ברסה ממשיכה לנצח,ריאל מסיימת בתיקו,דפור מובסת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Barcik, ‏5/3/04.

1. Barcik Member

ולנסיה – דפורטיבו לה קורוניה
    יום שבת, 22:30 שעון ישראל

המשחק בין המרכזי של המחזור מפגיש שתי קבוצות שבשבועות האחרונים איבדו גובה (בעקבות ביקור של טורנדו ברצלונה) ואיפשרו לריאל מדריד להתחיל לקרר שמפניות. ולנסיה ניצבת במקום השני, עם נקודה אחת יותר מדפורטיבו השלישית. לשנע הצדדים ברור שניצחון מחר משמעותו מקדמה במירוץ למקום שני ושמירה על נסיון אחרון להשיג את המדרידיסטאס.
    ולנסיה, שלקחה נקודה אחת בלבד ב- 3 המשחקים האחרונים, לא יכולה לאפשר לעצמה עוד איבוד נקודות, במיוחד במסטאייה. ביום רביעי, ניצחה ולנסיה את בשיקטאש בטורקיה למרות המנוחה שקיבלו שחקני הרכב רבים, והם אמורים לבוא רעננים למפגש הזה.
    דפורטיבו, שנחה בזמן שיריבתה שיחקה, עומדת בפני שבוע גורלי, כאשר מעבר לפינה כבר אורבת גברת זקנה אחת. שחקניה מודעים לחשיבות התקופה הקרובה. "בתקופה שכזו שחקן נותן את המקסימום שלו בגלל כל מה שנמצא על כפות המאזניים", אמר מאורו סילבה הותיק. הוא הוסיף שעל מנת לנצח הקבוצה של אירורטה צריכה לעלות עם "הגישה של המחצית השנייה מהמשחק מול ברצלונה [3-2 לבארסה במשחק נהדר בריאזור]". סרחיו גונזאלס, קשרה של הגליסיאנית בחר להחמיא לאלבלדה ובראחה, אשר יוצרים יחד את הדאב פיווט של ולנסיה: "שני שחקנים שמחברים את כל המעלות".
    בכל אופן, אירורטה השועל מתכננן שינויים. כרגע, כל 25 שחקני הסגל עומדים לרשותו, ובאפשרותו לעשות שינויים ולתת מנוחה חשובה לחלק משחקניו לפני הגומלין מול יובה. טיפוסים כמו סזאר, מנואל פאבלו, קאפדווילה או פנדיאיני בהחלט יכולים להחליף שחקנים כמו נאייבט, סקאלוני, רומרו או דייגו טריסטאן. בכל אופן, חאבו ישמור על המערך.
    המשחק הראשון בין הקבוצות העונה הסתיים ב- 2-1 לדפורטיבו (ואלרון וטריסטאן כבשו לדפור, מיסטה לולנסיה). במפגש המקביל בעונה שעברה ניצחה האורחת משער של מקאיי.
    תחזית שלי: דפורטיבו. נראה לי שולנסיה נתקעה בתקרית טריסטאנטה אוליבה, ועדיין לא חזרה לעצמה. דפורטיבו תנצל את זה כדי להפתיע.

אתלטיקו מדריד – מורסיה
    יום ראשון, 21:00 שעון ישראל

אתלטיקו מדריד זקוקה לנקודות כדי להחזיק במקום ה- 6 שמוביל לגביע אופ"א, ולשמור את חלום ליגת האלופות בחיים. אמנם בשבוע שעבר ניצחה אתלטיקו את מיורקה משער נהדר של פרננדו טורס דקה לסיום, אך למנזאנו ברור ש"אל ניניו" לא תמיד יוכל להושיע. לכן, הוא מבצע שני שינויים בהרכב – גאבי וחורחה במקום לקי ודה לוס סאנטוס.
    מורסיה נמצאת עכשיו עם רגל ושבע שמיניות ב"סגונדה ליגה". לא פחות מ- 13 נקודות מפרידות בינה למיורקה במקום ה- 17. הראיונות של אנשי מורסיה בזמן האחרון נעים בין כניעה במאבק לתקווה עיוורת. חזוס סאמפר, איש ההנהלה, הודיע כבר שהמטרה של מורסיה בעונה הבאה תהיה "לחזור לפרימרה". חואנמה, הקפטן הפצוע, ניסה להשמע אופטימי, ואמר ש"שנסים קורים". לא ברור אם הוא ימשיך להאמין בזה לאור הביקורת הקשה של המאמן טושאק, שאמר ש"ישנם שחקנים שמשחקים רק כי אין אלטרנטיבות". מורסיה כבר מכינה מצנח.
    המשחק הראשון העונה הסתיים בניצחון 3-1 לאדומים-לבנים. טורס (צמד) וניקולאידיס כבשו לאורחת, קאראנקה רק צימק.
    תחזית שלי: אתלטיקו, ללא בעיות.

