ברקאמונטה לא יגיע למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏31/12/02.

1. Ilan Member

החלוץ הארגנטינאי של בוקה לא יגיע למכבי חיפה, כך מוסר האתר וואי-נט.
    כאמור, אתמול בלילה פירסם חדשות הספורט שחיפה מנהלת מו"מ עם החלוץ המוכשר הזה, והוא האיש שהיה אמור להחליף את יעקובו, אבל לבסוף הוא לא יבוא.

מה אתם אומרים על זה? אנחנו מתחילים עידן חדש?
    לדעתי בעקבות ההצלחה של חיפה בליגת האלופות, הרבה שחקנים ירצו לבוא אלייה, ושחקנים מהדרג השני והשלישי בעולם ירצו לבוא לחיפה מתוך ידיעה ששמה הם יכולים להתקדם.
    חבל רק שיש מצב ביטחוני על הפנים, כי אם המצב היה יותר טוב אז בכלל שחקנים ברמה גבוהה היו מתחילים לבוא לישראל בכלל ולחיפה בפרט... אבל אין לי ספק שבעקבות ההצלחה של חיפה הרבה שחקנים לא רעים ירצו לבוא לחיפה... כי כבר בכל העולם מכירים אותם, והם קיבלו הרבה קרדיט מהתקשורת העולמית על ההצלחה שלהם בצמפיונ'ס ליג.

2. Ariel Member

לפי וואן הוא נוחת ביום ראשון בארץ

3. RE-QL Member

לפי ספורט 5 הוא לא,בגלל הצעת שכר נמוכה לדעתו ומהסיבה שהמאמן שלו מבוקה אמר לבראקה שהוא בתוכניות של בוקה לעונה הבאה

4. שגיא Guest

בארגנטינה מכחישים את האפשרויות שבקראקה יצטרף לחיפה...
    אישתו בהריון, והוא מעדיף להיות לידה, מה גם שהוא אמר שההצעה של חיפה לא מספיק מפתה בשביל שהוא יבוא...

בחיפה עדיין מאמינים שהוא יבוא, אם אני לא טועה אז בסוף השבוע הוא אמור לבוא להתרשמות.

בהחלט שחקן מצויין, גבוה, בעל משחק גובה טוב מאוד, שיחק בעבר בליגה השניה בספרד, ובעונה שעברה כבש 12 שערים בבוקה.
    אם יוחתם יהיה לדעתי אחד הזרים היותר גדולים שהגיעו לכאן (למרות שרוב השחקנים שהיו "שמות" גדולים די אכזבו...)

בנוסף אליו אמור להגיע קנדי באביו, חלוץ הנבחרת האולימפית של ניגריה, על מנת שיבחן ואולי הוא יהיה המחליף ליעקובו

5. Fernando Cavenaghi Member

לא נכון, אם חיפה יצליחו גם שנה הבאה זו מקפצה מעולה ומדרגה טובה בדרך לאירופה.

6. AFC Member

כן, אין ספק. בעקבות הופעה אחת מעוררת רחמים בליגת האלופות כבר אני מניח שכל השחקנים באירופה חולמים בחלומותיהם הרטובי את המעבר לקבוצת הפאר הישראלית, שבכלל בכושר נהדר היום. אני בטוח שבקהאם, ראול ואואן ממש מקבלים אורגזמה כשאפילו חושבים על האפשרות לשחק בצבע הירוק ושכל הקבוצות ברחבי אירופה ממש ברגע זה נלחמות כדי לעצור נהירה המונית של שחקנים זרים למכבי חיפה. אין מה להגיד, כהוכחה אפשר להציג את בארקמונטה, שרק אמר אתמול : "לשחק במכבי חיפה הוא החלום הגדול של כל שחקן באירופה".

אגב, ורון וכרספו נוחתים מחר בארץ כדי להתחנן בפני איתמר צ'יזיק שיגיד מילה לברון שחר ושתהיה להם הזדמנות ללבוש את המדים הירוקים במשחק ליגת המילואים.

(נ.ב אני ראיתי פה רק שתי הודעות נורמליות, אחת של אילן (למרות שהיא חסרת היגיון ומטורפת לחלוטין) ואחת של שגיא. אני מצטער, אבל אני מתחיל למחוק הודעות, עד שתתחילו להשקיע לפני שאתם לוחצים על כפתור ה"שלח" במקום לכתוב שלדעתכם הוא שחקן גדול, לא לנמק ועם מבנה לשוני לקוי. די כבר!)

