ברוכים הבאים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י ראול, ‏23/5/05.

1. ראול Member

אם אתה משחק בחרז או בחימנאסטיק, כנראה שאתה רגיל לסגונדה, הליגה המשנית בספרד. אבל במקרה של אלאבס וסלטה ויגו, קבוצות שלאחרונה הציגו יכולת לא רעה בכלל באירופה, העונה האחרונה היתה עונה נוראית. זה לא שהם לא סיימו במקום הראשון והשני בהתאמה אלא שהם טעו בליגה.
    לאחר יכולת מבישה בעונה הקודמת ירדו 2 הקבוצות האלה, שהיו בזמנם בטופ הספרדי (ניתן לאלאבס להנות מהספק) ועכשיו הן חוזרות ובגדול וכנראה מביאות איתם את קאדיז, המפתיעה שתעלה כצפוי על חשבון רקראטיבו דה הואלבה.

המצב בצמרת עומד על:
    1. אלאבס 72
    2. סלטה 70
    3. קאדיז 68
    4. הואלבה 65
    5. אלבר 65

המחזור ה-38 כרגע עבר.
    חיזויים, פרשנויות, תקוות, תמונות של יעל גולדמן. לכו על זה.

ארתור, :aaa21:

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/05
  2. MUFC - 1878 Member

דיון שני שלך על כדורגל תוך מיספר שעות...יש לך סרטן?

WE ARE LOSING HIM SOMBODY DO SOME THINGGG

3. ראול Member

שמע, הבטחה זאת הבטחה.

אבל יילך לי יותר טוב אם לא תזהם את הדיון שלי בציניות
    לך לפורום האנגלי שלך ותכתוב כמה היית עושה את קין וסקולס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ארתור, אוהב את מישה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

4. Yeste Member

השחקנים הבולטים בסלטה שיישארו איתם בעונה הבאה :
    חוראדו(26).קשר התקפי.
    רוג'ר(22) בלם ברזילאי.
    כונביו(25) קשר,שחקן נבחרת אורגואי שמושאל מולנסיה.
    כונטררס(27) בלם,שחקן נבחרת צי'לה.
    אנחל(24) מגן ימני,בוגר נבחרת ספרד הצעירה.

אלבס:
    נ'נ'ה(24),קשר התקפי ברזילאי.
    רודלופו בודיפו אקס סנטנדר.
    בונאנו ,שוער.

כאדיז:
    אברהם פז(26) ,בלם.
    פאבוני(25),קשר התקפי ארגנטיני.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/05
  5. M_T_A Member

תגידו מה קורה עם אוביידו? ממש לא מזמן הקבוצה הזאת היתה קבוע בפרימיירה

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

גם אוביידו בדרך לעלות ליגה. משלישית לשניה.

7. Bensh Member

מעניין אותי לראות מה קאדיז תעשה בפרימרה. הקבוצה הזאת הצליחה להעמיד אחלה סגל, בין היתר את אולי הוותיק ואת הקולומביאני דה לה קווסטה. אני מניח שהיא תהיה הפייבוריטית שלי בעונה הבאה במלחמות ההישרדות (אני לא מאמין שהיא תצליח להתברג במרכז הטבלה כמו שמלאגה עושה).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/5/05
  8. Yeste Member

דווקא כדיז ? לא התרשמתי מהם ממש . יש להם בסה"כ שני שחקנים שמסוגלים להתמודד בפרמיירה . פז ,אחד התגליות השנה ,ופאבוני שהיה כוכב בזמנו בניולאס אולד ביוס.
    סלטה ויגו תדבר חזק מאוד בשנה הבאה . הם מסוגלים לחזור ולהיות קבוצת אמצע טבלה לגיטימית.השאלה בכמו ואיכות הרכש שיעשו שם,כסף לא חסר להם אחרי ההצלחות והמכירות בשנים האחרונות

9. Bensh Member

סלטה עשתה את הטעות הגדולה שלה כשהיא מכרה את הבסיס לסגל המעולה שלה שרץ בצ'מפיונס עד לא מזמן. נראה אם הניהול הזה שלה לא יעשה את אותה טעות שוב.

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקאדיז אין סיכוי מכיוון שאין להם בסיס כלכלי כמו של סלטה ואלאבס שהן קבוצות פרימרה לגיטימיות (ושוב ניתן לאלאבס, סגנית אופ"א עד לא מזמן, להנות מהספק).
    שוב דרבי של גליסיה... זה מה שאפשר להגיד נכון לעכשיו. יהיה מעניין לראות אם סלטה שחוזרת תהיה סלטה של סוף המאה ה-20 או של שנה שעברה.

11. Barcik Member

טוב לראות את סלטה חוזרת, קבוצה שצריכה להיות בליגה הראשונה. באשר לאלאבס, היא תמשיך להתנדנד.