-----------------

עוד בהמשך...

2. נדב Member

אני הצבעתי תיקו (בין דפורטיבו לולנסיה) כקודם כל זה יותר טוב לריאל ו-ב. לפי דעתי שתי הקבוצות נמצאות באותו סטטוס (כושר) ואני לא רואה קבוצה בולטת מהשנייה במפגש הבאמת מעניין הזה.

http://www.sport5.co.il/_Pics/TimeTable.Xxx

יום שבת: שעה 20:25, ריאל מדריד נגד ראסינג סנטאנדר.http://www.sport5.co.il/_pics/direct.Xxx

http://www.sport5.co.il/_Pics/TimeTablePlus.Xxx

יום ראשון: שעה 17:55, ברצלונה נגד מאיורקהhttp://www.sport5.co.il/_pics/direct.Xxx

דרך אגב, למה סגרו את דיון המחזור הקודם??

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין איך אפשר לנסות לתת לשחקנים לנוח במשחק שכזה,אם דפור תשמור את השחקנים שלה למשחק מול יובה שלא תצפה לנקודות במשחק,אמנם ולנסיה לא בתקופה הכי הכי טובה אבל היא עדיין קבוצה אדירה שלא צריך להקל בה ראש.

בקשר למשחק השני-זאת תהיה הפתעה ענקית אם אתלטיקו לא תנצח.

4. נדב Member

יכול להיות שהם חושבים שהם כבר לא ייקחו את האליפות ואולי יש להם סיכוי קטן בליגת האלופות, מבין?... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx .

אני מסכים איתך חלקית בקשר לאתלטיקו מדריד,
    הם ניצחו את במשחק אחד מתוך השלושה האחרונים אמנם אין שום סיבה שהם יפיסדו למוריסה!.

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע למה, אבל יש לי תחושה טובה על דפורטיבו. נראה כאילו החבר'ה של אירורטה יבואו בפול מוטיבציה לקראת שני משחקים רצופים וגורליים לעונה של המועדון, ושניהם בחוץ. אחד בשבת במסטאיה ואחד בדלה אלפי בשלישי.
    אני חושב שאירורטה במקרה הטוב יוציא שחקני מפתח מוקדם יחסית או יכניס אותם למשחק במחצית, ולא צפוי שיוותר על שחקנים כמו לוקה (למרות ההחמצה) או טריסטאן, אבל גם אם כן, עומד לרשותו, כמו שאמרו, סגל מלא, ולמזלו גם מלא כשרונות וב"מקרה הרע" הוא יפתח עם וולטר פנדיאני האורוגוואי שכבש צמד מול ברסה בשבוע שעבר והוכיח שהוא צריך לראות יותר דשא.
    ולמה שולנסיה לא ינצחו? הם בתקופה מאוד לא טובה, ואמנם הם עברו את בשיקטאש שלשום, אבל בספרד הם ספגו שמאליות חזקות ללסת במחזורים האחרונים מהשופט ההוא בברנביאו וגם מראול טאמודו ואספניול.
    אני צופה שהם, בניגוד לדפור, יבואו במוטיבציה נמוכה, הרי ליגת האלופות כמעט מובטחת להם, ואמנם הם צריכים לעבור את דפור בטבלה כדי להגיע ללא מוקדמות, אבל זה נראה לי שאין רעב לקבוצה הזו ושהכישרונות הגדולים שם כבויים לאחרונה (מתי איימאר כיכב לאחרונה?).
    ראסינג תאכל הרבה חצץ מריאל מדריד... על זה אני לא חושב שיש מחלוקת, וגם לא על זה שברצלונה תמשיך בתנופה במשחק הביתי מול מאיורקה.
    אני רק מסוקרן לדעת מה תעשה סוסיאדד מול אוססונה ומה תעשה סלטה השקועה בצרות צרורות...

