליו ולא פורטיטו...

9. שגיא Guest

פורטיטו?
    אתה בטח מתכוון לפורטילו, לא נורא

בכל אופן,מוריינטס משום מה לא מוערך במדריד, למרות שילוב הפעולה המצויין שלו עם ראול.
    מוריינטס הוא חלוץ מצויין, שיכול להצליח בכל קבוצה באירופה, הרקורד שלו בנבחרת הוא מצויין, וחבל שרק בגלל רונאלדו גם הנבחרת תפסיד.
    גם כשהוא שיחק, גם כשהוא עלה מהספסל, הוא שיחק טוב מאוד ותרם הרבה לריאל.
    הייתה צריכה להימשך הרוטציה בינו לבין גוטי.

במקום לשמור על הסגל הקיים, ריאל צירפה את רונאלדו, ואני חושב שבמשחקים הקרובים גוטי עוד יפתח על חשבונו, בריאל כל הזמן נוהגים להזכיר את הפציעה של רונדלו, ואת זה שהוא עדיין לא בכושר משחק ל90 דקות, וזה נכון לעכשיו הסיבהתירוץ, שיתנו לגוטי המצויין לשחק.
    אני לא פוסל אפשרות שכבש בשנה הבאה יבוא עוד תותח לריאל וגם הקריירה של גוטי תתחיל לדעוך, כמו זאת של מוריינטס, שיעזוב בוודאות את ריאל, עוד השנה.

10. Rossoneri Member

איפה בכלל השאלה? גוטי משחק מאחורי ראול, ולא לצידו. מדי פעם הוא עושה הרצות קדימה ומתחלף בעמדתו עם ראול שיורד מעט אחורה לצידו של זידאן.
    רונאדלו ללא ספק רכש גרוע, שחקן בלי לב, בלי נשמה, לא היה ולא יהיה סמל. (אבל יכולת? ללא ספק יש).

11. Rossoneri Member

הידעתם שראול גונזאלס, חלוצה של ריאל מדריד גדל באתלטיקו מדריד וחצה את הכביש בגיל 17 לאחר ריב עם המאמן והמלצתו של אביו?

12. Reyes Member

לא, לא ידענו...
    תגיד, אתה חושב שאנחנו עד כדי כך אהבלים?

והוא עזב את אתלטיקו גם בגלל פירוק מחלקת הנוער שלה.

13. Fernando Cavenaghi Member

מאז שהוא היה ילד היה ריב בין אתלטיקו לריאל מי יקבל את הכשרון הצעיר וכמובן שאתלטיקו זכו עד שהוא עזב ליריבה העירונית ובאתלטיקו שונאים אותו בערך כמו שבבארסה שונאים פיגו הבוגד.

14. איקר קסיאס Member

גוטי... יש לנו כולה שלושה שחקני בית שאפשר לקרוא להם ברמה של הרכב ראשון חוץ מהצעירים, כדאי שנשתמש בשלושתם.