גברי לוי - עוזב או נשאר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏22/9/02.

1. יוגב אסולין Guest

ניראה לכם שגברי לוי באמת התייחס לכל גל האשמות שיש נגדו והחליט לקחת את האחריות על עצמו ולפרוש היום סופית מהתפקיד של יו"ר התאחדות לכדורגל? אם כן מי ניראה לכם ראוי להחליף אותו ולמה...?

לפי דעתי גברי לוי כן יעזוב היום בגלל שאם עכשיו הוא ישאר זה יהיה למעשה לעשות מאיתנו מאין צחוק של סתם מרח יותר מידי זמן את כל האוהדים בארץ...
    לפי דעתי מי שאמור להחליף אותו צריך להיות מישהו שמבין בכדורגל הישראלי... ואולי אני יגזים אבל לא הייתי פוסל אפשרות של שגיא כהן או פרשן אחרת מהרמה הגבוה.. אני פשוט לא רואה מישהו אחר יותר מתאים..

2. יעקובו Member

נראה לי שהוא ישאר הרי יש לו את התפקיד הכי טוב במדינה ולא נראה לי שהוא

יוותר כל כך מהר על תפקיד כזה

3. נRגיLה Member

לדעתי גברי לוי יודיע היום שהוא נשאר.
    לא נראה לי שהשמן הזה יעזוב אותנו בזמן הקרוב :!:

4. Uli Uli Member

גברי לוי הודיע שהוא נשאר בתפקידו!
    אני חושב שהוא היה צריך להישאר כי הוא טוב בתפקיד שלו והוא לא אשם במקרה קל רובי שפירא, מני לוי, ישארל כהן ופרשת השופטים.

5. AFC Member

"גברי לוי עושה עבודת קודש לליגה".

מה אתם אומרים על השורה הנ"ל :

א. מי הטמבל שאמר את זה??????
    ב. יש משהו בדבריו
    ג. אני לא יודע
    ד. צודק.

אני רוצה להאמין שכולכם בחרתם ב-ד'.
    גברי לוי, בכך שהוא מתפטר, עושה עבודת קודש לליגה, כדברי מאיר פניג'ל.
    כל כך הרבה לבבות מלאי תקווה בעקבות ההתפטרות, כל כך הרבה שמחה, הליגה נראית מצויין ותחרותית, השחיתות תפסיק ו..מי יודע? אולי הוא באמת יתפטר.

אבל כל זאת אשליה.
    גברי לוי ימשיך למצוץ את דמו של הכדורגל הישראלי, להרוס, להחריב, להשחית ולקלקל עד הסוף. הוא ידאג שמכבי חיפה תעלה שלב, הוא ידאג שהיא תיקח אליפות, הוא ידאג שהקבוצה של גיא לוי תקבל פרוטקציות, הוא ימשיך להיות דיקטטור והוא לעולם לא יפרוש, רק שהפעם, הוא יקבל על זה משכורת.

6. AFC Member

רק עכשיו אני יודע זאת, ואתם רואים שצדקתי.

7. Pasquale Member

תגיד? זה שאנחנו נתנו לכם בראש לפני שנה 3-2 בדקה האחרונה אתה כועס עלינו?
    אפילו אני לא שונא את מכבי ת"א כמו שאתה שונא את מכבי חיפה!

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אותו..ככה זה שמתוסכלים.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

בקשר לגברי לוי..זה היה ברור..כמו כל דבר אצלו הכל נעשה בחובבנות ועם שקרים..
    זה היה ברור מההתחלה שהוא לא יתפטר והכל הוא עשה כדי לחזק את המעמד שלו..
    ועכשיו אם מישהו יגיד לו להתפטר הוא יכול להגיד רציתי אבל לא נתנו לי...

9. ג'רי בית הלוי Member

לא אשם במקרה רובי ז"ל? אם היה לו קצת שכל הוא היה רואה מה קורה לרובי, תומך בו כלכלית ומספיק את השיגעון הזה של הכסף הגדול

לא אשם במקרה מני לוי? אם הביקה המגוכחת הזאת הייתה עומדת בסטנדרטים המינימלים הנדרשים למדינה מותוקנת, אולי הם היו מגלים מה שיש למני. מי אישר את הבדיקה הזאת? אכן- אדון לוי גבריאל.

מה בדיוק הוא תרם לכדורגל הישראלי? את החוזה המצחיק עם ערוץ הספורט? הוא ידע שתוך שנתיים הם לא יוכלו לעמוד בזה!

את השידורים הנפלאים שעומדים לרשותינו העונה? את המגזין המדהים "ראשון בשער"?

את ההצלחה ה"מסחררת" של הנבחרת בכל הקמפיינים שהיו תחת שילטון הרודנות של גברי לוי?

את הכסף הגדול שנכנס לכדורגל, אבל לא קידם דבר וחצי?

את התשלומים המוזרים ששולומו לקבוצה של בנו של המאמן, כאשר היא ירדה ליגה, ועד אז לא נשמע עליהם דבר וחצי?

את העמידה האיתנה לטובת הפועל חיפה במאבק על ההקפאות, והנטישה התמוהה של אותו מאבק בדיוק כשסיים בנו את תפקידו בקבוצה?

את המריבות המטופשות עם כל העסקנים בכדורגל?

את הביזיונות בכל מה שקשור למכרזים, או יותר נכון האי-מכרזים, אשר התבטאו בזה שב"מקרה" זכתה חברת הפרסום של האדון משה תאומים בחושה פרסום לליגה בלי מכרז? או במסירת זכיונות השידור לחברת צ'רלטון בלי שום מכרז, ובלי שום תנאים?