6. Reyes Member

ראסינג סנטאנדר (12) - ריאל מדריד (1) - שבת - 20:30 - שידור ישיר בספורט 5+:
    אחרי שבוע משעמם משהו במדריד, כשרונאלדו חידש את חוזהו, איקר קרוב לעשות זאת, ופיגו רק מדבר על כך, תתייצב ריאל בסרדינרו למשחק קשה מול ראסינג, שתמיד שמחה לעשות צרות, ללא הקפטן ראול שלא יישחק עקב פציעה ארורה בקרסול שמאל (שנבעה מתיקול עם פינטו, שומרו האישי במשחק מול סלטה). מה עוד, בקהאם וזיזו בספק, מיצ'ל ופאבון מושעים, פורטיליו חולה וקירוש ייצטרך להסתדר עם הנערים. החדשות הטובות היחידות הן שגוטי ורונאלדו חזרו להתאמן, זאת לאחר שנחו יום אחד. לוקאס אלקרז, מאמן ראסינג, שהולך לפתוח עם ה'טרידנטה' שלו - בניון, בודיפו וחאבי גררו, נשמע פסימי בראיון שהעניק ל'מארקה': "קשה לחלץ נקודות מריאל מדריד, זאת קבוצה גדולה שיכולה לזכות העונה בשלושה תארים". שני שחקנים פרשו אמש מאימון ראסינג בשל פציעות והם בספק למשחק - נריו וקורומינה. הסרדינרו הוא לא מגרש אהוב במיוחד על ריאל. בעונה שעברה היא הפסידה שם 0-2 וב-35 משחקים בסה"כ באיצטדיון זה מול הקנטאברים, היא ניצחה 10 פעמים בלבד. 11 פעמים הושגו תוצאות תיקו ו-14 פעמים המארחים ניצחו. מאזן השערים עומד על 50-52 לטובת ראסינג. לא מעודד בכלל. הימור: נשארו עוד 12 מחזורים וכל נקודה חשובה. יש לי הרגשה שייגמר תיקו, למרות כל חסרונותינו.

אוסאסונה (7) - ריאל סוסיאדד (13) - שבת - 20:30 - שידור ישיר ב-TRT1, שיעביר בשידור ישיר גם את משחק הצמרת בין דפור' לולנסיה.
    בחמשת משחקיה האחרונים בליגה, השיגה אוסאסונה בסה"כ חמש נקודות, מה שמלמד על ההיחלשות של חניכיו של אגירה, שדווקא פתחו את העונה מצוין. מחר אוסאסונה תארח ב'אל סדאר' דרבי באסקי קטן מול סוסיאדד, שצברה שלושה הפסדים בשלושת משחקיה האחרונים. מאז שנת 2000 לא ניצחו הנווארים את הגויפוזקואנים בבית. מאידך, הם גם הפסידה 3 פעמים. בקבוצה מפמפלונה, שהתאמנה אמש במגרש האימונים קאפרוסו, כ-59 ק"מ מטיונאר המושלג, ייתכנו שני שינויים בהרכב הפותח - פבלו גרסיה (שחוזר אחרי שני משחקים שבהם לא שיחק עקב הרחקה) וחוסיסקו ייפתחו על חשבונם של מונייז ומתיאו. בנוסף, אגירה מקבל בחזרה את אלפרדו ובקיוקו, שיישב על הספסל. פייר וובה ימשיך לקבל את האשראי, זאת עקב פציעתו אמש באימון של מוראלס האורוגוואי. בצד השני הראש בעיקר במשחק בליון וריינלד דנואה שלא מרוצה מיכולת קבוצתו בזמן האחרון, ימשיך לדפוק לדה פדרו את העונה ומחר הוא יישב על הספסל, כאשר ארונבורו יחליפו. ליונל פוטיז'ון יחליף את אגוסטין אראנזבל הפצוע.

עוד בהמשך.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש משחק שעל הנייר ראסניג יכולה לקחת נקודות לריאל זה המשחק הזה.
    ריאל כבר מתחילה לקרר את השמפניות ויש להם המון שחקנים חסרים ולעומת זאת ראסינג חייבת את הנקודות.
    אבל כמובן שזאת עדיין ריאל...

