בשקט בשקט בארסה עם פער של 10 נק',וריאל חוזרת(?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Barcik, ‏20/1/06.

1. Barcik Member

הסיבוב השני של הליגה יוצא לדרך, במחזור שישחזר את מפגשי יום המשחקים הראשון. במוקד המחזור, בארסה וריאל תארח את אלאבס וקאדיז בהתאמה, במשחקים שצריכים בלי הרבה דרמה להשאיר את הנקודות בבית. בצד הקטלוני של ספרד, בארסה תנסה להתקרב לשיאה ההיסטורי של ריאל מדריד, ואילו האחרונה תנסה לשמור על רצף התוצאות הטובות שהחל לאחרונה. עוד במחזור ה- 20, ריאל סוסיאדאד תארח את אתלטיק בילבאו בדרבי הבאסקי המסורתי. במחזור הראשון, בילבאו ניצחה 0-3, מה שהיה הנצחון היחיד של בילבאו בליגה עד המחזור ה- 16. שתי הקבוצות נמצאות במצב לא נעים, ובמשחק הזה יש הרבה יותר מאשר יריבות היסטורית. עוד במחזור, ויאריאל תשחק מול אוסאסונה, סראגוסה ואתלטיקו ישחזרו את מפגש הגביע ביניהן באמצע השבוע, וולנסיה תתארח אצל בטיס.

שבת

סראגוסה - אתלטיקו מדריד (21:00)
    ריאל מדריד - קאדיז (23:00)

ראשון

ויאריאל - אוסאסונה, 18:00
    בטיס - ולנסיה, 18:00
    דפורטיבו - מיורקה, 18:00
    חטאפה - אספניול, 18:00
    ראסינג - סביליה, 18:00
    מלאגה - סלטה, 19:00
    ברצלונה - אלאבס, 20:00
    ריאל סוסיאדאד - אתלטיק בילבאו, 22:00

2. Engel Del Madrid Member

ריאל נגד האנדלוסים החלשים :

מוזמנים למשחק :

שוערים : קסיאס,קובניו (דייגו לופז פצוע וייעדר כחודש וחצי).
    הגנה : רוברטו קרלוס, סרחיו ראמוס,הלגרה,סיסיניו,פאקו פאבון,מחייה וראול בראבו.
    קישור : גוטי, זידאן, רוביניו, גראבסן.
    התקפה : בפטיסטה,סולדאדו,קסאנו.

הרכב משוער :

קסיאס
    רוברטו קרלוס סרחיו ראמוס הלגרה סיסיניו
    גראבסן
    רוביניו גוטי זידאן בקס
    בפטיסטה

3. Raulito Madridista

ברצלונה צפויה לנצח בקלות למרות חסרונו של סמואל אטו. לארסון הוא מחליף שמסוגלת לתת את הגול. אלאבס למרות הניצחון הגדול בריאזור תצטרך לחפש את הנקודות שלה במקום אחר. למרות ה0-0 הטוב מאוד שהיא השיגה במחזור הראשון אני בטוח שתוצאה כזו לא תחזור. מצד שני עבור ברצלונה, רונאלדיניו ייצטרך להיות טוב כי לא יהיה לו את אטו.

אני מקווה שריאל תמשיך את התקופה הטובה. קאדיז היא לא קבוצה שמסוגלת לנצח אותנו בברנבאו, אבל בעונה הזאת הכל יכול להיות. בכל מקרה זיזו וקרלוס חוזרים להרכב, וההתלבטות היא האם לשח' עם הלגרה או גראבסן בקישור. ריאל תיהיה חייבת לרוץ כמו נגד סביליה ולא לרדת מהדבשה.

בטיס תשחק נגד ולנסיה במשחק שהיה יכול להיות מעניין, אבל בעונה חלשה של בטיס הנקודות יהיו של ולנסיה לדעתי.

אני רואה עוד הפסד של אוססונה הפעם לויאריאל, שלא הלך לה בשבועיים האחרונים כמו שצריך.

מקווה להפסד של לה קורוניה שנמצאת בכושר טוב, ושריאל תעפיל למקום השלישי, על חשבון ולנסיה. בקשר ללה קורוניה, אני לא רואה אותה מאבדת נקודות פעמיים רצוף בריאזור לקבוצות חלשות.