7. Ilan Member

וידוקה- לא לדאוג- עוד כמה זמן גם החזון שלך יגיע...:) רק שיהיה פה מצב ביטחוני יותר טוב...
    חוץ מזה, שאני ממש לא צוחק... תראה שבקיץ שחקנים בסדר גודל של ברקאה ירצו לבוא לחיפה.. כלומר שחקנים שמתנדנדים בין הרכב לספסל בליגות הגדולות בעולם...
    ואתם תמשיכו לחפש שחקני רכש בחופי ברזיל (וזה גם מה שהם שווים...).

8. AFC Member

מה?!
    אתה רוצה להגיד לי שאתה לא צחקת?!
    שאתה רציני?!
    שבעקבות הגרלה רשלנית ופושעת של אופ"א ואינסוף טעויות שיפוט כל שחקני אירופה מציפים את פיני זהבי בטלפונים?!

ואין ספק, שחקנים שמתנדנדים מספסל להרכב בליגות הגדולות כבר מתכננים טיסה לישראל. ווין רוני, קאנו ומקמנמן כבר הצהירו שהם מזילים ריר לנוכח התצוגות ה"נפלאות" של חיפה באירופה.

תבין, ילד מתקשה, כרגע ארץ ישראל היא לא פיראוס או הקריבים, וזאת לא ממש האופציה הראשונה עבור שחקנים גדולים שמרוויחים משכורות עתק, במיוחד לא אחד כמו ברקאה שאשתו בהריון. מה גם שאני בטוח שלכל השחקנים באירופה נמאס לשחק מול מנצ'סטר, ריאל ואינטר, והם כבר משתוקקים להגיע לפ"ת וראשל"צ.

ובקשר להערה שלך על בית"ר - כרגע יש לנו שני זרים בלבד. אחד פולני ואחד ברזילאי. הברזילאי הזה שיחק עם שחקנים כמו זיקו, והוא שווה קצת יותר משחקן שמשחק על החוף של ברזיל. כן, כמעט כל משחק הוא מציג יכולת מצוינת, הרבה יותר מההגנה העייפה שלכם.

9. Emil Member

טוב לא תגובה ממש עמוקה אבל אני חייב להעיר
    רוביניו גדל על חופי ברזיל 8) אז אל תזלזל!!

-------

עם כל הכבוד לחיפה (טובה, אין לי כבוד אליהם...אבל תדמיין שיש לי) אף שחקן מהדרג ה2 או ה3 באירופה לא יחשוב אפילו לעבור לפה, ואם פיני זהבי רק יציע לו את זה, הוא יקבל פיטורים על המקום...

זה שחקנים שמשחקים בליגות הגדולות ובקושי רואים מגרש...הם באמת ישקלו לבוא לפה?! לא עדיף להם לרדת ליגה אצלהם או ללכת לקבוצת תחתית?!

תן לי שם של שחקן שמשחק כיום באחת הליגות הגדולות ומתנדנד בין הרכב וספסל שיסכים בכלל לעיין במפה כדי לברר איפה ישראל...

10. Ilan Member

בואנה אתם לא קולטים האא?! לא אמרתי שחקנים גדולים! אבל בהחלט התכוונתי לשחקנים טובים, בוא נגיד שחקנים בסדר גודל של בראקה... לתת דוגמא? למשל שחקנים כמו עידן טל- כיאלו שחקנים שמשחקים במועדון בליגה טובה, אבל לא רואים הרבה דקות (כמעט ולא רואים דקות) והם שחקנים מאוד מוכשרים וירצו לבוא לחיפה (לא לישראל, לחיפה! חשוב לציין את זה... אולי בעתיד ירצו לבוא לישראל, אבל ביינתים זה לחיפה- כי רק חיפה שווה פה משהו, למרות שגם לישראל התחילו לבוא שחקנים טובים כמו שאמרתי בהתחלה).
    בקיצר אני חוזר בשביל וידוקה- לא שחקנים כמו בקאהם, גם לא קרספו או ראול... אבל שחקנים כמו בארקה כן... ועוד איך כן...

11. AFC Member

באמת?
    לא אמרת את זה?
    I rest my case...

12. Ilan Member

אין פה שום סתירה... בראקה עמד לבוא לחיפה- הוא שחקן בדרג השני- שלישי באירופה...
    עידן טל- שחקן בערך בדרג השלישי באירופה...
    מה הבעיה פה?