ונדב...זה הבנתי..לא צריך להיות גאון בשביל זה..אבל מול ולנסיה לתת לשחקנים לנוח זה מראה על הכוונות של הקבוצה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד משחקים במחזור 27:
    יום ראשון
    סארגוסה[מקום 14 , 29 נק'] תארח את מאלגה [11 , 35 נק'] (18:00) , סלטה ויגו[18,27 נק'] מארחת את הקבוצה המתאוששת אספניול[19,23 נק'] (20:30שבת) , ויאדוליד[15 , 29 נק'] תצא לסאן מאמס למשחק לא קל מול בילבאו [5 , 41 נק'] שנמצאת בכושר טוב לאחרונה (18:00) , סביליה[10, 35 נק'] תארח את ויאריאל [9 , 36 נק'] שמקרטעת בליגה ומככבת באירופה (20:00) ,ברצלונה[4 , 46 נק'] תארח את מאיורקה[17 , 29 נק'] ( 18:00) , ואלבסטה[16 , 29 נק'] תארח את בטיס[8, 37 נק'] (18:00)
    http://wmh.walla.co.il/archive/5465-4.Xxx
    http://wmh.walla.co.il/archive/99968-4.Xxx

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה - מאיורקה 18:00 שידור ישיר ספורט 5 פלוס
    ברצלונה אחרי 6 נצחונות רצופים בליגה ועוד שניים נוספים בגביע אוופ"א מגיע למשחק מול מאיורקה מומנטום מצויין אבל ללא חאבייר סאביולה שיעדר עקב צהובים וזה עושה הרבה בעיות אצל רייקארד מכיוון שאין לו חלוץ טבעי בסגל מלבד סרחיו גארסיה (והוא לא הזמין אותו למשחק). המועמדים להחליף את סאביולה הם לואיס אאנריקה ,או שרונאלדיניו ילך לחוד ואולי נראה את אנדראס אינייסטה המכונה המהנדס משחק מתחת לחלוץ.
    במיורקה יחסרו את השוער ליאו פרנקו שקיבל כרטיס אדום במחזור ההקודם מול אתלטיקו מדריד,את מקומו של ליאו פרנקו יתפוס מיקי.
    http://www.as.com/impresa/media/200403/02/20040302dasdai_28_I_SCO.Xxx מיקי, המחליף של ליאו פרנקו

ויקטור ואלדז יערוך את הופעתו ה50 במדי ברצלונה במשחק הזה,ב49 משחקים ששיחק ואלדז ספג 46 שערים.
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20040306a/_archivo55_photo_10_1_1_20040306_YBA03F2.Xxx.Xxx
    ב14 לאוגוסט 2002 הקפיץ לואיס ואן חאל את ויקטור ואלדז לבין קורות השער של ברצלונה במשחק מוק' ליגת האלופות מול לאגיה וארשה. ומאז ואלדז הרשים לטובה את המאמן ההולנדי שנתן לו קרדיט עד הסוף וגם המאמנים שבאו אחרי ואן חאל נתנו קרדיט לשוער הצעיר.

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20040306a/xavisaviolaronaldinho.Xxx
    שחקני בארסה בפוזה אופיינתי בתקופה האחרונה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/3/04
  10. Barcik Member

סלטה ויגו – אספניול
    יום שבת, 20:30 שעון ישראל

דו-קרב מרתק בין שתי קבוצו שנמצאות מתחת לקו-האדום, כאשר הפסד יכול בהחלט לשים את אחת הקבוצות בבור שהן כבר לא יצאו ממנו.
    סלטה מגיע למשחק לאחר הופעה מכובדת למדי בסנטיאו ברנבאו, וכאשר מצפה לה הגומלין מול ארסנל בלונדון. ראדומיר אנטיץ' בונה על ההתקפה במשחק הזה, והוא יעלה הרכב עם סאבו מילוסיביץ' בחוד ומאחוריו ארבעה קשרים התקפיים – מוסטובוי, אנחל, גוסטבו לופז ואיליץ'. בשער, ימשיך לעמוד פינטו – קבאז'רו עדיין לובש מסכת מגן לאחר ששבר את האף מול ארסנל והראייה שלו מוגבלת. עוד פצועים הם חזולי, ג'יובנלה וחואנפראן.
    אספניול ניצחה במחזור האחרון את ולנסיה השנייה בשלג, והיא תנסה היום להמשיך להציג יכולת דומה. לואיס פרננדז, יותר ממרוצה מהתצוגה במחזור שעבר, ימשיך להשתמש באותה שיטה (4-3-2-1) ועם אותם ה- 11.
    המשחק הראשון בין הקבוצות העונה הסתיים בנצחון 4-0 לסלטה.
    תחזית שלי: סלטה. קשה לי לראות את הקבוצה הזו יורדת ליגה, ואני חושב שפה הם צריכים להתחיל לברוח מהתחתית.