4. EL Capitan Member

הסיבוב השני נפתח. יש הרבה קבוצות, שירצו שהסיבוב השני יהיה כמו השני, ויש כאלה שירצו לשכוח את הסיבוב הראשון ולהתחיל דף חדש.

מחר הדרבי הבאסקי הגדול, באנואטה ירצו לראות נקמה על התבוסה של ה3-0 מהמחזור הראשון. קלמנטה, דווקא במשחק כה חשוב (וכמובן שאני לא מתכוון רק בגלל מאבק ההשרדות), יערוך שינויים במרכז ההגנה.

היום סארגוסה תארח את אתלטיקו מדריד, לאחר שזו הודחה על ידיה בשמינית גמר הגביע בשבוע האחרון. אתלטי החדשה של פפה מורסיה רוצה הפעם גם להשיג את הנקודות, ופפה מורסיה משדר בטחון: "ננצח את המשחק הזה". עוד היום- היריבה ממדריד תרצה להמשיך את הפורמה האחרונה שלה נגד קאדיז, ותייחל לסיבוב שני הרבה הרבה יותר מוצלח מהראשון.

בארסה במשחק הראשון ללא סמואל אטו, שמסתדר מצוין גם מחוץ לבארסה והוא הראה את זה היום עם שלושער במדי נבחרת קמרון, תהיה עם מקסי בסגל לקראת המשחק נגד אלאבס. בארסה בקאמפ נאו לא אמורה להתקשות, כמו שהיא התקשתה במחזור הראשון, והיא אמורה להגדיל את הרצף שלה ל18 ניצחונות רצופים. אלא אם כן, חסרונו של הקמרוני יהיה מכריע. מקסי ולארסון כבר מוכנים. רק חבל שאוליבה, המאמן החדש של אלאבס, חי בסרט ומשלה את עצמו: "נעשה בעיות לבארסה".

אוסאסונה, הפתעת הסיבוב הראשון, תתחיל את הסיבוב השני במדריגל ותנסה לסיים את העונה כמה שיותר גבוה. ואחרי הסיבוב הראשון החלומי, עם האוכל בא התאבון לעוד. ברנרדו רומאו מבהיר: "לא השגנו 39 נקודות במקריות", אבל לכולם ברור שזה הישג סנסציוני, ואף אחד לא יהיה מוכן לשים כסף שהקבוצה הבאסקית מפמפולנה תסיים את העונה באותה מיקום שסיימה את הסיבוב הראשון, במקום השני, שנייה רק לבארסה. והמארחים יהיו מאד שמחים להוריד את אוסאסונה לקרקע, אחרי שנשמעה כלפיהם לאחרונה ביקורת רבה, בשל הסיבוב הראשון המאכזב בליגה, בו ויאריאל לא הציגה את אותו כדורגל אטרקטיבי שהציגה בעונה שעברה.

בתחרות הספורטיבית על הקבוצה הבכירה של מחוז ולנסיה, תחל מחר ולנסיה במנואל רויז דה לופרה של בטיס, את הסיבוב השני. ואיזה משחק צפוי להיות לנו- בטיס אחרי ההפסד הבייתי הכואב, 1-0 לריאל מדריד , מהטעות הכל כך שטותית של דובלאס, תחזור לליגה לקרבות ההשרדות. בטיס, דווקא בעונה היסטורית, שבה השתתפה לראשונה בתולדותיה בליגת האלופות, נקלעה למצב קשה מאד בליגה ותנסה להמשיך את הניסיון שלה לצאת מהמצב הזה בסיבוב השני. ויש מצב שנראה בסיבוב הזה את לופרה חוזר לראות את המשחקים של הקבוצה מהיציעים.