את כל אלה הוא תרם?

10. RVN Member

איזו הפתעה הוא נשאר, הרי זה היה ברור שהוא לא ילך, הכל היה רק תרגיל מסריח אחד גדול.

למה אנחנו למה אנחנו חייבים להישאר תקועים איתו עד 4 שנים. למה!!!!!

11. יעקובו Member

לניצן תרשה לתקן אותך במספר דברים:

רובי שפירא:גברי לוי לא רואה חשבון ולא נראה לי שהתפקיד שלו לתמוך כלכלית בבעלים פרטי של קבוצה ועוד שזה נתן ערבויות

מני לוי: הבדיקות הרפואיות והסטנדרטיות לא נקבעים על ידו מה הוא נראה לך רופא
    הוא לא קובע בדיקות רפואיות וזה לא התפקיד שלו

החוזה עם ערוץ הספורט:גברי השיג עבור הכדורגל הישראלי את החוזה הכי טוב שמישהו יכל לחלום עליו והוא לא ידע מראש שערוץ הספורט יעשה קומבינות כדי לצאת מהחוזה ולהעביר ל 5+

הערוץ הראשון: נראה לך שהוא קובע מה יהיה בתוכנית ואת איכותה

הצלחת הנבחרת: אפשר לחשוב שלפניו היתה לנו הצלחה הוא מינה מאמן ותמך בו עד הסוף כמו שצריך להיות

תמיכה במאבק ההישארות ל הפועל חיפה: למה נראה לך שהוא צריך לתמוך ולהיאבק כדי שהפועל חיפה תישאר הרי הוא אמר מראש שלא יעשה כלום כל עוד אין הוכחות וכך עשה

לגברי לוי לוי יש מגרעות אבל אין צורך להאשים אותו בדברים שלא באשמתו גם אם הקבוצה שאתה אוהד ירדה ליגה

12. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה צפוי שהוא ישאר כמו שהיה צפוי שרביבו יחזור לנבחרת.
    ואם כבר אז- מודי בר און ליו"ר הליגה :wink:

13. ג'רי בית הלוי Member

רובי שפירא: לא אמרתי שגברי הוא רוא חשבון, אמרתי שכל ילד יכל לראות שרובי היה במשבר, אז האדון לוי גבריאל היה יכול לתמוך קצת ברובי ובשאר בעלי הקבוצות המתוסבכים(לא כולם מליונרים כמו שחר ושות')

מני לוי: הוא היה צריך שתהיה לו הבנת בסיסית, ואם לא אז הוא צריך למנות מישהו שמבין בזה

הצלחת הנבחרת: אמנם לא הייתה לנו הצלחה עד אז אבל זה היה יותר ממה שעכשיו, והיו"ר לא התפאר כ"כ בהישגים הנפלאים שהוא עשה

תמיכה במאבק ההישארות של הפועל חיפה: אני יודע שהוא לא צריך לתמוך, אבל אם הוא כבר תומך שלא יפסיק באותה שניה שהבן שלו עוזב את הקבוצה הזאת

ערוץ 1: הוא יודע טוב מאוד מה היכולת שלהם ומה הכלים שלהם והם היו צריכים להפיק פיילוט כדי להראות שזה מספיק טוב

ובמידה שלא שמת לב אני אוהד את מכבי ת"א

14. Ilan Member

איך נילסן אמר... "להצלחות יש הרבה אבות, לכישלון יש אב אחד"...
    ואצלנו זה כ"כ נכון... אתם ישר מאשימים את גברי בכל- דבר רע בכדורגל שלנו...
    אבל זה הריי ברור שאם הוא היה פורש ישר הייתם אומרים - " איך אנחנו מתגעגים לגברי"... אתם לא קולטים שאין לגברי מחליף עכשיו? מי יחליף אותו?
    גברי מבחינת כדורגל שיפר אותנו מאוד... הבעיה שיש לו גם קצת פרשיות ובעיות שאיתם הוא צריך להתמודד ולהשתפר- אבל מבחינת כדורגל אני לא רואה עוד מישהו שכ"כ קידם אותנו...
    גם יש לו קשרים עם אנשים באופ"א ואם מישהו יכול להחזיר לישראליות את הבית זה רק הוא...

אני מקווה שהוא יפסיק עם כל השטויות שהוא עושה ואז הוא יהיה בכלל יו"ר מצויין... אבל אתם מאשימים אותו בכל הזבל של הכדורגל הישראלי... ואתם טועים טעות חמורה... למשל מני לוי- מה הוא אשם??? זה כ"כ טיפשי להאשים אותו! מה הוא בודק את השחקנים של מכבי??? זה הריי ברור שמני לוי ידע שהוא עם בעיות בלב - וזה האחריות שלו!
    או למשל רובי שפירא- מה אתם רוצים שהוא יתן לו כסף ? איזה טימטום- הריי אם הוא היה נותן לו כסף כולכם פה הייתם קופצים ואומרים- "מה הוא נותן כסף לאגודה מסויימת!!! הוא סתם מושחט"...

לסיכום... זה שטויות ואם הוא היה מתפטר היינו חוזרים 10 שנים אחורה עם הכדורגל שלנו.

15. ג'רי בית הלוי Member

אני לא אומר שהוא היה נוצן לו כסף, אלא שהיה נותן הלוואה לקבוצה, ואם לא אז שהיה מגביל קצת את השיגעון הזה של הכסף בארץ....

ואני חותם לך עכשיו שברגע שגברי עוזב אני פותח במחולות ואם אני אומר שאני מתגעגע אליו, אתם משנים את הכינוי שלי לניצן הבן-זונה