סראגוסה – מאלאגה
    יום ראשון, 18:00 שעון ישראל

משחק מעניין בין שני קבוצות שמציגות לאחרונה יכולת טובה.
    סראגוסה ניצחה את שני משחקיה האחרונים והציגה יכולת טובה. בשבוע שעבר, טעות של ביזארי הקנתה לה נצחון חוץ חשוב לקראת ההשרדות בליגה. דוד ג'נרלו יפתח כנראה על חשבונו של פונציו, לאחר שהציג יכולת מצויינת בשבוע שעבר. סאביו, כוכבה הגדול של הקבוצה, נפצע באימון ויחמיץ את המשחק. ויקטור מוניוז אמר בראיון שהוא בונה על מהירות במפגש הזה, בעיקר באגפים.
    גם מאלאגה נמצאת בכושר טוב, עם 3 נצחונות רצופים. החלוץ האורוגוואי דייגו אלונסו יחמיץ את המשחק עקב פציעה. בכל אופן, נראה שהמאמן חואנדה ראמוס ינסה לשמור על המערך שהביא לו את הנצחונות.
    המשחק הראשון בין הקבוצות העונה הסתיים בנצחון 2-1 למאלאגה.
    תחזית שלי: מאלאגה. סראגוסה תתקשה לפתח משחק ללא סאביו, ומאלאגה יותר יציבה לפי דעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/04
  11. ArsenalFan Member

כולכם כל כך בטוחים שולנסיה תנצח את דפורטיבו? 77 אחוז חושבים שולנסיה תנצח! אני על כל פנים, הצבעתי לתיקו, בעיקר בגלל שאני לא מאמין בכושר החוץ של דפור, ומעריך את חוזקה בעיקר בבית. אותו דבר אני מעריך גם לגבי ולנסיה- אבל הכושר של ולנסיה גרוע למדי, ולא נראה לי שניצחון מול בשיקטש בגביע אופ"א פתאום שינה את הכל. בכלל, עושה רושם שבשבועות האחרונים נחשפת חולשה מסוימת של ולנסיה במאני טיים שלא הייתה אופיינית לה למשל לפני שנתיים, שלא לומר בלוף. יכול להיות שהרבה מזה נובע מהמכה המנטאלית של הפנדל המדובר בברנבאו, אבל גם ככה היא קבוצה עם מעט מאוד השראה ויצירתיות יחסית לקבוצות שמתחרות איתה בצמרת, ותכל'ס- מדובר בקבוצה משעממת למדי.

על כל פנים, חשיבות לגורל האליפות אין כאן ממש, היא כבר בתחנת הרכבת התחתית של הברנבאו, תודות לניצחונות החוץ של ברצלונה אצל שתי המתחרות האחרות של ריאל. וכיוון שהחשיבות של המשחק היא יחסית שולית לעומת מה שהיה יכול להיות אילו, מעניין לראות את מי יעלה להרכב אירורטה, שעל הראש שלו נמצא גם דלה אלפי ביום שלישי.

מה שבטוח, מה שיעשה ראדו אנטיץ' די ברור- גם לו יש גומלין בצ'מפיונס נגדנו בהייבורי, אבל כאן הוא לא יכול להרשות לעצמו לתת מנוחה לאף אחד, לא רק בגלל המצב עצמו של סלטה, אלא בעיקר בגלל שהפעם זה משחק על שש נקודות. מדהים אותי עדיין שסלטה נמצאת במצב הזה. מדובר בקבוצה די מוכשרת, ההגנה שלה בשנה שעברה הייתה די חזקה (בשנה שעברה לא היינו יוצאים מבלאידוס עם שלושה שערים לזכותנו, ולא רק אנחנו. דפור בחיים לא היו כובשים שם חמישייה). האמת, גם אספניול היא לא בדיוק קבוצה שעל הנייר צריכה להיות מתחת לקו האדום. יהיה מעניין.