עוד מחר- דפורטיבו תרצה להמשיך את הסיבוב הראשון המצוין שלה מול מאיורקה, שתנסה לנצל את הכשרון שלא בא לידי ביטוי בסיבוב הראשון, עם תוספת של החיזוק שהגיע בחלון ההעברות; חטאפה המפתיעה תייחל לעוד סיבוב כמו הראשון, ותנסה להתחיל את הסיבוב ברגל ימין, בבית מול אספניול המאכזבת; ראסינג תפתח את הסיבוב השני ללא הרבה מאד שחקנים, מה שייאלץ את פרסיאדו לפתוח בהרכב משני, עם קבוצה חדשה לגמרי, וכל זאת מול סביליה החזקה; מלאגה תפתח את הסיבוב השני במשחק גורלי לעתידו של טוניו טאפיה, מול סלטה המפתיעה, שחזרה לפרימרה העונה והצהירה בסיבוב הראשון על כוונותיה לחזור להיות קבוצה גדולה על המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/06
  5. Yeste Member

בהחלט רואים שחל שיפור מסוים באתלטיקו מאז שמורסיה מונה למאמן. זה בעיקר מתבטא באחוזי אחזקת הכדור ,אספקט שבו אתלטי הייתה ירודה ביותר כשבינצ'י אימן את הקבוצה.

בינתיים, מקסי מעלה את אתלטי ליתרון בלה -רומרדה .
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/enero/21/1.Xxxhttp://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/enero/21/2.Xxx
    נראה כמו יציאה אומללה של סזאר.

6. city Member

גול גדול של רוביניו. פשוט רואים עליו שיש לו טכניקה, הבעיה היא שהוא מראה את זה רק מדי פעם. אם אני מאמן ריאל, המטרה העיקרית שלי היא לגרום לרוביניו להראות את היכולת הטובה שלו יותר. לא יודע אם זה יקרה בעזרת פסיכולוגיה, טקטיקה, אולי סתם מזל, מה שבטוח הוא שאם רוביניו יחזור לשחק כמו שהוא שיחק בסנטוס ריאל תיראה הרבה יותר טוב.

7. Barcik Member

אם אני מאמן ריאל, אני מבין שאני לא יכול לזרוק עליו את כל האחריות ולהעלות אותו בכל משחק רק כדי להצדיק את הרכישה כמה שיותר מהר. רוביניו צריך לקבל קצת (הרבה) ספסל, צריך יחס של שחקן בבנייה, לא כוכב מוגמר. מצד שני, אם אני מאמן ריאל, אין לי מילה של ממש בנושא.

8. eman Member

בוריס הייתי אומר שהגזמת קצת.אני מאמין שאם קארו היה רוצה הוא היה מספסל את רוביניו בלי בעיה,אבל לאור היכולת הטובה שלו במשחקים האחרונים(במיוחד אתמול) אין סיבה לספסל אותו והוא נכנס לקצב של הליגה הספרדית בצורה טובה ומתחיל להראות את היכולות האמיתיות שלו.

9. EL Capitan Member

תראו, בעיקרון זה תלוי בדרך של המאמן. יש מאמנים שהיו נותנים לרוביניו להכנס לאט לאט, ושיגיע הזמן לדעתם הוא יהפוך להיות שחקן הרכב ושחקן מוביל. מצד שני, יש מאמנים שהיו נותנים לו כמה שיותר דקות משחק, או במילים אחרות- מקום בהרכב הפותח.

(לא ראיתי את המשחק אתמול, למה הייתי סחוט אש, ככה שאין לי מה להגיד על המשחק)

פפה מורסיה כנראה ידע שאתלטי צריכה בטחון כדי להאמין ולהתחיל לשחק כדורגל כמו שצריך, וכפי שאמר, התוצאות והניצחונות יגיעו אם אתלטי תמשיך לשחק כפי שהיא שיחקה נגד בטיס. ואכן, אתמול אתלטי ניצחה 2-0 את סארגוסה, והניצחון הזה עשוי להחזיר את אתלטי למסלול ולדרך הנכונה לחלק העליון של הטבלה. מה שמדהים זה שהפעם גם השופט היה עם אתלטי, ואיטוראלדה גונזאלס עזר לאתלטי להשיג ניצחון, שעפ"י ה'אס' "נותן אוויר לאתלטיקו".

אוליבה: "הנקודה החלשה של בארסה יכולה להיות הבטחון שלה". כמובן, אוליבה מעלה את התחושה שהיה ניתן להרגיש במשחקיה האחרונים של בארסה, עודף הבטחון העצמי שלה. אבל ב'אס' העלו נקודה אחרת- בארסה תרצה להוכיח, וכמובן שבעיקר מקסי ולארסון, שהחסרון של אטו לא משפיע עליהם.