12. ראול Member

איזה כלים אלאבס יכולה להציג עכשיו לפרימיירה, בשביל להחזיק מעמד ל-2 עונות?

ארתור, נזכר בגמר מול ליברפול.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בונאנו באלאבס? באמת תהיתי לאן נעלם המוקיון הזה.

14. Barcik Member

ובכן, בואו נעבור על הסגלים של היורדות, שבדרך כלל דואגות להשאיר במסדרון כמה חבר'ה לעולות החדשות.

מאלבסטה, פאצק'ו ומרק גונזאלס ישארו לבטח בפרימרה, כאשר גם פאקו פנייה, רובן קאסטרו (על סמך ההבטחה), מיקל וסנטי (על בסיס נסיון העבר) יכולים למצוא לעצם קבוצה בליגה הראשונה.
    מנומנסיה, מרינו, חואנלו וטוונט ישארו בליגה הבכירה. בארסה כנראה תשלח לקבוצה חדשה את ראמון רוס, ואתלטיק בילבאו תעשה טוב עם תחזיר מהשאלה את מגן נבחרת ספרד הצעירה טרנטינו. גם חואנמה שוער לא רע.
    מלבאנה, פליקס אטיין, רג'י, ריברה, הארט, וחופרה כנראה ישארו בבכירה, אולי גם קונגו ומאנצ'ב. בארסה תמצא לסרחיו גרסיה בית חדש.
    ואם בסופו של דבר דווקא מיורקה תרד, אז בכלל יהיה מדובר בשוד. ללואיס גרסיה, אראנגו, אוקובו, מוייה, פארינוס, דה לוס סנטוס וניניו יש מקום בליגה הראשונה, לרובם אפילו אי-שם במרכז הטבלה (ומעלה).

אגב, יש לי הרגשה שבארסה תשאיל את מסי.
    גיא, מי מהחבר'ה הצעירים של ריאל מדריד יושאל? ומה יהיה עם פורטיו?

15. Raulmadrid Member

נתחיל מהמושאלים הנוכחיים. מיניאמברס יחפש כנראה קליניקה רפואית אחרת, למרות שבברצלונה כל העסק הרפואי דיי מפותח בזכותכם. לא בדיוק התעניינתי בהחלמה שלו, למרות שהוא דווקא דיי הרשים אותי בדקות הבודדות שקיבל בריאל. רובן הבלם המושאל לאלבסטה דווקא היה שחקן הרכב ברוב שלבי העונה, אבל הציג יכולת בינונית ומהמחזור ה25 בערך הוא כמעט ולא רואה מגרש, גם בגלל פציעה(ניתוח בכתף או משהו כזה). אני מאמין ששניהם יושאלו גם בעונה הקרובה, אם כי לא בטוח שיישארו בפרימרה.

לגבי החברה מריאל ב', אז הרבה מאוד תלוי בליגה בה ריאל ב' תשחק. הקבוצה זכתה באליפות בית אחד של הסגונדה B, והיא תתמודד בפלייאוף על העפלה לסגונדה(יהיה לה יתרון ביתיות בפלייאוף). אם היא תצליח להעפיל לליגה השניה אז לא יהיה טעם להשאיל יותר מידיי צעירים, אולי רק את חואנפראן וסולדאדו אם אחת מקבוצות הפרימרה ממש תרצה אותם.

פורטיו הוא תעלומה. יש לי הרגשה שהוא חזר בידיעה שהוא לא הולך לשחק יותר מידיי בריאל, והוא רק מחכה שאיזה קבוצת תחתית מספרד תקנה אותו בכמה גרושים ותייעד אותו להרכב. באימונים הוא דווקא לא רע עד כמה שאני יודע, מבקיע באופן דיי קבוע במשחקונים הפנימיים. בכל אופן אני מאשים רק את קיירוש האידיוט שעצר את ההתקדמות האדירה שלו, ואף החזיר אותו שנתיים אחורה. עוד ביזיון לאוסף של פלורנטינו.

במידה והרכש המדובר (ראמוס, קשר אחורי) אכן יתבצע אז גם מחייה ובורחה יצטרכו לחפש כנראה קבוצה אחרת. הנזק בראבו יישאר כנראה כגיבוי לרוברטו קרלוס(אם כזה גיבוי, שלא נדע).

בסך הכל כל העולות החדשות בכל הליגות תמיד מסתדרות איכשהו עם כל מיני פליטים, ולפחות אחת מהעולות גם חוזרת מייד אחרי עונה אחת לליגה השניה. קאדיז נראית לי כמו יורדת בטוחה סטייל רקראטיבו בזמנו. מסוג הקבוצות שעולות ליגה לעונה אחת בלבד.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/05