ברצלונה-האם העונה היא תשחזר את העונות הגדולות שלה משנות ה90?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י חובב הליגה הספרדית, ‏7/11/02.

1. חובב הליגה הספרדית Member

האם ברצלונה תצליח לשחזר את העונות הגולות שלה משנות ה90?
    ברצלונה שהביאה השנה את ואן חאל שכבר אימן אותה בעבר ולקח איתה 2 אליפויות רוצה להביא אליפות!
    היא עשתה די הרבה העברות אבל שתי ההעברות העיקריות היא קנית ריקלמה ושיחרור ריבאלדו:
    ריקלמה שחקן ארגנטינאי צעיר מצוין שכיכב בבוקה לפני שנה הוא שחקן עם יכולות אישיות מצוינות ובינתיים הוא עושה עבודה טובה אבל למרות זאת בארסה לא מצליחה לנצח כל-כך בליגה למרות שבליגת האלופות היא מצוינת!
    האם שיחרור ריבאלדו היה דבר נכון מבחינת ברצלונה?
    השחקן שהיה מצוין במדי בארסה ועשה בשבילהם דברים מצוינים ורק בקיץ לקח את המונדיאל עם ברזיל כשהיה הכובש השני הכי טוב במונדיאל (אחרי רונאלדו) שוחרר בגלל רצונו של ואן חאל, ולפי דעתי זאת הייתה טעות כי אני חושב שהוא היה יכול להוסיף להם הרבה...
    תגיבו ותגידו מהי דעתכם

2. the_secand Member

זה מוקדם כדי לדבר על עובדות אני יכול רק לקוות שכן אמן שנצליח

3. Emil Member

השיחרור של ריבאלדו היה הצעד הנכון לברצלונה...
    אבל המינוי של ואן חאל (שעל הדרך העיף את ריבאלדו) היה יותר משגוי. האדם גמור לדעתי. הוא פשוט מצליח לעשות הכל לא נכון.
    אני חייב לציין כאן שאני מעריץ את הנהלת ברצלונה, שמצליחה למנות מאמן כושל אחר מאמן כושל, ללא אחריות וללא ריגשי אשם.

העונה ברצלונה לא ממש מככבת בליגה, שהיא המטרה העיקרית. היא כרגע משחקת טוב בצ'מפיונס ליג, אבל בסופו של דבר הם לא יצליחו לזכות בגביע הנכסף הזה ללא רצף משחקים טויבם, קצת קשה לעשות סוויץ מעוד הפסד בית לסראגוסה למשחק חוץ בסאן סירו שבו חייבים ניצחון...

4. חובב הליגה הספרדית Member

אני מקווה שנראה עונה טובה השנה של ברצלונה בליגה הספרדית כי אני רוצה שיהיה כדורגל יפה ואני חושב שהשנה לבצלונה יש שחקנים מספיק טובים כדי להיות ממש בצמרת ולספק כדורגל טוב

5. Reyes Member

בארסה לא יציבה ובטח שלא בשלה להצלחה של ממש.
    אני לא מאמין שבארסה תיקח אליפות בשנתיים הקרובות, היא צריכה זמן.

השנה הגיעו שמות חדשים ולוקח זמן להתגבש ולהכיר אחד את השני.
    ואן חאל צריך לעשות את העבודה שלו טוב יותר כדי שבארסה תצליח לזכות בתארים.

6. the_secand Member

איזה שמות?
    רק ריקלמה וגם הוא מכיר לפחות את סביולה טוב מאוד וגם בטח שאין לו קשיי שפה זה הרי אותה שפה
    ומנדייטה הוא מכיר גם מהנבחרת הספרדתית וגם להזכיר לך שלפני איטליה הוא שיחק בולנסיה

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנה שעברה הגיעו הרבה שחקנים והם צריכים להתגבש ולהתחבר(תוך עונה ו..),אבל אז בא ואן חאל,מעיף כמה שחקנים מביא שניים ואז שוב צריך להסתכל לחבר'ה האלה,בקיצור בלאגן.

ברצלונה צריכה מאמן אחר ! כדי להגיע להצלחות

8. Reyes Member

נקווה שכן.

-----
    מה עם אנקה?

9. the_secand Member

נקווה שמה? אתה יאנו רושם כמוני חחח
    הוא לא פותח ולא שחקן מפתח

10. חובב הליגה הספרדית Member

ברצלונה הביאה בקיץ מאמן חדש, שזה כבר שינוי גדול כי מאמן יכול לשנות את כל סגנון המשחק ולהביא שחקנים ולהעיף שחקנים שזה לפעמים טוב ולפעמים רע ובמקרה של ואן חאל הוא עשה גם טוב וגם רע לפי דעתי
    לפי דעתי הוא עשה טוב בזה שהוא הביא את מנדייטה ואת ריקלמה ורע בזה שהוא העיף את ריבאלדו ומילא אם היו מציעים לו סכום כסף גבוה אבל סתם ככה לשחרר שחקן ברמה הזאת?!!!!
    אני ממש לא מבין אותו!
    אני חושב שההנהלה של בארסה חייבת להישתנות כי יש להם פשוט חרא של הנהלה!
    בארסה חייבת שינוי בהנהלה פשוט חייבת!
    לפי דעתי בארסה צריכה להביא מאמן טוב אבל שיתאים את סיגנון המשחק שלו לזה של הליגה הספרדית כי למשל קאפלו שהוא מאמן מצויןף לא הייתי מביא אותו לבארסה כי סיגנון המשחק שלו לא מתאין לבארסה
    אני חושב שואן חאל יכול להיות מאמן טוב לבארסה אבל אני לא מצליח להבין את השטות הזאת לשחרר בלי כסף את ריבאלדו!

11. Rossoneri Member

דווקא להיפך, לרוב תמיד האלופה משחקת בסגנון שונה משאר הליגה. כשבא מאמן ומשנה סגנון משחק לוקח זמן, אבל כשזה מצליח זה מעולה כי לשאר הקבוצות לוקח זמן ללמוד אותך.

12. Reyes Member

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ואן חאל לדעתי הוא מאמן גדול והוא טקטיקן כמעט מושלם והוא בהחלט יכול להצעיד את בארסה לתארים.

אבל לשאול האם בארסה חוזרת להיות בארסה של פעם זה מאוד מוגזם וגם אם היא תיקח אליפות היא לא תהיה כמו פעם.

אז התשובה שלי- ברצלונה לא תהיה בשום פנים ואופן אותה ברצלונה של שנים 92-95 ואין מה להשוות בכלל.

14. the_secand Member

כן מנדייטה פותח
    אבל כמו שכבר אמרתי הוא לא שחקן שצריך להתרגל לשפה או שיטה או חברים חדשים
    וריקלמה פתח כבר בכמה משחקים

15. ראול המלך Member

לבארסה חסרים מספר שחקנים בעמדות מספתח בשביל להצליח
    קודם כל חסר להם שוער ברמה הכי גבוה
    אחד הדברים שעזרו לולנסיה לזכת באליפות אשתקד הוא שוערה כיוון שולנסיה לה הבקיעה הרבה בטח שלא כמו ריאל ובארסה אבל היא בניגוד לשתין הנל כמעט לא ספגה
    חסר להם מגן שמאלי מנוסה ועוד בלם שיביא שקט להגנה של בארסה אם בארסה תמלא את העמדות החסרות הם יכולים להתמוד עד האליפות