וכנראה שרק אני חושב שסמואל א'טו הוא עדיין שחקן ענק, אפילו שזו נחשבת לעונה מאכזבת מבחינתו. נו טוב, אולי בקאמפ נואו הוא יוכיח לכם אחרת...

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמת התפלאתי איך בפרסומת לשידור של המשחק בין בארסה למאיורקה לא הראו את אטו...
    הוא באמת שחקן ענק ולא רק אתה חושב ככה.

לדעתי אם רייקארד יסיט את רונאלדיניו לעמדת החלוץ הוא יעשה טעות.
    רונאלדיניו בכושר מצויין וחבל לפגוע בזה ולהסיט אותו בעמדה ולבלבל אותו עם העמדות.
    אפשר בקלות לתת הזמדנויות לשחקנים צעירים יותר.

13. Reyes Member

סביליה (10) - ויאריאל (9) - ראשון - 20:00:
    הצוללת הצהובה נהנית מנקודה אחת הפרש, נכון לעכשיו, מסביליה. מחרתיים היא תגיע לרמון סאנצ'ז פיחואן על מנת להשיג ניצחון חוץ ראשון לאחר תשעה משחקים שבהם לא הצליחה להשיג אחד כזה. האחרון, אגב, הושג ב-15 בינואר, כמה מפתיע, מול סביליה, באותו פיחואן, רק בגביע. ויאריאל ניצחה אז 0-2 משערים של רדונדו (עצמי) וחוסה מארי. האם גם הפעם? כנראה שלא, שכן ויאריאל בתקופה גרועה בליגה (אם כי לא באירופה) ומתוך 18 נקודות ליגה אפשריות ב-6 משחקיה האחרונים, היא צברה רק 3, אותן השיגה כאשר פירקה את בניון ולהקתו 3-6. צרות נוספות לא חסר, פאקויטו, שבה בכדי להחליף את בניטו פלורו שהתפטר, ייאלץ לעלות מחרתיים ללא בלאטי וארואבארנה הפצועים. בסביליה, לעומת זאת, הכל נראה ורוד. הקבוצה בפורמה וב-8 משחקיה האחרונים השיגה 19 נקודות, הרבה הודות לחואקין קאפרוס המוצלח, שלרשותו מחר יעמוד כל הסגל, מלבד אנטוניטו המושעה. הימור: סביליה בכושר טוב יותר והיא תנצח.

14. שגיא Guest

קשה לי להמר על מנצחת במפגש המרכזי במחזור הזה, למרות שהצבעתי לתיקו, אולי בגלל שזו התוצאה שאני רוצה יותר מכל.

המשחק הזה, והתוצאה בו, מתקשרת לי באופן ישיר למשחקה של בארסה מול מאיורקה. בתקווה שבארסה לא תפשל ותמשיך עם המומנטום החיובי והכושר המצויין, אז הרי שהמשחק של ולנסיה ודפורטיבו יעזור לה ויפעל לטובתה, ולא משנה מה תהיה התוצאה. במידה ובארסה תנצח היא תתקרב לאחת הקבוצות לפחות. שלוש נקודות של בארסה יקרבו אותה והמרחק הכי גדול מהמקום השלישי יהיה שתי נקודות (או נקודה), פער שניתן לסגור במשחק אחד בלבד.

כמובן שהמטרה הראשונה שבארסה תנצח, ובבית מול מאיורקה, היא חייבת לנצח. אחר כך ניתן יהיה גם להסתכל על התוצאה במשחק המרכזי של המחזור. אגב, יש לי תחושת בטן כזו שיוסי בניון הולך להפתיע את ריאל מדריד עם חבריו לסנוטאנדר.

15. Barcik Member

גם ראול שחקן ענק, אבל אי-אפשר לאמר שהוא לא מאכזב העונה. גם אטו הוא שחקן שמשחק בקבוצה שקטנה עליו (כמו מייקל אואן ופרננדו טורס), והדבר פוגע בו. הוא חייב לעזוב למועדון רציני.

אגב, אני בטעות הצבעתי בעד ולנסיה במקום דפורטיבו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/04