גדול!!!! רשימת המשחקים לעונת 2003-2004:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏25/6/03.

1. Ilan Member

כן כן... משחק העונה של הפורום כבר במחזור הראשון!!! מכבי חיפה-בית"ר ירושלים, מחזור ראשון! בקריית אליעזר.
    מכבי ת"א תשחק נגד אחי-נצרת.
    הפועל ת"א אצל סכנין בדרבי המגזר.
    בני יהודה-נתניה.
    מכבי פ"ת-הפועל ב"ש.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד פרטים:
    במחזור השני צפויים עוד מספר משחקים גדולים: הפועל ת"א תארח את מכבי חיפה, הפועל פ"ת תארח בדרבי העירוני את מכבי פ"ת, בני-יהודה תארח את מכבי ת"א ומכבי נתניה תשחק בבית מול בית"ר ירושלים. יתר המשחקים: הפועל ב"ש - בני סכנין, נצרת - אשדוד.

המחזור ה-3:
    בית"ר ירושלים - הפועל ת"א
    מכבי ת"א - מכבי נתניה
    מ.ס. אשדוד - בני-יהודה
    מכבי פ"ת - אחי נצרת
    בני סכנין - הפועל פ"ת
    מכבי חיפה - הפועל ב"ש

משחקים מרכזיים נוספים בסיבוב הראשון: הדרבי התל-אביבי יתקיים במחזור ה-9, ובו תארח הפועל ת"א את מכבי. מכבי חיפה תארח את מכבי ת"א במחזור ה-7, ומחזור לאחר מכן תארח האלופה את בית"ר ירושלים. משחק מסקרן צפוי במחזור ה-6, בו תארח אחי נצרת את בית"ר ירושלים. במחזור ה-4 יהיה מפגש העולות, ודרבי המגזר הערבי, כשנצרת תהיה המארחת. בשבוע שלאחר מכן תארח סכנין את בני-יהודה.

ב-9 וב-16 באוגוסט יתקיימו שני מחזורי גביע הטוטו, שלוחות המשחקים שלהם עדיין לא פורסמו. התאריכים והסיבוב השלישי של ליגת-העל ייקבעו ביום שני בישיבת המזכירות של ההתאחדות לכדורגל.

4. ליהי Member

אילן הבדיחה על המגזר בכלל לא מצחיקה אנחנו לא ערבים יותר,אנחנו פשוט לא קיימים! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    בני יהודה נתניה הכי מעניין אותי...אני רוצה לראות איך יראו בני יהודה של העונה הבאה. :twisted:

5. Reyes Member

ליגה לאומית - מחזור ראשון:

הפועל ירושלים נגד הפועל חיפה, קרית-גת - הפועל ר"ג, הכח - ראשל"צ, מכבי הרצליה - צפרירים חולון, נצרת עילית תארח את רעננה, וכפר סבא - קרית שמונה.

6. Ilan Member

תגיד, להתמוגג זה שורש מגג או מוג? זה מגג נכון (רוי איפה אתה שצריך אותך).
    עריכה: לא משנה, זה שורש מוג, כי בבניין קל זה מג.

7. קופירוק Member

וורן וורן לחמם מנועים.... אני כבר מתכנן מה לכתוב...ממממ יש פה נייס סטורי...אני לא אשתף. :twisted:

8. AFC Member

מדהים... מי ציפה לזה... המשחק הראשון יהיה בקרית אליעזר, פשוט מדהים!

מצד אחד קשה לדמיין את מכבי חיפה פותחת את העונה בהפסד, מצד שני - אסור לשכוח את הרקורד המצוין של בית"ר מול מכבי חיפה, ואת ההיסטוריה של אלי נגד חיפה כשאימן בבית"ר (ניצח בקלות בבית ובחוץ).

מכבי חיפה נחלשת, בית"ר ירושלים מתחזקת... אני מלא אופטימיות. אבל אין לי מושג איך הקבוצה נראית, כך שתשכחו מכל התערבות שהיא.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מי ראה,אבל אני ראיתי שהמשחק שהוא אולי הטעון ביותר,יהיה דווקא במחזור האחרון...

10. Ilan Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    תנו לי להתאושש שנייה (מה השורש של להתאושש? אשש :) )..
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתם קולטים? בית"ר "התחזקה", חיפה נחלשה...! אוי וידוקה אתה מצחיק. אם אתה אומר שבית"ר התחזקה, שבפועל טרופית היא לא יכולה לקנות לשחקנים שלה, אז זה עצוב. ביינתים חיפה היחידה שמתחזקת ולא מקצצת בצורה כ"כ דרסטית והיא נחלשה? אוי אתה דפוק.

11. AFC Member

ז'אטואוטס, חרזי ורוסו עוזבים את מכבי חיפה מצד אחד.
    בית"ר מחתימה שחקנים צעירים (דניאל היידמן, ברק יצחקי), ונפטרת מהגרועים, מצד שני.

לא יודע מה איתך, אילן, אבל אני הייתי בודק האם פג התוקף של התרופות שלך.

12. Thierry Henry Member

מכבי חיפה החתימה מספר שחקנים, כגון דנטה לופז (הוחתם, נכון?), כנראה גם חורחה בריטס. רוסו עדיין לא עזב (לפי מה שאני יודע), ולדעתי גם לא יעזוב. חרזי נשאר. אז בעליל רק ז'וטאוטס עזב. זביטי גם רצוי ע"י הקבוצה, גם נימני.
    בית"ר - ?? ברק יצחקי היה שם, ז'אן טלסניקוב לא "נלהב" להישאר.
    מה שקרה בשנה האחרונה היה מזל לשמו. מכבי חיפה תביס את בית"ר במחזור הפתיחה (לדעתי).

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דניאל היידמן!!!אולי לא...אני כבר רואה את זאנו משתין במכנסיים ואת דנטה לופז חוזר לפארגווי..
    עם כל הכבוד על הניצחונות שלכם עלינו...אל תשכח שגם אם חיפה תשחק עם ההרכב השני שלה היא הרבה יותר טובה מביית"ר..וחוץ מזה חיפה רק התחילה לקנות..וביית"ר כבר סיימה[אלא עם פני-ג'ל יגייס כרגיל עוד כמה מליונים מדומים ועוד פרייארים ילכו להאמין לו..]

14. Don p1 Member

אוי קרעת אותי, בפעם הראשונה אילן אני אתה!

ובכלל מחזור ממש מעניין, ומי יתן ונצחק על החיפאים כבר על המחזור הראשון!

15. AFC Member

די, זה לא פייר!
    הוא העתיק ממני! אני המצאתי את זה!

טוב, לא משנה, אני ממילא לא אתה.

ואל תדאג, פיימן... הם כל כך בטוחים בעצמם... בדיוק כמו לפני אותו משחק במחזור ה-7 בעונה שעברה בטדי...