ה'אס': המשרה של אמורטו נמצאת בסכנה, אם ריאל סוסיאדד לא תנצח היום באנואטה בדרבי הבאסקי הלוהט נגד בילבאו.

אוסאסונה המדרדרת ו-ויאריאל הנמצאת במשבר, ינסו לנצח היום לראשונה בשנת 2006.

10. EL Capitan Member

היום ולנסיה תתארח במנואל רויז דה לופרה, שתי הקבוצות נותנות כבוד אחת לשנייה ויודעות שזה הולך להיות משחק קשה. אדו: "ולנסיה היא הטובה ביותר אחרי בארסה". קיקה: "בטיס הייתה בהסחת הדעת של הצ'מפיונסליג והיא הסתבכה בליגה מאד מסובכת. אבל אם היא נכנסה בעונה שעברה לאירופה, היא לא יכולה להיות קבוצה רעה. ולכן, יש לנו דאגה בקשר למשחק וכבוד לשחקנים של בטיס".

אחרי ההפסד המאכזב בגביע, בטיס חוזרת לליגה ותהיה חייבת לעשות את ההפרדה, כדי להמשיך את ההתאוששות שלה. חואקין, שמתחיל לחזור לעצמו, יוביל את בטיס בקישור ההתקפי ביחד עם טארדלי ורוברט, שצפויים לפתוח ביחד בהרכב. אלברטו ריברה, שנמצא בירידה בכושרו וביכולתו, יירד לספסל וקאפי יפתח שוב בהרכב, הפעם מעט יותר מאחורה. ורלה ולמבו נמצאים מחוץ לסגל (החלטה מקצועית), אבל הפצועים שיחזרו לסגל יהיו ריבאס, קונטרראס וקטסלני.

בולנסיה בראחה ואיימאר חוזרים לשחק, וקלייברט ממשיך להיות מחוץ לסגל. רגיירו, שהיה על סף חתימה בבטיס ובסוף לא חתם, אמור להמשיך לקבל את הקרדיט בהרכב, אחרי שהרשית במשחק הגביע השני נגד דפור ולפני שבוע בליגה. רגיירו ישחק בצד שמאל, כשבצד ימין ישחק אנגולו.

הרכבים משוערים:

בטיס- קונטרראס: אוסקר לופז\מיי, חואניטו, ריבאס\מיי, לואיס פרננדז: ארזו\אסונסאו, קאפי: חואקין, רוברט, טארדלי ואדו\דני.

ולנסיה- קאניזארס: מיגל, מרצ'נה, מורטי, ראול אביול: אלבלדה, בראחה: רגיירו, אנגולו, איימאר\מיסטה ו-וייה.

11. valeron Member

אתלטיקו מנצחת בסופו של דבר 2-0 ב'רומרדה', משחק גדול של אתלטיקו שממשיכה במגמת השיפור, היא מתחילה להראות טוב אם המאמן החדש פפה מורסיה, מקסי רודריגז כבש את הראשון, טורס כבש בפנדל אחרי עבירה על מקסי, אחרי 5 דקות נפסל גול חוקי של טורס

http://img11.imageshack.us/img11/4453/72075060847d8g7ud.Xxx

יופי של משחק ברומרדה, גם סארגוסה החמיצה מלא במיוחד אברטון, סאביו ודיגו מיליטו.

והשאלה הגדולה, האם אתללטיקו מדריד חוזרת?

הבעיה של ריאל מדריד: דיוויד בקאהם, הוא מאבד כל כך הרבה כדורים, הוא כל כך לא מתאים לכדורגל הספרדי, כל שחקן דרום אמריקאי טיפוסי(מדינה, אסטוניוף) טכני ממנו, הוא הורס לריאל אין ספוק התקפות, זה לא חדש, אבל סתם בשביל הידע.

לא הגיע לקאדיז להפסיד, היא באה ושיחקה כדורגל נפלא בברנבאו ובדקות מסוימות לא נפלה מריאל מדריד, ריאל ניצחה בשתי שערים ממצבים ניחיים ורגע של קסם של רוביניו.

היתי חייב לתת את דעתי על המשחקים, כי אף אחד אחר לא עושה אתזה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/06
  12. Raulito Madridista

בקשר למשחק של ריאל מדריד, אני שמח כי ניצחנו 3-1, אני תמיד שמח שאנו כובשים שלושה שערים, ובנוסף המומנטום לא נעצר. מה שלא אהבתי, היה זה שקאדיז הייתה דומיננטית מדי וריאל לא רצה כמו נגד סביליה. אני חושש התצוגה של ריאל נגד סביליה היא חד פעמית, שפשוט כל דבר הצליח בהתקפה. ההגנה עדיין לא משהו ולספוג 21 שערים בחצי עונה זה מחזיר את ריאל אחורה והרבה. גראבסן שוב היה בינוני מאוד וגארסיה בטח שלא עדיף עליו. אני מאוכזב שלא היינו מסוכנים כלכך, אבל עם גולים כאלה לא נורא. 2 בעיטות חופשיות מהסרטים וגול גדול של רוביניו.

אתלטיקו מדריד נקמה בסארגוסה על ההדחה מהגביע ואולי היא יוצאת לדרך חדשה. ניצחון שהרחיק אותה מהתחתית.

תגובה מפורטת על שאר המשחק, בהמשך.

13. Mourinho Member

איזה מחזור(!!!!),

ויאריאל מנצחת 2-1 את אוסאסונה, אוסאסונה עלתה להיתרון 1-0 משער של הכשרון הצעיר ראול גארסיה, ויאריאל לחצה ולחצה וקיבלה 2 פנדלים, ריקלמה כבש וצימק 1-1, אחרי 10 דקות ויאריאל קיבלה שוב פנדל מעבירה על גוואירה, ריקלמה לא טעה וניצח לויאריאל את המשחק, אוסאסונה יורדת למקום ה-3, ויאריאל בלי הרכש החדש גיז'רמו פרנקו עולה למקום ה4.

ולנסיה עולה למקום ה-2 ומתקרבת לבארסה, הפער רק 7 נקודות. דוויד וייה הנפלא כבש לולנסיה צמד, שערו ה14 העונה. ולנסיה נראת מצויין, בטיס בתחתית.

http://img355.imageshack.us/img355/3286/7105fc.Xxx

תוצאה מדהימה מגיעה מהקוליסאום אלפונסו פרז, חטאפה מביסה את אספניול 5-0(!!), צמד של גוייסה המצויין, וצמד של המגן השמאלי(!) האדיר מריאנו פרנייה(אחד גולאסו מרשים), ועוד אחד של גבילין, ניצחון מדהים לחניכיו של שוסטר.

עוד משחק טוב בסרדינרו, דודו אוואט מוציא 3 שערים מהרשת, סביליה מנצחת 3-2 את סאנטנדר, משערים של קנוטה וצמד של מרסקה, לראסינג: חואנלו ומלו.

דפור עלתה להיתרון 2-0 משערים של ואלרון וטריסטאן, אבל לא הצליחה לשמור על ההיתרון, מיורקה השוותה והמשחק נגמר ב2-2 מאכזב מאוד מבחינת דפור. 0-0 בין מאלגה לסלטה.

14. Raulito Madridista

דפורטיבו הייתה צריכה לגמור את המשחק ב3-0 ובמקום זה מאיורקה הדי אנמית ברוב שלבי העונה מצליחה לחלץ נקודה בריאזור לאחר פיגור 2-0. לא ייאמן מה שקורה לדפור. מריאל וברצלונה בריאזור היא הוציאה 4 נקודות, ונגד מאיורקה ואלאבס נקודה אחת בלבד. משבר בדפור?
    לה קורוניה יכלה בקלות לנצח ולעלות למקום החמישי, ובעקבות האיבוד נקודות היא במרחק 3 נקודות מליגת האלופות.

*לא משנה מי תנצח את דפור בריאזור זאת לעולם לא יהיה ריאל.

ויאריאל עשתה שירות טוב לריאל מדריד, וניצחה 2-1 את אוססונה במשחק טוב מאוד של ריקלמה. אוססונה מתחילה כצפוי לאבד גובה ואני בטוח שזה יימשך. קבוצה עם סגל שלא שווה מקום 2-6. ויאריאל רחוקה 2 נקודות מהאלופות בינתיים.

בטיס האומללה הפסידה לולנסיה שנמצאת בכושר מצויין. ולנסיה כנראה הקבוצה הטובה בספרד אחרי ברצלונה, היא עשתה רצף נהדר של 9 משחקים ללא הפסד. למרות שבטיס מעל הקו האדום זה לא אמור לנחם אותה. כל הקבוצות שמתחתיה עוד לא שיחקו היום.

מקווה לניצחון של אלאבס ותיקו גם יהיה מהנה!!!!!!!!!!! שברצלונה לא תקרע אותם.

15. EL Capitan Member

משבר בדפור? דור, אז בשתי המחזורים האחרונים דפור השיגה נקודה מ4 אפשריות. זה צריך להגיד משו? לא. ולא יעזור לכם, דפור היא לא קבוצה מספיק טובה עדיין. קפארוס מתחיל לבנות שם קבוצה, אבל זה בעיקר קפארוס, שגורם לקבוצה עם סגל בינוני + להשגת נקודות באופן מקסימלי (אני מלא הערכה למאמן המצוין הזה). רק בגלל הסיבוב הראשון המוזר, ניצבת דפור בעמדה מצוינת בצמרת. אם היא תסיים בסיום העונה במקום השישי, שמקנה כרטיס לגביע אופ"א, זה יהיה הישג עצום.

גויסה ופרנייה המצוינים, שהתייחסתי אליהם בסיכום חצי העונה, כל אחד עם צמד, נתן היום לחטאפה ניצחון גדול גדול, 5-0 בייתי על אספניול, שלמרות התקופה היחסית טובה שלה לאחרונה, מאכזבת העונה לאחר הציפיות שהיו אחרי עונה מצוינת בעונה שעברה.

קיקה ממשיך לעשות עבודה מצוינת בולנסיה וממשיך את הקו של ראפא בניטז וקודמיו (בשנה הראשונה ולנסיה לא מלהיבה וכל כך אטרקטיבית, אבל חזקה מאד ועושה את שלה). 9 משחקים ברצף ללא הפסד לחבורה של קיקה, והיום ניצחון 2-0 במנואל רויז דה לופרה. בטיס ניסתה, אבל כנראה שזה פשוט לא מספיק. בטיס חלשה מהבחינה המנטאלית, ושוב גול שספגה, למרות ששיחקה שווה בשווה עם ולנסיה ואף טובה יותר, שבר אותה. ההגנה של בטיס ובמיוחד הקישור הדפנסיבי חייב חיזוק בקיץ. ואם אפשר, גם מאמן. צ'או, סרה.

הצמד של וייה:

הראשון-מחדל בהגנה של בטיס, וייה נשאר לבד, עושה את ההטעייה הפשוטה לחואניטו וכובש מול דובלאס.

http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/enero/22/11.Xxx http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/enero/22/12.Xxx http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/enero/22/13.Xxx

השני- בטיס מזניחה את ההגנה, וייה מענה לבדו את ההגנה של בטיס, עד שמחליט לשים לזה סוף ומסיים את זה ברשת. אם בתחילת העונה היה אפשר להגיד שוייה כבש שערים רק מול שער חשוף, אז היום, אחרי שהעלה את מאזנו ל13 שערים העונה, הוא הראה שהמעבר לולנסיה רק עשה לו טוב. אם הוא ימשיך ככה, מגיע לו מקום בהרכב של נבחרת ספרד.

http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/enero/22/32.Xxx http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/enero/22/33.Xxx

ובארסה מנצחת את אלאבס 2-0 אחרי מחצית ראשונה די משעממת. בפתיחת המחצית השנייה לארסון כבש את הראשון, ומכאן לאלאבס אין כלים להחזיר עם שער משלה. מסי עשה את ה2-0 ונתן ניצחון 18 ברציפות לבארסה. שוב ניצחון לא כמו שהיינו רגילים לראות מבארסה, אבל כמו שאנחנו רואים ממנה בתקופה האחרונה- אולי מעט משעמם. אולי הם משאירים את המנה העיקרית לקראת צ'לסי?

ועריכה: ניהאט מעלה את סוסיאדד ל1-0 כבר בדקה ה6.